Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Solid Snake on 2007-12-16, 00:13:51
Ha van Saber (vagy Hanyuu  :__devil: :hehe:), akkor felőlem oké a dolog.  :D
Egy Rin-eset szerezhetsz, bár ha lveszed tőle, az eléggé epic fight lesz...

Baggio

Koda Kumi új, nemsokára megjelenő albumának borítóján lévő képen Koda magyar kártyákat tart a kezében  :D
ott látszik az avataromban is   :Kiraly:
mekkora


Én

#15783
Annyira tudtam, de mit kezdjek vele? Elé rakom, hogy Tohsaka? :D
Mindegy, reméljük S_S nem válogatós és az is megteszi neki, kép nélkül... :lol:


RedPriest

Kicsit csökkent aktívságom (márha annak lehet nevezni), csütörtök-vasárnap sörmaraton került megrendezésre, barátom látogatott meg, volt szíve leutazni 221km-t. :smile: Bár most egy picit magára hagytam egy lány társaságában, remélem, megvannak. Ilyenkor csak a non-stop Ibolya üzemel. Alig várom már, hogy aludjak.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

.Attila


Fubenalvo

Mindenkinek aki szereti a SantaGirl-öket háttérbeeen: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=816.msg306267#msg306267

Kvikveg

#15788
Quote from: Manitu on 2007-12-15, 20:07:16
Különösen az a kép tetszik, amelyiken egyszerre láthatóak Faye mellei és az utolsó vacsora :eek: :__devil:
Nekem is ez tunt fel leginkabb. :eek:

Quote from: Gmer on 2007-12-15, 19:46:54
...
on a _completely_ unrelated note: how does one stop someone, from becoming like them?
:wtf Azert ez nagyon durva!

Quote from: Baggio on 2007-12-16, 00:24:18
Koda Kumi új, nemsokára megjelenő albumának borítóján lévő képen Koda magyar kártyákat tart a kezében  :D
ott látszik az avataromban is   :Kiraly:
mekkora
Hehe, persze a sziv ezaz van a kezeben.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

#15789
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-16, 13:45:59
Mindenkinek aki szereti a SantaGirl-öket háttérbeeen: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=816.msg306267#msg306267

Köszi szépen! Re-l Mayer-t most lecserélem egy időre :)

Quote from: Kvikveg on 2007-12-16, 14:58:36

Quote from: Gmer on 2007-12-15, 19:46:54
...
on a _completely_ unrelated note: how does one stop someone, from becoming like them?
:wtf Azer ez nagyon durva!

Geez... Ugyanaz a gondolat fordult meg a fejemben, mint ami a nyomorgó hajléktalanok láttán szokott: én már megöltem volna magam...

Kvikveg

Xzone: osszekeveredtek a quote-jaid. De nagyon. Manitu nem is tudom hogy kerult oda?  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Quote from: Kvikveg on 2007-12-16, 17:23:59
Xzone: osszekeveredtek a quote-jaid. De nagyon. Manitu nem is tudom hogy kerult oda?  :haha:

Fix't

Solid Snake

#15792
6 órányi sikertelen próbálkozássorozat után végre sikerült elkészítenem a mai napon azt a rohadt beadandó feladatot műszaki kommunikációra.
Itt is van for the lulz  :haha: (a feladat: egy random alkatrész megtervezése Pro/Desktopban = egy iszonyatosan fagyogatós, bugos tervezőprogramban).

Az alkatrész kiválasztásának története:
Egyik szaktársam elküldte nekem e-mailben a saját beadandóját, hogy majd azt adjam be (más gyaktanárnál vagyunk, szóval lebukás esélye kicsi lehetett volna). Azonban bűntudatom támadt saját tehetetlenségem okán, amely tegnap este egy rémálomban manifesztálódott, melyben a gyaktanárom dühösen lecseszett, amiért más ember munkáját akartam beadni saját munka címén. Dühkitörésének csúcspontja egy kérdés volt, mely így hangzott: "Nem igaz, hogy maga ennyire szerencsétlen! Hát soha nem LEGO-zott gyerekkorában?". Hát innen az ötlet. Megálmodtam a megoldást.  :D

Én

Quote from: Zsiga on 2007-12-16, 17:37:30
Pianino hangolásához kombináltfogót (ha Szergej addig visszahozza, ak*rvaanyját)
Nem Szása? Vagy én tudom rosszul? (Mi mindig Szásával énekeltük :P )

S_S: Tyű, ha ez is ilyen nehéz volt, el tudok képelni egy fogaskereket...

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-12-16, 22:44:52
S_S: Tyű, ha ez is ilyen nehéz volt, el tudok képelni egy fogaskereket...

A kolléga szerint a fogaskerék neki egy 10 perces munka volt.  :ejj:
Nem kicsit voltam ideges a mai napon emiatt. Végtére is teljesen nulláról indultam, a gyakorlaton ugyanis ilyen "tanuld meg magadtól... már ha beindul a géped"-féle színvonal ment. Lehet, hogy náluk részletesebben elmagyarázta az a másik gyaktanár.

Ilyen pechem van a gyaktanárok jelentős részével. A többi tankörben meg panaszkodnak, hogy sok a tanulnivaló, koncentrált a tanórák menete, stb. Én inkább vennék részt ilyen órákon. Legalább lenne valami, ami alapján lehetne tanulni. Sebaj, majd következő szemeszterben már mi veszük fel a tantárgyakat, így a gyakorlatok időpontjait (és így a gyaktanárok személyét) is lehet majd manipulálni.

kikuchiyo

Van arra egyszerű módszer, hogy az összes fórumos hozzászólásomat kinyerjem egy egyszerű szöveges fájl formájában?
Failure is the default option

Ramiz

#15796
Quote from: kikuchiyo on 2007-12-16, 23:52:33
Van arra egyszerű módszer, hogy az összes fórumos hozzászólásomat kinyerjem egy egyszerű szöveges fájl formájában?
wat4?!?!?!?

Amúgy van.
[spoiler]

[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#15797
Quote from: Ramiz on 2007-12-17, 00:05:52
Quote from: kikuchiyo on 2007-12-16, 23:52:33
Van arra egyszerű módszer, hogy az összes fórumos hozzászólásomat kinyerjem egy egyszerű szöveges fájl formájában?
wat4?!?!?!?

Be akarom tanítani a Dashert :)
Így is aránylag jól használható, de az alapértelmezett magyar szöveggyűjtemény a MEK-ből van, főleg szépirodalmi szövegekekből összeválogatva. Ezért hiányzik belőle egy csomó rövidítés és modern szó, a geekspeak úgy általában . Sokkal hatékonyabb lenne, ha az én egyéni stílusomra lenne betanítva.

Persze össze tudnék dobni egy kis perl scriptet, ami sorban lekéri az összes "show my post" képernyőt, és kibányássza belőlük a hozzászólásokat, de a lustaság erősebb, és kíváncsi voltam, van-e valami mágikus megoldás...
Failure is the default option

Lythis

Alkyra stole mah old av... what the fuk is up with the world? :D

RedPriest

Quote from: Solid Snake on 2007-12-16, 22:50:45
A többi tankörben meg panaszkodnak, hogy sok a tanulnivaló, koncentrált a tanórák menete, stb. Én inkább vennék részt ilyen órákon. Legalább lenne valami, ami alapján lehetne tanulni.

Ez oda-vissza dolog, mindig a másik kell. Egy nehéz tanóra után a tartalmatlan, de egy olyan után meg a tömény. Legalábbis nekem. (Persze, az megint egy másik tészta, hogy mi kéne, s mi jönne jól.)
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Lythis

szerintem inkább legyen tartalmatlan, de tudd, hogy miről van szó/mi fog kelleni. Legalábbis ezt tartom a legnormálisabbnak. Meg azt, ami tényleg érdekes, és változatos.

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-17, 00:26:28van-e valami mágikus megoldás...
Persze, elkéred zsozsotól az adatbázist :D


kikuchiyo

Mindegy, megoldottam (legalább megtudtam, mire jó a "print topic" funkció :))

Ha az offtopic tartalmát bemásolom a Dasher training textjébe, a program hirtelen remekül használhatóvá válik fórumozásra.
Fél másodperc alatt be lehet vinni olyanokat, hogy "in b4 slowpoke.jpg" és "ur a faggot", mert ezek is szerepelnek az adatbázisban és a program felajánlja őket. :)

Majd szilveszterkor rendezhetünk versenyt belőle.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-17, 02:06:23
Majd szilveszterkor rendezhetünk versenyt belőle.
bizarr ötlet...

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-12-17, 03:29:26
Quote from: kikuchiyo on 2007-12-17, 02:06:23
Majd szilveszterkor rendezhetünk versenyt belőle.
bizarr kocka ötlet...

Ramiz

#15805
Quote from: kikuchiyo on 2007-12-17, 02:06:23
Mindegy, megoldottam (legalább megtudtam, mire jó a "print topic" funkció :))

Ha az offtopic tartalmát bemásolom a Dasher training textjébe, a program hirtelen remekül használhatóvá válik fórumozásra.
Fél másodperc alatt be lehet vinni olyanokat, hogy "in b4 slowpoke.jpg" és "ur a faggot", mert ezek is szerepelnek az adatbázisban és a program felajánlja őket. :)

Majd szilveszterkor rendezhetünk versenyt belőle.
Ez mekkora ötlet!!! :D
Hogy írsz Dasherrel direktbe a Mozillába?

Amúgy én tegnap az összes családtagomat azzal szórakoztattam, hogy próbáljon meg értelmes szöveget írni a Dasherral anélkül, hogy bármit elmondanék róla előzetesen. Persze angolra volt állítva a nyelv, hogy nehezebb legyen (különben magától kiír mindent, így meg eldugja azokat a betűket, aminek angolban nem sok esélye van, hogy következzen... :D ).

Viszont én meg mérges vagyok, mert akárhányszor felinstallálom a Dashert, előbb-utóbb nem futtatható ("Dasher.exe encounters an error and needs to close") és nem tudom, miért. System restart és újrainstall segít csak. Kiku, te ezzel nem találkoztál?

Ha kitörlöm a szöveg fájlokat, akkor fut! Csak akkor nem segít semmilyen szót gyorsabban kiírni...

edit: megcsináltam az offtopik-importot, de most mindig azt akarja kiírni, hogy "index.php"...
how can i unimport it?

edit: ez a program gyorsan tanul...
screenshot
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila


Lythis

asszem újradefiniálom az "élvezni a zenét" szókapcsolatot....
most mondhatnám, hogy végülis kreatív, de őszinténszólva fogalmam sincs, hogy ez pontosan mire is jó... habár amennyi beteg ember van, biztos van, akinek ez jön be.
Ugyanakkor hogy a csajozásnál segít... hát... "szia béjbi, profi gitáros vagyok, és persze van egy gitárraköthető vibriszettem is... mit szólnál, ha komponálnánk valamit?" puh-lease.

.Attila

Quote from: Lythis on 2007-12-17, 17:35:35
Ugyanakkor hogy a csajozásnál segít...

Komolyan vetted?

Lythis

Quote from: .Attila on 2007-12-17, 17:41:29
Quote from: Lythis on 2007-12-17, 17:35:35
Ugyanakkor hogy a csajozásnál segít...

Komolyan vetted?
tőled... ? :hehe: