Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-17, 23:05:41
de eddig csalódás, azt
vártam, hogy a popperi magas labdát lecsapja, de
kevés ehhez...
Morálisan vonsz kétségbe, mert másként nem tudsz. Ezek szerint elszámoltad a 9. egyenletet és elcsúszott egy tizedesvessző a 11.-ben, számold újra.

Quote from: Acchan on 2011-01-17, 23:03:23
OK, de az egész szociális munkát nem kéne ezért leírnod. Mert gondolom, nincs belőle másoddiplomád, szóval a képzést nem ismered.
Szerintem a kisebbségpolitikát cinkelte, ami kb. történelem a nemzeti kisebbségek szemszögéből, magyar történelem a monarchia felbomlásáig + jog, egy politológia tárgyunk sincsen.

A szocmunka azon emberek megsegítéséről szól, akit az ő fajtája tönkretett. :__devil:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-01-17, 23:05:41
mégis milyen könnyen lesemmizte, neki mégse mondod, hogy
ejnye-bejnye
:hehe:
Számolni tudsz, szövegérteni nem? :3x3:

Darkstar

Quote from: Member on 2011-01-17, 23:11:25
A szocmunka azon emberek megsegítéséről szól, akit az ő fajtája tönkretett. :__devil:
A mi dolgunk az dolgozókat termelési tényezőként kezelni. A tiétek emberként. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

[reserved]

Member

Quote from: Darkstar on 2011-01-17, 23:16:59
A mi dolgunk az dolgozókat termelési tényezőként kezelni. A tiétek emberként. :D
Beszélgettem egy közgés csajjal (miközben gyufásdobozokat ragasztottunk, élmény volt), és pontosan erre a következtetésre jutottunk. :haha: De ugye te a human relations irányzatot képviseled, még ha elavult is? :angyali:

Quote from: NLZ on 2011-01-17, 23:19:53
:popcorn:
Hacsak nem tudsz tüzet csiholni, nem lesz itt semmi. :)

Acchan

Quote from: Member on 2011-01-17, 23:11:25
Szerintem a kisebbségpolitikát cinkelte, ami kb. történelem a nemzeti kisebbségek szemszögéből, magyar történelem a monarchia felbomlásáig + jog, egy politológia tárgyunk sincsen.
NINCS JOGOTOK?!  :zomg:
Pedig a szocjog egyenesen :whoah: Mondjuk, még úgyis új a képzés, hátha beleteszik később az  esélyegyenlőségit+önkormányzatit+az összes idevágó nemzetközi és eu szerződést+nemzeti és etnikai kisebbségi tv-t.  :angyali:

Quote from: Member on 2011-01-17, 23:11:25
A szocmunka azon emberek megsegítéséről szól, akit az ő fajtája tönkretett. :__devil:
Ezt holnap inkább nem sütöm el államvizsgán, ha megkérdezik a szocmunka célcsoportjait.  :rotfl:

Quote from: Darkstar on 2011-01-17, 23:16:59
Quote from: Member on 2011-01-17, 23:11:25
A szocmunka azon emberek megsegítéséről szól, akit az ő fajtája tönkretett. :__devil:
A mi dolgunk az dolgozókat termelési tényezőként kezelni. A tiétek emberként. :D
:lol:

NLZ

Quote from: Member on 2011-01-17, 23:20:40
Quote from: NLZ on 2011-01-17, 23:19:53
:popcorn:
Hacsak nem tudsz tüzet csiholni, nem lesz itt semmi. :)
Jóvanna, lemaradtam róla.
Elnézést. :(
[reserved]

Member

#46537
Quote from: Acchan on 2011-01-17, 23:21:53
QuoteSzerintem a kisebbségpolitikát cinkelte, ami kb. történelem a nemzeti kisebbségek szemszögéből, magyar történelem a monarchia felbomlásáig + jog, egy politológia tárgyunk sincsen.
NINCS JOGOTOK?!  :zomg:
Már hogyne lenne, mondjuk eddig csak az EU jogrendszere szerepelt az egyforma nevű keretegyezményeikkel, irányelveikkel és bizottságaikkal, illetve ezek magyar megfelelői. Van egy 700 oldalas könyv, amely az összes kisebbségekkel kapcsolatos magyar törvényt tartalmazza 1848 és 1993 között, kezdve a felvidéki gimnáziumok bezáratásától az első zsidótörvényig. Remélem, hogy azt benyalni nem kell soha.
Itt a tartalma: http://www.sulinet.hu/oroksegtar/data/magyarorszagi_kisebbsegek/2008/A_magyar_allam_es_a_nemzetisegek_1848_1993/index.htm :D

De szerintem sokkal viccesebbek a nemzetállam homogenizációs technikák, vagy fejből nyomni, hogy ki melyik kategóriába való és ott kikből hány % él. :haha:

Acchan

Bocsi, az alváshiánytól már nem látok.  :D




Nakedape

csak hogy KT-t támogassam popper idézet

Quote from: popper
Elborzasztó látvány egy állandóan higgadt, szenvtelen ember, aki soha nem adja jelét örömének, bánatának, szeretetének, féltésének, haragjának, megelégedettségének.
[spoiler]ja ez egy másik, Péter [/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Darkstar on 2011-01-17, 23:16:59
Quote from: Member on 2011-01-17, 23:11:25
A szocmunka azon emberek megsegítéséről szól, akit az ő fajtája tönkretett. :__devil:
A mi dolgunk az dolgozókat termelési tényezőként kezelni. A tiétek emberként. :D

Na ez még trollkodásnak is rossz.

Quote from: Acchan on 2011-01-17, 23:21:53
Ezt holnap inkább nem sütöm el államvizsgán, ha megkérdezik a szocmunka célcsoportjait.  :rotfl:

Egy kalappal!

Darkstar

Quote from: .Attila on 2011-01-17, 23:49:35
Na ez még trollkodásnak is rossz.
Soha nem voltam szociálisan érzékeny. Tudom, ez gyakran nem pozitív tulajdonság de ez van. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Halihó!

Most jutottam el odáig, hogy végre gép előtt ülök, proxy is be van lőve, és rá tudok nézni a fórumra. Most hirtelen nem írok élménybeszámolót, de hamarosan jön az is. A lényeg hogy jól vagyok, ideértem minden különösebb probléma nélkül, leszámítva egy ferihegyi rendszerösszeomlást, ami ott vált a legviccesebbé, amikor Frankfurtban nem akartak átengedni az ellenőrzőponton a Ferihegyen kapott, és mellesleg szerintem is totál kamunak kinéző kézzel írt beszállókártyámmal. De erről majd bővebben később.


Most még le vagyok maradva vagy 10 oldallal, de ezt megláttam, így erre most válaszolok is:

Quote from: Ramiz on 2011-01-14, 13:21:31
Brutális kocsi - nekem bejövős!!! :D Bár én tuti veterán kocsit vennék odakint... :lazza:

Ha arra járok, majd meglátogathatlak? Texasban még úgysem voltam, de tervezek egy közép-dél-nyugati-USA-közepi túrára még 1x kimenni, ami Texasban végződne. :)

IGEN!!! Ha erre jársz, írj, és meglátogathatsz, sőt, ha úgy alakul, akár csövelhetsz is nálam!

A veterán kocsival az a bajom, hogy szép is, meg szeretnék is, de nem érdemlem meg. Ha meglátok egy veterán autót, nekem is csorog a nyálam, de tudom, hogy én nem az a típus vagyok, aki jó gondját viselné egy ilyesminek. Sőt, az őrületbe kergetne, amikor elromlana. Nekem az autó sokkal inkább közlekedési eszköz, mint hobbi, veterán autó meg nem ilyen embernek való. Kár.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape


üdv ott

Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:00:52
kézzel írt beszállókártyámmal.

könyörgöm, nyugtass meg, hogy van fotód róla
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Üdv a messzi távolban.




Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:00:52

A veterán kocsival az a bajom, hogy szép is, meg szeretnék is, de nem érdemlem meg. Ha meglátok egy veterán autót, nekem is csorog a nyálam, de tudom, hogy én nem az a típus vagyok, aki jó gondját viselné egy ilyesminek. Sőt, az őrületbe kergetne, amikor elromlana. Nekem az autó sokkal inkább közlekedési eszköz, mint hobbi, veterán autó meg nem ilyen embernek való. Kár.
Pedig annak is meglenne a varázsa ha az embernek egy saját maga által bütykölgetett 1986-as Dodge Charger van a garázsában. :merengőszmájli:  :redface:

motifator

Quote from: Nakedape on 2011-01-18, 00:04:09
könyörgöm, nyugtass meg, hogy van fotód róla
Eltettem emlékbe, ha hazaértem munkából, lefotózom :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Ramiz

Quote from: Én on 2011-01-17, 17:40:43
[spoiler]Az emulziós polimerizáció szintén vizes közegben történik. A monomert emulgeátorok (zsírsavsók, szulfonsav sók, klórszulfonált paraffinok, stb.) segítségével diszpergálják, a polimerizáció a vízben oldott iniciátorok hatására megy végbe. Az emulzióban szabad emulgeátor asszociátumok (micellák), az emulgeátor által szolubilizált monomer cseppek, a monomer által duzzasztott polimer szemcsék és nagy monomer cseppek találhatók A polimerizáció a micellákban megy végbe. Az elfogyott monomer pótlása a monomer cseppekből diffúzóval történik.
[/spoiler]
Ebből 350 oldal :zomg: Szép magyar nyelv...

Várjál, mindjárt előkeresem az "én szeretem a kémiát!" mp3-at, amit Zsigával vettünk fel az mp3-lejátszómmal, mikor egyszer veled söröztünk. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

#46547
De ez nem kémia, ez fos... Zsiga majd kérdezd meg azt a csajt akit végül is nem tudom hogy megdugtál e hogy hogy mehetett erre szakirányon :zomg:
PS: már vártam, hogy mikor zsarolsz vele. :D

Ramiz

Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:00:52
IGEN!!! Ha erre jársz, írj, és meglátogathatsz, sőt, ha úgy alakul, akár csövelhetsz is nálam!
Ez esetben úgy fog alakulni... :D (Vigyázz a magyaroknak adott felelőtlen ígéretekkel - haverom egy párizsi "persze, majd meglátogathatsz" csajismerősénél egyszer csak felbukkant 5-6 magyar, és hálózsákkal belakták a nappalit, el is nevezte a csaj a lakást "Hungarian Hostel"-nek... :__devil: Mondjuk Texas biztonságos(abb) távolságban van.)

QuoteA veterán kocsival az a bajom, hogy szép is, meg szeretnék is, de nem érdemlem meg. Ha meglátok egy veterán autót, nekem is csorog a nyálam, de tudom, hogy én nem az a típus vagyok, aki jó gondját viselné egy ilyesminek. Sőt, az őrületbe kergetne, amikor elromlana. Nekem az autó sokkal inkább közlekedési eszköz, mint hobbi, veterán autó meg nem ilyen embernek való. Kár.
Ebben igazad van, csak őrülteknek való a veterán. Én is azért vettem öreg Vespát 50-ért, mert így "kicsiben" kipróbálom, mennyire zavar, hogy mindig törődni kell vele (ráadásul a Vespa legendásan nehezen hozzáférhető, gyakorlatilag egy izzócseréhez is csavarokra szét kell bontani a gépet... :whoah: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#46549
Quote from: Én on 2011-01-17, 17:40:43
[spoiler]Az emulziós polimerizáció szintén vizes közegben történik. A monomert emulgeátorok (zsírsavsók, szulfonsav sók, klórszulfonált paraffinok, stb.) segítségével diszpergálják, a polimerizáció a vízben oldott iniciátorok hatására megy végbe. Az emulzióban szabad emulgeátor asszociátumok (micellák), az emulgeátor által szolubilizált monomer cseppek, a monomer által duzzasztott polimer szemcsék és nagy monomer cseppek találhatók A polimerizáció a micellákban megy végbe. Az elfogyott monomer pótlása a monomer cseppekből diffúzóval történik.
[/spoiler]
Ebből 350 oldal :zomg: Szép magyar nyelv...
Jaj.

Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:00:52
kézzel írt beszállókártyámmal.
Ok sokminden eszembe jutott hogy szivatas lehet az uton, de ez azert nem.
:eek: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: motifator on 2011-01-18, 00:00:52
kézzel írt beszállókártyámmal.
Erről tényleg kérünk képet :wtf:

Kvikveg

Hogy hivjak azt a paravant angolul amit vasarban kiraknak, ki van vagva hely az ember fejenek, es moge lehet allni. Elol meg valami vicces/csini festmeny van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Megvan a diplomám.   :whoah:

Én



Fazék


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Acchan on 2011-01-18, 22:16:58
Megvan a diplomám.   :whoah:


[spoiler]COMBOBREAKER
Amúgy grat :D[/spoiler]

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.