Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

#24600
Quote from: motifator on 2008-07-26, 23:00:22
Quote from: kikuchiyo on 2008-07-26, 21:51:03
hol is van ez pontosan? (timecode plox)
Bounen no Xamdou ep1 0:21:00.37-0:21:04:80: Quit showing off, you little bitch! Attention whore!

Amúgy már kész van az első rész, nemsoká feltöltöm valahová, ha van kedvetek hozzá, lessétek meg, örömmel fogadok minden kritikát. Most éppen mplayer friendly verziót csinálok, mert az nem hajlandó megjeleníteni a fekete dobozt a felirat mögött, és így kicsit át kell pozicionálni, hogy rendesen olvasható legyen az angol hardsubon.

-sub-bg-alpha 1 -sub-bg-color 0, ha nem használsz ASS formázást

(btw nem jól értem, hogy mit mond az eredetiben, de nem pont ezt... az angol fordító is kínkeservvel szülhette ezt a megoldást.)
Failure is the default option

motifator

De használok ^^" Mindegy, csináltam mplayer friendly verziót picit nagyobb és félkövér betűkkel, alacsonyabbra pozícionálva, meg van belőle srt is.
Ha valakit érdekel, itt megtalálja. A [GGR] verzióhoz van időzítve.
Szerintem még átküldöm 1-2 havernak, hogy nézzék meg, aztán kirakom valahogy animeaddictsra is.
Apropó, tudja valaki, hogy hogy szokás feltölteni animeaddictsra?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zen

2 kínokkal teli hét után hajlandó volt telepítődni az audio driverem, uh VAN HANG A GÉPEMEN! :w00t:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Motifator :borul: az év sztorija!

Xzone

[spoiler]Ok. A guildmasteröddel berúgni fasza dolog. A hastáncolslányra nyomulni méginább az :angyali:[/spoiler]

Rounin

#24605

Cobra

Szegény Member  :lul:
Hide and fear, Cobra Commander is here !


kikuchiyo

Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-27, 14:16:36
if (you.usedProgram(Share) == TRUE) {
    you.GetV&();
}


És most elképzeltem a két szemüveges, borostás otakut a sok hardened yakuza között a börtönben :)

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-07-27, 05:23:50
[spoiler]Ok. A guildmasteröddel berúgni fasza dolog. A hastáncolslányra nyomulni méginább az :angyali:[/spoiler]
you lost me

motifator

Mindkettőnek a börtönbüntetését felfüggesztették, így nem kell majd egymást védeniük a börtön zuhanyzójában. Amúgy érdekes sztori, de az utóbbi években egyre többet hallunk ilyesmiről az Egyesült Államokból is, meg ott volt Szingapúr is. Várható volt, hogy Japán is bekeményít idővel, hiszen ott se kis lóvé van a popkultúrában.
Ha hozzánk is elér ez az eljárás, na az érdekes lesz. Bár még a fansubbereket se bombázzák túl sűrűn C&D levelekkel. Egy kis munkával és odafigyeléssel a legtöbb fansubber csoportot le lehetne állítani, szerencsére még ez se történt meg egy-két esetet kivéve. És az amerikai liszenszelés miatt leállított subokat is folytatta valaki.
De könnyen lehet, hogy néhány éven belül vége lesz a jó világnak, és elfelejthetjük, hogy évadonként akár 20-30 új sorozatot is künnyedén beszerezhetünk subolva torrentről.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-07-27, 15:06:11
Quote from: Xzone on 2008-07-27, 05:23:50
[spoiler]Ok. A guildmasteröddel berúgni fasza dolog. A hastáncolslányra nyomulni méginább az :angyali:[/spoiler]
you lost me

Bocsi:

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
dont forget kids: dont drink and post! :lame:

:redface:

Lythis

what guild?

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2008-07-27, 02:03:50
* : dont forget kids: dont drink and post! :lame:
Objection! Always post, when you drink!

Rounin

Correction!
Always drink when you post!

minuszmiki

No objection. :D

Rounin

Case solved. :lazza:

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2008-07-27, 15:12:29
Mindkettőnek a börtönbüntetését felfüggesztették, így nem kell majd egymást védeniük a börtön zuhanyzójában. Amúgy érdekes sztori, de az utóbbi években egyre többet hallunk ilyesmiről az Egyesült Államokból is, meg ott volt Szingapúr is. Várható volt, hogy Japán is bekeményít idővel, hiszen ott se kis lóvé van a popkultúrában.

Ha a jogtulajdonosok, kiadók etc. óhajai valóra válnának, akkor nem a börtönbüntetésüket függesztenék fel, hanem őket magukat, a nyakuknál fogva...
Failure is the default option

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-07-27, 15:30:02
what guild?

Az amerikai szervereken még létező egyetlen magyar guild: MAD HUNters :D

Tulajdonképp az amerikai starttól kezdve jelen van, szebb napokat is látott (AQ40 magasságában egy másik guilddel joint-raidelve még a világ élvonalában volt), most már csak casual szinten létező guild.

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-07-27, 17:19:24
Quote from: Lythis on 2008-07-27, 15:30:02
what guild?

Az amerikai szervereken még létező egyetlen magyar guild: MAD HUNters :D

Tulajdonképp az amerikai starttól kezdve jelen van, szebb napokat is látott (AQ40 magasságában egy másik guilddel joint-raidelve még a világ élvonalában volt), most már csak casual szinten létező guild.
Ezért kérdeztem ble :) Azthittem a GL-ed amcsi (a szeró miatt), és azért csodálkoztam, hogy hogyan tudsz vele iszogatni :D

Xzone

A main karakteremnek amcsi a guildmastere...és nő :D

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-07-28, 00:55:12
A main karakteremnek amcsi a guildmastere...és nő :D
valahogy leesett, hogy MAD HUNters != Dissension. A nőt viszont nem gondoltam volna :D

Rounin

És melyikük a hastáncos? :angyali:

Lythis

az attól függ, hogy mennyit ivott a kedves törp :D

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-07-28, 01:13:38
az attól függ, hogy mennyit ivott a kedves törp :D

Nem keveset, viszont abban viszonylag biztos vagyok, hogy a hastáncoslány nem WoW-ozik :)

Rounin

Ugye nem Sparkynak hívják? :confused:

Nem wowozik, oké. Ugye nem is Leila-nak hívták? :D
(Leile az arab démon xD)

Próféta

Quote from: Rounin on 2008-07-28, 01:20:37
Nem wowozik, oké. Ugye nem is Leila-nak hívták? :D
(Leile az arab démon xD)
Ha jóra gondolok, akkor túl kevés nemzetiség képviselői vannak itt fenn a fórumon ;)

Kvikveg

Szemetseg, 5 perccel ezelott meg csak fel 12 volt. :morci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-07-28, 01:47:25
Szemetseg, 5 perccel ezelott meg csak fel 12 volt. :morci:
És tényleg!  :3x3: