Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Zen on 2008-02-06, 12:52:13
Quote from: Fazék on 2008-02-06, 12:50:20
Quote from: Én on 2008-02-06, 12:47:44Ed: @rulefaggotry: ez olyan fontos szabály, hogy mindig bele kell kötni? Ha úgy írod ki, hogy látszik csak kicsi, nincs is értelme. (Bát lehet csak én vagyok olyan gyökér, hogy tetszik ha be kell másolni a címsorba néha... :D )
nem, van még rajtad kívül pár "gyökér" :)
ellenben sztem több embert idegesít halálra ez a kis betűs perverziótok, szóval tényleg jó lenne, ha betartanátok egy ilyen sztem nulla erőfeszítést igénylő szabályt.
Wow, nyomj egy qoute-ot és el lehet olvasni..
Nekem is mindig ezt kellett csinálnom.
you don't get it, do you?...

Zen

Quote from: Fazék on 2008-02-06, 12:57:13
you don't get it, do you?...

Értelek, de nem tom mért paraszt módon kell előadni..
Meg azt se értem mért akadsz ki ennyire, ha 5 postot raknék be egymás után, még oké lenne, de ilyen triviális marhaságra így reagálni..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

Mert hideg van és kell a flame.

De szerintem már kellően ki lett tárgyalva a téma.

Makos

Quote from: Zen on 2008-02-06, 12:59:49
Quote from: Fazék on 2008-02-06, 12:57:13
you don't get it, do you?...

Értelek, de nem tom mért paraszt módon kell előadni..
Meg azt se értem mért akadsz ki ennyire, ha 5 postot raknék be egymás után, még oké lenne, de ilyen triviális marhaságra így reagálni..

Amúgy nekem semmi bajom a kisbetűs szövegekkel, mer firefoxba csak zoomolok egyet és kész XD
De amúgy néha azért tényleg idegesítő tud lenni...

Tycho

#17464
oh... transztopic válasz :haha: szóval tényleg leghatározottabban komolyan vetted a dolgot :lazza:

a kisbetűzés természetéből fakadóan törekszik minél kissebb, éppen hogy, vagy pont már nem olvasható lenni, szóval eléggé hajlamosak vagyunk túlzásokba esni vele... de ügye azért a 4pt még nem olyan vészes? :hehe: a 6pt kicsit túl nagy, de lehet hogy csak azért, mert 1248*1024es felbontáson még túl könnyen olvasható nekem :angyali:

bár az 1pt méretet megértem... azt ctrl+görgetőgombbal firefoxban se lehet akkorára nagyítani, hogy ne 1pt-snek láttszon :lazza:

én kérek elnézést


Quote from: .Attila on 2008-02-06, 13:01:49
Mert hideg van és kell a flame.

De szerintem már kellően ki lett tárgyalva a téma.


:rotfl:

Makos

Quote from: .Attila on 2008-02-06, 13:01:49
Mert hideg van és kell a flame.

De szerintem már kellően ki lett tárgyalva a téma.

Nincs is hideg :D Sztem egész kellemes idő van :muhahah:

Fazék

Quote from: Zen on 2008-02-06, 12:59:49
Quote from: Fazék on 2008-02-06, 12:57:13
you don't get it, do you?...

Értelek, de nem tom mért paraszt módon kell előadni..
Meg azt se értem mért akadsz ki ennyire, ha 5 postot raknék be egymás után, még oké lenne, de ilyen triviális marhaságra így reagálni..
bocsi, de hajlamos vagyok fölvenni a válaszoló stílusát.
és valamikor el kell fogyjon a cérna. nálad történt. kurvára elszaporodott a kisbetű használata és már a mod-ok is belefáradtak a kijavításába.
de remélhetőleg a fórummotor rövidesen módosul egy pöttyet és onnantól végképp értelmét veszti ez a vita is.

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-02-06, 13:07:50
de remélhetőleg a fórummotor rövidesen módosul egy pöttyet és onnantól végképp értelmét veszti ez a vita is.

hmmm... nem lesz 6osnál kisebb betűméret? o plz o plz legyen 4 a minimum :angyali:

Ramiz

Én szerintem szép lassan ignora rakok mindenkit, aki kisbetűzik. Nem azért, mert nem tudnám megnyomni a quote-ot. Hanem mert idegesít és zavaróan, értelmetlenül buta dolog. (A trollkodás és meme-ezés legalább vicces - és még nagyítgatni sem kell! :D) Lehetne editálgatni is a postjaitokat - végül is benne van a fórumszabályzatban az apró betűzés mellőzése -, de én nem fogom, mindig is utáltam a mások postjába nyúlkáló modokat ("Get out of my head Charles!").
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz on 2008-02-06, 14:31:41de én nem fogom, mindig is utáltam a mások postjába nyúlkáló modokat ("Get out of my head Charles!").
Z0MG! YAKKED! OH N0EZ
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

RedPriest

Quote from: Fazék on 2008-02-06, 13:07:50
Quote from: Zen on 2008-02-06, 12:59:49
Quote from: Fazék on 2008-02-06, 12:57:13
you don't get it, do you?...

Értelek, de nem tom mért paraszt módon kell előadni..
Meg azt se értem mért akadsz ki ennyire, ha 5 postot raknék be egymás után, még oké lenne, de ilyen triviális marhaságra így reagálni..
bocsi, de hajlamos vagyok fölvenni a válaszoló stílusát.
és valamikor el kell fogyjon a cérna. nálad történt. kurvára elszaporodott a kisbetű használata és már a mod-ok is belefáradtak a kijavításába.
de remélhetőleg a fórummotor rövidesen módosul egy pöttyet és onnantól végképp értelmét veszti ez a vita is.

Egyet értek Fazékkal, tényleg nagyon idegesítő tud lenni.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member

Quote from: Ramiz on 2008-02-06, 14:31:41
Én szerintem szép lassan ignora rakok mindenkit, aki kisbetűzik. Nem azért, mert nem tudnám megnyomni a quote-ot. Hanem mert idegesít és zavaróan, értelmetlenül buta dolog. (A trollkodás és meme-ezés legalább vicces - és még nagyítgatni sem kell! :D) Lehetne editálgatni is a postjaitokat - végül is benne van a fórumszabályzatban az apró betűzés mellőzése -, de én nem fogom, mindig is utáltam a mások postjába nyúlkáló modokat ("Get out of my head Charles!").
Oh lulz, ha zavar, nem olvasod el. :rolleyes: Amúgyis írtad, hogy oda nem illő kommentek általában. :hehe:

Lt. Simoan Blarke

Na.
(Komolyan mintha üzenőtáblának használnám a fórumot...)
Kell valakinek egy 2.5 éves puli? Anyámék ideiglenesen kertmentes házba költöznek, de nem akarják szegényt menhelyre adni... műtött, oltott, ami kell. Ha jól tudom.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

kikuchiyo

[spoiler=napi rant]Még egy ilyen szájonbaszottul elkúrt napot...
El kellett volna mennem a halál faszán is túl lévő róna utcába, hogy leadjak egy kibaszott tetves számlát. Eleve egy kicsit későn indultam el, de ez még kompenzálható lett volna, ha nem a mocsadék fasszopó Hetes Busz az ellenfelem. Több, mint egy széjjelkúrt egy órát ültem a mocskos Thököly úti dugóban, ebből 25 percet a keresztbebaszott Hungária úti csomópontban. Amíg piros volt, áramlottak a kamionok keresztbe (mentek volna inkább az anyjuk valagába), és mire zöld lett, richtig, hogy bennragadt két kamion meg három fasszopó, vezetni nem tudó egysejtű a kereszteződésben. Persze a buta droid gyalogosok is mentek ész nélkül föl, le, át és keresztbe, ahelyett, hogy egymást baszták volna halálra a járdaszigeten. Nagyon sajnáltam, hogy nem volt nálam egy nagykaliberű, gyors ismétlőfegyver, amivel kitakaríthattam volna a környéket.
Mondani sem kell, hogy nem értem oda időben.
Visszafelé nagyjából ugyanezt élhettem át mégegyszer, aztán ráadásnak elmentem még a Japán Alapítványhoz a nyelvtanfolyammal kapcsolatban érdeklődni, persze ott sem voltak már.

Hogy a kassai nagyfaszú hóhér baszta volna kettőbe a Demszkynek, meg úgy általában az egész kibaszott budapesti közlekedésnek a húgát az anyjuk sírján, mielőtt ráhurkolta a buzeráns geci lótolvaj apjuk nyakára a kötelet!

Kurvára nem értem, hogy hogy képesek ezt a városnak nevezett élhetetlen szart az emberek elviselni, ahelyett hogy végre megjönne az eszük és szétvernék az egészet.
Vagy nincs eszük? Akkor világos.

Fasz az egészbe.[/spoiler]

Elnézést.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-06, 21:33:36
[spoiler]
Kurvára nem értem, hogy hogy képesek ezt a városnak nevezett élhetetlen szart az emberek elviselni, ahelyett hogy végre megjönne az eszük és szétvernék az egészet.[/spoiler]
Én csak azért dolgozok, hogy végre ki tudjak innen költözni.
átérzem a helyzetet, jártam már én is így, szívből gyűlölöm a butapesti
közlekedést.

Xzone

Nekem nincs sok bajom a várossal, de az is igaz, hogy még nem lakom ott régen. Most épp szeretnék visszajutni, ugyanis a hirtelen újabb sztrájk miatt ittragadtam Miskolcon :mad:

Manitu



Én

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-06, 21:33:36
[spoiler=napi rant]Még egy ilyen szájonbaszottul elkúrt napot...
El kellett volna mennem a halál faszán is túl lévő róna utcába, hogy leadjak egy kibaszott tetves számlát. Eleve egy kicsit későn indultam el, de ez még kompenzálható lett volna, ha nem a mocsadék fasszopó Hetes Busz az ellenfelem. Több, mint egy széjjelkúrt egy órát ültem a mocskos Thököly úti dugóban, ebből 25 percet a keresztbebaszott Hungária úti csomópontban. Amíg piros volt, áramlottak a kamionok keresztbe (mentek volna inkább az anyjuk valagába), és mire zöld lett, richtig, hogy bennragadt két kamion meg három fasszopó, vezetni nem tudó egysejtű a kereszteződésben. Persze a buta droid gyalogosok is mentek ész nélkül föl, le, át és keresztbe, ahelyett, hogy egymást baszták volna halálra a járdaszigeten. Nagyon sajnáltam, hogy nem volt nálam egy nagykaliberű, gyors ismétlőfegyver, amivel kitakaríthattam volna a környéket.
Mondani sem kell, hogy nem értem oda időben.
Visszafelé nagyjából ugyanezt élhettem át mégegyszer, aztán ráadásnak elmentem még a Japán Alapítványhoz a nyelvtanfolyammal kapcsolatban érdeklődni, persze ott sem voltak már.

Hogy a kassai nagyfaszú hóhér baszta volna kettőbe a Demszkynek, meg úgy általában az egész kibaszott budapesti közlekedésnek a húgát az anyjuk sírján, mielőtt ráhurkolta a buzeráns geci lótolvaj apjuk nyakára a kötelet!

Kurvára nem értem, hogy hogy képesek ezt a városnak nevezett élhetetlen szart az emberek elviselni, ahelyett hogy végre megjönne az eszük és szétvernék az egészet.
Vagy nincs eszük? Akkor világos.

Fasz az egészbe.[/spoiler]

Elnézést.
Cummancs. Szerencsére a hetes busszal ritkán van dolgom, én az 50-es villamost gyűlölöm, főleg ha egyszerre indítanak el 5 szerelvényt, a Határ úton meg mikr nem tud beállni 3, akkor gyaloglás van - már ha a faszcibáló vezető kinyitja az ajtót, ami ritka. (Izzéé... mér ööö nyissam ki he... mikor még... hehe nem vagyunk ott, he?)
A metrót viszont szeretem, az, ha nincs különösebb galiba vagy áramszünet, pontos és gyors.



Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-06, 21:33:36
[spoiler=napi rant]Még egy ilyen szájonbaszottul elkúrt napot...
El kellett volna mennem a halál faszán is túl lévő róna utcába, hogy leadjak egy kibaszott tetves számlát. Eleve egy kicsit későn indultam el, de ez még kompenzálható lett volna, ha nem a mocsadék fasszopó Hetes Busz az ellenfelem. Több, mint egy széjjelkúrt egy órát ültem a mocskos Thököly úti dugóban, ebből 25 percet a keresztbebaszott Hungária úti csomópontban. Amíg piros volt, áramlottak a kamionok keresztbe (mentek volna inkább az anyjuk valagába), és mire zöld lett, richtig, hogy bennragadt két kamion meg három fasszopó, vezetni nem tudó egysejtű a kereszteződésben. Persze a buta droid gyalogosok is mentek ész nélkül föl, le, át és keresztbe, ahelyett, hogy egymást baszták volna halálra a járdaszigeten. Nagyon sajnáltam, hogy nem volt nálam egy nagykaliberű, gyors ismétlőfegyver, amivel kitakaríthattam volna a környéket.
Mondani sem kell, hogy nem értem oda időben.
Visszafelé nagyjából ugyanezt élhettem át mégegyszer, aztán ráadásnak elmentem még a Japán Alapítványhoz a nyelvtanfolyammal kapcsolatban érdeklődni, persze ott sem voltak már.

Hogy a kassai nagyfaszú hóhér baszta volna kettőbe a Demszkynek, meg úgy általában az egész kibaszott budapesti közlekedésnek a húgát az anyjuk sírján, mielőtt ráhurkolta a buzeráns geci lótolvaj apjuk nyakára a kötelet!

Kurvára nem értem, hogy hogy képesek ezt a városnak nevezett élhetetlen szart az emberek elviselni, ahelyett hogy végre megjönne az eszük és szétvernék az egészet.
Vagy nincs eszük? Akkor világos.

Fasz az egészbe.[/spoiler]

Elnézést.
Én minden nap kétszer teszem meg ezt az utat (Róna-Keleti). :) Tudni kell hogy mikor szopás, és olyankor nagy ívben el kell kerülni, ott a metró + trolik.

Én


minuszmiki

De abban a rendszerben, amelyikben a két húgom biszex vérfertőző, én buzi vagyok. :/

Én

#17483
Mily balsors... Ki kéne deríteni, hogy a levél írója mérleg e. :D
Ed: fail, mert az ikertestvére nem lehet akkor Ikrek... :/ (lol contradiction)

kikuchiyo

Azért az is vicces, hogy a levelezőrovat válaszolója lényegében egy "video or it didn't happen" üzenettel küldte el a fenébe.
Failure is the default option

Én

Egyébként:
-Ha megversz, beárull... ne, hé nem gondoltam komoPUFFBAMM*bitchslapx1000*

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-06, 22:15:43
Azért az is vicces, hogy a levelezőrovat válaszolója lényegében egy "video or it didn't happen" üzenettel küldte el a fenébe.

A faszi remek tanácsot ad: fenyegetőzzön a YouTube-bal! Aztán az egész internet (a 4channal az élen) boldogan nézné a kis vérfertőző románcot... yummy! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-02-06, 22:20:56
faszi
QuoteThelma
What's the situation report, Admiral Ackbar?

youtube? do it, fag. már unom a sok leszbi twincestet, kéne egy kis
igaz stoff.  :lul:

De ennek kb annyi igazságtartalma van, mint a többi 4ch-s incest/
p3d0 copypastának. Már vártam, hogy mikor kerül taxi dobókockás
visszapillantótükörrel a képbe...

Xzone

Omg... Rendkívül meglepő és pozitív élmény ért ma reggel. A Film+ csatornán, amiről eddig az volt a meggyőződésem, hogy csak szart adnak rajta, épp most megy az Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Egy Makulátlan Elme Örök Ragyogása). Jim Carrey egyik legjobb filmje szerintem, és igazi drámai szerepet játszik benne, nem az Ace Ventura/Dumb&Dumber figurát. :cool:

RedPriest

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-06, 21:33:36
[spoiler=napi rant]Még egy ilyen szájonbaszottul elkúrt napot...
El kellett volna mennem a halál faszán is túl lévő róna utcába, hogy leadjak egy kibaszott tetves számlát. Eleve egy kicsit későn indultam el, de ez még kompenzálható lett volna, ha nem a mocsadék fasszopó Hetes Busz az ellenfelem. Több, mint egy széjjelkúrt egy órát ültem a mocskos Thököly úti dugóban, ebből 25 percet a keresztbebaszott Hungária úti csomópontban. Amíg piros volt, áramlottak a kamionok keresztbe (mentek volna inkább az anyjuk valagába), és mire zöld lett, richtig, hogy bennragadt két kamion meg három fasszopó, vezetni nem tudó egysejtű a kereszteződésben. Persze a buta droid gyalogosok is mentek ész nélkül föl, le, át és keresztbe, ahelyett, hogy egymást baszták volna halálra a járdaszigeten. Nagyon sajnáltam, hogy nem volt nálam egy nagykaliberű, gyors ismétlőfegyver, amivel kitakaríthattam volna a környéket.
Mondani sem kell, hogy nem értem oda időben.
Visszafelé nagyjából ugyanezt élhettem át mégegyszer, aztán ráadásnak elmentem még a Japán Alapítványhoz a nyelvtanfolyammal kapcsolatban érdeklődni, persze ott sem voltak már.

Hogy a kassai nagyfaszú hóhér baszta volna kettőbe a Demszkynek, meg úgy általában az egész kibaszott budapesti közlekedésnek a húgát az anyjuk sírján, mielőtt ráhurkolta a buzeráns geci lótolvaj apjuk nyakára a kötelet!

Kurvára nem értem, hogy hogy képesek ezt a városnak nevezett élhetetlen szart az emberek elviselni, ahelyett hogy végre megjönne az eszük és szétvernék az egészet.
Vagy nincs eszük? Akkor világos.

Fasz az egészbe.[/spoiler]

Elnézést.

Meg tudlak érteni. Az egész Thököly út évek óta már ilyen, most már a Hungária krt. is, tiszta kamion út lett. 37-es villamos (ami szépen keresztül halad a város kétes felein) szokott néha így járni, 6 kamion beáll a kereszteződésbe, 1-es villamos detto, 37-es félúton, majd még társul 3 kanyarodni vágyó személygépkocsi. Az eredmény egy masszív tömb egy, az MTK pálya melletti kereszteződésben. Persze, senki nem tud megmozdulni, így akár fél óráig is ott vannak a kereszteződésben, lol.
Az egész város élhetőség, és közlekedés szempontjából a padlón van. Budapest nem Los Angeles, ami autóforgalomra épült, a mi fővárosunk tömegközlekedéshez alkalmazkodott, nem képes ennyi járművet magába fogadni. A személygépkocsik száma nő, az utak szélessége nem. A kamionforgalom nő, az M0-s elkerülő áll. Szép kilátások. Messze jobb itt Debrecenben az élet, mint Budapesten volt 17-18 évig, itt soha nem használok tömegközlekedést, mindenhova gyalog megyek, nincs távolság, nem fulladok meg a belvárosban, stb. Véleményem szerint sűrgősen le kell cserélni Demszkyt egy olyan személyre, aki képes megoldani a helyzetet (elismerem, nem könnyű). Ide, s tova 17éve (remélem, jól tudom) csücsül a székében, de hiába ígérte, nem tudta megoldani a város problémáit. És ez oda vezet, hogy Hungária krt., Thököly út, de még több is a közlekedés zsákutcái. Teljesen meg tudlak érteni kikuchiyo, s szerintem még jópáran. Kegyetlen.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」