Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Kelleni fog más is (vmi ócsó lötty szilveszterre), szóval tökmindegy. :D

chilip

kannás bor  :hehe:

Zen

Húsboltban?

In b4, egy vödör disznóvér.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Én

Quote from: Zen on 2009-12-22, 21:22:20
Húsboltban?

In b4, egy vödör disznóvér.
Szerintem inkább lenyúl egy keveset a karácsonykor feláldozott kecske véréből. :)

Flaser

Ah, ti se tudjátok mi az igazán jó.

Frissen sült hagymás vér, véres hurka, szalonna, disznó sajt...
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-12-22, 21:24:41
szóval a tescós kaja teszi?...
Kérdezd azt, aki kitalálta, én csak lenyúltam. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus

Quote from: Flaser on 2009-12-22, 21:29:28
Ah, ti se tudjátok mi az igazán jó.

Frissen sült hagymás vér, véres hurka, szalonna, disznó sajt...

Veled vagyok! Tegnap disznót vágtunk, nagyon jó volt. :smile:

Member

Quote from: chilip on 2009-12-22, 21:16:22
kannás bor  :hehe:
Ennyi. :haha: Bár tavaly volt leárazva valami paprikás pálinkautánzat, erős pistával meg hagymával elvoltam vele. Meg akkor a csók alól is mentesülök. :lol:
Quote from: Flaser on 2009-12-22, 21:29:28
Frissen sült hagymás vér, véres hurka, szalonna, disznó sajt...
:jee: :hopp: Attól lesz szép vörös a kaka. :D

Zen

Én:[spoiler]1: Ha PMre vársz választ, ne blokkold a fogadást.
2: Ez az első PM amit neked küldök uh egyáltalán mi a rákért blokkolsz?
3: Nem kéne részegen fórumozni. :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

#40540
The fuck?
[spoiler]1) Tényleg blokkolva voltál (fogalmam sincs miért, ezt régen Dreamcleaverrel is eljátszottam, akkor se értettem mi volt)
2) De akkor hogy láthattam a fórumos postjaidat? Elméletileg az kihat ide is...
3) De, már küldtél egyszer PM-et. Ha!
4) Ma még nem ittam semmit. Roppant büszke vagyok magamra. :szemuveges:
5) Akkor az valami "There is no Tsukihime animu" típusú poén? :D [/spoiler]

Zen

[spoiler]I has sent píemz?! The answer is 42yes.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bicskei

Quote from: Zsiga on 2009-12-22, 20:23:39
Azért a Tescoból hazafelé jövet mutassátok meg neki a húsboltot, hátha az segít.

vagy mutassatok neki élő disznót az talán még többet segít
Ultras liberi


Zen

"Nem merek rád pénzt bízni mert csak elvered, nesze itt van helyette ez az utalvány." :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Azon a reklámon én is qrvanyáztam, amikor elsőnek megláttam. Jó hogy már nem 3 kitöltött átmeneti segélyes papírt adunk a nagyinak. :ejj:

Damnatus

Tudtok jégkori boltokat, vagy olyan boltokat, ahol nagyobb választék van jégkoriból?

Én

Quote from: Damnatus on 2009-12-23, 15:09:54
Tudtok jégkori boltokat
Nem esett le egyből... ^^"

Próféta





Makos

#40552
Quote from: Próféta on 2009-12-23, 15:50:03
Quote from: Én on 2009-12-23, 15:11:18
Quote from: Damnatus on 2009-12-23, 15:09:54
Tudtok jégkori boltokat
Nem esett le egyből... ^^"
+1
+2

LoL
Most vettem észre hogy már 4 csillagom van  ^^

LiaLia

Sziasztok, csak beköszönök, mostanság nem tudok fórumot olvasni, remélem karácsony végére már rendeződik a helyzet, viszont

Kellemes, békés, pihentető, családi és baráti, terített asztalos, fenyőillatú, gyertyafényes karácsonyi ünnepeket kívánok! Hóval az igazi, csak az most olvadozik éppen  :smile:


Member

Neked is szintén hasonlóakat.

Zen

Quote from: Member on 2009-12-23, 19:56:55
Neked is szintén hasonlóakat.
+1

Nálunk spec majd' minden hó elolvadt már, pedig impresszív mennyiség gyűlt fel.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

A terített asztal meglesz.

Kvikveg

#40557
Boldog pre-Karacsonyt mindenkinek. Mivel holnap utazok, anyammal ma unnepeltunk. Tuti aki benezett volna az ablakon hulyenek nezett volna minket, hogy ma diszitjuk a fat stb. XD
Viszont ilyen nyugis Karacsonyunk sem volt meg soha: fa megvolt tavalyrol (muanyag cserepes kiteheto fajta, kisse mar csale szegeny), kaja mar megvolt, illetve nem nagyon akartunk semmi tormatekercses-franciasalatas-lazacos specialitast az iden, csak nyugalmat. Es lon. XD
Az vicces volt, hogy amikor az asztalra kiraktuk egymasnak az ajandekokat, akkor anyam elott volt 4-5 kis csomag, meg Lindt csokik, elottem meg egy kulcstarto amit o adott de en csomagoltam, meg egy plusskukac amit ido elott meglattam. Tiszta kabarejelenet volt, ott nevettunk rajta.  :lul:
Ja es tokjol sikerult eltalalnom valamit, noveremnek is vettunk, de o is szeretett volna csak mar nem mert szolni, hogy neki is vegyek. Ugyhogy teljes siker volt, amikor kapott egyet o is. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Nekünk elég elbaszott karácsonyunk lesz, de valahogy nem stresszel :D úgyis hajnali 1ig fogok dolgozni 24 és 25-én is majd a két ünnep között tartunk valamit asszem :lazza:

Cloud

http://www.nyaatorrents.org/

Felül a zöld mozgó kiscsajt le lehet valahogy menteni mozgó gif-be.(eredeti méretűre)
Olyan aranyos.