Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-26, 02:27:09
Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-26, 02:08:40
Én még mindig várok Zsiga inputjára, nekem vallásos témában ő a kanon.  :D
Már megyek is a tűzbiztos azbesztruhámért... bár ellene még
az is kevés lehet...
Sry guys, lusta vagyok. :) Illetve még nem húztatok fel eléggé ahhoz hogy félretegyem a lustaságom, még szint alatt van a flame. :D

Tycho

Quote from: Zen on 2008-09-26, 01:01:49
Quote from: Tycho on 2008-09-26, 00:01:21
Fucking religious war in MY usteam?
Fel szeretném hívni a figyelmedet egy bizonyos Istencsászárra, és arra 7-8 fajra ami nem bánná ha halott lenne. ::) :D

Az más :Kiraly: Valamint felszeretném hívni a figyelmedet arra, hogy az inkvizíció érdeklődik, hogy honnét tudsz te 7-8 xeno fajról :ejnye:

Member

Elnapolhattátok volna 1 nappal a vallás-flame-et, hogy több f*szság gyűlhessen össze. ^^"
Igazából mindenki vallásos, a jelen rendszer elfogadása is vehető polgári vallásnak, az alkoholista is a piát bálvágyozza, szóval hisz vmiben. A baj nem is a hittel van, hanem a szűk látókörrel (= zéró tolerancia, struccpolitika) és az erőszakos terjesztéssel, visszaélésekkel, de ezeket mindennemű ember elköveti, szóval ezért a vitáért kár volt. Ha meg az ismeretanyagot nézzük, az már a mai keresztények hülyesége, hogy a közösségeik nem a holt-tengeri tekercseket, hanem annak cenzúrázott változatát veszik alapul. :)

teraflare

#26523


BTW aki egyáltalán vitázik az ateista/vallásos dologról az túlságosan hívő. Különben nem érdekelné a dolog.

Rounin

Ugye tudod, hogy ez a kép mivel folytatódik?

Member

Engem érdekel, ez beteg. :lol:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-26, 02:27:09
..
Van erre egy aranyköpés, már nem tudom, kitől:
"I found out that I am God.
Because every time I pray, I find that I'm talking to myself..."
...
Hehe, ezt vagy meg nem hallottam, vagy elfelejtettem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: Solid Snake on 2008-09-26, 01:51:42
Quote from: Makos on 2008-09-26, 01:21:16
Amúgy most értem vissza Miskolcról....reggel 7kor indultam el és éjfélre értem haza hát nem fantasztikus? Mindezt a bALEKOKTATÁS-nak köszönhetően :/ ...ennyire szar időpontba tenni...és akkor még nem ez volt az uccsó...

Welcome to the suck.  :__devil:

Sajnos muszáj ilyenkor tartani, ugyanis este már senkinek sincs órája, plusz így a tanítást erősen zavaró hangoskodás problémája is meg van oldva.

Mi anno 5 tanszéken voltunk, ebből 2 alkalommal nem értük el az utolsó buszt, így hajnalig a Rocky vendégszeretetét élveztük.

[spoiler]
Jelszó: Kitartás.
1. félév a legnehezebb.
[/spoiler]

Mi is 5 tanszékre megyünk. (ha jó a memóriám :angyali:)

A legnagyobb szívás az hogy busszal járok be és az uccsó busz meg 9kor indul haza ( F*cking Borsod Volán) így kénytelen voltam tegnap vonattal jönni...ami nem a kedvencem dehát majd megszokom....vagy valakihez bepofátlankodok albérletbe :muhahah:

teraflare

Ok. Fáradtan nem érdemes kódolni mert fura dolgok maradnak a kódban. Mai feladatok között találtam:
What is "ecet" after the Forecast Valid Until date? see screenshot
Hát igen bennemaradt a save gomb helyét jelölő szó  ^^"

Kuroi Tenshi

Quote from: Makos on 2008-09-26, 14:41:14
vagy valakihez bepofátlankodok albérletbe

Ú, ne is mondd...
Egyik gyakornok munkatárs mesélte, hogy beköltözött
albérletbe - két lány mellé... sőt, azt mondja, hogy az
egyik elég jó bőr. Aztán pár napja bejön, hogy "De
nehéz az élet. Ma reggel ágyba hozták a kávémat..."
We loled. But deep inside, I RAGED. Kurva mázlistája.

motifator

Csak annyit tennék hozzá a vallásos témához, hogy nem értem, miért mondjátok azt, hogy az ateisták a tudományban hisznek.
Te hiszel a gravitációban? Te hiszel abban, hogy a gyök2 irracionális szám?
A tudományban nem hiszel, hanem elfogadod. Óriási különbség gyerekek.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

Quote from: motifator on 2008-09-26, 15:42:50
Csak annyit tennék hozzá a vallásos témához, hogy nem értem, miért mondjátok azt, hogy az ateisták a tudományban hisznek.
Te hiszel a gravitációban? Te hiszel abban, hogy a gyök2 irracionális szám?
A tudományban nem hiszel, hanem elfogadod. Óriási különbség gyerekek.

Tycho

#26532
Gyerek a pöcsöd csücske... Legalább lefaszoznál minket, de ez annyira stílustalan és szar, mint az amikor valaki emberkézik... :facepalm:

Másrészt, elfogadni valamit az nem azt jelenti, hogy igaznak gondolod, vagy egyetértesz vele, csak annyit, hogy tudomásul veszed, hogy valaki azt gondolja, hogyha már szemantikai problémákon akadsz fent, valamint az alap axiómákat igenis elhinni kell és igaznak elismerni, mert ezeket bizonyítani nem lehet, és ezekre épül a tudomány "Credo quia absurdum"... :ejnye:

Kvikveg

Istenem, hagyjatok mar abba.
Es ateista vagyok, de meghagyon Neki az eselyt a letezesre. Mar megint elfelejtettem, hogy erre mi a megfelelo szo, fene.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 16:09:41
Istenem, hagyjatok mar abba.
Es ateista vagyok, de meghagyon Neki az eselyt a letezesre. Mar megint elfelejtettem, hogy erre mi a megfelelo szo, fene.

Ez itt a flémről szól, nem a hitről már :ejnye: :Kiraly:

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-09-26, 16:09:41
Istenem, hagyjatok mar abba.
Es ateista vagyok, de meghagyon Neki az eselyt a letezesre. Mar megint elfelejtettem, hogy erre mi a megfelelo szo, fene.
Eretnekség? Prepare to be purged!!!  :morci: FOR THE EMPEROR!!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Néhányan tényleg nem semmik.

Tycho

Quote from: Member on 2008-09-26, 16:17:21
Néhányan tényleg nem semmik.
Bővebben? :angyali:

Zen

n = emberek száma

n < 0
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Zen on 2008-09-26, 16:42:22
n = emberek száma

n < 0
Aliens on USTEAM?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Bots only area.

Member



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2008-09-26, 17:27:04
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-26, 17:12:35
Quote from: Zen on 2008-09-26, 16:42:22
n = emberek száma

n < 0 IN AMERICA!

fixed.

Another flamebait detected.

mostanában lehagyja postjai végéről, kissé feledékeny.

Also, SAGE.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zen

Eltúrok egy 3 karakterből álló egyenletet.  :facepalm:
Az americát meg azér nem írom, mer félek h pár fenyegetés valóra válik.. like they do in America.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1