Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-16, 22:38:33"A szolgáltatás nincs telepítve, szeretné most telepíteni? faszom.dll nem található"
szóval próbáltál helyet spórolni, hogy úgyse kell majd a help :)

eszközök/nyelv/elválasztásnál van kézi elválasztás, illetve meg lehet adni már előre a szövegben feltételes elválasztásokat, stb. most bocsi de lusta vagyok neked bemásolni ide a teljes help-et, talán google is kidob rá valami eredményt, hirtelen hivatalos ms oldalon találtam segítséget a témában, nem tudom nálad milyen word van, az oldalon ki lehet választani http://office.microsoft.com/hu-hu/word/HA100963951038.aspx

.Attila

Állítólag kigyulladt, majd felrobbant a helikopter.

Liquid Snake

Quote from: .Attila on 2007-09-16, 22:50:58
Állítólag kigyulladt, majd felrobbant a helikopter.

De gondolom a levegőben mert a földön csak kiszáltak volna belőle... Meg ez a robbanás, nehogy kiderüljön h nem baleset volt, mondjuk nemhiszem h sokan akarnának eltenni lábalól egy Ralivilábajnokot.

.Attila

Gondolom, hogy nem vállról indíthatóval szedték le.

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2007-09-16, 22:50:57
Quote from: kikuchiyo on 2007-09-16, 22:38:33"A szolgáltatás nincs telepítve, szeretné most telepíteni? faszom.dll nem található"
szóval próbáltál helyet spórolni, hogy úgyse kell majd a help :)

eszközök/nyelv/elválasztásnál van kézi elválasztás, illetve meg lehet adni már előre a szövegben feltételes elválasztásokat, stb. most bocsi de lusta vagyok neked bemásolni ide a teljes help-et, talán google is kidob rá valami eredményt, hirtelen hivatalos ms oldalon találtam segítséget a témában, nem tudom nálad milyen word van, az oldalon ki lehet választani http://office.microsoft.com/hu-hu/word/HA100963951038.aspx

Nem a help nincs telepítve, hanem az elválasztó. :) Word 2000 egyébként.
Failure is the default option

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-16, 22:38:33
"A szolgáltatás nincs telepítve, szeretné most telepíteni? faszom.dll nem található"

Akkor googlel megkeresed, leszeded, és bemásolod a helyére. Probléma megoldva.


Lt. Simoan Blarke

bah... igazatok volt, having life (hehe) or gf ist gut.
jelzem: sajna elek.
na b :P :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

szellemeket látok ?

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Lythis

Fukk, Wuffie, don't tell me you're back...

btw: .Attila (jól visszaásva a topicot): azt, hogy a kóla nem okoz függősséget, kicsit túlzásnak tartom. Akkor nyílván nem, ha mértéket tartassz, egyébként viszont lazán. Leszokni pedig egyenesen szar az első pár napban...

.Attila

Quote from: Lythis on 2007-09-17, 01:49:34
btw: .Attila (jól visszaásva a topicot): azt, hogy a kóla nem okoz függősséget, kicsit túlzásnak tartom. Akkor nyílván nem, ha mértéket tartassz, egyébként viszont lazán. Leszokni pedig egyenesen szar az első pár napban...[/color]

Mindenre rá lehet szokni, amire akarsz. De lássuk be, a kóla nem úgy működik, mint a drog vagy a cigaretta. (aztán lehet, hogy csak én működök másképp, de ezt valahogy kétlem)

Tycho

#13121
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-09-17, 00:01:19
bah... igazatok volt, having life (hehe) or gf ist gut.
jelzem: sajna elek.
na b :P :D

oh shi... I lul'd..


.Attila: a cigi se okoz függőséget, ha mértkéket tartasz... (én is másképp működök, mint a többség)

remélem észreveszed, hogy pontosan úgy beszélsz, mint egy "erős jellem" aki csak alkalmanként gyújt rá stb... :haha: nyilván a kóla nem ilyen erős hatásű, de ha úgy érzed, hogy ki kell modnanod, hogy nem vagy függő, hogy nem vágysz egy kólára a kajád mellé akkor már lehet, hogy el kellene gondolkodnod ezen :rolleyes: (persze ez félig szemétkedés amit most csinálok, mert ügye minden dohányost ezzel a szöveggel szekálnak, amíg a végén szarik mindenkire és csakazértis rágyújt, és kijelenti, hogy akkof függő vagyok b*zm*g és akkor gyújtok rá, amikor csak megkívánom, de ugyanakkor mégiscsak van párhuzam, mert szinte mindenre rá lehet szokni, csak kérdés mennyire könnyen (a kólára meg igenis elég könnyen, nemigaz, hogy az a sok vegyszer nem megy az agyadra (szó szerint)) :haha:)

Én

A betűméreteket védő szellemek kínozzanak halálra... :ejj:
Kóla: rövid véleményem: szerintem is könnyű rászokni, de segít leszokni, ha nincs pénzed :haha:

Tycho

elkövettem egy hibát, és elgondolkodtam öt drága percre azon, hogy most ezt a bloarke postot minek köszönhetjük... :rolleyes: ...de inkább nem csinálok egy stating the obvious postot :muhahah: ... egyszer már úgyis láttátok a véleményemet egy ehez hasonló "having a life" postról valamelyik topicban :haha: (akkor asszem Christian robbantotta a Tych-O-Blast bombát aminek az a post lett az eredménye...  :rotfl: )

Cobra

Én a kólákat pl meg se bírom inni, meg egyébként se ajánlaném senkinek a fogyasztásukat, mert ezekben van a legtöbb vegyszer a szénsavas üdítők között.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

#13125
Mindjárt seggberúgom magam: a Love Hina 12. kötetet a felétől kezdtem olvasni, majdnem végig. Néztem is, hogy miért csapna bele ennyire a lecsóba, aztán néztem egyet. A TC a számozás miatt 100. chaptertől rakta az első helyre... :comp:

sirtomi

Hétvégén írtatok vagy 6 oldalt. Nem fogom elolvasni :)
Jé, itt van Blarke!

Zsiga

<rant>
Hogy lehet egy felirat minden egyes sorának elb@szni az időzítését?  :morci:
</rant>

Próféta

Quote from: Zsiga on 2007-09-17, 15:27:20
<rant>
Hogy lehet egy felirat minden egyes sorának elb@szni az időzítését?  :morci:
</rant>
A legegyszerűbb, ha berántod valami feliratszerkesztőbe, és konstans idővel eltolod őket, vagy egy megadott kezdő-és végponthoz állítod. Persze ezeket könnyű megjavítani, tehát ha igazán alaposan el szeretnéd b@szni, akkor írj rá programot, ami random 2-5 másodperces perturbációkat nyom rá az egyes sorokra.

kikuchiyo

 :lol:

Szerintem Zsiga kijavítani szeretné a már elb*szott feliratot :)

(in b4 i love my job.gif)
Failure is the default option

noriko

na, valahogy összehoztam egy szánalmas papírhalmazt, és ma leadtam szakdoga néven. persze én lenni ultra FAIL, mert 3 oldallal kevesebb lett a követelménynél... ha visszadobják, majd segíthettek kitalálni valami új témát  :haha:
végülis a szerzői jogos ötletet is innen vettem :D

(amúgy kiszúrás, mert azt hittem, végre fellélegezhetek, erre nem. :/ )

ui: word is evil. it has a mind of its own.
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-09-17, 11:36:42
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-09-17, 00:01:19
bah... igazatok volt, having life (hehe) or gf ist gut.
jelzem: sajna elek.
na b :P :D
.Attila: a cigi se okoz függőséget, ha mértkéket tartasz... (én is másképp működök, mint a többség)

Őszintén szólva, én még nem láttam mértéket tartó dohányost. Hacsak a napi egy doboz (vagy 10 szál, mind1) az nem minősül mértéktartásnak.

A kóláról: én ebédre szoktam inni. Le tudnék mondani róla, de minek? Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, ennyi mérget azért még elviselek. Viszont nem érzem, hogy még többet akarok inni.
Ami nálam ilyen "még még még" reakciót vált ki, az a sajtos vagy hagymás chips. Elég rövid életű egy zacskó, ha veszek. Ezért nem szoktam venni.


noriko: :jee: Keep us updated ;)

Én

Anyám napi 3-4 szálat szív, mondjuk neki már mindegy...

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-09-17, 15:27:20
<rant>
Hogy lehet egy felirat minden egyes sorának elb@szni az időzítését?  :morci:
</rant>
mplayernek van egy jo kis opcioja erre, ha konzekvensen szurtak el. Fejbol sajna nem tudom. Valami sub-delay blablabla.

A csipsz nalam is gyorsan fogy. Altalaban ha stresszes vagyok vagy sohianyos akkor ugrok ra. Aztan annyit eszem amennyi a talban van/ha kicsapodik a nyelvemre a so, abbahagyom.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

#13134
Quote from: noriko on 2007-09-17, 16:59:09
na, valahogy összehoztam egy szánalmas papírhalmazt, és ma leadtam szakdoga néven.

Mi volt a témád?  :smile:

Quote from: .Attila on 2007-09-17, 16:59:52
A kóláról: én ebédre szoktam inni. Le tudnék mondani róla, de minek? Nem dohányzom, nem iszok alkoholt, ennyi mérget azért még elviselek. Viszont nem érzem, hogy még többet akarok inni.
Ami nálam ilyen "még még még" reakciót vált ki, az a sajtos vagy hagymás chips. Elég rövid életű egy zacskó, ha veszek. Ezért nem szoktam venni.

Jómagam Sprite függő vagyok. Na jó, függőnek nem függő, de általában hetente 2-3 litert elfogyasztok belőle.  :hehe:
A "még még még" reakció nálam leginkább az animékben csúcsosodik ki, múlt héten már szabályosan elvonási tüneteim voltak 2-3 nap anime nélküli nap után.  :lazza:

Chips-ügy: nem jó, könnyen megszomjazom tőle, túl sós és zsíros. IMMA CHARGIN' MAH LAZER POPCORN!

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-09-17, 17:27:32
A csipsz nalam is gyorsan fogy. Altalaban ha stresszes vagyok vagy sohianyos akkor ugrok ra. Aztan annyit eszem amennyi a talban van/ha kicsapodik a nyelvemre a so, abbahagyom.  :haha:
Csipsz evést abba tudom hagyni. A sósmogyoróval vagyok úgy, hogy addig eszem amíg el nem fogy :)

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-09-17, 16:11:22
A legegyszerűbb, ha berántod valami feliratszerkesztőbe, és konstans idővel eltolod őket, vagy egy megadott kezdő-és végponthoz állítod. Persze ezeket könnyű megjavítani, tehát ha igazán alaposan el szeretnéd b@szni, akkor írj rá programot, ami random 2-5 másodperces perturbációkat nyom rá az egyes sorokra.
Ahogy kiku írja,  :lol:

Quote from: Kvikveg on 2007-09-17, 17:27:32
mplayernek van egy jo kis opcioja erre, ha konzekvensen szurtak el. Fejbol sajna nem tudom. Valami sub-delay blablabla.
Hardsubról van szó így én nem tudok belenyúlni, majd az a szerencsétlen hülye timer kijavítja, nekem csak le kellett írnom hogy hol vannak a hibák. Asszem a 20. sor körül untam meg végül. :)

noriko

Quote from: Én on 2007-09-17, 17:05:03
Anyám napi 3-4 szálat szív, mondjuk neki már mindegy...
apukám van hogy elszív napi egy dobozt. én meg ugyanennyit passzívan. yay.

kajafüggő nem vagyok. akkor inkább animék vagy net, ha egyszer belelendülök.

témám ez volt:
[spoiler=legal stuffz]Szerzői jog az Európai Unióban: közös jogkezelés a belső piacon[/spoiler] hmm... a cím megírásánál még egész jó passzban voltam! le is írtam kétszer is, hogy foglalja az üres helyet :D
"I wish I could, but I don't want to."

Gregory

Mi (szerencsére?) csórók vagyunk, ezért nincs pénzem függőségekre  :D. Ha van is chips, akkor csak 1 csomag van, azt megpróbálja beosztani az ember, kólát, meg hasonlókat egyáltalán nem szoktunk, mert csak én innám(legalábbis elviekben), és úgy meg akkor nem. Animével kapcsolatban pedig volt egy kis 'elvonókúrám' a nyáron(adsl adatforgalomkorlát ftw), a napi egy rész, ami sztem nem sok. Azóta is gyakran van olyan, h már vagy 2 órája a gép előtt ülök és még nem töltöttem estére animét.
Egyedül talán gépfüggőség/netfüggőség áll fenn, de abban lelem a legtöbb örömömet, szal nem is nagyon akarom abbahagyni. Mondjuk gondolom így van ez a többi függőséggel is, de azért mégsem ugyanaz(már csak anyagiakat tekintve is. persze az áramért/netért így is fizetni kell, de sztem nem annyit, mint a többire. Bár nem számoltam utána)

Egyébként nálunk fater dohányzik, de elég visszafogottan, naponta elszív vagy 3-4 szálat, azt is úgy, h gyakran észre se vesszük(este kiviszi a szemetet, beáll a kocsival a garázsba, etc.)

Én

Jippijájé, 1 hétig itthon ülhetek. Ennek örülnék, ha nem lennék ramatyul. Ha már suliban lemaradok, legalább animében pótolok! :angyali: