Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

usual dose of

Lythis


Lythis

you sicko? XP

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
:angyali:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

jahogy még nem ért le? ÉN KÉREK ELNÉZÉST.... :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Arrol a lolimanga-gyujtemenyrol van szo, amire gondolok? Az mar megvan tobb, mint 1 honapja ize, akarom mondani pokolba vele, sosem toltenek le ilyet. :angyali:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

Ez a datorrents-es "105 english translated loli doujins" =)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Igen, ez lesz az. Valami hekker felcsempeszte a gepemre, fogalmam sincs, hogy kerult a vinyomra. :\ :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

Akkor gyorsan készíts róla másolatot töröld le. Én a multkor buktam vagy 10 gigányit egy vinyóhalálom, ami épp archiválásra várt...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

10gigányi lolicuccot? umm... mennyi idő alatt rágod te át magad annyin vazz? Egyébk megspórolhattál volna nekem némi időt, és rögtön a "helyére" rakhattad volna...

Darkstar

Akkor nem nőne a postcountod...
Nem tudom mennyi idő, mert egy részébe még nem néztem bele. Mivel az az átmeneti letöltő vinyó volt, ezért amit már megnéztem, cím alapján könnyű volt visszaszerezni, a többiről meg gőzöm sincs... Idővel úgyis visszajön
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

you were simply afraid to put it there yourself....

jah, persze... "mind visszajön", mi? :P

Darkstar

Nem tehetek róla, szeretik a vinyóimat. Amíg alszom, mindíg felkerül 1-2-sok. Sőt törölni sem lehet őket, pedig már mindent megpróbáltam... o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

és ha az őseid elvágják a netkábelt, akkoris? :D

Darkstar

Még nem merték meglépni (sőt, egy jó ideje már nem is emlegetik), uh nem tudom. ^^
De rövidesen veszek egy wireless routert, mert rondák ezek a kábelek + a fent emlegetett veszély is elhárul. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

És ha absztrakt műalkotást csinálnak a routeredből egy pöröllyel?
Bár igaz, akkor tényleg nem a kábelt vágják el. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Quote from: Lythis on 2007-01-16, 21:53:25
Member, ez egész jó játék... és te egy kötekedő szemétláda vagy, de ez mellékes :D
Ha nem flémelte volna szét a guestbook-omat a haverjaival és nem kellett volna lock-olnom az egészet, hogy végre kuss legyen, nem tartanánk itt. (Arról meg nem tehetek, hogy a span úgy konferálta be, hogy "Ne kezdj ki F******* D********el, mert veszítenél. Tapasztalat...") Magamtól nem kerestem volna meg, de hát Istenem, azonnal nagynak hitte magát a kiccaj és írt egy szerelmes levelet...

Most már szerintetek esélytelen összejönni vele? :rotfl:

Fate



Baaa...... nem vicces részegen/másnaposan, másfél óra alvás után dolgozni, ez így nem jó :frown:
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

sunyi

/loving a precious person ^^/

sirtomi

Quote from: Fate on 2007-01-17, 10:01:13


Baaa...... nem vicces részegen/másnaposan, másfél óra alvás után dolgozni, ez így nem jó :frown:
Tudom miről beszélsz :D

Member

Sajnos én is... :/
De már nem követsz el elírásokat, ami jó jel. :)

Fate



Most már inkább másnapos mint részeg. Az ember ilyenkor jön rá igazán, hogy milyen hosszú is tud lenni az a 8 óra.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

sirtomi

Részegen is lehet értelmeset postolni, csak lassan kell gépelni és sokszor átolvasni :D

Fate: Nekem végre sikerült 8 órát aludnom és fáradtabb vagyok mint előtte. Talán karácsonykor aludtam utoljára ennyit :)

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-01-17, 09:57:07
Quote from: Lythis on 2007-01-16, 21:53:25
Member, ez egész jó játék... és te egy kötekedő szemétláda vagy, de ez mellékes :D
Ha nem flémelte volna szét a guestbook-omat a haverjaival és nem kellett volna lock-olnom az egészet, hogy végre kuss legyen, nem tartanánk itt. (Arról meg nem tehetek, hogy a span úgy konferálta be, hogy "Ne kezdj ki F******* D********el, mert veszítenél. Tapasztalat...") Magamtól nem kerestem volna meg, de hát Istenem, azonnal nagynak hitte magát a kiccaj és írt egy szerelmes levelet...

Most már szerintetek esélytelen összejönni vele? :rotfl:
:lol:
Ti is elvagytok...
Meg lehet valahol tekinteni a toled fuggetlen beszolasait?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

DS majd 1-2 képet mutass abból, ami épp csorog lefelé, hogy mit kell elkerülnöm, ha meglátom :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Quote from: Member on 2007-01-17, 09:57:07
Quote from: Lythis on 2007-01-16, 21:53:25
Member, ez egész jó játék... és te egy kötekedő szemétláda vagy, de ez mellékes :D
Ha nem flémelte volna szét a guestbook-omat a haverjaival és nem kellett volna lock-olnom az egészet, hogy végre kuss legyen, nem tartanánk itt. (Arról meg nem tehetek, hogy a span úgy konferálta be, hogy "Ne kezdj ki F******* D********el, mert veszítenél. Tapasztalat...") Magamtól nem kerestem volna meg, de hát Istenem, azonnal nagynak hitte magát a kiccaj és írt egy szerelmes levelet...

Most már szerintetek esélytelen összejönni vele? :rotfl:
beléd van esve, küldj neki virágos gif-et, aminek szaga is van.

Member

Kvikveg, itt van a Guestbook, amit lock-oltam, az utolsó néhány post-ot érdemes lehet elolvasni.
Ha adsz egy emberevő gazról képet, átküldöm neki, Lythis. ;)

Amúgy kettes lett a szociológiám, már olyan sz@r volt ez a hetem, hogy biztos voltam abban is, hogy elránt a faszi...

Fazék

Quote from: Member on 2007-01-17, 15:15:18
Kvikveg, itt van a Guestbook, amit lock-oltam, az utolsó néhány post-ot érdemes lehet elolvasni.
Ha adsz egy emberevő gazról képet, átküldöm neki, Lythis. ;)
bocsi, de az első post alapján magadnak kerested a bajt :ejnye: tudhattad előre, hogy erre minden narutard azzonal el fog küldeni az anyádba :haha:
te meg csak tovább szítod a tüzet  :ejnye:
de hát te tudod, mi jó időtöltés neked :)