Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Bicskei on 2010-01-11, 15:06:29
Zsiga beteg vagy...
Amíg nem ragaszt mentőkocsi fotókat a szobafalra meg élvezkedik egy-egy "zaftos" baleset fölött, addig nincs gond.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Amig nem ugy veszi a kenyeret, hogy "megyek tunkolni" addig ok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-11, 13:41:17
Tudtok valamit arról, hogy kedden milyen közlekedési rend
szerint járnak majd a buszok? BKV oldalán semmi infó, néhány
online magazinnál szintén csak a tárgyalásokról írnak.
http://www.bkv.hu/sztrajk2010/001.html

Quote from: Zsiga on 2010-01-11, 15:22:13
Quote from: Bicskei on 2010-01-11, 15:06:29
Zsiga beteg vagy...
Mért? Tudod milyen finom sütit kaptunk tőlük ajándékba? :D
Pffff
Egészségedre, te beteg állat :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2010-01-12, 00:25:05
http://www.bkv.hu/sztrajk2010/001.html

Közben már megtaláltam máshol, de ezt igazán feltehették volna
korábban is (akár pár nappal ezelőtt is), nem csak most este...

Zsiga

Quote from: Próféta on 2010-01-12, 00:25:05
Quote from: Zsiga on 2010-01-11, 15:22:13
Mért? Tudod milyen finom sütit kaptunk tőlük ajándékba? :D
Pffff
Egészségedre, te beteg állat :)
Mindkét sérült olyan fájdalomcsillapítót kapott aminek erős hányinger és (megfelelő kiegészítő gyógyszer nélkül) hányás a mellékhatása, ők úgyse tudták volna megenni, most dobtuk volna ki? Reggelre megromlott volna. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Na. A télapoó szezon véget ért. Jön a farsang. :D

Itthon idilli kép: a 15 éves unokatesóm amerikából skype-on keresztül próbálja apámat angolul tanítani. :lol:
[spoiler]Legjobb jelenet, mikor apám bedobta gugli fordítóba, hogy "csacsi", aztán kérdezi unokatesómtól, hogy a csacsi úgy van, hogy "ass"? :D [/spoiler]

Próféta

Quote from: Zsiga on 2010-01-12, 01:32:02
Mindkét sérült olyan fájdalomcsillapítót kapott aminek erős hányinger és (megfelelő kiegészítő gyógyszer nélkül) hányás a mellékhatása, ők úgyse tudták volna megenni, most dobtuk volna ki? Reggelre megromlott volna. :)
Nem bírja megenni a maradék sütit? Fél, hogy kárba megy? Hívja a Máltai Sütimentő-szolgálatot! :ayay: :Kiraly:

Quote from: Moha on 2010-01-12, 01:42:21
[spoiler]Legjobb jelenet, mikor apám bedobta gugli fordítóba, hogy "csacsi", aztán kérdezi unokatesómtól, hogy a csacsi úgy van, hogy "ass"? :D [/spoiler]
Úgy. :haha:

motifator

Quote from: Moha on 2010-01-12, 01:42:21
[spoiler]Legjobb jelenet, mikor apám bedobta gugli fordítóba, hogy "csacsi", aztán kérdezi unokatesómtól, hogy a csacsi úgy van, hogy "ass"? :D [/spoiler]
Tényleg azt is jelenti
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Quote from: motifator on 2010-01-12, 01:51:48
Tényleg azt is jelenti
Azt én is tudom, de szerinted egy amerikában felnőtt tizenévesnek mi jut eszébe erről a szóról elsőre? :D

Zsiga

[spoiler=Obligatory fat cock in the ass][/spoiler]


Makos

Quote from: Én on 2010-01-12, 11:05:40

Kiváncsi lennék hogy milyen szépen néznének rám a tanárok ha így csinálnék meg egy diff-egyenletet :D

NLZ

Holnap is ilyen vidám lesz a közlekedés, nem tudjátok? Mert a BKV nem ír erről semmit se a honlapján.
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-01-12, 19:51:49
Holnap is ilyen vidám lesz a közlekedés, nem tudjátok? Mert a BKV nem ír erről semmit se a honlapján.

Ugyanúgy folyt. köv. Bakker.... :(

Cobra

Persze a dugó fele ekkora lett volna, ha mindenki tudna autót vezetni. Több heley szokás szerint elállták a kereszteződéseket, karambol olyan helyen, ahol el se tudom képzelni hogy hozták össze, a mellettük elhaladók meg nézelődnek, én meg fekszem a dudán, hogy ugyan már ne 10-zel menjen el a másik sávban álló autó mellett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kuroi Tenshi

Quote from: Cobra on 2010-01-12, 23:53:04
Persze a dugó fele ekkora lett volna, ha

meg ha mondjuk kedves rendőrök-városvezetés észbe kapnak, és
ha már úgyse járnak buszok, akkor engednék a kocsikat a busz-
sávban menni.
Néhány barmot mi is láttunk ma. Új bömös, piroson át, bevágódik
úgy, hogy aki elé bevágott, satufékezett; majd ki- és visszaugrik,
tükör nélkül, kis híján balesetet okozva megint, stb. Inkább az
ilyentől vették volna el a jogsit, minthogy ott álltak a buszsávban.

Olyan jó volt ma a közlekedés, hogy miután reggel megérkeztem
az úticélomba és letudtam az állásinterjút, már maradtam is a
városban, letelepedtem, családot alapítottam, ugyan lett volna
a japán dolgozatig (ami végül el lett halasztva a sztrájk miatt) kb
4.5-5 órám, abban a káoszban 1.5 +1.5 óra lett volna hazáig+
vissza az út, úgyhogy ma napom nagyrészét a japán alapítványnál
töltöttem.

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-13, 00:06:04
úgyhogy ma napom nagyrészét a japán alapítványnál
töltöttem.

Az jó, napközben szoktak lenni szép lányok a könyvtárban.  :P
Failure is the default option

Kvikveg

#40878
Eeees ma... marmint tegnap megerkezett a paksameta amiben a kanadai bevandorlasiak felkertek, hogy sziveskedjek elfaradni az orvosi vizsgalatra. Ha ez is ok (nincs valami franya korsagom) akkor mar csak bekerik az utlevelet, pecset, es kesz, repularepulaaa. :hopp:
Napersze ez meg mostantol lesz kb 2 honap kb mire bekerik az utlevelet. :)

Szoval a boldog ujev januarra eddig bejott. :)
A munkahelyen is rajottem, hogy annyira nem kell izgulnom a tul sok ora elhasznalasa miatt, phew, nem fojtottak meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Újabb rant a szokásosak mellé:

miért van az, hogy mindig elhatározom, hogy ma végre tényleg korán lefekszem, hogy holnap ne legyek álmos, erre még mindig itt baszom a rezet hajnali egy órakor?
Failure is the default option

Fazék

#40880
miért van az, hogy mindig elhatározom, hogy ma végre tényleg korán lefekszem, hogy holnap ne legyek álmos, erre még mindig itt baszom a rezet hajnali egy órakor?


[spoiler]szerk: ja, nekem van mentségem. dollhouse 2x11-be belekezdve a "previously on dollhouse" szöveg után következő jelenetekből esett le, hogy én még a 9-es és 10-es részt se láttam, szóval úgy mostanáig ezen lemaradásomat pótoltam és most elég komoly wtf érzéssel mehetek aludni :)[/spoiler]

Kvikveg

En meg a bevandorlasos oldalakat nezegettem es azon filoztam, hogy hogy tudok majd vezetest gyakorolni, mert muszaj lesz. Remelem meg nem jart le a jogsim. O_o
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Én meg délután 6 óra óta csapkodom az F5-öt mert csigalassan, egyenként rakják fel a vizsgaeredményeket netre. De lassan fekszem, ma már úgyse rakják fel enyémet.

SaiyaGin

miért van az, hogy az elmúlt 8-10 éjszakából kevesebbet aludtam át, mint amennyit hajnali felébredés (2-4 óra között) utáni 1-2 órás forgolódással töltöttem?

motifator

Quote from: Kvikveg on 2010-01-13, 01:51:29
En meg a bevandorlasos oldalakat nezegettem es azon filoztam, hogy hogy tudok majd vezetest gyakorolni, mert muszaj lesz. Remelem meg nem jart le a jogsim. O_o
Rémlik, hogy ezt elmesélted már, de most nem emlékszem/össze vagyok zavarodva. Most akkor te végleges kivándorlást tervezel Kanadába vagy csak munkaügyben mész egy határozott időre?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

[spoiler]borzalmas
dolog
gyak uvéztatni
most buktassam meg? nagyon nem tűnik képben levőnek..
nna mindegy még hosszú lesz[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Quote from: Nakedape on 2010-01-13, 12:24:48
[spoiler]borzalmas
dolog
gyak uvéztatni
most buktassam meg? nagyon nem tűnik képben levőnek..
nna mindegy még hosszú lesz[/spoiler]

[spoiler]Ezt most uvéztatás közben írtad? :D[/spoiler]

chilip

Quote from: Nakedape on 2010-01-13, 12:24:48
[spoiler]borzalmas
dolog
gyak uvéztatni
most buktassam meg? nagyon nem tűnik képben levőnek..
nna mindegy még hosszú lesz[/spoiler]



írjunk ki szavazást a fórumon, megbukjon-e vagy sem

Kvikveg

Quote from: motifator on 2010-01-13, 12:08:10
Quote from: Kvikveg on 2010-01-13, 01:51:29
En meg a bevandorlasos oldalakat nezegettem es azon filoztam, hogy hogy tudok majd vezetest gyakorolni, mert muszaj lesz. Remelem meg nem jart le a jogsim. O_o
Rémlik, hogy ezt elmesélted már, de most nem emlékszem/össze vagyok zavarodva. Most akkor te végleges kivándorlást tervezel Kanadába vagy csak munkaügyben mész egy határozott időre?
Vegleges kivandorlas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2010-01-13, 13:41:25
Vegleges kivandorlas.
hojja  :eek:

azt hiszem a következő partit nem nálad tartjuk ezen esetben, hacsak nem keresel majd olyan jól, hogy álld a repülőjegyünket :D