Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-04, 22:08:52
[spoiler=Hol is kövezheti meg jövő félében Blarke-ot a szerető usteam, ha a BME-n jár]
...
Francia középhaladó. Művelőggyünk.
...
[/spoiler]
Hehh. En a kezdon muvelodom par honapja. Majd parlons francais lol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-05, 00:23:05Ekét adjak? :)
Persze, bevetem az egész E épületet murokkal. Aztán erről megy majd órán a szituációs gyakorlat, "Blarke avait labouré le batiment. Que avait-il jeté?" "Ehm, sztaki ne connait pas "répa"" :D

Quicky-chan: mais ouis, on y va parler francais et lolol.  :lul:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-05, 00:30:21
"Ehm, sztaki ne connait pas "répa"" :D
:eek: et vraiment! :lul:
Ca s'appele carrote. Ou carotte? J'ai oublié...

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-05, 00:37:04
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-05, 00:30:21
"Ehm, sztaki ne connait pas "répa"" :D
:eek: et vraiment! :lul:
Ca s'appele carrote. Ou carotte? J'ai oublié...
laboure gondolom munka? A tobbit hagyjuk. Connait... ööö
Vrai azt tudom, de vraiment?
S'appelle tudom carrotte tudom. Ou-t is csak nem igy. De mid van?!
Van meg hova fejlodni.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-02-05, 00:48:52
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-05, 00:37:04
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-05, 00:30:21
"Ehm, sztaki ne connait pas "répa"" :D
:eek: et vraiment! :lul:
Ca s'appele carrote. Ou carotte? J'ai oublié...
laboure gondolom munka? A tobbit hagyjuk. Connait... ööö
Vrai azt tudom, de vraiment?
S'appelle tudom carrotte tudom. Ou-t is csak nem igy. De mid van?!
Van meg hova fejlodni.  :lul:
:D
labourer az elvileg vetni :) a -ment képző az a melléknévből határozót (? hogyvan egy magyarul, lassú-lassan) csinál. Ou = "vagy" (or)
J'ai oublié = elfelejtettem, itt az avoir egy segédige, nem birtokláskifejezés:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Mentem a sarokba sirni es falat kaparni.   :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Wuffie: bazz, ha nem emlékeztetsz, el is felejtem... mér nem szólsz vazz? Ma simán behajthattad volna...
Btw: Találmányok és Érdekességek büntetés előadássorozat, szal szerintem mindenképpen érdemes beülni rá... vazz, a végén még lehet, hogy én is bemászom rá megint....

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-02-05, 02:55:21
Wuffie: bazz, ha nem emlékeztetsz, el is felejtem... mér nem szólsz vazz? Ma simán behajthattad volna...
Btw: Találmányok és Érdekességek büntetés előadássorozat, szal szerintem mindenképpen érdemes beülni rá... vazz, a végén még lehet, hogy én is bemászom rá megint....

Litti-chan, ezt nekem honnan kéne tudnom? :D
Na majd beszélünk akkor :) Ma speciel nem érek rá, najzával iszok, de ha más nem bejössz velem Szeszkultúrára sörözni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Erm... megérzésből? :D
Egyébk oksa. Ma nekem is kiesik. Még átveszem indexet (remélhetőleg kedves tanárbácsi bemászott azóta, és beírta a jegyemet), és utána ballisztikus sebességgel vágom hozzá a TO-s néni képesfeléhez... aztán bódottá, meg háváj...
Btw: szeszkultúrán most komolyan a fogyasztásra szánt alkoholokról fognak nektek papolni? :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2008-02-05, 03:21:33
Erm... megérzésből? :D
Btw: szeszkultúrán most komolyan a fogyasztásra szánt alkoholokról fognak nektek papolni? :D

Maj intuison szaksz ven it kamsz tu lejdiz, you should know that :D
Utóbbit meg nem tudom, először hirdették meg a tárgyat, de najza jön velem, maximum demonstrációt tartunk az utolsó sorban minden órán xD
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster



Fubenalvo

ehh... ELTE-IKra is ráillene... jóóó xD

RedPriest

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-04, 22:08:52
[spoiler=Hol is kövezheti meg jövő félében Blarke-ot a szerető usteam, ha a BME-n jár]Nah. Cifra félévem lesz a következő, pláne, hogy nem kerültem szakirányra egy redundáns tagnak köszönhetően (de majd jól BCNF-re redukálom).

A WEB programozása. 5 kredites. Állítólag lófüty.
Adatbázisok. 5 kredites... nem voltam belőle vizsgázni. Annyira azé nem veszélyes. 3-NF-re konvertált függőségi rendszert a népnek! :D
Élvezeti szerek (serkentők és kábítók): egyéni kockázatok, társadalmi hatások. Láttam nagyon lolban. Muszáj hallgatni :D De vicces, 999 a limit, 600-an vannak rajta... és a terem, amibe ki van írva, 150 fős.
Francia középhaladó. Művelőggyünk.
Hulladékgazdálkodás. 2 izi kredit - állítólag.
Operációs rendszerek. Végre felvehettem. 1 félév csúszás miatt ezzel 1 évet csúsztam. UNIX FTW... :(
Orosz nyelv kezdő. Emiatt mindenki hülyének néz. (Hasonlóan a franciához, nulla kredites...)
Szabályozástechnika. Eddig nagy mumustárgy volt, most már állítólag csak készülni kell...
Számítógépes grafika és képfeldolgozás. Orbitális szopás. Hallgattam idén. Aláírásért mondjuk csak át kellett volna nézni a koordinátageometriás extended jegyzetüket...
Számítógép-hálózatok. Harmadszor és remélhetőleg utoljára :D
Szeszkultúra. Lásd élvezeti szerek. :D
Találmányok és érdekességek. Lásd hulladékgazdálkodás.

Ütközésekről:
Összesen 36 óra, a lehető legidétlenebb módokon szétosztva (egyedül csütörtökön van olyan, hogy egymás után 3x2 óra...). És van 5 db teljes és 1 db "feles" ütközésem. Azaz legjobb akarattal is csak 25 órára tudok bemenni majd. Fincsi? :D

blog mode off, köszönöm hogy meghallgattatok :D[/spoiler]

Elég tartalmas féléved lesz, mit ne mondjak. :smile: Én most egyelőre próbálom az órarendem úgy igazítani, hogy fel tudjam venni a japánt. De nehezen megy, mivel az összes 2.szemeszteres tárgy mellé jön pár elsős ismétlésre, meg tesi is kéne már. Az angol meg alap.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」


Xzone


Tycho

Ramiz te őrült! :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:


Sajna a kommentek vérlázítóan primitívek... nincs meg bennük az az elemi tahóság mint Ramiz képregényében, csak szimplán a pofám leszakad tőlük :ejj:

Fubenalvo

EZT ramiz rajzolta!?!?!?!
Ne szivassatok már... neeee azt hittem a gratuláció máshoz kapcsolódik de akkor aaaaa... geez xD

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-02-05, 10:54:07
EZT ramiz rajzolta!?!?!?!

QuoteMi csak szeretnénk ilyen végtelenül. elragadóan primkók lenni, Ramiznak sikerült.

kikuchiyo

Korábban már linkelte, az oldfagek emlékezhetnek rá.

BTW még most kérjünk Ramiztól autogramot, később sokat fog érni...
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-05, 11:11:42
Korábban már linkelte, az oldfagek emlékezhetnek rá.

Emlékeztem, azért tekertem le, hogy megnézzem, biztos ő volt-e a beküldő :)

Zen

Ez kész volt. :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-05, 11:11:42
Korábban már linkelte, az oldfagek emlékezhetnek rá.

BTW még most kérjünk Ramiztól autogramot, később sokat fog érni...
Sőt, nem is kell ehhez oldafagnek lenni, én is emlékszem rá. Ramiz, /r/ autograph. :D

Kvikveg

 :wtf
Hm, tegnap a kezembe kerultek a regi firkaink... bar ennyire azert nem voltak kiforrottak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Vállalom a hitelesítést, úgysmint nekem az eredeti is a kezemben volt, mikor a Martos koleszban együtt söröztünk a mű elkészültét elősegítő ominózus előadás után :jee:. - Ha más is úgy látja hogy az előző mondatomnak nincs értelme, akkor máris nem feleslegesen írom ide a következő mondatot: Azt a képregényt valóban a mi Ramizunk rajzolta, a kezemben is volt az eredeti és Ramiz kézírása is felismerhető rajta.


Basszus, már reggel fél kettő van és még mindig nem ébredtem fel eléggé ahoz, hogy értelmesen fogalmazni tudjak... In b4 smallfont ban...

sirtomi

#17455
Hogy lehet véletlenül lenyelni pálinkát?  Te ezt szándékosan csináltad, de legalább most jól vagy :haha:

Xzone

#17456
Tulajdonképp, ha fájdalomcsillapítás volt a célod, elérted.

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-02-05, 13:56:41
Quote from: kikuchiyo on 2008-02-05, 11:11:42
Korábban már linkelte, az oldfagek emlékezhetnek rá.

BTW még most kérjünk Ramiztól autogramot, később sokat fog érni...
Sőt, nem is kell ehhez oldafagnek lenni, én is emlékszem rá. Ramiz, /r/ autograph. :D
Még én is, annak idején lementettem, de érdekes módom semmi sem tudta megnyitni, se faxmegjelenítő se irfanwiev nem tuda megjeleníteni (biztos sok volt neki :P )

Próféta