Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

#1410
Egy kicsit érdekesek az emberek a Bleach Asylum-on...
Most már mindenki azt hiszi, hogy Cirucci van a képen, sőt ráadásul a másikra pedig azt gondolják, hogy Luppi...
Na erre nem tudok mit mondani. (pedig a belinkelt képen teljesen egyértelmű, hogy nem Cirucci az, Luppi-t pedig Grimmjow szétszedte egy ceroval... Na mindegy...)

Edit: megnéztem a 306-os raw-t...
Sajnos nem tudjuk meg, hogy kik lógnak a falon...

LuckyDingo

#1411
Quote from: blackronin on 2008-01-17, 22:40:49
Egy kicsit érdekesek az emberek a Bleach Asylum-on...
Most már mindenki azt hiszi, hogy Cirucci van a képen, sőt ráadásul a másikra pedig azt gondolják, hogy Luppi...
Na erre nem tudok mit mondani. (pedig a belinkelt képen teljesen egyértelmű, hogy nem Cirucci az, Luppi-t pedig Grimmjow szétszedte egy ceroval... Na mindegy...)

Edit: megnéztem a 306-os raw-t...
Sajnos nem tudjuk meg, hogy kik lógnak a falon...
Nah jah :D De Nemu megint alkotott XDDD Hogy dobálta már a hatalmas kődarabokat lolmá :D Vajon micsinált vele Mayuri :D
Jah és nekieste ma Covernek ahogy megláttam :D
Eredmény:[spoiler][/spoiler]

blackronin

#1412
A poénokra mindig van hely és lehetőség, csak akarni kell...
Legalább a találgatásokkal is elleszünk egy darabig!

A kép pedig egyszerűen vérprofi, de komolyan!

edit: olvastam egy fordítást a fejezetről, egész érdekes már így...
De a jövő heti fejezetben remélem minden kiderül!

Alkyra

hehe, jó rész volt.^^ nemu jól elvolt.(vajon mit csinált vele mayuri h ilyen tökéletes formában lett megint?XD)

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-19, 21:45:18
hehe, jó rész volt.^^ nemu jól elvolt.(vajon mit csinált vele mayuri h ilyen tökéletes formában lett megint?XD)
Nekem 3 elképzelésem van erre, de mind a három /H/ kategória, szal inkább nem osztom meg :XD

csacsa

Zaraki szegény ugyanabba a helyzetbe került mint Ichigo mikor ellene harcolt.  :lol: Kíváncsi vok hogy fogja magát feltápolni, remélem fejlődött vmit az SS arc óta a kardjával való viszonya.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

chilip

Quote from: csacsa on 2008-01-20, 01:10:55
Zaraki szegény ugyanabba a helyzetbe került mint Ichigo mikor ellene harcolt.  :lol: Kíváncsi vok hogy fogja magát feltápolni, remélem fejlődött vmit az SS arc óta a kardjával való viszonya.  :lol:

szemkötő még fennvan, nem? :D

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-19, 23:20:23
Nekem 3 elképzelésem van erre, de mind a három /H/ kategória, szal inkább nem osztom meg :XD
Sztem nyugodtan elmondhatnád mire gondolsz, nem az oviban vagyunk :D
Nem mintha olyan nehéz lenne megtippelni, sztem mind hasonló dolgokra gondolunk :smile:


Quote from: chilip on 2008-01-20, 01:35:11
szemkötő még fennvan, nem? :D
Az van Nnoinak is :lol:
Engem valahogy most nem érdekel Ken-chan, Nnoitra release viszont annál inkább :3x3:

Vejiita

Engem az érdekel a legjobban, hogy "mi van a 3-as ajtó mögött". Netán a fekete macska? :D

Mindenesetre az nem esett olyan jól, hogy elvágták azt a vonalat, amikor éppen kiderült volna, hogy mit találtak odabent.

Amúgy meg elég brutal chapter volt, kíváncsi vagyok arra is, hogy Kenpachi mit talál ki.

chilip

Quote from: Vejiita on 2008-01-20, 16:30:15
Engem az érdekel a legjobban, hogy "mi van a 3-as ajtó mögött". Netán a fekete macska? :D

Mindenesetre az nem esett olyan jól, hogy elvágták azt a vonalat, amikor éppen kiderült volna, hogy mit találtak odabent.

Amúgy meg elég brutal chapter volt, kíváncsi vagyok arra is, hogy Kenpachi mit talál ki.

sztem ez elég eggyértelmű: 95% esélyel Brute Force-ban lenyomja... (van egy hangyányi esélye egy bankainak, de elhanyagolható esélyjel... )

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-20, 16:33:09
Quote from: Vejiita on 2008-01-20, 16:30:15
Engem az érdekel a legjobban, hogy "mi van a 3-as ajtó mögött". Netán a fekete macska? :D

Mindenesetre az nem esett olyan jól, hogy elvágták azt a vonalat, amikor éppen kiderült volna, hogy mit találtak odabent.

Amúgy meg elég brutal chapter volt, kíváncsi vagyok arra is, hogy Kenpachi mit talál ki.

sztem ez elég eggyértelmű: 95% esélyel Brute Force-ban lenyomja... (van egy hangyányi esélye egy bankainak, de elhanyagolható esélyjel... )
Hát szerintem most mutatnia kell valami új techet, ha nyerni akar. És ez valszeg nem Kidou lesz /nem nézem ki belőle XD/ Szemes dolgog csak az unreleased Nnoitrára elég sztem.  Úgyhogy vagy Ban-kai lesz /már ha elfogadjuk a tényt, hogy mindig shikaiban van - még a kardja nevét se tudja, akkor hogy? :S mindegy :D/ vagy előhúz egy maszkot és röhögve kettécsapja 5öskét.. persze álmomban :D
Amit nem szeretnék, hogy Zarakit lenyomja Nnoi és Ichigonak kelljen megmentenie :S Ichinek ottlesz majd Ulquiorra, mikor Zaraki kivégezte Noit, úgyis akkor jön majd elő a másik dimenzióból :)

chilip

akkor röhögnék, ha Yachiru lenne a zanpakutojának a neve :D mer ugye loli-vice captainnek nem volt neve és zaraki adta neki ezt, közbe meg nem jött rá hogy ez a kardjának az igazi neve is :Kiraly:

Prof. William

De leglább Ichi már benen van a gyógybúrában. Ha minden kötél szakad majd kitalál valamit... + Inouenek végre van haszna. A SS arcban is ha párszor healelte volna Ichit könyebb helyzetben lett volna. :)  De mindig máshol volt... Most leglább helyben van...

Chronus

Jah... még szép.. elvégre az egész kib--- akció azért folyik, hogy "helyben legyen".. gáz lenne ha ennyit se tudtak volna elérni, mielőtt a Top3 espada felébred téli álmából és visszarugdossa a megszlálló sereget a Seireitei-i kocsmákba, ahol ez az elmebeteg "betörünk és levágunk mindenkit" akció ötlete valószínűleg 2 ale közt megszületett.
:lame:
"Ááá, csak pár Espada meg az apraja... igaz az egyik puszta kézzel vájt egy tartalék testnyílást Ichigoba.. meg még van 3 annál is izmosabb, de amúgy nem gáz..."

Prof. William

Képzelem ahogy Zaraki 30 korsó sör után félúton a merevrészegség felé előadja azt a nagyszerű ötletet.  :szemuveges:

ÉS a hasonmlóan becsiccsentett tájcsók meg elfogadják. Roszabb esetben már rögvest indulnak is és majd csak a HM -ben józanodnak ki.

Az a baj hogy egy ivóparti közepén minden ötlet jó ötletnek tűnik. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-01-21, 23:38:38
Képzelem ahogy Zaraki 30 korsó sör után félúton a merevrészegség felé előadja azt a nagyszerű ötletet.  :szemuveges:

ÉS a hasonmlóan becsiccsentett tájcsók meg elfogadják. Roszabb esetben már rögvest indulnak is és majd csak a HM -ben józanodnak ki.

Az a baj hogy egy ivóparti közepén minden ötlet jó ötletnek tűnik. :)
Nem kell Zarakinak 30 korsó sör ehhez :D

Mindenkinek megvan az oka, hogy miért ment HMbe.
Zaraki - Egy jó kis bunyóért
Byakuya - Egy hugicáért
Mayuri - Perverz kutatóhajlama vezérelte
Unohana - Mert mérne? Ő még úgyse szerepelt sokat... meg különben is, heal mindig kell :D

LuckyDingo

#1426
Nem hiszem el... vazze early spoilerek nem a chapterről, hanem a szavazásokról szólnak XD Fél oldal arról, hogy ki a top 10, 3 mondat, hogy mi lesz a mangában /mellesleg ez annyira várható volt így első hangzásra/
De most tényleg, a poén kedvéért a top 5:
[spoiler]
1. Hitsugaya /thx to Hollywood/
2. Rukia /thx to all the bugeyelovers/
3. Ichigo /main char lol/
4. Grimmjow /okay.. that's cool :D/
5. Ishida /that's cool too XD/
A többit nem írom, mert sztem az a része fake.. mármint, hogy Hinamori és Kira a top 10ben legyen.. áhh nemá XD[/spoiler]

blackronin

#1427
Találtam pár érdekes dolgot, amit eddig sehol nem láttam és még nem is beszéltek róla itt!
Nagyon érdekesek! (ezek egy japán Bleach játékból vannak)
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/3.jpg
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/4.jpg
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/5.jpg
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/6.jpg
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/7.jpg
http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/13.jpg
( a többi pedig http://www.bleachasylum.com/showthread.php?t=1899&page=16
Vajon kik lehettek ezek a soha nem látott shinigamik? Melyik osztag tagjai voltak?
Engem leginkább a Vice-captain Aizen lepett meg és a vörös hajú, eddig még nem látott kapitány...
Vajon ő lehetett a 5. kapitány Aizen előtt!?)

Tudom, hogy nem konkrétan a mangához kapcsolódnak, de akkor is kirakom...  :D

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2008-01-24, 14:24:46
Találtam pár érdekes dolgot, amit eddig sehol nem láttam és még nem is beszéltek róla itt!
Nagyon érdekesek! (ezek egy japán Bleach játékból vannak)
...
Engem leginkább a Vice-captain Aizen lepett meg és a vörös hajú, eddig még nem látott kapitány...
Vajon ő lehetett a 5. kapitány Aizen előtt!?)

Tudom, hogy nem konkrétan a mangához kapcsolódnak, de akkor is kirakom...  :D

Ez meg mi a fene? Hollowmon? Gotta slay 'em all?  :D
Aizen elég jól tartja magát, ha már alkapitányként is ugyanúgy nézett ki, mint a sorozatban, a szemüveg eldobása előtt. A vörös hajú kapitányról szép rózsaszín ruhája alapján feltételezem, hogy Kyouraku-taichou rokona lehet(legalább lelkiekben.)

blackronin

Én nem a nőre gondoltam (de lehet, hogy ő is kapitány...) hanem azon képen beszélget egy vörös hajú (esetleg barna inkább?) férfival, én arra értettem. (van egy nagyobb kép róla, csak ki kell keresni a Bleach Asylum-os linken)

blackronin

Úgy látszik, hogy a tippem helyes volt...
Az említett shinigamik tényleg az 5. osztaghoz tartoztak.
Név szerint: ( kettőnek még a shikai-t is bemutatták)
Seigen Suzunami (ő az 5. kapitány) http://img146.imageshack.us/img146/7930/image2lu2.png
http://img253.imageshack.us/img253/2251/image10ak3.png
Konoka Suzunami (a testvére) http://i240.photobucket.com/albums/ff77/Tsubaki88_album/4.jpg
Fujimaru Kudo http://img210.imageshack.us/img210/2669/image8oy9.png
Matsuri Kudo http://img210.imageshack.us/img210/4078/image7bl4.png

Mondjuk a fent említett dolgokban csak 50%-ban vagyok biztos, mert még hivatalosan nincsenek bejelentve.

Christian

Váááá és én nem beszélek japánul, most így ,hogy fogom megtudni mi történt? :D Miért nem ez volt a fillerekbe anno és miért a bountok?:) Bah.....

chilip

kenpachi mekkora állat  :D csak egy kis bemelegítés kellett neki, kövi chapter sztem release, noitorrának más esélye nincs... és a szemfedője kenpachinak fennvolt a chapter végéig :rotfl:

blackman

Quote from: chilip on 2008-02-02, 02:17:32
kenpachi mekkora állat  :D csak egy kis bemelegítés kellett neki, kövi chapter sztem release, noitorrának más esélye nincs... és a szemfedője kenpachinak fennvolt a chapter végéig :rotfl:
és a Noiti Cerot is kivédte puszta  kézzel.  :D

chilip


Liquid Snake

ÁÁÁ  :D Mindig is szerettem Kenpachi-t de most :D Annyira kemény. Most a Bleach mangán tudok a legjobban izgulni és ezt várom a legjobban minden héten. Noi Released Form-ra is kíváncsi vagyok, na meg arra, hogy mivel kontráz rá Kenpachi :D

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-02-02, 19:41:44
ÁÁÁ  :D Mindig is szerettem Kenpachi-t de most :D Annyira kemény. Most a Bleach mangán tudok a legjobban izgulni és ezt várom a legjobban minden héten. Noi Released Form-ra is kíváncsi vagyok, na meg arra, hogy mivel kontráz rá Kenpachi :D
Én arra vok kíváncsi, hogy Noi eljut-e egyáltalán a release-ig XD röhögnék, ha Ken-chan levágná előtte :)

Prof. William

Az tuti hogy most bakapott eggyet. :) Sztem köv chapterben jön a release...

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-03, 21:28:31
Én arra vok kíváncsi, hogy Noi eljut-e egyáltalán a release-ig XD röhögnék, ha Ken-chan levágná előtte :)
Az a baj, hogy én egyre inkább kétlem :D Nekem úgy tűnik, hogy Ken-nek release se kell majd. Szemkötővel is simán alázta Nnoi-t, most hogy a newb "véletlenül" lelökte a szemétől, Ken football labdát fog csinálni abból a kanál fejéből. Az egyetlen deus ex machina ami megakadályozhatja Nnoitora Jiruga kegyetlen, véres, és szadista (bár valószínűen meglehetősen művészi) elhalálozását az ha Ulq végre kikecmereg a caja negotionból, hogy szétrúgjon pár tájcsó segget. Vagy neadjisten a bögyös, a lusta, vagy a nagyfater vágja be az interruprot.

blackronin

Én nem aggódnék Nnoitra miatt.
Most úgy néz ki, hogy inkább Kenpachi szorul majd sürgős segítségre!
(ugyanis az új fejezetben NAGYON úgy tünik, hogy Noi benyomta a release-t! Még kép is van róla, szerintem nagyon durván néz ki!)