Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Remélle majd a WW-ban feltűnik extra képeségekkel feltápolt Tatsuki... Ő nem rossz karakter... Sztem valami ökölkharcos speckója lessz... Talán pont olyan mint Chadnak?

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-12-15, 13:29:15
Remélle majd a WW-ban feltűnik extra képeségekkel feltápolt Tatsuki... Ő nem rossz karakter... Sztem valami ökölkharcos speckója lessz... Talán pont olyan mint Chadnak?
Én nem nem örülnék egy ennyire feltápolt Tatsukinak, Még Ichigonak is elég sok időbe telt míg eljutott erre a szintre.
Max annyi lehetséges h sima kis szar hollowokat csapjon le, de nehogy már nekimenjen az espadanak v a vastolordoknak :D

Dreamcleaver

#1322
Sztem amúgy a jelenleg Espadak között nincs Vastro Lord. Túl táp lenne. Elméletileg egy Vastro Lord alapból, nem arrancar formában, tápabb a legtöbb kapitánynál, és legyőzéséhez nem elég egy. Egy ilyenből kreált arrancar a jelenlegi szinten megenné az egész SS-t reggelire és kb Aizennel lenne egy erőben, már ha Aizen azóta tápolódott. Mert ha pl Grim már Vastro lenne, amire a múltja alapján következtettünk, akkor elég hülyén veszi ki magát, hogy Ichigo megverte (mondjuk az a csata amúgy is egy vicc volt, nem győzhetett volna Ichi, de ugye kellett). Persze a balance már így is kezd elcsúszni, szal ezzel az erővel lehet az első 6 Espada Vastro, de az akkor is bullshit lenne.  :D

Az meg, hogy arrancar formában ki mennyire emberi, az tök minegy, mert úgy már mindenki az. Hitsugaya mondta valahol, hogya Vastro-k már alapból emberi alakúak és nagyságúak. Szal Ulqi is nyugodtan lehet csak Adjuchas. Arrancar gyak reversed Vizard. A kardjában van a hollow ereje és release-kor felvesz egy a Hollow formájához HASONLÓT, de már ott is emberibb. A kétfejű Gilian volt, így neki a release formája is eléggé hollows volt. Lehet pl, hogy egy Vastro arrancarnak már alig vagy nincs is különbsége release formában.

Ennek a nagy tápolgatásnak tényleg az lesz a végén az egyetlen előnye, hogy kapunk egy táp segberúgos Tatsukit, és akkor új fav karim lesz.  :D

Amúgy nekem tetszik a Hitsugaya one-shot.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Higasino Isley

Itt van az első spoiler kép a 304.fejezetről.



Eh,ha tudnám mi van rajta...xD
Úgy néz ki mégis csak halhatatlan Szayel-chan. :smile:

LuckyDingo

#1324
Quote from: Higasino Isley on 2007-12-18, 12:01:15
Itt van az első spoiler kép a 304.fejezetről.

[spoiler][/spoiler]

Eh,ha tudnám mi van rajta...xD
Úgy néz ki mégis csak halhatatlan Szayel-chan. :smile:
Áh valszeg most fog meghalni :D Bár a fene tudja.. de elvileg Mayuri nem veszthet és Szayelnek minden technikáját ismerjük, szal elvileg mehet a kukába :XD
[spoiler]Edit: Vazeee.. többen mondják, hogy Nemuba menekült a dög és a felső képen az ő szájából jön elő XDDD Neb**z XDDD Ilyen nincs... 8as Espada ennyire imba legyen.. looooool[/spoiler]

blackman

Ez a Szayel kezd nagyon idegesíteni most már.  :grrr: Kubo-nak ferde hajlamai lennének, hogy ennyit szerepelteti?  :smile: Zarakit meg chapterek óta nem láttuk.  :ejj:

LuckyDingo

Új spoilreket láttam, amik elvileg megbízhatóak... komolyan.. [spoiler=ááh nemigazmá]Szayel "megtermékenyítette"  :wtf: Nemut magával és újraszületett.. nemáááá? :XDDDDD Ez már abszurd... kezd elegem lenni a bleachből ><[/spoiler]

Prof. William

Hogy mennyi doujin fog majd születni ebből a témából!

Mayuri meg örülhet... Végre talált valakit aki még nállanál is extrémebb... Házasodjanak össze...

Dreamcleaver

És akkor Nemu behal vagy csak kiokádja magából Szayelt azt kész?  :wtf:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

LOL, ez dúrva de nekem tetszik ez a "megoldás" :muhahah:

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-20, 00:05:04
És akkor Nemu behal vagy csak kiokádja magából Szayelt azt kész?  :wtf:
Valszeg azért vele játszák el, mert ő tulajdonképpen halhatatlan. Mayuri annyiszor csinálja meg, ahányszor akarja.. le merném fogadni, hogy  van egy halom pótalkatrésze Nemuhoz, sőt.. a laboratórium aljában egy háremnyi Nemu várja minden parancsát :D Most ha ez kipurcan.. kit érdekel? :XD

Prof. William

Mibe hogy Szayel valahogy kinyírja mayumit és Ishidáék fejezik be a melót? Szép lenne...

Dreamcleaver

Én egy Yachiru vs Yammy harcot szeretnék látni!  :D

Mivel Yachiru a 11th divizió vice-taichoja, elég erős lehet a 10-es Espada lenyomásához.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-20, 01:11:30
le merném fogadni, hogy  van egy halom pótalkatrésze Nemuhoz, sőt.. a laboratórium aljában egy háremnyi Nemu várja minden parancsát :D Most ha ez kipurcan.. kit érdekel? :XD
Nemu valójában Mayuri halott feleségének fiatal klónja tömeggyártásban, aki a legalkalmasabb az egyesülésre Lilith-szel, amit Aizen is akar?

Chronus

Quote from: Member on 2007-12-20, 09:28:39
Quote from: LuckyDingo on 2007-12-20, 01:11:30
le merném fogadni, hogy  van egy halom pótalkatrésze Nemuhoz, sőt.. a laboratórium aljában egy háremnyi Nemu várja minden parancsát :D Most ha ez kipurcan.. kit érdekel? :XD
Nemu valójában Mayuri halott feleségének fiatal klónja tömeggyártásban, aki a legalkalmasabb az egyesülésre Lilith-szel, amit Aizen is akar?
Neon Genesis Hueco Mundo?

KeLa

Hú, most néztem az új spoiler képet  :__devil:  :whoah:

Már előre fogom a fejem h ezt h fogják megoldani az animében... lehet h sehogy :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-12-20, 13:39:11
Hú, most néztem az új spoiler képet  :__devil:  :whoah:

Már előre fogom a fejem h ezt h fogják megoldani az animében... lehet h sehogy :D
Sok fekete fehér képpel XD Meg Ott szerintem Nemu hasánál nyílik egy portál és abból mászik elő Szayel XDDD

chilip

most jutott eszembe, Chadnak lehet lesz egy egészalakos páncélja vagy mie, nem? nemcsak a 2 kezére... anime miatt most elolvastam mi fog jönni és ez jutott eszembe

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-12-20, 19:14:38
most jutott eszembe, Chadnak lehet lesz egy egészalakos páncélja vagy mie, nem? nemcsak a 2 kezére... anime miatt most elolvastam mi fog jönni és ez jutott eszembe
ELég valószínű.. van még mit fejlődnie szegénynek. Eddig csak szívott

blackronin

Nem tudom, hogy valaki írt-e már róla, de akkor is leírom:
Vajon mi lehet az öreg espada neve?
Nem tudjuk? Hát miért ne tudnánk!
A neve Avaron Van Verde.

Ugyanis az Anime News Networkon a stáblistában az öreget szinkronizáló színész mellé ez van beírva névként!
Elég fura, nemde?

Kubo véletlenül túl sokat mondott?

Én mondjuk nem hiszem el ezt.

KeLa

Avaron Van Verde egy ch.301 fake spoilerben volt... nem emlékszem h máshol írták volna a nevét :3x3:

blackronin

Azért volt ennyire ismerős ez a név...
Ugyanis én is emlékszek erre a fake chapter-re!
Kár érte, már azt hittem, hogy véletlenül elmondta Kubo nekik és ők beírták... :D

Dreamcleaver

Hát szvsz valamelyik karinak a neve a legutolsó, ami érdekel.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

#1343
Hümm.. most hogy a HQ jojo rawot is láttam szerintem [spoiler]Nemu-chan itt rendesen meghalt, legalább is elég rendesen kiürítette Szayel a testét -_- Kár érte :/[/spoiler]

Ezt meg egy haverom kérte tőlem.. beteg elgondolás XD
[spoiler][/spoiler]

Prof. William

Legfejebb majd [spoiler] Mayuri csinál egy másikat. Nrem aztm ondta hogy Mod Soul technológiával készült? Akkor a lelke ( a kis bogyó )  megmaradhatot... [/spoiler]

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-21, 17:55:21Ezt meg egy haverom kérte tőlem.. beteg elgondolás XD
[spoiler][/spoiler]

Azt hiszem egyikőtok sem teljesen normális. :lul:

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-21, 17:55:21
Ezt meg egy haverom kérte tőlem.. beteg elgondolás XD
[spoiler][/spoiler]
Sztem nagyon jó :Kiraly:

LuckyDingo

Tessék egy normálisabb, kizárólag Szayel-fanoknak :D Bár csak speedcolor, de mindegy :P
[spoiler][/spoiler]

Prof. William

#1348
Én el bírom képzelni  Mayuriról hogy mivel Szayel minden képességét ismeri [spoiler] Elrejtet valamit Nemuban (betegésg, bomba) amit így megkap Szayel és M nyer... [/spoiler]

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-12-22, 01:11:10
Én el bírom képzelni  Mayuriról hogy mivel Szayel minden képességét ismeri [spoiler] Elrejtet valamit Nemuban (betegésg, bomba) amit így megkap Szayel és M nyer... [/spoiler]
Sztem nem ismeri az összes trükkjét, és ezt az utolsót sem, mivel Ishidáék ellen nem használta és Mayuri csak azt az időszakot követte figyelemmel. Bár ki tudja, lehet h ennek ellenére csinált vmit Nemuval, talán sejtette h majd pajzsnak fogják használni :smile:
Már annyi meglepetés volt mostanában h tudom h bármi megtörténhet :D