Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Oh szép kis kép BA-ról ^^
[spoiler][/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-03, 16:48:00
Oh szép kis kép BA-ról ^^
[spoiler][/spoiler]

Kíváncsi leszek, hogy az animében hogy fogják megoldani a jeleneteit... Vagy ott majd több ruha marad rajta, Halibelhez hasonlóan?

LuckyDingo

Sztem szorosan tapad a ruci hozzá, vagy hirtelen lesz alsóneműje is :D

Prof. William

Vagy azonnal egy szolid kisestélyiben jelenik meg az átváltozás után. :)

Liquid Snake


SaiyaGin

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-03, 19:07:52
Vagy azonnal átmegy Hentai-ba az anime  :__devil:

:lul:
Végülis az Ichi által összegyűjtött hárem mellett...

NLZ

Áh, Icsi tuti impotens, egyébként már kacsintgatott volna Inoue-re. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2008-07-04, 00:53:38
Áh, Icsi tuti impotens, egyébként már kacsintgatott volna Inoue-re. :D
Vagy Yoruichire, akit vagy 6x biztos látott már fullpucéran. ^^" Amúgy furcsa, anime/manga létére Bleach-ben még egyszer se volt orrvérzős poén, pedig idomok vannak bőven. Ez alól még Naruto se menekült, miért pont Bleach? :D Pedig elég mainstream....

NLZ

Jó, de ő egyrészt nem az ő korosztálya, másrészt nigger.  ^^"
Meg azért ne Naruto legyen a mérce, abban még a szarós-fingós poénok is előkerültek. Pl az animében a 200. rész körül, mikor ilyen random missziókat nyomtak le (épp vmi kövér királynőnek kellett segítenük pasizni, ha jól emlékszem), azt naruto hugyozni kezdett, de megzavarták. Szal inkább legyen a Bleach szolid, mint hogy idáig süllyedjen.
[reserved]

Bishop


Prof. William

#1870
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-03, 19:07:52
Vagy azonnal átmegy Hentai-ba az anime  :__devil:

Kiderül hogy Ichigo ereje minden szexuális kontaktus után a duplájára nő. Egy Rukia-Inoue-Tatsuki-Matsumoto-Soifong-Yoruchi-Hinamori-Nell kör megtétele után  ( Ami 2 kötetet vesz igénybe mert 1-2 helyen repetázik is ) egy újal megállítja Aizen bankaiját, majd Aizent mellé állt 10 Vastolordal együtt megöli úgy hogy még a kardját se húzza elő. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-07-04, 02:45:18
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-03, 19:07:52
Vagy azonnal átmegy Hentai-ba az anime  :__devil:

Kiderül hogy Ichigo ereje minden szexuális kontaktus után a duplájára nő. Egy Rukia-Inoue-Tatsuki-Matsumoto-Soifong-Yoruchi-Hinamori-Nell kör megtétele után  ( Ami 2 kötetet vesz igénybe mert 1-2 helyen repetázik is ) egy ujjal megállítja Aizen bankaiját, majd Aizent mellé állt 10 Vastolordal együtt megöli úgy hogy még a kardját se húzza elő. :)
Ha már hentai, akkor mást írtam volna ide XDDDD

Junchi

Jajj, anyám, már csak ezért is érdemes néhanapján felnéznem erre a fórumra, hogy ilyen weirdo fantáziájú ötleteket elolvashassak *ded* xDDDDDDDDD

Btw, Ichigo és a nők? Mehh... Ő a sorozat elejétől fogva le van ragadva egy bizonyos szinten... :D (maa, talán ott fejlődött valamicskét, mikor Yorucicával együtt onseneztek. Szal, eper-fájter az egyik olyan karakter a Blícsben, akit egyszerűen nem tudok nővel elképzelni ^^)

Bishop

This is still a fkin shounen  :_piszka: IchixInoe :whoah:

Btw tetszik a signatured Junchi  :D

balu01


Alkyra

Bleach s Nők? Nők cask azért vannak a bleach-ben, hogy a shonen hero-knak legyen kit megvédenie. Alapból szinte tök használhatatlanok. Inou healing-je s Yoruichi ereje az egyetlen dolog ami számottevő. A többiek csak néha szólnak bele a csatákba s akkoris meglehetősen rövid úton félrerakják őket.(vagy nyernek, mert valami hihetetlen gyenge ellenfél ellen harcoltak)

Prof. William

Kár hogy nincs Bleach ezen a héten. Végre véget ér a visszaemlékezés erre szünet... De ha 40 oldal jön akkor nem szóltam. :)

Chronus

Quote from: Alkyra on 2008-07-04, 23:48:39
Bleach s Nők? Nők cask azért vannak a bleach-ben, hogy a shonen hero-knak legyen kit megvédenie. Alapból szinte tök használhatatlanok. Inou healing-je s Yoruichi ereje az egyetlen dolog ami számottevő. A többiek csak néha szólnak bele a csatákba s akkoris meglehetősen rövid úton félrerakják őket.(vagy nyernek, mert valami hihetetlen gyenge ellenfél ellen harcoltak)

Ez nem meglepő. Shounenben általában a shounen-hero szerelme és a shounen-hero mesterének ágyasa az két egyedüli értelmes női szereplő. :gyagya:
Persze ottvan még SoiFong, Unohana, vagy Hiyori is, ők se gyengék, de ők meg alig szerepelnek.... majd most warba....

shiro-tan

Ichit nem tudnám én se elképzelni, mint szerelmes karaktert, de ha már valakivel el kellene képzelnem, nálam valamiért Tatsuki az aki szóba jöhet
Rukiának érdekes személyisége van, nem is igazán kedvelem, ahogy Orihimét sem, mert ő neki is érdekes személyisége van, viszont teljesen ellentettjei egymásnak
azt sajnálom még egyébként, hogy Tatsukiról se sokat tudunk, csak kb annyit mint Isshin-ről
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

Liquid Snake

#1879
Találtam egy fasza képet. 3 kapitány van rajta fiatalon :D Legalábbis a bal oldali nemhiszem h Aizen lenne mert mit keres nála Byakuya kardja... Én Byakuya-nak nézem... Kedvenc Tájcsó  :P

http://kepfeltoltes.hu/view/080706/6a31f0c5d2a1b01c70f23fdec966b4bc823ee42e_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

edit.: hmm közben utánnanéztem és sajnos az tényleg Aizen -..- Csak nemtom akkor a kardja miért csinálja azt mint Byakuya-é.

blackronin

Nem fiatalok a képen, csak így rajzolták meg.  :haha:
Egyébként a kép címe: Final Battle, vagy valami ilyesmi...
És Aizen ellenfelének Ukitake-t és Shunsiu-t képzelte el a rajzoló.
Egyébként tényleg jó kép!  :cool:
(mellesleg Aizen kezében tényleg Bya kardja van, csak a másik kardot nem tudom hová rakni...)

Chronus

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-06, 13:18:00
Találtam egy fasza képet. 3 kapitány van rajta fiatalon :D Legalábbis a bal oldali nemhiszem h Aizen lenne mert mit keres nála Byakuya kardja... Én Byakuya-nak nézem... Kedvenc Tájcsó  :P

http://kepfeltoltes.hu/view/080706/6a31f0c5d2a1b01c70f23fdec966b4bc823ee42e_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

edit.: hmm közben utánnanéztem és sajnos az tényleg Aizen -..- Csak nemtom akkor a kardja miért csinálja azt mint Byakuya-é.

Ezt ismerem. Ez annak a faszinak a munkája aki az M7 scanok borítóit is csinálta. Az Ulq-Shinji-et meg a Mayuri-Szayel-eset.

http://shiroifushicho.deviantart.com/


Liquid Snake

Quote from: Chronus on 2008-07-06, 14:30:49
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-06, 13:18:00
Találtam egy fasza képet. 3 kapitány van rajta fiatalon :D Legalábbis a bal oldali nemhiszem h Aizen lenne mert mit keres nála Byakuya kardja... Én Byakuya-nak nézem... Kedvenc Tájcsó  :P

http://kepfeltoltes.hu/view/080706/6a31f0c5d2a1b01c70f23fdec966b4bc823ee42e_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

edit.: hmm közben utánnanéztem és sajnos az tényleg Aizen -..- Csak nemtom akkor a kardja miért csinálja azt mint Byakuya-é.

Ezt ismerem. Ez annak a faszinak a munkája aki az M7 scanok borítóit is csinálta. Az Ulq-Shinji-et meg a Mayuri-Szayel-eset.

Ulq-Shinjis nincs meg véletlenül neked? Mert a Mayuri Szayel megvan.

LuckyDingo

Jaja ha érdekel valakit megkeresen devarton és postolom :D Igen jódolgokat csinál, bár néha elszáll a fantáziája, de hát ettől csak jobb :D Amúgy Aizen fegyója méne csinálhatná azt, mint bya fegyója... illúzió.. genjutsu :P

edit: Ez a művészúr a fanart megalkotója:P
http://shiroifushicho.deviantart.com/

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-06, 14:34:55
Jaja ha érdekel valakit megkeresen devarton és postolom :D Igen jódolgokat csinál, bár néha elszáll a fantáziája, de hát ettől csak jobb :D Amúgy Aizen fegyója méne csinálhatná azt, mint bya fegyója... illúzió.. genjutsu :P

edit: Ez a művészúr a fanart megalkotója:P
http://shiroifushicho.deviantart.com/

Wow elég szép dolgokat csinál. Ha tudtok még ilyen artistákat, Naruto Op Bleach jöhet a link bátran  :jee:



Member

Azért az itt linkeltek nincsenek egy színvonalon, a 80%-a teljesen gépi rajz, viszont van, aki kézzel jobb, mint a másik "egérrel".

Chronus

Quote from: Member on 2008-07-06, 20:09:36
Azért az itt linkeltek nincsenek egy színvonalon, a 80%-a teljesen gépi rajz, viszont van, aki kézzel jobb, mint a másik "egérrel".
Volt egy természetfeletti megérzésem, hogy te leszel az első aki beleköt a prezentált artistok minőségi szintjébe :rotfl:

Amúgy leszarom hogy gépi rajz vagy nem. Nem érdekel se a művész, se a képességei, csak az hogy, hogy néz ki a végeredmény. Gyakorlati síkon egyiknek se fizetek egy fillért se a pénzemből ezekért, szóval totál lényegtelen rantolnom rajta, hogy ki mennyire érdemli meg jobban azt az intangibilis képzeletbeli megbecsülést a saját feltételezett teljesítményéért. Leszrom. Egy cseppet se érdekel, még a nevüket se tudom. Ezek a DA oldalak nekem kb annyit érnek mint galériák ismeretlen emberkék ismeretlen műveiről, egy csepper se izgat, hogy ki mivel hogyan, és mekkora erőbefektetéssel csináta... csak az izgat, hogy ha ránézek a képre akkor bejönek, vagy nem. Thats all there is. A többi teljesen lényegtelen...

Liquid Snake

Jaja én is így vagyok ezzel a dologgal, ha jól néz ki jöhet. De azért nem szólom meg a többieket sem mert ha például én is foglalkoznék ilyen rajzolással biztos h más lenne a véleményem. De mivel én csak élvezője vagyok ennek a témának így csak a végeredmény számít :)