Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus


Member

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, az csak elterelés volt. Én bízom benne. :p

NLZ

Én továbbra is hiszem, hogy Uraharának is van egy Hógolyója.
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2010-05-16, 14:04:32
Én továbbra is hiszem, hogy Uraharának is van egy Hógolyója.

És ha két aktív Hógolyó közel kerül egymáshoz, akkor semlegesítik egymást. Urahara még nem kapcsolta be az övét.  :D

Amúgy még csak nagyon facepalm se lehetne, hiszen ha 1-et tudott csinálni Urahara, miért ne tudott volna készíteni egy másodikat?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Kiderül, hogy amit most látunk belőle, az igazából egy olyan gumibaba, valóságban ő is egy fehér lyuk. :D
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2010-05-16, 14:04:32
Én továbbra is hiszem, hogy Uraharának is van egy Hógolyója.

Lehetséges, de minek készített volna még egy elpusztíthatatlan plot devicet?

Quote from: Dreamcleaver on 2010-05-16, 14:25:36
És ha két aktív Hógolyó közel kerül egymáshoz, akkor semlegesítik egymást. Urahara még nem kapcsolta be az övét.  :D Amúgy még csak nagyon facepalm se lehetne, hiszen ha 1-et tudott csinálni Urahara, miért ne tudott volna készíteni egy másodikat?

Ha tényleg ilyen egyszerű lenne kicsinálni a gömböt, akkor egyáltalán miért erőlködött azzal, hogy elrejtse?




Engem inkább az érdekelne, hogy miféle "nyersanyag" Ichigo Aizen számára.

LuckyDingo

Mekkora lol lenne már.. Urahara előszedne egy hogyoku-t és mondaná Aizennek köbö ugyanazt, amit Aizen mondott a Vizardoknak :) Höhö.. az a hógolyó csak a prototípus volt.. el is dobhatod.. csináltam egy sokkal jobbat..  ittvanni :)
Aizen: "true wtf face" /vagyis szemek.. ha már csak annyi látszik belőle.. XD/

NLZ

Quote from: Chronus on 2010-05-16, 14:28:09
Quote from: NLZ on 2010-05-16, 14:04:32
Én továbbra is hiszem, hogy Uraharának is van egy Hógolyója.

Lehetséges, de minek készített volna még egy elpusztíthatatlan plot devicet?
Mert rájött, hogy mással nem tudja felvenni a versenyt Aizennel szemben.
[reserved]

Member

[spoiler=404]藍ちゃんの演説。
聞くパパ 裏腹 夜一
Aizen makes his speech which Yoruichi and Urahara listen to

ボーっとしてるイチゴの背後から銀
銀『サボろか 見物しよ~~~~~』
Ichigo does nothing even as Gin is behind him
Gin: Slacking huh? Just watching?

銀の煽りにのりイチゴホロウ化
Gin's agitation causes Ichigo to go hollow

キラ、気づくと 乱菊がいない...
走る乱菊...
Kira notices Rangiku is not around.
Rangiku is in a rush

市丸との再会は一筋の光となるか...?
次週
Is the reunion with Ichimaru straight and resolute?
Next chapter[/spoiler]
Kubo, ha megteszed, amire gondolok, személyesen dugok fel egy 13 km-es kardot a seggedbe.

Chronus



Chronus

Mindketten Kubo kis kedvencei, és mindketten elég nagy fanbázisnak örvendenek az ellenkező nemek körében, szóval ebből a szempontból az esélyek azonosak. Erőviszony szempontjából nézve viszont Matsu hulla.

Én arra adom a voksom, hogy Matsumoto bezavar Ginnek, és egy harmadik fél (valószínűleg Ichigo, vagy Kira) levágja a megzavarodott Gin-t egy surprise attack-al. Ennyi. Meghalni persze lehet nem fog, de az már azon is múlik, hogy Aizen addigra húz-e egy csavart, és hogy ez Gin-t megmenti-e.


Egyébiránt: Vajon mi történek ha egy 13km hosszú kardnak megduplázod a súlyát?

LuckyDingo


Zen

Quote from: Chronus on 2010-05-19, 15:11:06
Egyébiránt: Vajon mi történek ha egy 13km hosszú kardnak megduplázod a súlyát?
Eddig se zavarta a súlya, úgyhogy semmi?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-19, 15:15:42
Hmm.. Gin fog meghalni, mert miért ne? :D

Hát, ha most feldobná a talpát, az kicsit gyors lenne számomra. Jóóó, tudom, elég sok screen time jutott neki SS-arc-ban, meg minden, de... Egyrészt váratlan lenne a halála, másrészt imo nem lett teljesen kifejtve sem a karaktere, sem a céljai + egy Tousen #2 nem tenne jót a mangának, úgyhogy nem hiszem, hogy Kubo papa ellőné még egyszer ugyanazt.

Ettől függetlenül Kira shikaiának meglehetősen jó esélyei lennének Gin bankaiával szemben. o.O

Member

Matsumoto halála eléggé meglepne, eleve jófiú, akik csak vérezni tudnak, de halni nem (úgy látszik, a szentlélek +999999999999999999999 belső armor, vagy nemtom), meg akkor kit rajzolna Hitsucicu mellé a borítókra?
Na nehogy már Gint is a volt helyettese vágja le, mint Tousent, mert akkor lelövöm magam (meg amit Zen is írt, a kardnak már most súlytalannak kellene lennie). Ugyanez vonatkozik arra az esetre is, ha körbeveszik Aizent megint, de felszippantja vmi, mint az SS arc végén.

Chronus

[spoiler=random spoiler ömlesztve]Spacecat szerint Aizen nem beszél semmi lényegesről, csak megdicséri Uraharáékat, hogy ilyen jól felkészültek, meg Yoruichit, hogy a lába túlélte azt a támadást. Aztán megjelenik Yoruichi mellett és puff, nagy robbanás.

-jelenetváltás-

Ichigo nézi az egészet, és Gin beszól neki hátulról, hogy könnyű célpont, aztán leül valami törmelékre, és beszélgetnek. Azt mondja, hogy évek óta van Aizennel, de még ő se látott ilyet, és hogy Ichigo meg a többiek mind megfognak halni. Ichi visszavág, hogy miből gondolja, hogy Aizen őt életben hagyja majd. Gin visszanevet, hogy Ichigo úgy beszél mintha már feladta volna a harcot, és hogy még mindig csak egy gyerek. Aztán feláll és beszól, hogy nem engedheti, hogy egy ilyen gyáva Aizen kezei által haljon meg. Elnyom valami bankai techet és Ichit maszkba kényszeríti (szokásos vaizard mód).

A fejezet azzal ér véget, hogy Kira felébred és látja, hogy Matsumoto eltűnt és Gin felé rohan. A narrátor szöveg az, hogy "vajon a régi barátok találkozása lehet-e egy reménysugár", vagy ilyesmi.

Szóval lehet azt is bekalkulálhatjuk, hogy Gin megtér és oldalt vált.[/spoiler]

Junchi

Quote from: Chronus on 2010-05-19, 20:29:41
[spoiler=random spoiler ömlesztve]Szóval lehet azt is bekalkulálhatjuk, hogy Gin megtér és oldalt vált.[/spoiler]

Hát, az szerintem nagy hülyeség lenne... :/ IMHO nagyon nem passzolna a karakteréhez egy esetleges jófiú szerepkör...

Member

Még azt sem tudjuk, miért állt át, nemhogy miért állnak vissza. :haha:
Szerintem jó információforrás volna Aizenről, de én inkább harmadik oldalként szeretném látni.

SaiyaGin

Vagy ez is Aizen terve, [spoiler]hogy belülről bomlassza a shinigamikat.[/spoiler]

chilip

dehát Gin mindig is jó volt, és csak tetteti hogy rossz => Aizen inverze :D

Member

Quote from: chilip on 2010-05-19, 22:02:37
dehát Gin mindig is jó volt, és csak tetteti hogy rossz => Aizen inverze :D
Nem tartom kizártnak, hogy lesz egy "Szép munka volt, Gin." elszólása valakinek.
Végülis én ennek örülnék messze a legjobban.

chilip

végülis Gin senkit nem ölt még meg tudtommal vagy igen?

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-05-19, 22:09:00
végülis Gin senkit nem ölt még meg tudtommal vagy igen?

Aizen akkor ismerte fel a tehetségét, amikor rajtakapta Ichimarut a felettese megölésekor, még gyerekként. (Ha jól emlékszem.)

Member

Bezony. De ez nem tudódott ki tudtommal.
Ellenben a Tanács vagy minek a tagjait igencsak leölte.

chilip


Chronus

Az Aizen volt.

De Gin-től Hiyori megfelezése nem volt elég?

Member

Quote from: Chronus on 2010-05-20, 00:08:42
De Gin-től Hiyori megfelezése nem volt elég?
Én ott kezet fogtam vele gondolatban. ::)

Chronus

Amúgy a fejezet kint van mangastreamen.
Urahara, Yoruichi, meg Isshin poén.
Gin meg bro tier, de tényleg.

Member

Nem volt rossz chap, de bennem valamiért egyre erősödik az az érzés, hogy Aizen ezt meg fogja szívni, nem is tűnt úgy, mintha Ginnel barátok volnának.
Jelenleg sztem messze Gin a legélvezhetőbb kari.