Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: ultimecia on 2007-09-13, 23:35:17
:cool:
Sikerült elérnem hogy valaki ignorére tegyen. Vagy GL vagy BL fan a tettes. Persze lehet hogy Én volt az, bár nem csak én ízlésteleneztem le, hogy angolúl nézi NGE-t :D
Lol. Az lehettem volna én is (GL és BL fan). :)

Dreamcleaver

Gmer, az aláírásodon Deadpool van? Ez melyik képregény?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

ultimecia

Hmm, akkor csak GL fan lehetett. A 4chanon is azok szokták legjobban felfújni magukat.
A BL-t még nézem, még nem véleményeztem, de az 60%-ot megkapja, hacsak nem szúrnak el valamit a végén. a 12 rész epic win volt azzal a felálással.
a "yes it is lady"  a kábítós ír, a pszicho gunerrel, és azzal a szerencsétlennel perfect csapat :lol:

Én


Fazék

ööö BL és GL = ?

minuszmiki

Black Lagoon, Gurren-Lagann.

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-13, 23:42:25
Gmer, az aláírásodon Deadpool van? Ez melyik képregény?
Yup, Cable & Deadpool - 15. fejezet.

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-09-13, 23:47:09
http://mbnet.fi/b00gie/flash-animaatiot/mindcontrolexperiment.swf

Nagyon fáradt lehetek már így késő este, úgy tűnik...  :ejj:

Quote from: .Attila on 2007-09-13, 15:31:31
2. Ne járj dolgozni. Csináld az egyetemet, de azt viszont nagyon jól. Az átlagod legyen az élvonalban, írjál TDK-t, és gyűjtsd be a díjakat, ösztöndíjakat, ill. menj ki külföldre, amennyiszer jónak érzed. Esetleg ragadj kint. (van 2 ismerősöm is, akik 3 év után kimentek Japánba, 1,5 év kutatóit csináltak, majd ott maradtak a mesterképzésre).

Ezt tervezem én is.

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-09-13, 23:39:11Lol. Az lehettem volna én is (GL és BL fan). :)
Hirtelen néztem egy nagyot... A GL-t még értem, de a BL miatt nagyot csalódtam benned :__devil: :muhahah:


Én

Nekem is ez ugrott be elsőnek :D

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-09-14, 00:02:09
Quote from: minuszmiki on 2007-09-13, 23:39:11Lol. Az lehettem volna én is (GL és BL fan). :)
Hirtelen néztem egy nagyot... A GL-t még értem, de a BL miatt nagyot csalódtam benned :__devil: :muhahah:

Igen, már nagyon fáradt lehetek. Inkább lefekszem.  :Kiraly:

minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-09-14, 00:02:09
Quote from: minuszmiki on 2007-09-13, 23:39:11Lol. Az lehettem volna én is (GL és BL fan). :)
Hirtelen néztem egy nagyot... A GL-t még értem, de a BL miatt nagyot csalódtam benned :__devil: :muhahah:
Baze lebuktam. :angyali:

Lythis

Quote from: Tycho on 2007-09-13, 23:25:59
Lyth: probléma megoldva, nem? legalább volt egy poll érte utólag :haha:
nem igazán arról van szó, hogy hú de nagy probléma lett volna szerintem, inkább csak felesleges topicszaporításnak tűnt a dolog, és a legjobban az zavart benne, hogy nem láttam hogy bármi célt is szolgálna azon túl, hogy így az aktuális offtopic rövidebb 400 oldallal.
Plussz úgy gondolom, hogy mivel a fórummal kapcsolatos változások minket "végfelhasználókat" is érintenek, ezért eléggé kellemetlen a helyzet, ha már a moderátorok is úgy variálgatják a topicocat, hogy esetleg nem értenek egyet/nem mind tudnak róla. Szerintem így ez nem több puszta önkényeskedésnél.
Ha ezeket figyelmen kívül hagyom, akkor viszont én is mondanám, hogy halálmindegy. Mármint annyi, hogy lett (volna) még egy totálisan felesleges archív topic. puff, nagy cucc. Igazából az elvi része zavart - már ha ezt lehet annak nevezni.

Kuroi Tenshi

And now for something completely different:

/nom-nom.
A hasam osztja azt a véleményem, hogy a diós tészta nem ebéd,
legfeljebb nass. Miután 7 körül hazaértem és megebédeltem,
mostanra már rohadt éhes lettem, pedig ez nálam már nagy szó.
Éjjel 1 ide vagy oda, mikro bekapcs, mert kellett valami táplálóbb
és fehérjét is tartalmazó kaja.

minuszmiki

Eh, jó neked. Én akármennyit eszem, maximum négy-öt óra és újból éhes vagyok. Ráadásul most kaját emlegettél, muszáj lesz ennem valamit. (Még szerencse, hogy nem vagyok hízásra hajlamos)

Dreamcleaver

Én sokat is eszem és hízásra is hajlamos vagyok, de k*rvára nem érdekel. Internet után a legjobb dolog a világon a kaja. Aztán jönnek az animok stb és a sor végén a nők.  :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: minuszmiki on 2007-09-14, 02:05:41
Eh, jó neked. Én akármennyit eszem, maximum négy-öt óra és újból éhes vagyok. Ráadásul most kaját emlegettél, muszáj lesz ennem valamit. (Még szerencse, hogy nem vagyok hízásra hajlamos)
Te hogy alszol? :eek:

Quote from: Lythis on 2007-09-14, 01:06:31
nem igazán arról van szó, hogy hú de nagy probléma lett volna szerintem, inkább csak felesleges topicszaporításnak tűnt a dolog, és a legjobban az zavart benne, hogy nem láttam hogy bármi célt is szolgálna azon túl, hogy így az aktuális offtopic rövidebb 400 oldallal.

Nos, eszembe sem jutott, hogy ez egyeseket zavarna, mert mint Fazék is írta elég kevés említésre méltó szerepel benne. De kb. havonta egyszer szoktam keresni valamit, ilyenkor viszont negyedóra is eltelik, mire meglelem. Továbbá tudom, hogy hihetetlennek hangzik de vannak olyan elvetemült vendégek, akik kinyomtatják, nekik pedig nem mindegy, hogy hány oldalt nyomtatnak. Gondolom. De mindegy, a többség így döntött, legfeljebb nem keresek vissza dolgokat, hanem beírom ide a kérdést. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2007-09-14, 02:23:31
Quote from: minuszmiki on 2007-09-14, 02:05:41
Én akármennyit eszem, maximum négy-öt óra és újból éhes vagyok.
Te hogy alszol? :eek:

Továbbá tudom, hogy hihetetlennek hangzik de vannak olyan elvetemült vendégek, akik kinyomtatják, nekik pedig nem mindegy, hogy hány oldalt nyomtatnak.
Ott a válasz: éhesen :D

Ugh úgy kell nekik, OT-t nyomtatni  :eek: :hehe:

Kéne ilyen felugró üzenet:

You're about to start printing Off topic.
Are you sure?
[Yes]  [Cancel]

Do you really want to print Off topic?
Are you a moron?
[Yes]  [Cancel]

:D

Lythis

MIVAN?!?! KINYOMTATJÁK? OMG... és mégis mit csinálnak vele? (ez legalább annyira szól azoknak, akik esetleg a jelenlévők közül kinyomtatták valaha is, mint amennyire költői kérdés) Kitapétázzák a szobát? o.0

Kaja téma: hálistennek én sem vagyok elhízásra hajlamos  - ellenkező esetben már elérném a "férfisújt", sőt, lehet, hogy meg is haladnám...
Mostanában mondjuk igyekszem moderálni magam, és nem azt csinálni, mint anno, amikor pl pótcselekvésként is ettem.
Najó, asszem meglátogatom a frigót, és előbányászok némi tiramisut, vagy gofrit... 'szameg, ha előbb kapok észbe, betárazhattam volna tortillából is.

Addig örüljetek, amíg nem vagytok colafüggők...

minuszmiki

#12979
Quote from: Selmo on 2007-09-14, 02:23:31
Quote from: minuszmiki on 2007-09-14, 02:05:41
Eh, jó neked. Én akármennyit eszem, maximum négy-öt óra és újból éhes vagyok. Ráadásul most kaját emlegettél, muszáj lesz ennem valamit. (Még szerencse, hogy nem vagyok hízásra hajlamos)
Te hogy alszol? :eek:
Még egy darabig fenn leszek, meg teli gyomorral is jól tudok aludni, éhesen viszont nem. Szerencsére találtam a hűtőben holnapi ebédet, amit három dolog miatt is jó: 1. finom, 2. nem kell csinálnom magamnak kaját, csak berakom a mikróba, 3. nem kell holnap főznöm. :)

Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-14, 02:13:21
a legjobb dolog a világon a kaja
Nálam is toplistás. :D

edit: K_T: Nem, éhesen ébredni szoktam csak. :)

Lythis

Éhesen ébrednem viszont szinte sosem sikerült. Mármint szoktam reggelizni - ha az időm engedi - de kifejezetten éhesnek nem mondanám magam reggel. Szerintem inkább csak megszokás. Ébredés után pár órával viszont általábban már éhes vagyok, ami csak halmozódik, ha fáradt vagyok mellé...
Egyébként az evés elvben boldogságérzetet okoz, ha jól emlékszem, szal lehet, hogy azért szeretünk enni, mert akkor boldogabbak vagyunk, vagy tudjafene.
Egyébként körkérdés: ha gyorsan esztek valamit, akkor szerintetek is ugyanolyan az íze, mint egyébként? Csak mert mondták már, hogy ha ilyen gyorsan eszem, akkor nem tudom élvezni az ízeket (fagylalt), de szerintem ha lassabban eszem, max annyi változik, hogy tovább tart a folyamat.

minuszmiki

Jobban oda tudsz figyelni az ételre, ha lassan eszel, szépen szétboncolgatod a szádban az ízeket, kiérzed belőle a finomságokat és az élvezet is tovább tart. Mondjuk ez csak jó kajára igaz, mekdonálcban például én is gyorsan betolom és kész.

Selmo

Quote from: Lythis on 2007-09-14, 02:31:59

Addig örüljetek, amíg nem vagytok colafüggők...

Egyik haverom heti 5×2l-t iszik, nem akarom tudni mi van a gyomrában...

Btw nincs valami tuti szúnyogirtó módszer? Kezdem unni a napi 3 szúnyog levadászását. :|

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Selmo: fújd le őket kólával... :muhahah: de komolyan, én tuti biztos vagyok benne, hogy függőséget okoz a kóla... én elvből nem innám.. ha az egyetemen nem csúszna be havonta egy fél literes üveg, amikor nem bírok ellenállni az autómatának  :eek: :eek: :eek:

hargharg

Quote from: minuszmiki on 2007-09-14, 02:59:15
...mekdonálcban például én is gyorsan betolom és kész.

mekdonalcos sultkrumpli az egyik legdurvabb legalis gyorsitom... : D
rofl

sirtomi

#12985
Quote from: Selmo on 2007-09-14, 04:42:51
Quote from: Lythis on 2007-09-14, 02:31:59

Addig örüljetek, amíg nem vagytok colafüggők...

Egyik haverom heti 5×2l-t iszik, nem akarom tudni mi van a gyomrában...
Az a gyomor szerintem már a sósavat is bírja :D

Én reggelente éhesen ébredek, néha korgó gyomorral :)

Szerk:
Led Zeppelin összeáll egy koncert erejéig. A jegyrendelő rendszer behalt az első napon beérkezett 20 millió igénytől  :eek:

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-09-14, 07:52:06
de komolyan, én tuti biztos vagyok benne, hogy függőséget okoz a kóla... én elvből nem innám..

Nem okoz. Én ebédre szoktam inni 1-1,5 poharat, de mást is tudnék inni, az esik jól nekem akkor. Ritkán máskor is veszek. Lehet ezt is mértékkel inni.

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-09-14, 12:22:33
Quote from: Tycho on 2007-09-14, 07:52:06
de komolyan, én tuti biztos vagyok benne, hogy függőséget okoz a kóla... én elvből nem innám..

Nem okoz. Én ebédre szoktam inni 1-1,5 poharat, de mást is tudnék inni, az esik jól nekem akkor. Ritkán máskor is veszek. Lehet ezt is mértékkel inni.
A cigi sem okoz. Én is csak kávé után szívok el két cigit... szívhatnék mást is az egyetemen, pl a fogamat a ZHkon, de ez esik jól nekem, én a cigit választottam. Ritkán máskor is szívok, nem csak kávé mellé... Lehet az is mértékkel szívni...  :rotfl:


ultimecia