Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

axl rose inkább axl rose bouqet már azt hiszem
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2013-02-06, 10:36:25
axl rose inkább axl rose bouqet már azt hiszem
[spoiler][/spoiler]
:lul:
Ez így reggel fájt

Fazék

Quote from: Nakedape on 2013-02-06, 10:36:25
axl rose inkább axl rose bouqet már azt hiszem
[spoiler][/spoiler]
jesszusom :haha: föl se ismerném  :eek:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Nakedape on 2013-02-06, 10:36:25
axl rose inkább axl rose bouqet már azt hiszem
[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

kada

Quote from: Darkstar on 2013-02-05, 21:03:26Nájsz
http://index.hu/belfold/2013/02/05/bercsokkenesek/

*khm*
"Sajnálatos kommunikációs probléma történt, HAMAROSAN(TM) meg lesz oldva."
késöbb:
"Valójában a pedagógusok eddig jogosulatlanul kaptak meg bizonyos támogatásokat, ez került korrigálásra. Megfontolásra került az eddig tévesen kifizetett összegek visszakövetelése, de végül el lett vetve."

Cloud

Hátha tudtok infót adni:

Külföldi rendszámú autót lehet használni úgy nálunk, hogy ne kössenek belénk a rendőrök? Egy szlovák rendszámú autót szeretnénk majd behozni, ami a párom apjáé, ő meg nászajándékba adná nekünk, de úgy hogy a saját nevén marad, viszont mivel páromnak nincs jogsija én vezetném. Lehet gondunk belőle?

.Attila

Azt csináljátok, mint sok ezer másik magyar: a jobb feltételek miatt szlovák autót itthon használni.
Ezt természetesen már a hatóságok is észrevették és vadásszák a szlovák rendszámú autókat.

Cloud

Szóval akkor felejtős, értem.   Öreg meg át akarta verni páromat hogy elég ha írnak egy papírt róla hogy kié a kocsi, szegény lány meg örült volna a kocsinak, főleg a bevásárláshoz.  Egy régi Skodáról van szó amúgy, gondolom a regisztrációs adó meg az átíratás kerülne vagy annyiba mint maga a kocsi...

.Attila

Én így hallottam.
Azért azt gondolhatod, hogy nem ti vettétek észre először a lehetőséget és hogy az állam nem nézi jó szemmel, hogy az adót Szlovákiában fizetve mindenki szlovák rendszámmal furikázik itthon.

Cloud

Persze persze, hallottam is róla hogy a jobb adózás miatt kinnt vesznek az emberek kocsit, és itthon használják. Valami olyasmi is rémlik hogy most is lehet ezt csinálni, csak talán kell egy kinti bejelentett lakhely hozzá, úgy hogy fél évet kinnt él az ember? Nem tudom pontosan.

Nálunk ez ugye annyiban lenne más hogy nem veszünk kocsit, hanem csak használnánk egy rokonét. De azt meg ugye nem akarjuk hogy Pesten mondjuk egy nagybevásárlásnál a rendőrök elkaszáljanak minket...

Cobra

Magyar állampolgár jelenleg max 1 napig használhat itthon külföldi rendszámú gépjárművet meghatalmazással.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Na legalább ezt is tudom... :merci:

Kuroi Tenshi

Jok legyetek, reggel megyek. Daszvidanya.
Gyuttomre het nap mulva szamiccsatok, Napkelet felul.

Cloud

Négykézláb? :D


Jó légy, oszt hozzá búcsúfiát.  :Kiraly:

SaiyaGin

De jó vót úgy túlórázni, hogy már a rendes munkaidő alatt is alig láttam a monitort.

Kvikveg

Daaaah, valami kandur mar megint itt jart... de legalabb csak kint. De bejon a szag.  :Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:14:01
Daaaah, valami kandur mar megint itt jart... de legalabb csak kint. De bejon a szag.  :Eztneked:
Érzed a valentin napot a levegőben? :D
[reserved]

Kvikveg

#52940
Quote from: NLZ on 2013-02-14, 22:15:10
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:14:01
Daaaah, valami kandur mar megint itt jart... de legalabb csak kint. De bejon a szag.  :Eztneked:
Érzed a valentin napot a levegőben? :D
:lul:
Mar nem, most legalabb azonnal megtalaltam az ajto kulso oldalan.


edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:

edit:
http://www.mensa.hu/az-iq-rol/online-iq-probateszt#
Shit, mar csak 119 az IQ-m.
Hogy en hogy utalom a szamolos feladatokat! Meg az idocsikot!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

#52941
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:24:58edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:
Pont ma hallottam...
Rokon cége egy nagyobb épületből bérel egy darabot.
Másik darab másik cégé, kerestek titkárnőt illetve hegesztés/egyebekhez értő ember.
Utóbbira volt öt jelentkező, meghallgatták mindet.
Elöbbire ~200, úgyhogy egy [<35 év] + [szőke] + [kék szem] filter trió alkalmazása után kezdték csak behívni a jelentkezőket, mert 200 főt franc se fog végighallgatni alapon...

Kvikveg

#52942
Quote from: kada on 2013-02-14, 23:07:25
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:24:58edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:
Pont ma hallottam...
Rokon cége egy nagyobb épületből bérel egy darabot.
Másik darab másik cégé, kerestek titkárnőt illetve hegesztés/egyebekhez értő ember.
Utóbbira volt öt jelentkező, meghallgatták mindet.
Elöbbire ~200, úgyhogy egy [<35 év] + [szőke] + [kék szem] filter trió alkalmazása után kezdték csak behívni a jelentkezőket, mert 200 főt franc se fog végighallgatni alapon...
:lol:
Es mind tudott angolul, Word, Excel, telefon, fax, koromreszeles?
A kordiszkriminalas meg nem jo, lehet hogy pont egy tokjo 40est elszalasztottak.
Kicsit szukiteni kellett volna a kovetelmenyek alapjan a mezonyt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 23:13:33A kordiszkriminalas meg nem jo, lehet hogy pont egy tokjo 40est elszalasztottak.
Kicsit szukiteni kellett volna a kovetelmenyek alapjan a mezonyt.
Nekem is kb ez volt a reakcióm, ráadást kövezzetek meg, de egy negyvenes nem megy el szülni.
Volt valakinek itt a forumon története egy "kedves" munkatársról, ami kissé árnyalta a véleményem.


kada


Fazék

Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 23:13:33
Quote from: kada on 2013-02-14, 23:07:25
Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:24:58edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:
Pont ma hallottam...
Rokon cége egy nagyobb épületből bérel egy darabot.
Másik darab másik cégé, kerestek titkárnőt illetve hegesztés/egyebekhez értő ember.
Utóbbira volt öt jelentkező, meghallgatták mindet.
Elöbbire ~200, úgyhogy egy [<35 év] + [szőke] + [kék szem] filter trió alkalmazása után kezdték csak behívni a jelentkezőket, mert 200 főt franc se fog végighallgatni alapon...
:lol:
Es mind tudott angolul, Word, Excel, telefon, fax, koromreszeles?
A kordiszkriminalas meg nem jo, lehet hogy pont egy tokjo 40est elszalasztottak.
Kicsit szukiteni kellett volna a kovetelmenyek alapjan a mezonyt.
a szűkítés alapján egyértelműen szexrabszolgának vették föl, szóval irrelevánsak az általad említett szempontok

NLZ

Quote from: kada on 2013-02-14, 23:51:52
Quote from: Cloud on 2013-02-14, 23:48:41
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jxO2JxB2_w8#!  :jee:
2:25 után még igazat is adtam neki  ::)
:DD
Sose értettem ezek a videókat. Sportvideó gyűjtemény, belevágva lányok, gyerekek és kutyák.
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2013-02-14, 22:24:58
edit: neha felmerem mi lenne ha allast kene keresnem. Es mindig az van, hogy en hasznaltam a b c d e f g h dolgot ok meg x y z esetleg j-t keresnek.  :ejj:

Biztos, hogy ezt be akartad ide írni?  :haha:

Quote
edit:
http://www.mensa.hu/az-iq-rol/online-iq-probateszt#
Shit, mar csak 119 az IQ-m.

Biztos, hogy ezt be akartad ide írni?  :haha:

:D
Failure is the default option

Cloud

Quote from: NLZ on 2013-02-15, 00:24:37
Quote from: kada on 2013-02-14, 23:51:52
Quote from: Cloud on 2013-02-14, 23:48:41
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jxO2JxB2_w8#!  :jee:
2:25 után még igazat is adtam neki  ::)
:DD
Sose értettem ezek a videókat. Sportvideó gyűjtemény, belevágva lányok, gyerekek és kutyák.
Nem kifejezetten sportvideó gyűjtemény, még ha sok is van benne. Összeszedte a tavalyi évben a videómegosztókra tett leglényegesebb videókat, és azokat vágta össze. Biztos sok olyan van amit te is láttál még annak megjelenésekor.