Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-07-25, 21:02:18
Lőjük le őket is, akárcsak a mocskos buzikat! De legalábbis a belüknél fogva vonszoljuk végig a plázákon, hogy ebből is tanuljon a többi! Csak és kizárólag az egy igaz ízlés maradhat! Az ostobák és buták jók lesznek bedarálva, úgyis kezd szűkös lenni a Föld élelmiszerkészlete.

Szörnyű, hogy milyen erőszakosak ezek  mi fiatalok! Te is szoktad nézni azokat a kínaji vagy jappán meséket, mi?

.Attila

Quote from: Fazék on 2008-07-25, 20:43:04
Quote from: .Attila on 2008-07-25, 18:52:18
Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával. Lásd pl. egy most vörös diplomát szerző évfolyamtársnőmet.

EDIT: ja igen, asszem ő is úgy volt, hogy a BME mellett nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével, és csinált közben egy vagy két évet a közgázból színötösre.

Azért ha egy ilyen csaj vörös diplomát szerez műszaki infoból, az azért felvet bennem pár kérdést ::)
például hogy miért nem tudja pár férfi elfogadni, hogy léteznek okos nők rossz ízléssel? :)

Csak azt írtam, hogy felvet pár kérdést, mást nem mondtam ;)

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-07-25, 20:43:04
forrás: wikipedia bejegyzés
Kár belénk, azt se fogjuk soha megtanulni, hogy az "ad absurdum" baromira nem azt jelenti, hogy "esetleg". Stb, stb.

Amúgy én egy tök más "igazi" értelmet hallottam, de az bénaság volt ehhez képest, a wiki-féle első a valószínű. A második baromság.

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-25, 21:06:16
Szörnyű, hogy milyen erőszakosak ezek  mi fiatalok! Te is szoktad nézni azokat a kínaji vagy jappán meséket, mi?

Azok nem mesék, hanem komoly filozófiai és spirituális mondanivalóval bíró művészi alkotások, amiket a magadfajta primitív véglények soha nem fognak tudni felfogni! :morci:
:angyali:

Quote from: Próféta on 2008-07-25, 21:10:02
Kár belénk, azt se fogjuk soha megtanulni, hogy az "ad absurdum" baromira nem azt jelenti, hogy "esetleg". Stb, stb.

He? Még nem találkoztam ezzel a jelentéssel, vagyis értelmezéssel.

Fazék

Bartha Zsoltnak van egy lánya!!!  :he:

[spoiler]de jó is vacsora közben BK-t nézni :D[/spoiler]

minuszmiki

#24575
 :zomg:

edit: A húgom megkért, hogy pakoljak zenéket a lejátszójára. Győlöli a j-popot. Muhhaha? :D

Én

#24576
A Haruhi-OST is fine, too.
Quote from: Rounin on 2008-07-25, 21:18:34
Quote from: Próféta on 2008-07-25, 21:10:02
Kár belénk, azt se fogjuk soha megtanulni, hogy az "ad absurdum" baromira nem azt jelenti, hogy "esetleg". Stb, stb.

He? Még nem találkoztam ezzel a jelentéssel, vagyis értelmezéssel.
:tezsvir:
Mai achievement: Megtaláltam Kispest legjobb gyrososát :D

kikuchiyo

Quote from: minuszmiki on 2008-07-25, 22:26:40
:zomg:

edit: A húgom megkért, hogy pakoljak zenéket a lejátszójára. Győlöli a j-popot. Muhhaha? :D

Caramelldansen!
Lucky Sh*t OP!
Tsurupettan!
Failure is the default option


minuszmiki

Ott lapul mind, egy két egyéb nyalánkság mellett, és várja, hogy a random lejátszás kegyeibe fogadja. :D

csacsa

Én is a j pop/rock kedvelői között sorakozom, sőt egy-két "hitetlent" is sikerült már beállítanom a sorba magam mögé.  :P
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kvikveg

[spoiler=Ma]
Nos, megvolt az utolso napom a cegnel.
9ig voltam bent, es nem tudtam befejezni amit csinaltam. Err. Lesz*rom, most mar nem is fogom.
Jovo het 4 nap szabi, az utodom meg szivjon helyettem is. :__devil:
Szegeny, mar most sajnalom.
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Na jó, tegnap tényleg nem tudtam rávenni magam, hogy leírjam a sztorit, de most megosztom veletek az eljövendő nemzedékek okulására.
Tehát csütörtök este, Campus fesztivál (régen Vekeri tó fesztivál volt). Nem igazán érdekelt az egész, de a zseniális GONZO zenekar koncertjére el akartam menni, mert nagyon bírom a srácokat és ment aznap még néhány jóbarátom is.
Egész nap nem nagyon ettem semmit, viszont már a buszon a fesztiválra 4-en lenyomtunk egy üveg Bacardit. Éreztem, hogy nem kéne, de finom volt :) Na mindegy, fesztivál, GONZO koncert (volt már jobb, sorry), közben még 1-2 sör, ingyért Hubertus, ilyenek. Köncert után beültünk még sörözni, meg még 1-2 feles.
Lényeg a lényeg, hogy kb. este 9-re asztalradőlős-elalvós-részegre ittam magam. De mivel nem szeretek asztalra dőlve aludni, és másnap mennem kellett munkába, inkább hazaindultam (tudom, gáz vagyok, de ez van). Busz megjön, felszállok rá, és annak rendje és módja szerint el is alszom.
Megérkezik a busz a Debreceni vasútállomásra. Két roma lány ébreszt fel, hogy megjöttünk, szálljak le. Felkeltem, még meg is köszöntem, hogy milyen rendesek, hogy felébresztettek.
Megismétlem, épp hullarészeg vagyok, és kb. 1 perce keltem fel.
OK, elindulok hazafelé, az állomással szemben van egy park, arra veszem az irányt. Egyszer csak feltűnik, hogy a két csaj jön velem. Sebaj, biztos ők is ugyanerre laknak. Mikor beérek a parkba, az egyik lány elém áll, és elkezdi markolászni a tökömet, és közben ilyeneket mond, hogy "Dugjunk! Gyere dugj meg!". Ismétlem, épp hullarészeg vagyok, és kb. 2 perce ébredtem fel. Ettől kicsit besokkoltam, de kb.1 perc alatt sikerült meggyőznöm róla, hogy jobb, ha békén hagy, mert nem szoktam cigány kurvákkal dugni az állomás előtti park fái között(bár kétségkívül ennek is meg van a maga nyers romantikája). Na mindegy, a csajok idővel békén hagytak, és leléptek. Indultam volna én is haza, és ekkor tűnt fel (már valszeg mind kitaláltátok), hogy nincs a zsebemben a tárcám. Persze akkor már értettem mindent, a csajok már sehol, szal baszhatom (meg amúgy se voltam valami cselekvőképes). Szerencsére körbenéztem, és megtaláltam a tárcámat a földön, és benne van minden iratom, bankkártyám, minden. De hiányzott belőle az összes pénzem. Még az aprót is vitték, 2db 2 forintos maradt benne, amit már a kivonás óta hurcolok magammal, Isten tudja, miért.
Szal így jártam. A történet annyira abszurd, hogy csak röhögni tudok rajta (persze a pénzt azt bánom, de akárhányszor eszembe jut a dolog, nem tudok nem nevetni).
Lényeg a lényeg, ha a töködet piszkálják, akkor figyelj a tárcádra (urológus és barátnő kivétel, de lehet, hogy inkább csak az urológus :D)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Szerintem megvan az ev forumsztorija.  :zomg: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

#24584
Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával.

Remélem. Nekem egy ilyesmi, 30-as csaj a neurológusom. :D

edit: motifator, bajnok sztori. :cool: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Motifator: ehh... hát.. tapasztalatnak nem rossz. Remélem nem nagyon kopasztottak meg. Tényleg meredek.
Negyed éven belül ez a második ilyen, amiről hallok. Az előző egy haverom volt, őt két kocsiból kiszálló cigány tyúk kezdte simizgetni satöbbi. zsebrevágta a kezeit, hogy védje amit lehet, úgyhogy sikerült megmentenie a bankkártyáját és azt a kétszázvalahány forintot, ami nála volt. Az iratait viszont ellopták. Persze rájöttek, hogy azoknak nem sok hasznát veszik, szóval leadták a délipályaudvarnál valahol, legalábbis másnap oda ment átvenni őket.

motifator

Nem igazán tudom, hogy mennyi kp. volt nálam, de kb. 7-8000 forintot buktahham az eseten(azért ez így hó végén nem kevés).
Már csak azt sajnálom, hogy nem ittam el több pénzt a fesztiválon :)
Amúgy tegnap nekem is mesélte a bőgősünk, hogy a Rádayn ugyanez megesett vele is, de ő is védte a zsebeit, mert rögtön érezte, hogy a csajt nem csak a férfiassága érdekli. No igen, részegen persze eszembe se jutott volna ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-07-26, 12:19:59
Szerintem megvan az ev forumsztorija.  :zomg: :lul:
:tezsvir: :Kiraly: :buksisimi:

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2008-07-26, 12:49:45
edit: motifator, bajnok sztori. :cool: :D
Az, köszönet érte. :D

Xzone

Quote from: motifator on 2008-07-26, 13:20:39
Nem igazán tudom, hogy mennyi kp. volt nálam, de kb. 7-8000 forintot buktahham az eseten(azért ez így hó végén nem kevés).
Már csak azt sajnálom, hogy nem ittam el több pénzt a fesztiválon :)
Amúgy tegnap nekem is mesélte a bőgősünk, hogy a Rádayn ugyanez megesett vele is, de ő is védte a zsebeit, mert rögtön érezte, hogy a csajt nem csak a férfiassága érdekli. No igen, részegen persze eszembe se jutott volna ^^"

Na ja, nekem az első gondolatom lenne a cuccaimra vigyázni (bár nálam ez beteges, kb félpercenként megtapogatok mindent magamon ha kinnt vagyok az utcán).

Amúgy akkor már akár meg is dughattad volna, kíváncsi vagyok, hogy a ho' fel volt-e készülve egy pozitív válaszra és villámgyors surprise buttsexre.

Rounin

Quote from: Xzone on 2008-07-26, 15:17:35
Amúgy akkor már akár meg is dughattad volna, kíváncsi vagyok, hogy a ho' fel volt-e készülve egy pozitív válaszra és villámgyors surprise buttsexre.

Enjoy your aids, anyone?

Gregory

Quote from: motifator on 2008-07-26, 10:47:27
OK, elindulok hazafelé, az állomással szemben van egy park, arra veszem az irányt.
Arra még nappal józanul sem  :ejnye:.
Egyik osztálytárs is hasonlóan járt, csak neki az iratai sem kerültek meg.

motifator

Mondjatok már egy jó magyar megfelelőt az attention whore-ra!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

A "rinyál, mint egy fürdős kurva" bár más szerkezet, de részben fedi a jelentéstartalmát.
Failure is the default option

motifator

Hmm, nem az igazi. Valami 2-3 szavas kellene. Még várok egy kicsit, de ha semmi, akkor szimplán csak lebüdöskurvázom, vagy valami, annyira nincs jelentősége az érthetőség szempontjából.
[spoiler]Igen, épp magyar feliratot gyártok.[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Feltűnési viszketegségben szenvedő?

motifator

Igen, langyosodik, csak ez így túl lágy. Valami olyasmi kéne, ami ezt a jelentéstartalmat adja át, csak sokkal sértőbb módon. és lehetőleg max 2-3 szóban.
De lehet, hogy erre egyszerűen nincs jó magyar kifejezés.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

hol is van ez pontosan? (timecode plox)
Failure is the default option

Lythis

Quote from: motifator on 2008-07-26, 21:24:07
Mondjatok már egy jó magyar megfelelőt az attention whore-ra!
"figyeljrámp*csa"?

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-26, 21:51:03
hol is van ez pontosan? (timecode plox)
Bounen no Xamdou ep1 0:21:00.37-0:21:04:80: Quit showing off, you little bitch! Attention whore!

Amúgy már kész van az első rész, nemsoká feltöltöm valahová, ha van kedvetek hozzá, lessétek meg, örömmel fogadok minden kritikát. Most éppen mplayer friendly verziót csinálok, mert az nem hajlandó megjeleníteni a fekete dobozt a felirat mögött, és így kicsit át kell pozicionálni, hogy rendesen olvasható legyen az angol hardsubon.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.