Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Cloud on 2009-10-22, 20:31:39
Quote from: NLZ on 2009-10-22, 20:25:35
Remélem nem, a kis Tajgetosz-pozitív.
Bakker előszőr azt olvastam hogy :


"Remélem nem, TE kis Tajgetosz-pozitív. "

Már kezdtem azon törni a fejem mit tettem. :D
Na és mire jutottál, mit tettél? :D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2009-10-22, 23:56:03
Quote from: Cloud on 2009-10-22, 20:31:39
Quote from: NLZ on 2009-10-22, 20:25:35
Remélem nem, a kis Tajgetosz-pozitív.
Bakker előszőr azt olvastam hogy :


"Remélem nem, TE kis Tajgetosz-pozitív. "

Már kezdtem azon törni a fejem mit tettem. :D
Na és mire jutottál, mit tettél? :D
Hát semmi értelmeset az tuti. :D

SaiyaGin

A fene ebbe a középkori vízüggyel foglalkozó tanulmányba, amit olvasok, hogy lehet úgy koncentrálni rá, ha átlagosan oldalanként kétszer fordul elő benne az objektum szó?

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2009-10-23, 17:07:26
A fene ebbe a középkori vízüggyel foglalkozó tanulmányba, amit olvasok, hogy lehet úgy koncentrálni rá, ha átlagosan oldalanként kétszer fordul elő benne az objektum szó?
Csak nem ez jut róla eszedbe? :haha:

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2009-10-23, 17:37:40
Quote from: SaiyaGin on 2009-10-23, 17:07:26
A fene ebbe a középkori vízüggyel foglalkozó tanulmányba, amit olvasok, hogy lehet úgy koncentrálni rá, ha átlagosan oldalanként kétszer fordul elő benne az objektum szó?
Csak nem ez jut róla eszedbe? :haha:

Áááá, dehogy!  :D

Én

Tudományos igényességű leírás:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wedgies
:D

.Attila

Help.

90Ah-ás, 710A-es indítóáramú, fordított polaritású akkumulátort kéne vennünk, méghozzá holnap.
Tud valaki helyet, ahol lehet kapni?

Zsiga


.Attila

Autóakku kéne :P

Cobra

#39279
Mibe kell?
Egyébként ha máshol nem, hipermarketekben is van rá esély.
http://www.bardiauto.hu/tartalom/uzleteink
http://www.unixtrade.hu/17-24721.php
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-10-24, 00:38:19
Autóakku kéne :P
Jó, most ebből a leírásból a fene se tudja, nem vagyok én villanymérnök vaze. :D (Azt hittem valami szünetmentes tápba való kell, vagy ilyesmi.)
Akkor meg bármelyik szervízben vagy autókereskedésben kapsz, vagy ha esetleg mégse, legalább megmondják hogy hol tudsz venni.

.Attila

Végül is találtak valahol egyet, de köszönöm a linkeket.

Member

Aztaqrva, megyek gyanútlanul vásárolni a faluban, erre mit látok? Két gyanús alak árul könyveket és ott van az E-Meter is!! Gondoltam, le kéne ülni kicsit dumálni a scientológusokkal, de köpni-nyelni nem tudtam, és mire befejeztem a vásárlást, már elhúztak. De ha jól láttam, ugyanaz a vörös Daewoo áll egy utcával alrébb, mint amivel megléptek. :aaa:

Nakedape

#39283
Quote from: Member on 2009-10-24, 12:03:19
Aztaqrva, megyek gyanútlanul vásárolni a faluban, erre mit látok? Két gyanús alak árul könyveket és ott van az E-Meter is!! Gondoltam, le kéne ülni kicsit dumálni a scientológusokkal, de köpni-nyelni nem tudtam, és mire befejeztem a vásárlást, már elhúztak. De ha jól láttam, ugyanaz a vörös Daewoo áll egy utcával alrébb, mint amivel megléptek. :aaa:
nekem elte mellett karácsony vásárban nem tetszettek

más :robotzombies
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-10-24, 12:20:14
Quote from: Member on 2009-10-24, 12:03:19
Aztaqrva, megyek gyanútlanul vásárolni a faluban, erre mit látok? Két gyanús alak árul könyveket és ott van az E-Meter is!! Gondoltam, le kéne ülni kicsit dumálni a scientológusokkal, de köpni-nyelni nem tudtam, és mire befejeztem a vásárlást, már elhúztak. De ha jól láttam, ugyanaz a vörös Daewoo áll egy utcával alrébb, mint amivel megléptek. :aaa:
nekem elte mellett karácsony vásárban nem tetszettek

más :robotzombies


Ja, én is láttam őket. Nem hiszem, hogy túl sok egyetemistát be tudtak hálózni a balfaszok. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

8 általánossal bírókat szoktak általában, vagy még néha szakmunkásosokat, mint úgy általában a legtöbb szekta és/vagy radikális mozgalom. Éppen egy öreg nyugdíjasra szemezte a fogát az ifjonc (gondolom az auditor árulta a könyveket), de azok szerencsére kellően konzervatívak ahhoz, hogy egy ilyen szarnak higgyenek.

Member

Benneteket fogott el már olyan furcsa érzés, mint pl. hogy "mű illatú a kezetek"?

Nakedape

Quote from: Member on 2009-10-24, 23:13:19
Benneteket fogott el már olyan furcsa érzés, mint pl. hogy "mű illatú a kezetek"?
ne aggódj, mire elmúlnak a fantom viszketések és fájdalmak, addigra ehhez is hozzászoksz
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 00:34:56
Quote from: Member on 2009-10-24, 23:13:19
Benneteket fogott el már olyan furcsa érzés, mint pl. hogy "mű illatú a kezetek"?
ne aggódj, mire elmúlnak a fantom viszketések és fájdalmak, addigra ehhez is hozzászoksz
:_piszka:

Member: hogyne. Ilyenkor meg szoktam mosni.

Én

#39289
Quote from: Member on 2009-10-24, 23:13:19
Benneteket fogott el már olyan furcsa érzés, mint pl. hogy "mű illatú a kezetek"?
Szar kotont vettél.

Kurva sony ericssonnál meg felköthetik magukat hogy egy tetves szabványt nem képesek megcsinálni. Eddig mindig "Telefon mód"-ban kellett csatlakoztatnom géphez a telefont, de most valami istenhátamögötti pdf-ben olvasom, hogy hja, az már csak akkutöltésre jó, mostmár másik mód kell fájlmásoláshoz. Rage.
Az hogy a jelek szerint nincs usb 2 támogatása, az csak hab az urnán.

Member

Quote from: Próféta on 2009-10-25, 00:39:42
Member: hogyne. Ilyenkor meg szoktam mosni.
Nah, kényszerbeteggé akarsz tenni, vagy mi? :)

Quote from: Én on 2009-10-25, 04:31:19
Szar kotont vettél.
Asszonyra bízom, ha annyira akarja, ő fizessen érte. :p

Bicskei

áááá
hulla fáradt vagyok aludtam vagy 4 órát.
összergad a szám.szomjan halok.ááááááhosszú volt az éjszak(az a francos +1 óra)

egyik spanommal nagyot sikerült alkotni(miután senki nem akart jönni ketten voltunk csak.....pedig mákor sír mindenki h menjünk bulizni).
beszt off instant pince helyiség ;) :Kiraly:
Ultras liberi

Nakedape

mumus az így őszközépen is nyitva van?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

Quote from: Nakedape on 2009-10-25, 12:51:06
mumus az így őszközépen is nyitva van?

Ja, pont tegnap csalt meg ott az új exem, szóval mostmár otthonról írok, nade persze nézzük a jó oldalát: újra tudok hostolni L4D-t ::)

Bicskei

http://www.moonlightmeido.hu/?html=1

a talisoknak esetleg köv. meetre ;)

Tycho részvétem (én egy éve vagy már másfél is meg van az h azt mondom nem kell komoly kapcsi..)
Ultras liberi

Tycho

Több mint 6 évig jártunk, és most együtt laktunk, azt hiszem egyáltalán nem kell több komoly kapcsolat. Majd pár év múlva talán lehet.

.Attila

Quote from: Bicskei on 2009-10-25, 13:09:05
http://www.moonlightmeido.hu/?html=1

a talisoknak esetleg köv. meetre ;)

Tesóm csinálta a képeket.
Valahogy a talisokról az a kép alakult ki, hogy ilyeneket messzire elkerülnek :)

Próféta

Quote from: Én on 2009-10-25, 04:31:19
Kurva sony ericssonnál meg felköthetik magukat hogy egy tetves szabványt nem képesek megcsinálni. Eddig mindig "Telefon mód"-ban kellett csatlakoztatnom géphez a telefont, de most valami istenhátamögötti pdf-ben olvasom, hogy hja, az már csak akkutöltésre jó, mostmár másik mód kell fájlmásoláshoz. Rage.
:confused: Nem te kevered?
Az én sokéves SE telefonom mindig is olyan volt, hogy "telefon módban" telefon (tehát modemként használható, SMS vagy kapcsolat infó lementhető), a fájlátvitel módban meg pendrive.

Zsiga

Quote from: Tycho on 2009-10-25, 12:58:58
Ja, pont tegnap csalt meg ott az új exem, szóval mostmár otthonról írok, nade persze nézzük a jó oldalát: újra tudok hostolni L4D-t ::)
:zomg:

Tycho

Quote from: Zsiga on 2009-10-25, 13:21:28
Quote from: Tycho on 2009-10-25, 12:58:58
Ja, pont tegnap csalt meg ott az új exem, szóval mostmár otthonról írok, nade persze nézzük a jó oldalát: újra tudok hostolni L4D-t ::)
:zomg:

Cinikus egy geci vagyok? :hehe: