Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

jahm, még nem mondtam volna? épp Sydneyben döglök, és láss csodát, elérem a fórumot, meg az FTP-t :D
Jó, hó és fagy tényleg nem volt (az majd csak akkor, amikor a legkevésbé sem számít rá senki)... még. Ennek ellenére volt már marha hideg, szóval szerintem nem kéne ittlenniük - vagy legalábbis ne nálunk. Nemigaz h ebben a rohadt városban pont ide... komolyan azt fontolgatom, hogy szitakötőket telepítek be... azok még aranyosak is :D

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2006-11-23, 03:38:28
Az normális, hogy most kentem szét egy szúnyogot a falon? Mármint nem a szétkenés ténye, mint olyan, meg a megoldás milyensége, hanem az "áldozat" maga. Vagy csak szerintem nem normális, hogy ilyenkor is találni szúnyogot?
Nagy tulelo lehet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis


Fazék

izé, valakinek van kedve ma délben elmenni helyettem, hogy kihúzzák egy bölcsességfogát? sztem kihagyhatatlan ajánlat!

amúgy bocs Necrid, lassan már tényleg megyek aludni, majd szólok, és 1-2 perccel utána már lehet is indítani a letöltését a köv. Black Lagoon résznek :D

Kvikveg

3:15 es meg ennyien vagyunk, nem semmi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1625
Quote from: Kvikveg on 2006-11-23, 04:17:20
3:15 es meg ennyien vagyunk, nem semmi.
jéé tényleg :)
és ezek közül csak én lopom a napot :redface: na mindegy, megyek aludni egy jót helyettetek is :D bocsánat :)

szerk: szóval mostantól lehet örülni, mert amint ágyba bújok, és ez rövid (a távolság okozta) késéssel amint föltűnik shinsen-ék kameráin, azonnal izzítják a 19-es rész megosztását, szóval jó töltögetést :haha:

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2006-11-23, 04:19:18
Quote from: Kvikveg on 2006-11-23, 04:17:20
3:15 es meg ennyien vagyunk, nem semmi.
jéé tényleg :)
és ezek közül csak én lopom a napot :redface: na mindegy, megyek aludni egy jót helyettetek is :D bocsánat :)

szerk: szóval mostantól lehet örülni, mert amint ágyba bújok, és ez rövid (a távolság okozta) késéssel amint föltűnik shinsen-ék kameráin, azonnal izzítják a 19-es rész megosztását, szóval jó töltögetést :haha:
Szenya.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2006-11-23, 04:23:57
Quote from: Fazék on 2006-11-23, 04:19:18
Quote from: Kvikveg on 2006-11-23, 04:17:20
3:15 es meg ennyien vagyunk, nem semmi.
jéé tényleg :)
és ezek közül csak én lopom a napot :redface: na mindegy, megyek aludni egy jót helyettetek is :D bocsánat :)

szerk: szóval mostantól lehet örülni, mert amint ágyba bújok, és ez rövid (a távolság okozta) késéssel amint föltűnik shinsen-ék kameráin, azonnal izzítják a 19-es rész megosztását, szóval jó töltögetést :haha:
Szenya.  :haha:
:D  - "mondtam" volna fél perccel ezelőtt, de most ellenőriztem és a kezelőlapom szerint 10-re kell mennem a szájsebészetre, vagyis marad 5 óra alvás... :(
bocsi de mégsem tudok helyettetek aludni :redface:
nu estét :)
(úgy látszik shinsen-éket se tudom átverni annyival, hogy ledőlök az ágyba és lekapcsolom a villanyt... lehet, hogy a légzésem szabályosságát is figyelik :3x3:)

Kvikveg

Pech.  :haha:
Majd legkozelebb alszol helyettem. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-11-23, 04:19:18
jéé tényleg :)
és ezek közül csak én lopom a napot :redface: na mindegy, megyek aludni egy jót helyettetek is :D
...  :__devil:
csókoltatom felmenőidet

mostanra azért már fogyatkozunk...

érdekes, nem is vagyok álmos. se fáradt. pedig az elmúlt három napi
alvásátlagom megint nem éri el a négy órát. :3x3:

Kvikveg

En jobban szerveztem magam: hetfon 1-1.5 ora, kedden sok, ma semmi se lesz szerintem. Amilyen pechem van.
Meg 4 plakat, hajjaj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

nézzük..
hétfőre 2.5
keddre 3
szerdára 6.5 (elaludtam :o - 4 volt a terv)
ma eddig 0, de 4-5 a terv

meg van ez szervezve :)

Kuroi Tenshi

Már megint mennyien vagyunk...
vagy egyesek már túl vannak az alváson?  :oops:

és nem, nem direkt floodolok, csak nem látszanak az átírt
postok újként

Kvikveg

Es meg mindig 4 poszter kene. Pfuj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Nekem ehhez már csak 16 oldal, hogy a minimum oldalszámot
elérjem. És még a képeket és táblázatokat bele se pakoltam  :D
*vigyorog, kezét dörzsöli*  :haha:

aztán még hátravan a másik kettő beadandó  :oops: :haha:

Rounin

Megjött a reggeli pompom-boy műszak, bőszebb, hosszabb, sikeresebb munkálkodásotok érdekében :__devil:

Na jó, nincs cosplay, csak benyögök egy masszív erőkifejtéssel gépelt HAJRÁ!!!-t és surranok bótba. Mert az jó. Utána pedig szolidaritásból nem alszok. Mert munkahelyen kialudtam magam az jó :haha:.

Kuroi Tenshi

Hátizsák mondja utazótáskának
- te, asszem most már indulhatunk
- miért?
- mert megjött a váltáska..

pár órára lepihenek

oyasumi/ohayou!

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-23, 08:00:39
Hátizsák mondja utazótáskának
- te, asszem most már indulhatunk
- miért?
- mert megjött a váltáska..

pár órára lepihenek

oyasumi/ohayou!

Eheh.. ez nekem új volt. :angyali:

Oyasumi nasai :szemuveges:

Kvikveg

Nekem meg nem jott meg a valtaska, aki kicsit lenditene a szovegezesen.
Ellenben kezdek aggodni, mikor fog a nyomdabol a hapi hivni, hogy na mivan?!
Bar elvileg ma vmi megbeszelesuk van.
Pozitivum, hogy tegnap elarulta konnyelmuen, hogy van posztersinjuk, bar lehet, hogy nem eleg.
Ki vagyok keszulve. *karikas szemek lefaradt aggyal kombinalt valtozata*
De legalabb a kollegak mar befutottak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

What happened to WS? :D Miért nem szitkozódik itt reggelente?  :confused: :D

sirtomi

Mostanában én sem alszok túl sokat, ma is sikerült 4 órát, kezd megviselni :) Szemeim égnek és eléggé le vagyok lassulva  :haha:

A jogsiszerzéshez visszatérve, szerintem is lehetne szigorítani rajta. Én 4.-re mentem át forgalomban, holott az oktatóm szerint és minden eddigi utasom szerint egész jól vezetek. Haverom aki nem tud egyenesen menni egy sávban 10 méternél tovább, úgy tartja a sebességet, hogy hol rálép a gázra hol felengedi, persze nem az 50-et tarja, hanem megy mint a hülye, belemegy a másik seggébe, stb, simán átment elsőre. A másik seggébe menésből kifolyólag más kötött ki árokban is és még mindig ugyanúgy vezet. Ja kézifékkel hídra befordulást nem is említettem, meg a ducc-ducc -ot sem :D

Member

Nyeh, nézem, hogy ezen a gépen miért nem szórakozik senki, amikor most van a nettermes csúcsidő, erre nem megy a billentyűzet. Aztán behajolok, megnézem, hát nem ki van húzva. :eek: Ennyi vakegeret egy rakáson... :ejj:

Fénymarék harakirizett? :eek: Ezt mondjuk nem vártam volna tőle, annak ellenére, hogy szinte mindig összekapott Lythissel... :ejj:

W_S, ha beszólás kell, csak szólj nekünk. :D

Member

Quote from: White SeeD on 2006-11-23, 13:12:40
Köszönöm, tudtam hogy számíthatok rád :D
...
De amúgy sem aggódom. Simán bemegy az ember a megfelelő topicba és kimond egy bűvös mondatot, máris megy a falme :D
Majd írd meg, ha bárhol lehet "véleménykifejteni", OK, kézsségfejlesztés után jó a feszültséget leadni. :D
Quoteamúgí ilyen géppel lehet találkozni. Ez főleg azért van hogy egyes tagok így "foglalják" le a gépet, így bármikor bemennek tudnak gépelni. Én középiskolában csináltam ezt :D
(Húdegonosz vagyok mi? Senkinek nem tűnt fel 2 éven át, hogy én vagyok az egyetlen akinél működött az a gép :lol:)
Gondolkoztam rajta most, hogy ha kimegyek, kihúzom előtte, de mivel 1,5-onként járok le kb., nem sok értelme lenne kitolni ennyi emberrel... Vagy mégis? :rolleyes:

Lythis

Quote from: White SeeD on 2006-11-23, 10:49:03
Quote from: Gmer on 2006-11-21, 20:24:49
Fénymarék miért lett törölve?

Elment. Tőlem még elbúcsúzott, +kiröhögött hogy rákos vagyok/voltam/ez még kiderül, és könnyes szemekkel elbúcsúzott. Blarke, Fény. Így fel fog oszlani a szóljunk be WS-nek klubb :ejj:
Pfft, nekünk még csak annyit sem mondott, hogy köszöni az osztatlan figyelmünket, stb, stb.
White SeeD: Az a baj, hogy te tudod, hogy az erény, hogy ki mered jelenteni, hogy innen sok kilóméterre keletebbre található a földi paradicsom, és a lakói, azok a válladigérő, laposarcú, rútfogsorú népek, akik 4-en laknak 25 négyzetméteren, maguk a földreszállt istenek. Végülis ja, ők találták ki a pléjsztéjsönt... Miért is szólna be neked bárki emiatt? tudjuk, hogy retardált vagy anélkül, hogy az orrod alá dörgölnénk minden nap. Meg amúgyis, selejtekre szükség van, hogy a társadalom kvázi-egészséges része tudja mitől elhatárolni magát...


áh első pozitívum a mai napban: új oldal

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-11-23, 13:28:42
Pfft, nekünk még csak annyit sem mondott, hogy köszöni az osztatlan figyelmünket, stb, stb.

Lol? Miért tette volna? Úgysem érdekel az téged. :D

Új oldal, eh? :__devil: Nah, inkább nem törlök. :(

Jut eszembe, szép jó reggelt \o/.

Necrid^

Szép Yo reggelt kivánok mindenkinek!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

tanshin

#1646
Quote from: Lythis on 2006-11-23, 13:28:42
Quote from: White SeeD on 2006-11-23, 10:49:03
Quote from: Gmer on 2006-11-21, 20:24:49
Fénymarék miért lett törölve?
Elment. Így fel fog oszlani a szóljunk be WS-nek klubb :ejj:
Pfft, ...


it still works
"Close your eyes...  ...can you see, what I can see?"

Rounin

Quote from: tanshin on 2006-11-23, 13:56:40
it still works

Leszámítva, hogy a különc, sznob, etc. kawaiiness nem fog klubba tömörülni :angyali:.

sirtomi

Brutálisan fáj a fejem!

Lassan hazakellene menni, de nem lehet.

Necrid^

miért meddig dolgozol?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!