Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Vejiita

Quote from: LuckyDingo on 2007-11-12, 13:19:41
Mindenkinek megvan a párja :D
Én mondjuk a végén egy Aizen VS. Uraharát /Urahara in Vizard mode lol?/ el tudnék viselni :D De úgyis Ichigo VS Aizen lesz szal tökmindegy :D

Yamamoto szerintem is az (1-es?) szakállas brutal espada ellen fog menni. :szemuveges:
Mellesleg én azt tartom valószínűnek, hogy Ichigo a faterjával fog egyszerre harcolni Aizen ellen.

LuckyDingo



Prof. William

#1203
Ja a végén még nagy összeborulás lessz és The End .:)

Chronus



Chronus

Quote from: KeLa on 2007-11-13, 20:55:26
Neked köszönhetően sikeresen leittam magam forró teával :lul:  :lul:

Prof. William

Ahh micsoda váratlan fordulat! Ichigó setét énje megint előrre tör! :) :D

Eberinu

Úgy utálom,hogy ilyen kiszámítható lett a dolog  :Eztneked: És idegesít,hogy néhányan meg eltüntek...pl. Hinamori...azt sem tudjuk él-e vagy hal-e, biztos pszichiátriai kezelést kap épp...Szayael meg már fárasztóan sok chapter óta él...őt is utálom  :mad: Remélem most már eldöl a helyzet, hogy ki éli túl. Az öreg espada ellen én nem tom kit küldenék...De Aizen ellen bedobnám Uraharat...a hógolyó miatt is.

SaiyaGin

Quote from: Eberinu on 2007-11-15, 10:40:14
Úgy utálom,hogy ilyen kiszámítható lett a dolog  :Eztneked: És idegesít,hogy néhányan meg eltüntek...pl. Hinamori...azt sem tudjuk él-e vagy hal-e, biztos pszichiátriai kezelést kap épp...Szayael meg már fárasztóan sok chapter óta él...őt is utálom  :mad: Remélem most már eldöl a helyzet, hogy ki éli túl. Az öreg espada ellen én nem tom kit küldenék...De Aizen ellen bedobnám Uraharat...a hógolyó miatt is.

Már vannak spoilerek a 300. fejezethez. [spoiler]Nem sokan vannak elragadtatva tőle. Illetve... megjelent az a szereplő, aki biztosan kivégzi Aizen szánalmas bagázsát. "So Hanatarou himself has entered they frey. Aizen needs to stop day-dreaming because his greatest nemesis has entered his realm to sweep hallways and crush Espada.I guess it's safe to say bad guys of Bleach has already lost everything." [/spoiler]
Hinamori szerintem nem tudna sokat tenni. Képzeld el, hogy szembeszáll egy arrancarral:
Arrancar: Bla bla bla megöllek bla bla bla Aizen-sama bla bl-
Hinamori: AIZEN-TÁJCSÓÓ!! (elájul)

Dreamcleaver

Pedig Hinamori shikai-ja nem nézett ki rosszul az animéban, mikor összezördült a szőke csávesszal, Gin alkapitányával.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-15, 14:50:27
Pedig Hinamori shikai-ja nem nézett ki rosszul az animéban, mikor összezördült a szőke csávesszal, Gin alkapitányával.
Jah, mondjuk lehet neki viszont több esélye lenne egy Arrancar vagy Espada ellen, mint Momo-nak. Függetlenül attól, hogy egy hülye emó, és csak Vice-captain, Izuru zampakutoja rohadtul Imba. Ha azt veszed hogy dupláz mindent tömeget amit üt, annyiszor ahányszor ütsz, tök mindegy milyen erős az ellen, ami 10x megütötte annak annyi, ha meg nem, akkor minnél többet üti, annálinkább annyi... Ulq menőgyerek, de nemtom mit kezdene 2000x annyi testsúlyal, meg egy ellennel aki csak duplázgatja azt is, és ráadásul ha jól emlékszem Shunpozni is tud...

blackronin

#1212
Jó volt ez a fejezet!
[spoiler]Zommari átváltozásában megvan minden ami hiányzott Neliel-ből.
-hollowszerű, nem hasonlít semmilyen ismert dologra (talán egy tökre...  :D)
-elvont és utal a személyiségre is
-eredeti képessége van és senki nem számított rá ilyen hamar(ami talán gond, mert lehet hogy emiatt hamar meghal)[/spoiler]

Lassan már jöhetne Stark is... (és hol marad Yammy?)


Dreamcleaver

Hát Yammy-t nagyon szeretheti a szerző. A leggyengébb espada,  a legkorábban bukkant fel, és lehet ő hal be utoljára.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Lehet hogy ő az 1-es. Majd maikor eksön lessz lemossa a 0-t és kiderül hogy ő a 1. :)

Vejiita

Ez igen! Naggggyon jó kis chapter volt! :whoah: :whoah: :whoah:
[spoiler]Zomamori groteszk-release kitünően bizonyítja, hogy Kubonak van ám fantáziája, és nem is akármilyen.
Byakuya pedig hű maradt saját viselkedéséhez azzal hogy radikálisan és rögtön belevágott a lábába védekezés szempontjából.[/spoiler]
Szóval én le vagyok nyűgözve. :D

KeLa

Még a végén Hana lesz a nagy megmentő xD

Prof. William

Amikor hátralőtt hogy leszerelje a 7-est akkor csak a ruháján lőtt át vagy saját magán a Nee-san?

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-11-17, 17:01:27
Amikor hátralőtt hogy leszerelje a 7-est akkor csak a ruháján lőtt át vagy saját magán a Nee-san?

Csak a ruháján. -_-

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Óemmgé! Spoiler alert!
[spoiler]Egy emberke igen érdekes spoilereket villantott meg :D Hogy igaz-e? Döntsétek el :XD Nekem tetszik :D
Szal Noitra És Ken-chan küzdenek és közben kiderül hogy Noitra bal szeme a hollow lyuk XD Aztán Releasel.. ő valami kobra lesz imho.. a release névből ítélve. Halibel és Stark beszélnek. Hali meg akarná menteni 5öskét de Stark aszondja hogy ne, mert Aizen már betervezte a halálát. Mellesleg kiderül hogy Halibel a 2eske és Stark az 1eske és hogy Zarakit weak captainnek titulálják.. lol?
A végén Az öreg aka 3aska megy Kyouraku és Ukitake ellen.. /ezeket eddig ménem mutatták? :D/[/spoiler]
Csöppek fakegyanús, de ha igaz, akkor egy igen jó kis chapter lesz :D

Prof. William


A Noris spoilert még el is tudom képzelni...  Mámint az elejét. DE hogy mi lessz valójában... azt majd megtudjuk...

blackronin

Én megmondtam előre...  :rotfl:
Szerintem nagyon okés lenne, ha nem lenne fake.

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2007-11-21, 11:38:38
Óemmgé! Spoiler alert!
[spoiler]Egy emberke igen érdekes spoilereket villantott meg :D Hogy igaz-e? Döntsétek el :XD Nekem tetszik :D
Szal Noitra És Ken-chan küzdenek és közben kiderül hogy Noitra bal szeme a hollow lyuk XD Aztán Releasel.. ő valami kobra lesz imho.. a release névből ítélve. Halibel és Stark beszélnek. Hali meg akarná menteni 5öskét de Stark aszondja hogy ne, mert Aizen már betervezte a halálát. Mellesleg kiderül hogy Halibel a 2eske és Stark az 1eske és hogy Zarakit weak captainnek titulálják.. lol?
A végén Az öreg aka 3aska megy Kyouraku és Ukitake ellen.. /ezeket eddig ménem mutatták? :D/[/spoiler]
Csöppek fakegyanús, de ha igaz, akkor egy igen jó kis chapter lesz :D

Fake.

Más: csak én érzem furának, hogy Kilenceskének, Nyolcaskának és Heteskének mindenféle "über hax" képessége van, míg Hatoska, Ötöske és Négyeske testi erővel harcol?

LuckyDingo

Jah fake sajna.. és ez rossz hír, mert én -kövezzetek meg- nem szeretem Byakuyát.. és Zomari meg lol.. Szal rohadtul nem érdekel, hogy ölik meg egymást :XD Mindegy Hát lehet hogy a testi erő keményebb mint az über képességek :D Mondjuk Grimm addig csóválná a farkát, amíg Kiszabadul zomari erejéből oszt cső :D Vagy használná a karmait :DNnoitra, meg szimplán rohadtgyorsan belevágná a kaszát szal biztos van valami amiért erősebbnek számítanak :D Szayelnél meg el tom képzelni, hogy Önszántából nem nagyobb :) Aszondja jó neki a 8 is, csak kísérletezgethessen :D

Dreamcleaver

Kíváncsi vagyok mi lesz Ulq képessége. Elkezd sírni, amitől elfolyik a szemfestéke és kémiai reakció során korrozív gáz telíti bea levegőt vagy ilyesmi... :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-23, 02:12:07
Kíváncsi vagyok mi lesz Ulq képessége. Elkezd sírni, amitől elfolyik a szemfestéke és kémiai reakció során korrozív gáz telíti bea levegőt vagy ilyesmi... :D

Én röhögnék ha úgy releaselne, hogy felvágja az ereit. Elég Kubo-s húzás lenne.

Member

[spoiler]Egy igazi emo nem vág eret. Akkor inkább már levethetné magát a földszintről vagy beugorhatna a villamos elég, amikor az a megállóban pont nyom egy stop-ot. Csak hát HM-ban ugye nem sok a földszintes épület és a villamosmegálló.[/spoiler]

Prof. William

Ulq release....

Felvágja az ereit majd elszaval egy saját maga által ír verse az élet reménytelenségéről. A földre csöppenő vércseppekből bazi nagy hagszórók nőnek ki amiből 1500 -decibellel kezd bömbölni a Tokyo Hotel. Aki ezt halja az letargiába esik és lenő a szeme elé a haja amitől nem lát és elveszíti a mozgáskordinációját.

Magasabb fokozaton meg eret vágnak magukon...

Egy pillanatra úgy tűnik hogy Ichi is hatása alá kerül de ekkor hirtelen vigyorogva felnéz. :)
- Füldugóról halottál már se**fej?
És egy csapással lecsapja a fejét. :)

blackronin

Na arra én is kiváncsi lennék...
Mondjuk én azt hittem, hogy Ulq-nak lesz "szemes" release-e...
De ez van.

Ja és ha akartok durva Bleach-es képeket látni, akkor ajánlom ezt!
http://siguredo.deviantart.com/gallery/
(nekem a grimmjow-s kép tetszik, az egész egyszerűen  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:)

chilip

aztarohadtéletbe  :eek: ez a RAE akárki kurva jól rajzol... Ichigo, Byakuya, Ulqiorra, Grimmjow, Hitsugaya...  :eek: