Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: kada on 2013-02-14, 23:20:54
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 23:13:33A kordiszkriminalas meg nem jo, lehet hogy pont egy tokjo 40est elszalasztottak.
Kicsit szukiteni kellett volna a kovetelmenyek alapjan a mezonyt.
Nekem is kb ez volt a reakcióm, ráadást kövezzetek meg, de egy negyvenes nem megy el szülni.
Volt valakinek itt a forumon története egy "kedves" munkatársról, ami kissé árnyalta a véleményem.

35 év alatti szőke kék szemű nő.
Nyilvánvalóan nem a munkabeli kvalitásai alapján szűrtek, úh. nem értem, te mit nem értetek.

Kvikveg

#52951
Quote from: kikuchiyo on 2013-02-15, 00:33:11
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:24:58
edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:

Biztos, hogy ezt be akartad ide írni?  :haha:

Quote
edit:
http://www.mensa.hu/az-iq-rol/online-iq-probateszt#
Shit, mar csak 119 az IQ-m.

Biztos, hogy ezt be akartad ide írni?  :haha:

:D
A, ezt rendszeresen csinalom. Aztan mindig rajovok, hogy egyre hulyebb vagyok es meg mindig nem azokat a dolgokat tudom amit keresnek. XD

edit: ja es tul jol keresek ahhoz hogy ugraljak. Mar csak Budapestet kene egy tiszta szmogmentes varosra cserelni, meg a politikusokat, meg az altalanos gazdasagi helyzetet, meg az adosikkasztokat, meg a... najo tul hosszu a lista.

edit2: kulonben is ha ho vegen kirugnak, akkor teged meszarollak le eloszor:__devil:  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

Quote from: Cloud on 2013-02-15, 00:34:47Nem kifejezetten sportvideó gyűjtemény, még ha sok is van benne. Összeszedte a tavalyi évben a videómegosztókra tett leglényegesebb videókat, és azokat vágta össze. Biztos sok olyan van amit te is láttál még annak megjelenésekor.
De jó, hogy nem engem idézve írtad ezt le.
Amit neten láttam, kb az űrből filmezett 1 db, feltéve hogy nem egy másikkal keverem.
+1 az F1, de azt TV-ben.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Darkstar

Empire >> rebel scum.

Get some taste.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2013-02-16, 17:32:06
Empire >> rebel scum.

Get some taste.
We've got Deathstar!
[reserved]

kada


.Attila


Kvikveg

Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Nálunk a panel legfelső (4.) emeletén csak a nagyon durva időkben kibírhatatlan, ablakok árnyékolásával és huzattal (+ventillátor) elviselhető.
[reserved]

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Faterom vidéki céges lakása ilyen (panel legfelső emelet), légkondival lehet csak túlélni, azzal viszont hibátlan.

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2013-02-16, 22:41:24
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Faterom vidéki céges lakása ilyen (panel legfelső emelet), légkondival lehet csak túlélni, azzal viszont hibátlan.
A legkondit akarom elkerulni.

NLZ: mikori a tetoszigeteles kb nalatok? Marmint mikor volt legutobb felujitva? Van hoszigeteles? Bar gondolom van... illetve: mi van a teton mint legfelso reteg?

Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 23:17:00
Quote from: Zsiga on 2013-02-16, 22:41:24
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Faterom vidéki céges lakása ilyen (panel legfelső emelet), légkondival lehet csak túlélni, azzal viszont hibátlan.
A legkondit akarom elkerulni.

NLZ: mikori a tetoszigeteles kb nalatok? Marmint mikor volt legutobb felujitva? Van hoszigeteles? Bar gondolom van... illetve: mi van a teton mint legfelso reteg?

Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
Úgy 4-5 éves a szigetelés, de azt nem tudom, milyen. A panel maga 1990ben épült. A tetőn sose jártam, foggalmam sincs, mi van rajta. Apám szerint szurok+kavics, de még ő se járt ott.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2013-02-16, 23:29:08
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 23:17:00
Quote from: Zsiga on 2013-02-16, 22:41:24
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Faterom vidéki céges lakása ilyen (panel legfelső emelet), légkondival lehet csak túlélni, azzal viszont hibátlan.
A legkondit akarom elkerulni.

NLZ: mikori a tetoszigeteles kb nalatok? Marmint mikor volt legutobb felujitva? Van hoszigeteles? Bar gondolom van... illetve: mi van a teton mint legfelso reteg?

Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
Úgy 4-5 éves a szigetelés, de azt nem tudom, milyen. A panel maga 1990ben épült. A tetőn sose jártam, foggalmam sincs, mi van rajta. Apám szerint szurok+kavics, de még ő se járt ott.
Kossz! A katranypapiros vagy milyen+kavicsra tippeltem en is. Ahol en laktam ott nem volt kavics es fekete volt a legfelso reteg es be lehetett golyozni olyan meleg volt, plusz a lepcsohazba beszorult a meleg levego fent.  :zomg:
Amit most neznek az tegla, de hat ize... vannak ketsegeim.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2013-02-17, 00:05:34
Quote from: NLZ on 2013-02-16, 23:29:08
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 23:17:00
Quote from: Zsiga on 2013-02-16, 22:41:24
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 22:01:37
Van itt valaki aki laposteto alatt el a legfelso emeleten es nyaron nem doglik meg a melegtol?
Faterom vidéki céges lakása ilyen (panel legfelső emelet), légkondival lehet csak túlélni, azzal viszont hibátlan.
A legkondit akarom elkerulni.

NLZ: mikori a tetoszigeteles kb nalatok? Marmint mikor volt legutobb felujitva? Van hoszigeteles? Bar gondolom van... illetve: mi van a teton mint legfelso reteg?

Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
Úgy 4-5 éves a szigetelés, de azt nem tudom, milyen. A panel maga 1990ben épült. A tetőn sose jártam, foggalmam sincs, mi van rajta. Apám szerint szurok+kavics, de még ő se járt ott.
Kossz! A katranypapiros vagy milyen+kavicsra tippeltem en is. Ahol en laktam ott nem volt kavics es fekete volt a legfelso reteg es be lehetett golyozni olyan meleg volt, plusz a lepcsohazba beszorult a meleg levego fent.  :zomg:
Amit most neznek az tegla, de hat ize... vannak ketsegeim.
Sajna az evés gyümölcse a próba. :/
[reserved]

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 23:17:00
Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
Pár éve volt felújítva a ház. Hogy jelenleg mi van a tetőn azt nem tudom.

Mi a baj a légkondival?

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2013-02-17, 15:49:52
Quote from: Kvikveg on 2013-02-16, 23:17:00
Zsiga: ugyanezen kerdeseim lennenek ha nem baj... :)
Pár éve volt felújítva a ház. Hogy jelenleg mi van a tetőn azt nem tudom.

Mi a baj a légkondival?
Fogyaszt es utalom. :)
En a leeresztett es kibuktatott redony meg a rendesen megepitett haz hive vagyok...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Tetőteret képtelenség úgy leszigetelni, hogy ne legyen nyáron nagyon meleg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Influenza roll call:

o/

:punny:
Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


NLZ

#52973
Quote from: Próféta on 2013-02-18, 01:45:59
Quote from: Kvikveg on 2013-02-18, 01:32:56
Jobbulast!
+1
+2

Ezen a hétvégén csak én nem csináltam semmi értelmeset? :D
[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2013-02-18, 01:59:04Ezen a hétvégén csak én nem csináltam semmi értelmeset? :D
[spoiler][/spoiler]
...
::)

.Attila

Nemigazán értem, miért kéne egyáltalán bármi értelmeset is csinálni a hétvégén.
Hétvége arra van, hogy kipihend magad.

NLZ

Jólvanna, szóljatok le, csak mert hiányoltam ezt. :C
[reserved]

Cobra

Én a vasárnapot egy Atlasban töltöttem, ileltve kettőben, mert a másodikra is összejött a pénz közben :)  (MWO)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

En megneztem azt a bizonyos lapostetos lakast. Kicsi de azert meg oke lenne, csak elszalltan sokat akarnak kerni erte. Plusz a nagymamae volt es mivel a lakas ugy nez ki mintha meg ott lakna, amde futve nincs es nem is uldogel ott, es a tulaj elegge le volt torve, ezert gondolom a nagymama elhunyt. Na igy viszont eleg morbid volt a lakasban keringeni. Kb akkor lett volna morbidabb, ha kozli, hogy igen, arrol a szekrol fordult le amin eppen ulok.
:zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Mit csináltál Moszkvában, Tenshi?

Más: különböző pmi certificate-ekkel kapcsolatban van valakinek közelebbi ismeretsége?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん