Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

mai random kérdések műsorunk következik:

Dícséretes, hogy Member egy ideje egy olyan avára váltott, ami végre
nem pixeles és nem is ronda, csak arra nem jöttem rá még azóta sem,
hogy mi az a barna vmi a szájában?...

In before shitting dicknipples...

Kazenokizu

Quote from: Próféta on 2007-09-14, 23:25:19
Szia! Viszont ha ennyi minden nem tetszik, mi marad? Fül-orr gégész? Sebész?
Szülész-nőgyógyász, ha Isten is megsegít. ^^ (Legszívesebben sebészkednék (imádom a vért! :D ), de nem bírok állni napi 8 órákat... Ebben viszont csak max 2-3 órás műtétek vannak, annyit kibírok)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-14, 23:29:34
mai random kérdések műsorunk következik:

Dícséretes, hogy Member egy ideje egy olyan avára váltott, ami végre
nem pixeles és nem is ronda, csak arra nem jöttem rá még azóta sem,
hogy mi az a barna vmi a szájában?...
Nem valami cseresznye? Úgy rémlik az OP-ből...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fazék

Quote from: Kazenokizu on 2007-09-14, 23:31:29Nem valami cseresznye? Úgy rémlik az OP-ből...
én is cseresznyére tippelek

Kuroi Tenshi

Quote from: Kazenokizu on 2007-09-14, 23:31:29
(imádom a vért! :D )


Nem valami cseresznye? Úgy rémlik az OP-ből...
Gyanús vagy, te lány... biztos, ami biztos, betárazok ezüstből, karókból,
keresztekből és fokhagymából..

Ilyen barna cseresznyét se láttam még...

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-14, 23:33:49Ilyen barna cseresznyét se láttam még...
no igen, meg akartam jegyezni még, hogy én ugyebár színtévesztő vagyok, szóval kérem nézzék el nekem, ha annak a vacaknak a szájában képtelen vagyok megállapítani a színét :D

Manitu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-14, 23:33:49
Ilyen barna cseresznyét se láttam még...
Azért mert a kép agyon vannak Photoshoplva. Az eredeti képen piros.
[spoiler][/spoiler]

Jézusom, de szar lett ez a gif... :eek: pedig annakidején CRT-n tök jól nézett ki...


Kazenokizu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-14, 23:33:49

Gyanús vagy, te lány... biztos, ami biztos, betárazok ezüstből, karókból,
keresztekből és fokhagymából..
Csak zárójelben említem meg: a fokhagymától rosszul vagyok (az illatától), és imádom a sötétséget. :D
Quote
Ilyen barna cseresznyét se láttam még...
Piros az eredetileg (az OP-ben), csak Member aváján kicsit fakók a színek.
Edit: Manitu megelőzött. :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

#13027
Ah, ok. Illetve nem. Mert ha swap.avi-s beütése van, akkor tudjuk, hogy
igen, Member. De mivel nem, lehet, hogy vki meghaxolta az accountját...

:D


Ed: hűvazz...

rossz gombot nyomtam meg a billentyűzeten, de mivel csak félig van
kihúzva, nem láttam, hogy a Caps Lock világít-e, és a másik kezemben
az egérrel automatikusan elkezdtem scrollozni, aztán tartott még egy
másodpercig, hogy leessen, hogy ez nem fog menni :D :lul:

Member

#13028
Kicsit átszíneztem a képet, azért lett barna a cucc a szájában (Photoshop, hülye vagy? Game Maker képszerkesztője :D).
(Azért nem pixeles, mert ez nem screenshot volt előző életében, hanem wallpaper)

EDIT: Most már nem barna a gyümölcs. :)

kikuchiyo

Moszkvai sorozatgyilkos - nem úgy néz ki, mint Dexter?
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-15, 00:10:05
Moszkvai sorozatgyilkos - nem úgy néz ki, mint Dexter?
Valóban úgy néz ki, de ez az én szájamból (billentyűzetemből) semmit nem jelent, mert engem már az egyetemen is oktatott Dexter, annyira rosszul különböztetem meg az arcokat...

edit: Körkörös érvelés

Én

Elkaptam jóanyám "taknyom-nyálam összefolyik" kategóriás betegségét, és olyan vagyok, mint a mosott szar... A legjobb, hogy a ZP záróra így nem tudok majd menni...

Edina-chan

Oh noez zp záróbuli  :D én azt a helyet egy darabig messziről kerülni fogom (mivel nem is tehetek mást, tavaszig nuku zp xD)
Jobbulást..ezt mindenki elkapta már a környezetemben(persze én is, de már kezdek kigyógyulni) ..ez furcsa.
[spoiler]this is conspiracy.  :__devil: *megy vissza Welcome to the NHK-t nézni*[/spoiler]

Bishop

Én is Péntek óta ilyen beteg vagyok,folyik az orrom mint a csapból a víz,emellet még köhög is jókat plusz spontán könnyezés :wtf:  :ejj:
Hogy én mennyire szeretem hogy mindig hétvégén kapom el amikor jobbat is csinálhatnék mint ithon ülni :morci:

Én

ITT: Our health fails us.
Bishop akkor neked rosszabb, nekem hálisten csak folyik az orrom meg a torkom fáj, meg aludnék egész nap :D Reggel rossz nagyon, ha nyitott szájjal alszok, kiszárad a torkom és az kellemetlen.

motifator

Hehe, én is tegnap kezdtem a taknyolást meg torokfájást, de legalább most itt ülhetek a fotelben betakarózva, és Nodame Cantabile fog menni egész nap :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Gregory

Nálunk csak tesóm kapta el, ami csak azért rossz, mert falon keresztül is lehet hallani, ahogy lélegzik. Anyám meg leoltotta, hogy hogy képzeli, h beteg lesz, pedig ő(mmint anyám) mondta, h szedjünk c-vitamint, blah-blah.
Rajtam csak az "aludnék egész nap" tünet jelentkezett, az rosszat jelent?
Btw: kezdek gyengülni. Tegnap este elaludtam animézés közben. 5kor arra ébredtem, h Yakumo Iori nevét ismételgeti...

Én

Ennyire unalmas volt SR? :D
Quote from: motifator on 2007-09-15, 16:31:03
Hehe, én is tegnap kezdtem a taknyolást meg torokfájást, de legalább most itt ülhetek a fotelben betakarózva, és Nodame Cantabile fog menni egész nap :D
Ennyi előny nálam is van, csak én játszok, meg szedem közbe WH40k dawn of wart... Próbáltam GL-t nézni de egy büdös mukkot sem fogtam fel belőle.
Ja meg Love Hina mangát végre kivégzem :D Talááááán majd belefér egy kis friss levegő is :D

Solid Snake

Quote from: motifator on 2007-09-15, 16:31:03
Hehe, én is tegnap kezdtem a taknyolást meg torokfájást, de legalább most itt ülhetek a fotelben betakarózva, és Nodame Cantabile fog menni egész nap :D

Nálam jelenleg a torokfájás van a lista első helyén. Egész nap csak eukaliptuszos cukor + facsart citromos-mézes tea a gyógymód.

Quote from: Edina-chan on 2007-09-15, 16:11:43
[spoiler]this is conspiracy.  :__devil: *megy vissza Welcome to the NHK-t nézni*[/spoiler]

Csak itt nem a Nihon Hikikomori Kyokai, hanem az ÁNTSZ a ludas.  :__devil:

Edina-chan

Welcome to the ÁNTSZ  :__devil:
énis aludnék egyész nap..ezzel mindenki így van szerintem XD

Member

Én dühös vagyok magamra, ha 9kor kelek vagy átalszok egy előadást. A legjobb lenne valami hagyvidéki erdőben kifeküdni a meredek oldalra és hallgatni, ahogyan fúj a szél és
[spoiler=Ez csak Bishop kedvéért]a felhőkbe mindenféle csintalan játszadozó lolikat képzelni[/spoiler].

Bishop

Tőlem te képzelhetsz,én majd kifegszem a dpmboldalra és előveszem a képzeletbeli Laptopomat ami 100%-osan lolimentes  :hehe: kivétel egy loli féleség lesz rajta a CCS amit neked egész hátralévő életedben nézned kell  :D

Member

Amíg CCSakurá-t éppen Tomoyo vagy másik osztálytársnője küldi a varázspálcájával, addig semmi gond, de amint elkezd valami "hulladékégető" vagy "palacsintasütő" kártyáért küzdeni, azonnal elkezdődnek a problémák.

Btw. én amikor kinézek a fejemből, akkor általában vmi metálra szerkesztek fejben AMVt, másokkal mi van ilyenkor?

Én

 :lol:
Btw, jelenleg ezt olvasom, eleje elég szar, de úgy tűnik kezd beindulni (már ha egy ilyen könyv beindulhat)

Bishop

Quote from: Member on 2007-09-15, 17:34:35
Btw. én amikor kinézek a fejemből, akkor általában vmi metálra szerkesztek fejben AMVt, másokkal mi van ilyenkor?
Én jelenleg ara gondolok hogy ennél még lehet e [censored] sz*rabb állapotba a gépem [cenzored]  :__devil:



kikuchiyo

Quote from: Member on 2007-09-15, 17:34:35
Btw. én amikor kinézek a fejemből, akkor általában vmi metálra szerkesztek fejben AMVt, másokkal mi van ilyenkor?

Változó... néha csak meredek magam elé, a beépített zajgenerátort hallgatva, és nem gondolok semmire.
Máskor, ha éppen foglalkoztat valami (munkával, programozással kapcsolatos dolog), akkor azt csócsálom, vagy a rendkívül részletgazdag és kidolgozott fantáziabirodalmaim valamelyikébe merülök alá, vagy filozófiai értekezéseket folytatok saját magammal, néha angolul vagy akár japánul.

BTW Jééé, megjavult a cseresznye színe - már nem 2girls1cup színű... :D
Failure is the default option

Member

#13046
Bedobtam paint-be és a barna árnyalataihoz megfelelő piros árnyalatokat rendeltem :D

Én is szoktamm filózni magammal de azt inkább séta közben, esetleg sablon metál szövegeket hörgök magamban angolul, ha akkor éppen nem foglalkoztat más.
Olyan jó fejben AMVzni, bármilyen zenére, mert olyan jelenetek úgysem lesznek az adott cuccban. :D

Edit: Azért ne hatványozzuk a betűméretet, Selmo bácsi. :)

Én

AMV-zni én is szoktam fejben, de főleg zenehallgatás közben, nem létező animékből :P

Gregory

Quote from: Én on 2007-09-15, 17:53:49
AMV-zni én is szoktam fejben, de főleg zenehallgatás közben
:tezsvir: csak én általában létezőekből.
De mivel általában lusta vagyok felrakni nap végén tölteni az mp3-ast, ezért ritkán hallgatok zenét, amikor nem a gépnél ülök. Úgyhogy többnyire magammal filózok, gyakran teljesen lényegtelen hülyeségeken, mert a komolyabb témákhoz fáradt vagyok.

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-09-15, 17:34:35
Btw. én amikor kinézek a fejemből, akkor általában vmi metálra szerkesztek fejben AMVt, másokkal mi van ilyenkor?
Általában gondolkodom, a legutóbb olvasott/látott műveken, illetve játszom egy Hattrick nevű játékkal, ahogy közeleg a hétvégi meccs, egyre többet agyalok a taktikán. (Amíg a kupában is érdekelt vagyok, egész héten van min agyalnom...) :D