Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Vejiita

Quote from: Chronus on 2007-12-30, 10:08:46
2 hollow egy hülye kis Renji aki bankai nélkül hasztalan

Nono, Renji szerintem jó arc. :ejnye:
Attól még, mert nem ő a legerősebb, szerintem mindent beleadott, és azért neki is van bankaija, ami azt jelenti, hogy az ilyen Matsumoto, Kotetsu, Nemu...-szinten lévőket simán legyakhatná.

A mostani chapter túl brutal volt. Ilyet senkinek sem kívánnék, bőven elég ilyenből már egy napnyi fájdalom is. Mindenesetre nem én írom a sztorit. :D
Rendkívül kíváncsi leszek a Kenpachi vs. Noitora befejezésére, habár annak semmi esélyét nem látom, hogy Noitora nyerjen. Vagy megfutamodik, vagy Kenpachi nyer szerintem.

Chronus

Quote from: Vejiita on 2008-01-02, 14:31:38Rendkívül kíváncsi leszek a Kenpachi vs. Noitora befejezésére, habár annak semmi esélyét nem látom, hogy Noitora nyerjen. Vagy megfutamodik, vagy Kenpachi nyer szerintem.
Yay, Hack 'n' Slash Time! Azzal a harcal kapcsolatban én nem gondolok semmi bonyolultra. Ken-chan verehetetlen, életében egyszer kapott ki döntetlenre és azt is a főhőstől. Immortal spelled with i - m - m - o - r - t - a - l, loud and prosper. Nnoi-nak nincs esélye.

LuckyDingo

Nah én is írok már valamit a 305öshöz. Tökjó :D Szayel meghalt és én már nem sok értelmét látnám, hogy bármi módon felélesszék, maradjon csak hulla, megérdemli, sok értékes oldalt pocsékoltak már rá így is /ahhoz képest, hogy csak 8as >>/ Mellesleg Mayuri szerintem 1000+1 módon ki tudta volna nyírni, csak biztos ez volt most a soron következő kísérletre váró méreg/gyógyszer XD/
Nnoitre-Kenpachi, remélem most valami Hardcore "odacsapok oszt szakad a dimenzió" stílusú harc lesz :D Az Ichigo féle "csitt-csatt megkarcollak" és a Szayel elleni taktikai lépések után igen üdítően fog hatni egy ilyen :)
Kár hogy most várni kell rá egy cseppet :/

Dreamcleaver

#1383
Hm, én csak most olvastam el a 305-öst, de a végéből valahogy az az érzésem, hogy Szayel-nek még nincs vége. Illetve lehet, hogy ez csak abból adódik, hogy megint valami k*rva nagy baromsággal állt elő a szerző és a logikai gubanc miatt van ilyen érzésem. Szal, lehet, hogy a szerző ezzel most elintézte Szayelt, csak nekem nem esik le, hogy valaki hogyan érezheti a fájdalmat 100 évig, ha közben már meghalt.  :rotfl:

A Nnoitora-Kenpachi harc annyira nem izgat, mert sztem Nnoitora elég uncsi kari, és nem is néz ki jól. Remélem a release jó lesz, de inkább szeretnén, ha Ken-chan gyorsan lecsapná, és valami erősebb Espada ellen menne, mondjuk Ulq.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

#1384
De amúgy nem tudom mit csináltak a kapitányok de biztos olyan edzésük volt (amiről ugye egy szó nem esik) hogy a halált is le tudják má győzni. Amikor Ichigo ment még hollow forma nélkül leverte az összes kapitányt most meg csak úgy jönnek és gyilkolják sorra az Arrancarokat... Minden nagyobb megerőltetés nélkül, persze ez nem baj cak egy kicsit furcsa azért.

Dreamcleaver

Egyedül az Ichi vs Ken csata volt túlzás, mert ott Ichinek simán ki kellett volna kapnia. Byakuyát nem Ichi, hanem Hichi verte le, és azóta simán erősödhetett annyit, hogy leverjen egy 7-es Espadát, sőt...Egyébb kapitányról meg nem tudok, akit Ichi levert, elintézett 3 Vice-t puszta kézzel + Renjit és a kopaszt, ha jól emlékszem, de ennyi.

Akit most nagyon tápolni kéne, az Rukia, Renji és Sado.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Jah meg azt sem szabad elfelejteni h pl Tousen meg Gin nincsennek számozva mint Arrancar és nemhiszem azt sem h a NO. 1. Arrancar Aizen lenne mert ugye ő max Vaizard lehet, szóval kíváncsi vagyok ki az első, meg arra is h ha számozva lenne Gin és Tousen akkor hova kerülnének. Remélem az 1es számú Arrancar felé :)

Dreamcleaver

Gin a legtápabb. Figyeld meg, majd szépen hátbadöfi Aizent, egy legyintéssel elintézi a tájcsókat és ő uralja majd a világegyetemet, Matsumoto meg a szexrabszolgája lesz. Esetleg Grimmjowt megtartja udvari bolondnak. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-06, 02:20:23
Gin a legtápabb. Figyeld meg, majd szépen hátbadöfi Aizent, egy legyintéssel elintézi a tájcsókat és ő uralja majd a világegyetemet, Matsumoto meg a szexrabszolgája lesz. Esetleg Grimmjowt megtartja udvari bolondnak. :D

Hmmm van pár GinXMatsumoto doujin úgyhogy bele tudom képzelni magam :D De egyébként nekem Gin a kedvencem mindig annyira bírtam azt a sunyi pofáját, meg az egész viselkedését :D Tousen FAIL nálam -.-

Bishop

TOUSEN OWNS!!! GIN SUX!! :D (najó Gint is bírom) Csak hogy kicsilt javítsam a rólam kialakult képet :hopp:
Aizen meg mehet a picsába, nem bírom majd Yamato Taicho elintézi remélem  :Kiraly:




Bishop

Na jó csak hogy legyen valami témába illő. LucyDingoval értek egyet. Viszont én bírom Noitorat de remélem Kepmachi megmutatja neki mint  jelent a legjobbnak lenni :D

Viszont remélem mostmár rátérünk Inoera és arra amit véghez akar vinni,meg beindulnak az események, és remélem menekülniük kell majd. Nem akarom hogy az annyira várt Winter Arc elmaradjon.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-01-06, 02:41:34
Na jó csak hogy legyen valami témába illő. LucyDingoval értek egyet. Viszont én bírom Noitorat de remélem Kepmachi megmutatja neki mint  jelent a legjobbnak lenni :D

Viszont remélem mostmár rátérünk Inoera és arra amit véghez akar vinni,meg beindulnak az események, és remélem menekülniük kell majd. Nem akarom hogy az annyira várt Winter Arc elmaradjon.

Ezaz h kicsit érdekes lenne h most csak úgy betörnek Hueco Mundo-ba aztán végigverik az összes ellent aztán Aizen VS. Ichigo ultrabrutál fájt és vége... Ez a Winter Arc meg nagyon jól hangzik :)

LuckyDingo

Nah végre lesz manga ezen a héten :D És elvileg most tényleg Noi-Kenpachi fájt lesz :D Hát. úgy legyen.. kár hogy még tényleges spoiler nincs  :S

Prof. William

Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...

Aztán jöhet a WW.

KeLa

Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:02:56
Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...
Akkor már azt is áruld el h hogyan :rolleyes:  :smile:

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:02:56
Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...

Aztán jöhet a WW.
Valószínű így lesz vége ennek az arcnak, mert hát Ulqui játsza Byakuya szerepét :D Azt hogy hogyan veri le.. kitudja.. valami űberbrutál paktumot köt Ogichivel, hogy nem visel maszkot, hanem totál átváltozik és akkor mindenkit leöl.. Ulquiig XD De a fene tudja, hogy lesz még :D

Prof. William

Quote from: KeLa on 2008-01-16, 23:22:38
Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:02:56
Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...
Akkor már azt is áruld el h hogyan :rolleyes:  :smile:

A főhősőről beszélsz haver. :) Az pedig mindig győz...

Amúgy meg Ulq gyakta le... Így most neki kell majd törlesztenie. :)  Főhőst csak egyszer lehet átcseszni. 2 -ra már ő győz. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:34:02
Főhőst csak egyszer lehet átcseszni. 2 -ra már ő győz. :)
What about Grimmjow? :O

Dreamcleaver

Quote from: KeLa on 2008-01-16, 23:22:38
Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:02:56
Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...
Akkor már azt is áruld el h hogyan :rolleyes:  :smile:

Getsugaaa Tenshuooo!!!  :D Másodszorra mindig müxik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: KeLa on 2008-01-16, 23:22:38
Quote from: Prof. William on 2008-01-16, 23:02:56
Sztem úgy lessz vége a sagának hogy Ichi leveri Ulqot...
Akkor már azt is áruld el h hogyan :rolleyes:  :smile:
Azon nem múlik. Majd Kubo lök neki valami plotkai-bankai páááwwááárrápot, meg egy nagy kanál ömlengős mindenkitmegmentős szöveget és kész.
Ulq-ot szerintem is leveri, de véleményem szerint itt valami más befejezés lesz. Részemről gyanúsnak tartom, hogy Aizen nem mozgosított semmi ellenálló erőt se Ichiék se SS ellen eddig. Valószínű, hogy szokás szerint kapunk majd a végére valami kellemetlen fordulatot és egy röhögős "Háhá, én végig ezt terveztem" beszólást amitől majd néz mindenki mint rozi a moziban, és megint a protagonist oldal húzza a rövidebbet. Ha most SS nyerne az túl szép lenne, ha bedarálnák őket az pedig túl sablon. Fordulatos köztes konklúzió lesz. Az ördög sosem alszik.

LuckyDingo

Érdekes lesz az új chapter :) [spoiler]Nemu feléled és mellben gazdagabb lesz, mint valaha. Mayuri talál két testet Szayel szobájában-laborjában, amik érdeklik :D /egyesek szerinte Chirucciék de szertinem nem .. majd kiderül/ És Ken-chan és Noitre küzdenek egymással meg Noi nagyképűsködik egy sort :D[/spoiler] Szal várom már :D

blackronin

#1404
Ezt én is csak megerősíteni tudom!
[spoiler]Szerintem Dondo és Pesche testére hasonlítanak legjobban, de ezzel van némi logikai probléma sajnos... :D [/spoiler]

Az Arc végén szerintem is Ulq vs Ichigo lesz vagy valami ilyesmi, Ichigo jövőbeli power up-ja pedig elég egyértelmű: (legalábbis számomra) Az a bizonyos "koponyás sisak" lesz az új képessége.

(még esetleg arra gondoltam, hogy megjelenik az első Vastolord és azzal zárul az Arc...)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-01-17, 19:16:28
Ezt én is csak megerősíteni tudom!
[spoiler]Szerintem Dondo és Pesche testére hasonlítanak legjobban, de ezzel van némi logikai probléma sajnos... :D [/spoiler]

Én is rájuk gondoltam, de az egyik ismerősöm lehülyézett, hogy márpedig az egyik tuti Chirucci XDDD
[spoiler]Amúgy szerintem az Dondo és Peshe igazi formája, a régi maszkkal és akik Nelel voltak, azok csak kísérleti klónok :D Vagy valami hasonló, de szerintem is rájuk hasonlítanak a legjobban, legalább is a jobb oldali az tuti olyan, mint Dondochakka :)[/spoiler]

blackronin

Teljesen igazad van! (azzal kapcsolatban, amit a spoiler-ben írtál)
(az a bizonyos lehülyézés nem a Bleach Asylum-on volt?  :rotfl:)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-01-17, 19:37:43
Teljesen igazad van! (azzal kapcsolatban, amit a spoiler-ben írtál)
(az a bizonyos lehülyézés nem a Bleach Asylum-on volt?  :rotfl:)
Háát járkál oda is az illető, de ha ott valakit lehülyéztek, az nem én voltam :D Nevezetesen Sarada /asszem ott ezen a néven fut :)/ akarja mindenáron azt hinni, hogy Chirucci lesz még :D Lassan jönnie kellene egy Annie féle összefoglaló kis irománynak  :S

blackronin

#1408
Álmodozni még szabad...  :rotfl:
(meg hamarosan kijön a raw, addig kell csak várni, utána minden kiderül)

Edit: Éppen most raktak fel egy képet Cirucci-ról és mellé ezt a képet.
Egyértelműen látszik, hogy nem lehet ő. A kérdés eldöntve.)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2008-01-17, 20:35:00
Álmodozni még szabad...  :rotfl:
(meg hamarosan kijön a raw, addig kell csak várni, utána minden kiderül)

Edit: Éppen most raktak fel egy képet Cirucci-ról és mellé ezt a képet.
Egyértelműen látszik, hogy nem lehet ő. A kérdés eldöntve.)

Jah csak ez az illető, azért tette fel, mert szerinte bizonyítva van, hogy az márpedig tényleg Cirucci XD