Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: NLZ on 2009-10-18, 22:19:42
elég beteg hajlam
You have no idea
Vagy nem is tudom, Edina te mesélted hogy végigröhögted a rettenthetetlenben a kínzós jelenetet, vagy az Fruzsi volt?

Rounin

Quote from: NLZ on 2009-10-18, 22:19:42
Pedig elég beteg hajlam kell, hogy valaki élvezze, ahogy visít a disznó, aztán levágják a fejét és belerakják egy ládába.  :zomg:

Soha nem a hangeffektek miatt voltam disznóvágáson. Főtt nyelv! *drool* Sült vér! *even more drool*

Edina-chan

na ezeket nem, wah xD finnyás vagyok, de a disznósajt volt a fav -most már az se megy-

Rounin

Quote from: Edina-chan on 2009-10-18, 22:32:51
na ezeket nem, wah xD finnyás vagyok, de a disznósajt volt a fav

...  :gyagya: Nem, nem a mondat első fele zavar. Disznósajt?! Blöargh. Előbb ennék körömpörköltet.

Én

Imádom a disznósajtot és a körömpörköltet. Am I an abomination now? :D
[spoiler]tényleg[/spoiler]

Darkstar

Ha nem marha vagy csirke/pulyka esetleg vadhús, a tiétek lehet. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-10-18, 22:26:58
Quote from: NLZ on 2009-10-18, 22:19:42
Pedig elég beteg hajlam kell, hogy valaki élvezze, ahogy visít a disznó, aztán levágják a fejét és belerakják egy ládába.  :zomg:

Soha nem a hangeffektek miatt voltam disznóvágáson. Főtt nyelv! *drool* Sült vér! *even more drool*
Ahhoz, hogy ilyet tudjon enni az ember, nem kell elmenni végignézni a disznóvágást. :F
[reserved]

Lythis

Quote from: Én on 2009-10-18, 22:36:20
Imádom a disznósajtot és a körömpörköltet. Am I an abomination now? :D
[spoiler]tényleg[/spoiler]
you are now the lowest form of life imaginable on this goddamn mudball :D

Edina-chan

@NLZ: de csak nem hagyják otthon a gyereket egyedül hajnali fél 5-kor, ha már az egész família ott dekkol. xD (mert nagyszülőknél volt)
aztán hogy olyan korán nem ment semmi mese a tévében, az más tészta ;_;

Rounin

Quote from: NLZ on 2009-10-18, 22:41:59
Ahhoz, hogy ilyet tudjon enni az ember, nem kell elmenni végignézni a disznóvágást. :F

Nem nézőnek voltam, bocsánat. :P

Én: The lowest of them! :morci: (fenét, egyed csak, örülök, hogy másnak ízlik és eleszi előlem :) )

Xzone

#39100
Én már a zsíroskenyeret és a tojást is elég undorítónak találom :mittomen:

Zsiga


Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2009-10-18, 23:57:19
Én már zsíroskenyeret és a tojást is elég undorítónak találom :mittomen:

:3x3:

Bicskei

hát nem elég beteg városi kis piperőcök vagytok ha egy disznyó vágás kiakaszt.
én már voltam számtalan(mint csillag az égen + 3) disznó vágáson. jó móka az
kicsiként(4 évesen ) kb nem szerettem de golyozni jó volt a szemivel a malacnak.
etől függetlenül a kocsonya,körömpekelt,és disznósajt tabu
de a sült vér sok hagymával nyami.
jah és disznót is vágtam.
hiába no 30 km pestről már vidék :D  :Kiraly:

de akkor azt nem is mondom h voltam már 5 ember boncoláson is :ejnye: :hopp:
Ultras liberi

Tycho

Még jó, hogy az interneten nincs vidék... mi lenne itt, ha ez lenne a bivajbasznád.hu/forum?! :muhahah: :whoah:

Bicskei

Quote from: Tycho on 2009-10-19, 00:33:19
Még jó, hogy az interneten nincs vidék... mi lenne itt, ha ez lenne a bivajbasznád.hu/forum?! :muhahah: :whoah:
gonosz :__devil: :Eztneked: :D
jah mondjuk én pestet jobban ismeem mint saját váárosom.
meg pestinek is vallom magam( na meg az is leszek 2-3 héten belül)
Ultras liberi

Damnatus

Tizensok éven át mi is vágtunk évente 2 disznót. Sosem szerettem hallgatni a disznó halálhörgését, és sajnáltam is az állatot, de olyan finom kaják készülnek belőle, hogy hamar el tudtam fogadni a disznó halálának szükségességét, ráadásul így egy küldetést is beteljesít a disznó! :P
Kicsiként ott sem lehettünk a dolgozók közelében (persze akkor nem is mertünk), nehogy leforrázzuk magunkat, vagy egyéb balesetet szenvedjünk. Később a munkák egyes részeit már csináltuk (pl. előző napi zsömlekockázás, lótifuti munkák). Az utolsó alkalommal már fognom is kellett a disznót, míg a torkát átvágták és kivéreztették. A gyilkolástól eltekintve egyébként nagyon jó hangulatúak voltak ezek a dolgok, ahol a rokonok-barátok összejöttek, és egy hosszú nap nehéz munkája után közösen fogyasztották el este a tort (sült hagymás vér, velő, abálé, káposzta, friss tepertyű, disznósajt, hurka :P ). És amikor megfüstöljük a kolbászt a sonkát és a szalonnát, az a második kánaán.

Moha

Quote from: Darkstar on 2009-10-18, 22:37:13
Ha nem marha vagy csirke/pulyka esetleg vadhús, a tiétek lehet. :D
Mi bajod a disznóval?  :confused:
Quote from: Xzone on 2009-10-18, 23:57:19
Én már a zsíroskenyeret és a tojást is elég undorítónak találom :mittomen:
Tojás? Eddig max vegetáriánusoktól hallottam, hogy nem esznek tojást.

Btw, ilyesmit hogy disznósajt, körömpörkölt, kocsonya (broáf! :hányós smiley: ) én meg nem eszem. Sőt, a hurkát sem.

Darkstar

Quote from: Moha on 2009-10-19, 01:04:16
Mi bajod a disznóval?  :confused:
Iszonyatos mennyiségű fűszer kell hozzá, hogy elnyomja azt a mellékízét, amit baromira nem birok. Bár ez családi vonás, nem is emlékszem mikor vettünk utoljára disznóhúst (a szülői testület szeretik a hurkát, de kb ennyi).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Moha on 2009-10-19, 01:04:16
Quote from: Xzone on 2009-10-18, 23:57:19
Én már a zsíroskenyeret és a tojást is elég undorítónak találom :mittomen:
Tojás? Eddig max vegetáriánusoktól hallottam, hogy nem esznek tojást.
Zsíroskenyér tojással. Azért nem ugyanaz. :ejnye:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:08:22
Quote from: Moha on 2009-10-19, 01:04:16
Mi bajod a disznóval?  :confused:
Iszonyatos mennyiségű fűszer kell hozzá, hogy elnyomja azt a mellékízét, amit baromira nem birok. Bár ez családi vonás, nem is emlékszem mikor vettünk utoljára disznóhúst (a szülői testület szeretik a hurkát, de kb ennyi).
szalámit sem?

Darkstar

Azzal nincs gond, bár a szalámik 90%ában megvan az a mennyiségű fűszer/pác/w.e amitől finom lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:13:06
Azzal nincs gond, bár a szalámik 90%ában megvan az a mennyiségű fűszer/pác/w.e amitől finom lesz.
mondjuk jah. (igaz a szalámiból is vannak irgalmatlan pocsék variánsok sajna)

Zen

Quote from: Lythis on 2009-10-19, 01:21:15
Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:13:06
Azzal nincs gond, bár a szalámik 90%ában megvan az a mennyiségű fűszer/pác/w.e amitől finom lesz.
mondjuk jah. (igaz a szalámiból is vannak irgalmatlan pocsék variánsok sajna)
Egy szelet sajt, egy kis ketchup, meg egy melegszendvics sütő megoldja az ilyesmit. :D (Mondjuk attól még én is jófajta szalámival eszem inkább.)

DC:  :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

And now, something totally unrelevant...

A "Nem lol, de érdemes megnézni" topicból:

Rákerestem bithun David Attenborough-ra és csomó filmje fent van.
[spoiler=rant]Természetesen .rar-ba tömörítve és DVD verzióban.  :Eztneked:

1. Továbbra sem értem, mi értelme berarolni. Duplaannyi hely kell, ha meg akarod nézni és még seedelni is.
2. A DVD formátumot is utálom. Az MPEG2 egy régi, elavult szabvány. Feltennék h.264-ben, az negyedannyi helyet foglalna, ráadásul tutira jobb minőségű volna, mint a DVD9-ről DVD5-re áttömörített MPEG2.

Valaki homályosítson fel, hogy mi értelme ennek???

30 giga DVD anyagot szerencsétlen UPC nettel az életben nem seedelek vissza! :ejj:
[/spoiler]

Lythis

#39115
Quote from: Zen on 2009-10-19, 01:28:38
Quote from: Lythis on 2009-10-19, 01:21:15
Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:13:06
Azzal nincs gond, bár a szalámik 90%ában megvan az a mennyiségű fűszer/pác/w.e amitől finom lesz.
mondjuk jah. (igaz a szalámiból is vannak irgalmatlan pocsék variánsok sajna)
Egy szelet sajt, egy kis ketchup, meg egy melegszendvics sütő megoldja az ilyesmit. :D (Mondjuk attól még én is jófajta szalámival eszem inkább.)

DC:  :lol:
akkor lehet hogy az én részemről sznobizmus, de ami szerintem csapnivaló, azt melegszendvicsalapanyagnak sem használom fel. Kivétel a májkrém, amit magában nem tudok megenni, mert utálom, de melegszendvicskrém részeként igen. (ha más csinál belőle szendvicskrémet, tekintettel hogy én nem tenném magamtól... )

Egyébként most realizálódott bennem, hogy hatkor kelnem kéne... Monday, here I come... -.-

Darkstar

Épp most tettek elém egy nagy adag ananászt. \o/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:47:32
Épp most tettek elém egy nagy adag ananászt. \o/
Teszegény. :D

Lythis

Quote from: Darkstar on 2009-10-19, 01:47:32
Épp most tettek elém egy nagy adag ananászt. \o/
pics or it didn't happen :D

én meg most csináltam sütit. pontosabban még nem sült ki, de a tészta megvan... épp a gyümölcsöket igyekszem beleaplikálni.

Zen

Épp most ettem meg az utolsó szelet tortát. \o/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1