Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Gregory

SaiyaGin: Nekem a nagy melegek idején sikerült megfáznom, idén nyáron már vagy 10-15x, olyankor 1-2 nap alatt elhasználok pár száz zsebkendőt, aztán egy ideig meg semmi :)
Most végre hűvös van, nem döglök meg sem én sem a gép a melegtől \o/
Egyébként itthon és is folyamatosan polo+boxer kombinacioban vagyok, mezítláb :3

Member

Próféta, ha találsz nekem "A rééééégi csibéééészek nem ismernek engem meg!"-es AMVt, én borzot szülök. :D

Én

Quote from: Gregory on 2008-07-24, 21:35:37
Egyébként itthon és is folyamatosan polo+boxer kombinacioban vagyok, mezítláb :3
No.
[spoiler] :muhahah:[/spoiler]
Amúgy én is, csak póló nélkül.
Multkor meglepődtem, mert anyám vett nekem egy olyan alsógatyát, amin piros alapon egy cannabis levél füvezik. :zomg:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-24, 20:50:50
Quote from: Kvikveg on 2008-07-24, 19:12:57
Nnna.
Utolso elotti napom a regi melohelyen, mert jovo heten szabin vagyok mar.
De azert meg most is hoznak 3 tonna tennivalot, nehogy mar az utodomat tanithassam. Szegeny.
De komolyan normalis helyen legalabb hagynak, hogy a 2 ev alatt osszegyult szemetet a mindenfele meghajtoimon meg az IRL cuccaimat elrendezhessem, hogy ne legyen szivas vele.  :gyagya:

Jótanács: utánad az özönvíz.
A jövő héttől nem vagy elérhető, a nevedet is megváltoztattad.
A szamomat viszem, elvileg ki lehet venni a cegflottabol. Kis kuzdes kell hozza.
Az elodomet en is hivogattam, de nem sokszor, meg azert az ugyfelek se a suket csonddel talalkozzanak.
Amugy jo otlet. XD


Quote from: Member on 2008-07-24, 21:37:31
Próféta, ha találsz nekem "A rééééégi csibéééészek nem ismernek engem meg!"-es AMVt, én borzot szülök. :D
Profeta: van videoszerkesztod?  :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Én on 2008-07-24, 21:39:45
Quote from: Gregory on 2008-07-24, 21:35:37
Egyébként itthon és is folyamatosan polo+boxer kombinacioban vagyok, mezítláb :3
No.
[spoiler] :muhahah:[/spoiler]
Amúgy én is, csak póló nélkül.
Multkor meglepődtem, mert anyám vett nekem egy olyan alsógatyát, amin piros alapon egy cannabis levél füvezik. :zomg:

Most, hogy a hátam mögött fűt  a lámpa,  levettem  pulóveremet.

Gregory

Hát nem csoda, hogy meg tetszik fázni. Tessék csak felkapni egy téli kabátot is.

Quote from: Én on 2008-07-24, 21:39:45
Multkor meglepődtem, mert anyám vett nekem egy olyan alsógatyát, amin piros alapon egy cannabis levél füvezik. :zomg:
Legalább elszívtad?


Rounin

Quote from: Én on 2008-07-24, 21:39:45
Amúgy én is, csak póló nélkül.

Amúgy én is, csak boxer és póló nélkül.
[spoiler]Egy szál törölközőben :3[/spoiler]

Én

Quote from: Gregory on 2008-07-24, 21:55:48
Hát nem csoda, hogy meg tetszik fázni. Tessék csak felkapni egy téli kabátot is.

Quote from: Én on 2008-07-24, 21:39:45
Multkor meglepődtem, mert anyám vett nekem egy olyan alsógatyát, amin piros alapon egy cannabis levél füvezik. :zomg:
Legalább elszívtad?
Nem tudtam, elégett a szemét.
Rou: vedd le a törülközőt is, különben megbüntet a rendőr.

Rounin

Meg postoljak képeket is, mi...?  :ejnye:
Fel kell öltözni, mindjárt meló.. :(

Próféta

Quote from: Member on 2008-07-24, 21:37:31
Próféta, ha találsz nekem "A rééééégi csibéééészek nem ismernek engem meg!"-es AMVt, én borzot szülök. :D
Na, abból pont nem találtam.
De például Közeli helyeken feldolgozásokból volt egy halom, meg pl. Ha volna két életem is akadt.

motifator

Ma este megloptak kb. 8000 forinttal. Érdekes történet, holnap részletek.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Makos

Quote from: .Attila on 2008-07-24, 21:58:36
http://fika.blog.hu/2008/07/24/diplomas_nemzedek

[spoiler]Őőőő igen....de mivel anyuci vagy apuci fizet a sulinak ezért gondolom átmegy a zh-n....
Ez a "Paks a Tisza mellett van." nem kellett volna így estére :D[/spoiler]

Én


sirtomi


Kvikveg

Megjegyeznem, volt egy ilyen rozsaszinnek kinezo.. najo ennyire nem volt az - ismerosom egyetemen par evfolyammal alattam, es elvegezte a matematikus szakot es meg a vege elott a Kozgazra is benezett es elvegzett mar nem tudom milyen szakot. Szoval vigyazat.  :P
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

A mundér becsülete, mi....? :angyali:

Próféta

Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával. Lásd pl. egy most vörös diplomát szerző évfolyamtársnőmet.

EDIT: ja igen, asszem ő is úgy volt, hogy a BME mellett nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével, és csinált közben egy vagy két évet a közgázból színötösre.

Rounin

Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával. Lásd pl. egy most vörös diplomát szerző évfolyamtársnőmet.

Szerintem ezt azért az itt lévők is tudják, csak nem divat beismerni. :angyali:

Selmo

A kivétel erősíti a szabályt. ;)

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2008-07-25, 18:37:06
A kivétel erősíti a szabályt. ;)

Could you be more trite please? ::)

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával. Lásd pl. egy most vörös diplomát szerző évfolyamtársnőmet.

EDIT: ja igen, asszem ő is úgy volt, hogy a BME mellett nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével, és csinált közben egy vagy két évet a közgázból színötösre.

Azért ha egy ilyen csaj vörös diplomát szerez műszaki infoból, az azért felvet bennem pár kérdést ::)

Én

Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
EDIT: ja igen, asszem ő is úgy volt, hogy a BME mellett nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével, és csinált közben egy vagy két évet a közgázból színötösre.
Munka helyett? :D

minuszmiki

Quote from: motifator on 2008-07-24, 23:59:33
Ma este megloptak kb. 8000 forinttal. Érdekes történet, holnap részletek.
Holnap van... ::)

Én

Most épp lekaratéjozza a tolvajokat, hogy jobb legyen a sztori. :D

minuszmiki

Ach so. Ha a sztori folytatódik ma is, nem szóltam. :D

Rounin

Vagy most iszik el újabb 8000 forintot bánatában, hogy elfeledje az előző elvesztését. :angyali:

Fazék

#24567
Quote from: .Attila on 2008-07-25, 18:52:18
Quote from: Próféta on 2008-07-25, 18:30:55
Akkor én meg megjegyezném, hogy a szőke haj, a tündibündi rózsaszín ruházat és a cukivagyokos beszédstílus természetesen továbbra sincs összefüggésben az intelligenciával. Lásd pl. egy most vörös diplomát szerző évfolyamtársnőmet.

EDIT: ja igen, asszem ő is úgy volt, hogy a BME mellett nem tudott mit kezdeni a sok szabadidejével, és csinált közben egy vagy két évet a közgázból színötösre.

Azért ha egy ilyen csaj vörös diplomát szerez műszaki infoból, az azért felvet bennem pár kérdést ::)
például hogy miért nem tudja pár férfi elfogadni, hogy léteznek okos nők rossz ízléssel? :)

Quote from: Rounin on 2008-07-25, 18:45:50
Quote from: Selmo on 2008-07-25, 18:37:06
A kivétel erősíti a szabályt. ;)

Could you be more trite please? ::)
ráadásul:
QuoteA kivétel erősíti a szabályt (latinul: exceptio probat regulam) egy gyakran idézett mondás, amit kikövetkeztethető eredeti értelmétől nagyon eltérően használ a mai köznyelv, voltaképpen teljesen kifordítva, majdhogynem értelmetlenül.
forrás: wikipedia bejegyzés

(szerk: tudom, aki wiki-t idéz forrásként, az sikeres ember nem lehet, de most ezt találtam :hehe:)

Selmo

Nem a létükkel, hanem az arányukkal van a baj.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Lőjük le őket is, akárcsak a mocskos buzikat! De legalábbis a belüknél fogva vonszoljuk végig a plázákon, hogy ebből is tanuljon a többi! Csak és kizárólag az egy igaz ízlés maradhat! Az ostobák és buták jók lesznek bedarálva, úgyis kezd szűkös lenni a Föld élelmiszerkészlete.