Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2007-12-15, 16:25:47
Quote from: Kvikveg on 2007-12-15, 16:04:21
3 embernek kell vennem, tudom mit, csak remelem meg is van a boltban. (2 konyv)
Nekem már csak egy embernek kéne kitalálnom valamit, de nagyon nehéz. Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok túl kreatív :)
Es nincs a boltban.
Alexandra online rendeles 1 munkanap szallitas meg emlekeim szerint tavaly enyhen szolva nem egy nap volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-15, 15:38:05
Karácsonyi rant: Csak most tudatosult bennem, hogy egy hét múlva itt a karácsony. Fogalmam sincs, hogy kinek mit ajándékozzak. A jövő héten kéne eldönteni és beszerezni az ajándékokat, de semmi kedvem nincs bemenni a büdös, nyálkás városba a sok bóvlin marakodó droid közé. Sőt, most sincs semmihez se kedvem.

BTW különös élmény billentyűzet nélkül írni :) Olyan mint egy trip, már mindenhol repülő betűket látok magam előtt. (Ha valaki nem tudná, miről beszélek: Dasher)
Ismerős helyzet, és még tudom fokozni: kedden és csütörtökön két durva
szóbeli lesz, és a cégben is most van az év végi rohanás, tehát a fennmaradó
részben ott kell lennem, és ált. a boltok zárása után szoktam onnan kijutni.
Legjobb: még ötletem sincs, hogy kinek mit vegyek :(
A várost illetően is osztom a véleményed.

Az a program pedig beteg. Még nem tudtam eldönteni, hogy a szó jó vagy rossz
értelmében... de egyelőre maradok a billentyűzetnél. Majd ha a telepátia működni
fog, szóljatok :haha:

Én

Kipróbáltam, miután rájöttem, hogy abc-sorrendben vannak a betűk (nem röhög), egész gyorsan kiírtam, hogy "I can say, that you're a weeaboo faggot." Majd még elszórakozok vele. :P

Manitu

Ábécésorrend? A múltkor voltam bowlingozni, és alig tudtam beírni a nevem a gépbe, mert a billentyűzeten ábécérendben voltak a betűk, nem qwerty szerint :D


kikuchiyo

Quote from: Manitu on 2007-12-15, 17:03:33
mert a billentyűzeten ábécérendben voltak a betűk, nem qwerty szerint :D

Dvorak FTW

...or try this: Mirrorboard
Failure is the default option

Manitu

Haggyámá, örülök, hogy ezen megtalálom mi hol van :D


Solid Snake

Végre sikerült beruháznom egy új telefonra "kiskarácsony, nagykarácsony" alkalmából, pontosabban egy Sony Ericsson z320i készülékre. Nem egy hiperszuper, mindent tudó prototípus, de nekem tökéletesen megfelel.  :haha:

És végre sikerül bebizonyítanom, hogy a szobámból végérvényesen eltűnt a  :wtf poszterhalmaz, s helyettük otakufészekhez méltó dekorálás van.  :smile:

[spoiler=my room]
http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/my%20room/szoba1.jpg
http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/my%20room/szoba2.jpg
http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/my%20room/szoba3.jpg
http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/my%20room/szoba4.jpg
http://i177.photobucket.com/albums/w237/SolidSnakeGH/my%20room/szoba5.jpg
[/spoiler]

Én

Jók, de szerencsére messze van a trú otakufészkektől. :D

Solid Snake

Azért én sem egy Yamazaki-féle otakufészekre gondoltam.  :hehe:

Dreamcleaver

A radiátoron merre van az elzár (hőmérséklet lejjebb)? Nincs meleg, de ilyen új mérőket szereltek fel és 35 fokot mutat.  :eek:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Én

rope+chair+lots of tokyo mew mew


Solid Snake

#15763
Quote from: Manitu on 2007-12-15, 20:07:16
Különösen az a kép tetszik, amelyiken egyszerre láthatóak Faye mellei és az utolsó vacsora :eek: :__devil:

Hát, na.  :smile:
Nem találtam jobb helyet a ballagási ajándékomnak (a nagymamám által készített Az utolsó vacsora goblein változata  :smile:).

Zsiga

Quote from: Gmer on 2007-12-15, 19:46:54
on a _completely_ unrelated note: how does one stop someone, from becoming like them?
Steal his iPod?
Btw.  :wtf :wtf :wtf

minuszmiki

Well, even becoming an hero seems to be a better option.

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-12-15, 20:26:07
Azért nem kéne ennyire optimistának lenni, még a végén bajod lesz belőle. ;)

Egyetem hatása.  :muhahah:

Próféta

Quote from: Dreamcleaver on 2007-12-15, 19:35:00
A radiátoron merre van az elzár (hőmérséklet lejjebb)? Nincs meleg, de ilyen új mérőket szereltek fel és 35 fokot mutat.  :eek:
Valószínűleg jobbsodrással befelé.

Én


Solid Snake

#15769
Quote from: Én on 2007-12-15, 20:47:23
S_S, van jogsid? :D

Oh-ho-ho. DO WANT.  :D

Igen, van jogsim.
(A forgalmi is 4. alkalommal lett meg...  :lame: )

Én

A lényeg, hogy megvan. :jee: Haverom is épp forgalmival szenved... a KRESZ-től félt, és ott nem lett asszem hibája. :haha:

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-12-15, 21:10:51
A lényeg, hogy megvan. :jee: Haverom is épp forgalmival szenved... a KRESZ-től félt, és ott nem lett asszem hibája. :haha:

KRESZ... az volt még durva. Először meghúztak 11 hibaponttal (10 hibaponttal még megvan a vizsga). Aztán bepipultam, nagyon felkészültem a pótvizsgára --> hibátlannal átmentem.  :__devil:

Kuroi Tenshi

QuoteTopic: Offtopic  (Read 111112 times)
missedGET. mindegy.

nájsz rúm.

Solid Snake

[spoiler=Solid Snake's usual rant]
Egyszerűen nem hiszem el, hogy pont a modellezéssel szívok ennyire. Keddre kell műszkomra beadandót csinálnom (tervezni egy random alkatrészt Pro/Desktopban), de az oktatófájlokon túl szimplán nem tudok haladni. Az egyik szaktársam kisegített: küldött anyagot (egy fogaskerék modelljét), mondván, hogy 10 perces munka. Nehezen tudom elhinni. Ráadásul ha a tanár előtt még meg is kell majd védeni, akkor nézek ki jól. :rolleyes:

Inkább megyek analízist tanulni, abból is ZH kedden.
[/spoiler]

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-15, 22:19:56
nájsz rúm.

Tenksz.

Edina-chan

@Solid Snake: esetleg valami ehhez hasonló az ágyadba?  :D amúgy jókis szoba, enyém is kezd hasonló lenni ._.

Én

Hát S_S, ha ilyen nyíltan felajánlja magát, én a helyedben nem hagynám ki... :lol:

Fazék

Quote from: Én on 2007-12-15, 23:44:39
Hát S_S, ha ilyen nyíltan felajánlja magát, én a helyedben nem hagynám ki... :lol:
okk, akkor most már be merem írni, hogy először azt hittem, hogy egy fénykép lesz róla :haha:  :lazza:

Rage

MOST NEVETEK
痛みを感じる方向に、出口がある!

Solid Snake

Quote from: Edina-chan on 2007-12-15, 23:30:18
@Solid Snake: esetleg valami ehhez hasonló az ágyadba?  :D amúgy jókis szoba, enyém is kezd hasonló lenni ._.

Ha van Saber (vagy Hanyuu  :__devil: :hehe:), akkor felőlem oké a dolog.  :D

Quote from: Fazék on 2007-12-15, 23:58:27
Quote from: Én on 2007-12-15, 23:44:39
Hát S_S, ha ilyen nyíltan felajánlja magát, én a helyedben nem hagynám ki... :lol:
okk, akkor most már be merem írni, hogy először azt hittem, hogy egy fénykép lesz róla :haha:  :lazza:

Őszintén szólva én is...  :lul:

Ramiz

Quote from: Rage on 2007-12-16, 00:01:48
MOST NEVETEK
Ez annyira ijesztően fest... mindig megjelenik előttem egy robot, amint kifejezéstelen hangon azt mondja: "Most nevetek..." :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!