Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-25, 20:02:28Egyik se! :hehe:
Zselés szaloncukor.
gyerekkoromban imádtam a zselés szaloncukrot, de valamiért az utóbbi 6 évben nem sikerült jó ízű zselés szaloncukrot találnom, szóval átszoktam a kókuszosra

Member

Egyik sem. Max ha kitalálnak vmi jó kesernyéset, akkor. (A kávés talán elmegy)

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-12-25, 20:08:36
Quote from: SaiyaGin on 2006-12-25, 20:02:28Egyik se! :hehe:
Zselés szaloncukor.
gyerekkoromban imádtam a zselés szaloncukrot, de valamiért az utóbbi 6 évben nem sikerült jó ízű zselés szaloncukrot találnom, szóval átszoktam a kókuszosra
Érdekes gyerek koromban én is állandóan zselés szaloncukrot ettem, de már évek óta nem sikerült jó ízűt kostolnom. Idén viszont húgomék vettek és az egész finom.

Lythis

akkor kijelentem, hogy a Diós nyert :D

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2006-12-25, 02:14:32
Quote from: Próféta on 2006-12-24, 16:33:07
Tarts Te is egy ilyen megsasolni!!!.txt fájlt, amelybe bejegyezgeted azokat a könyveket, filmeket, franctuggyamiket, amiket majd egyszer még meg szeretnél nézni / el szeretnél olvasni / stb. Nekem is ott van a The Day of the Triffids valahol a végeláthatatlan listában, amely túl gyorsan nő és túl lassan apad...
Nekem is van ilyen listám, külön filmre, animére, mangára, játékra és könyvre. :)
Én erre a célra egy "Torrents" mappát tartok fenn... :D
Egyébként animékhez nagyon jó ilyen célra az aniDB wishlistje, azt is szoktam használni.


Kvikveg

#3096
Fazék: mivel szurjak el a szunetedet?

http://www.youtube.com/watch?v=8vCYkTx_5us Queen jo szam Karacsony alkalmabol. :)

Member: a menetelo  :hehe:-k kiakasztottak a szemeimet. :eek: Nagyon brutalis.

Tegnap volt nalunk 1. csaladi osszeroff, persze kozvetlenul elotte kis fejetlenseg, de nem tul nagy. Aztan mindenkit teljesen jol elszorakoztatott a csalad legifjabb, sac 1,5 eves tagja. Nagyon elvezte, hogy a kutyat etetheti a tenyerebol. A kutya meg a macskakajat elvezte.  :D
Az elejen azon filoztunk, hogy o van jobban meglepodve a kutyatol mint jelensegtol vagy forditva. XD
Tok erdekes, hogy egy ekkora gyereknek mi a musor. Az, hogy a kutya kint csontot eszik, kesz esemeny. Amit jooo alaposan meg kell nezni.  :lul:
A csillagszoro persze a showmusor teteje. XD

Komolyan, ugy elvezem, hogy kialhatom magam. Nincs munka, szabadidom nem takaritassal es egyeb kotelezo hazimunkakkal telik. :)

A GitS DVDn megtalaltam Ramizt es Fazék kollegat. kikuchiyot meg keresem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Kvikveg, sirtomi: semmi, szerencsére csak pillanatnyi túlreagálás volt. egyszerűen az a tipikus eset volt tegnap, amikor a szülők dühösek valami miatt, és ott kell lenned mellettük, és ha semmiben sem tudsz segíteni, legalább arra jó vagy, hogy tudják, te sem csinálhatsz semmi élvezetest miközben ők dühöngenek, sőt akár még veled is ordítozhatnak egy jót. szerencsére apám belátta kis idő után, hogy megfelelő szerszámok és alkatrészek nélkül ha belegebed se tudja megcsinálni most a megrepedt csövet, szóval szimplán el van zárva a melegvíz a lakásban és majd két ünnep között, a családi látogatások után vágunk bele újból.

Fazék

#3098
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 22:26:21
Quote from: Fazék on 2006-12-26, 22:25:12
valaki kérem fogjon le, hogy ne válaszoljak folyékony kígyónak...
Szivhatom a veredet kozben? *artatlanul nez*
:eek: kezdek félni magától  :lul:

szerk:
@Liquid Snake
ha csak egy ici-picit is belegondolsz, és nem ragaszkodsz csökönyösen fura elképzelésedhez, akkor rájöhetnél, hogy a "Mit láttál legutóbb, hogy tetszett" topic azért van, hogy egyesek beszámolói alapján mások kedvet kaphassanak bizonyos anime-khez. namármost, ha te éppenséggel lelősz belőle ilyen dolgokat, mint amit az előbb is tettél, akkor az anime máris veszít élvezeti értékéből. persze maradhat még elég benne, de akkor se akar az ember tudni semmi ilyen konkrétat az anime végéről.

folyt szerk.

szerk2: szóval sztem nem olyan marhára megerőltető rákattintani arra a vacak spoiler gombra, amiket lehet hogy te mindig megnézel, de hidd el az emberek többsége rendelkezik annyi önuralommal (és józan ésszel), hogy nem néz meg előre, max az anime megtekintése után.

RE@L

#3099
Liquid_Snake-nek...

Figy végülis igazad van, te vagy a legnagyobb karhatalom a fórumon ha nem tetszik másoknak hogy valamit nem tartasz be akkor menjenek el. Sőt, talán arra sem gondolsz hogy netán van valaki aki nézi még veled párhuzamosan a sorozatot, esetleg tervezi a közeljövőben megnézni? Vagy  egyáltalán döntsd már helyettem hogy megnézem-e a spoiler-t vagy sem. Főleg ha nézem a sorozatot. Tipikusan bunkó önző magatartásod van....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Liquid Snake

Quoteszerk:
@Liquid Snake
ha csak egy ici-picit is belegondolsz, és nem ragaszkodsz csökönyösen fura elképzelésedhez, akkor rájöhetnél, hogy a "Mit láttál legutóbb, hogy tetszett" topic azért van, hogy egyesek beszámolói alapján mások kedvet kaphassanak bizonyos anime-khez. namármost, ha te éppenséggel lelősz belőle ilyen dolgokat, mint amit az előbb is tettél, akkor az anime máris veszít élvezeti értékéből. persze maradhat még elég benne, de akkor se akar az ember tudni semmi ilyen konkrétat az anime végéről.

folyt szerk.

szerk2: szóval sztem nem olyan marhára megerőltető rákattintani arra a vacak spoiler gombra, amiket lehet hogy te mindig megnézel, de hidd el az emberek többsége rendelkezik annyi önuralommal (és józan ésszel), hogy nem néz meg előre, max az anime megtekintése után.

Olvasgattam már én is ne egyszer abban a topicban és láttam nem egy spoilert (gomb nélkül). csak annyi a különbség h ha én meg akarok nézni egy anime-t és mondjuk megtudok valami lényegeset belőle akkor is megnézem mert teljesen más az eredeti környezetében érzékelni azt a bizonyos dolgot.Ha igazán látni akarok egy anime-t akkor megnézem akármi is történjen.

QuoteFigy végülis igazad van, te vagy a legnagyobb karhatalom a fórumon ha nem tetszik másoknak hogy valamit nem tartasz be akkor menjenek el. Sőt, talán tényleg arra sem gondolsz hogy netán van valaki aki nézi még veled párhuzamosan a sorozatot, esetleg tervezi a közeljövőben megnézni. Sőt egyáltalán döntsd már helyettem hogy
megnézem-e a spoiler-t vagy sem. Főleg ha nézem a sorozatot. Tipikusan bunkó önző magatartásod van....

1.
Egy szóval se mondtam h karhatalom vagyok de ugye a te szavaiddal élve döntsd el ezt helyettem. És nem is akarok az lenni.
2.
Még1szer mondom én nem bazdmegoltam ezért te se tedd. Én se ku_vaanyázok le mindenkit aki spoilert ír pedig akkor már lenne pár ember aki emlegetne azóta. De én nem veszekedek mert ez nekem nem öröm. Elolvastam ez van. Akárhogy rinyálok nemtok mit csinálni ellene.
3.
Ahogy mondtam nem szeretek veszekedni úgyhogy itt hagyjuk is abba kérlek titeket. Mindenkinek legyen meg a saját vélemyénye és kész.

Fazék

QuoteOlvasgattam már én is ne egyszer abban a topicban és láttam nem egy spoilert (gomb nélkül).
igen, olvashattál másoktól is spoiler-t és hidd el ugyanúgy le lettek b***va mint te. ráadásul teljesen jogosan.
de amúgy az utcán is így viselkedsz? szóval ha valaki olyan tapló hogy szemetel az utcán, akkor te is oda borítod a kukádat?
Quotecsak annyi a különbség h ha én meg akarok nézni egy anime-t és mondjuk megtudok valami lényegeset belőle akkor is megnézem mert teljesen más az eredeti környezetében érzékelni azt a bizonyos dolgot.Ha igazán látni akarok egy anime-t akkor megnézem akármi is történjen.
és ezzel kb homlokegyenest nekimentél a RE@L-nek írt szövegednek...
mert ez alapján úgy véled, ha te kibírod a spoiler-eket, akkor kutyakötelessége mindenki másnak is elviselni őket... nem lehet hogy mégiscsak a hozzáállásoddal van a probléma? :)

RE@L

#3102
Fazék, hagyd hisz olvashattad őt nem érdekelnek mások... Amúgy köszönöm, [spoiler] bár szvsz lehet énis túlreagálltam a dolgot hiszen anime-k 90%-aban tudjuk h nem fognak összejönni a szereplők. Igaz Haruhi kivétel a többi szokványos tucatsorozatból üdítően ügyes történetvezetésével és magával a történetével. [/spoiler]

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Liquid Snake

Quoteés ezzel kb homlokegyenest nekimentél a RE@L-nek írt szövegnek...
mert ez alapján úgy véled, ha te kibírod a spoiler-eket, akkor kutyakötelessége mindenki másnak is elviselni őket... nem lehet hogy mégiscsak a hozzáállásoddal van a probléma?

Na már megint... Egy szóval se mondtam h kötelessége kibírni másnak. Nemtom miről beszélsz. Ez a kukás meg pont nem jó példa mert én nem azért spoilereztem mert más is... Csak egyszerűen nem raktam gomb alá. Ez legyen életem legnagyobb bűne. De akkor is azt mondom h hagyjuk abba a veszekedést mert nem szeretem. És ezt a b_zdmegelést akkoris át kell gondolnia mindenkinek...

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-26, 22:44:29
Quoteszerk:
@Liquid Snake
ha csak egy ici-picit is belegondolsz, és nem ragaszkodsz csökönyösen fura elképzelésedhez, akkor rájöhetnél, hogy a "Mit láttál legutóbb, hogy tetszett" topic azért van, hogy egyesek beszámolói alapján mások kedvet kaphassanak bizonyos anime-khez. namármost, ha te éppenséggel lelősz belőle ilyen dolgokat, mint amit az előbb is tettél, akkor az anime máris veszít élvezeti értékéből. persze maradhat még elég benne, de akkor se akar az ember tudni semmi ilyen konkrétat az anime végéről.

folyt szerk.

szerk2: szóval sztem nem olyan marhára megerőltető rákattintani arra a vacak spoiler gombra, amiket lehet hogy te mindig megnézel, de hidd el az emberek többsége rendelkezik annyi önuralommal (és józan ésszel), hogy nem néz meg előre, max az anime megtekintése után.

Olvasgattam már én is ne egyszer abban a topicban és láttam nem egy spoilert (gomb nélkül). csak annyi a különbség h ha én meg akarok nézni egy anime-t és mondjuk megtudok valami lényegeset belőle akkor is megnézem mert teljesen más az eredeti környezetében érzékelni azt a bizonyos dolgot.Ha igazán látni akarok egy anime-t akkor megnézem akármi is történjen.

QuoteFigy végülis igazad van, te vagy a legnagyobb karhatalom a fórumon ha nem tetszik másoknak hogy valamit nem tartasz be akkor menjenek el. Sőt, talán tényleg arra sem gondolsz hogy netán van valaki aki nézi még veled párhuzamosan a sorozatot, esetleg tervezi a közeljövőben megnézni. Sőt egyáltalán döntsd már helyettem hogy
megnézem-e a spoiler-t vagy sem. Főleg ha nézem a sorozatot. Tipikusan bunkó önző magatartásod van....

1.
Egy szóval se mondtam h karhatalom vagyok de ugye a te szavaiddal élve döntsd el ezt helyettem. És nem is akarok az lenni.
2.
Még1szer mondom én nem bazdmegoltam ezért te se tedd. Én se ku_vaanyázok le mindenkit aki spoilert ír pedig akkor már lenne pár ember aki emlegetne azóta. De én nem veszekedek mert ez nekem nem öröm. Elolvastam ez van. Akárhogy rinyálok nemtok mit csinálni ellene.
3.
Ahogy mondtam nem szeretek veszekedni úgyhogy itt hagyjuk is abba kérlek titeket. Mindenkinek legyen meg a saját vélemyénye és kész.
Nagyon el vagy tévedve... Spoiler nem spoileres témában tilos, nincs miről vitatkozni meg veszekedni.

sirtomi

Még nem néztem be a vitaindító topicban, de a mit láttál topicban szerintem még spoilerben sem kellene leírni konkrét eseményeket egy animeből. Arra általában ott van az anime saját topicja, ami pont arra van, hogy kitárgyaljuk az anime minden történését, ott még elrejteni sem kell :)

Kvikveg

#3106
Kiegeszites:
Ha az elejen levo spoilerekre gondolsz, azok a forummotorvaltas miatt latszanak.

sirtomi: ha Haruhi-t meg nem lattad, ne is nezz bele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 22:57:24
sirtomi: ha Haruhi-t meg nem lattad, ne is nezz bele.
Nem olvastam el a spoilereket, vagy annyira szar? :D

RE@L

Nem tudom, nem megszokott love triangle schoolgirl ecchi. Érdekes ahogy jönnek a részek, lehet mazsolázgatni és olyan bolondos pörgős. Mintha NGE-ből fogtuk volna Asuka személyiségét, egy kicsit adjunk hozzá változtassuk meg, de a csípősségét és esszenciáját meghagyjuk. Végezetül Belerakjuk abszurd történetbe ami poénos dolgokat von maga után.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

én a Haruhi-t az anime műfaj egy folyamatosan önironizáló paródiájaként fogtam föl, lehet hogy nem mindenki bírt így rátekinteni :D
szóval én ajánlom a sorozatot megtekintésre :)

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 23:01:51
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 22:57:24
sirtomi: ha Haruhi-t meg nem lattad, ne is nezz bele.
Nem olvastam el a spoilereket, vagy annyira szar? :D
A mit lattal topicba ne nezz be, mert lelovi a veget. Magat a sorozatot nem lattam.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 23:26:53
Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 23:01:51
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 22:57:24
sirtomi: ha Haruhi-t meg nem lattad, ne is nezz bele.
Nem olvastam el a spoilereket, vagy annyira szar? :D
A mit lattal topicba ne nezz be, mert lelovi a veget. Magat a sorozatot nem lattam.  :haha:
Ja, akkor bocs ha valakit megsértettem :D

Kazenokizu

Szerintem magát a sorozatot se nézd meg, max., ha nincs jobb dolgod, és sok időd van. Nekem egyáltalán nem tetszett. Kivéve a grafikája, mert az tényleg szép. De a történet...
Na persze ez szigorúan csak egy magánvélemény.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Cobra

Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 23:26:53
A mit lattal topicba ne nezz be, mert lelovi a veget. Magat a sorozatot nem lattam.  :haha:
Milyen végét?  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Jó éjt mindenkinek!

Holnap fel kell kelnem már hajnali 8kor :D

Próféta

Quote from: Cobra on 2006-12-27, 00:38:53
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 23:26:53
A mit lattal topicba ne nezz be, mert lelovi a veget. Magat a sorozatot nem lattam.  :haha:
Milyen végét?  :)
Ott a pont :)

Quote from: Cobra on 2006-12-27, 00:25:02Ne legyetek így felháborodva, a Haruhi jövőre folyatódik, szóval annyira nem votl spoiler, mert nincs sehogyse vége a sorozatnak.
ad1 egy sorozat közepéről származó info is spoiler
ad2 vitatkoznék: bizonyos értelemben határozottan lezárul, kerek egészet alkot a Haruhi (első sorozata)...

@Liquid Snake: légyszi, a kedvünkért, meg a fórum közérzetének javítása érdekében, menj vissza, és tedd spoilerbe. Köszi.
Amúgy RE@L goromba volt, az észrevételed jogos, de Te viszont előtte spoilereztél, úgyhogy 1:1. Sőt, a két cselekedet közül csak az egyik okoz maradandó kárt...

@RE@L: Tulajdonképpen most Te is editálhatsz vissza, mert valahol ügyesen válaszoltál LS spoilerére :D

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2006-12-27, 00:38:53
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 23:26:53
A mit lattal topicba ne nezz be, mert lelovi a veget. Magat a sorozatot nem lattam.  :haha:
Milyen végét?  :)
*lefaradt fejjel csunyan nez* [spoiler]Es en honnan tudjam, hogy van masodik sorozat? Es ha van masodik, az nem azt jelenti, hogy az elsoben nem jottek ossze?[/spoiler]

Na joejt. Megyek ventillatort olajozni. Nyehheheee nem fogsz tovabb a fulembe zorogniii...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kazenokizu

Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"- topicból áthozva:

Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 00:57:04
かぜ: Azt bevállalod hogy a nyertes helyi érzéstelenítéssel kioperálhatja a vesztes vakbelét?  :D (Nagyon szépen vágok, az anatómia gyakvezérem kérdezte is hogy mért nem orvosnak mentem... :))
Be én. :D Mit nekem egy appendectomia? :D
Nem akarom letörni a lelkesedésedet, és a büszkeségedbe sem szeretnék gázolni, de rólam még nem készült olyan kép, amivel tökéletesen elégedett lettem volna. (Legfeljebb olyan "elmegy" kategóriás.) Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg azokat, akik már láttak. Illetve inkább ne.
Na de ez van. ^^

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Próféta

Zsiga: a kísérlet eredményét illetőleg kizárólag Kaze becsületszavában bízhatsz.
Ilyen feltételek mellett nagyon veszélyes fogadni  :lazza:

Selmo

Izé... lehetek aki tartja a tálcát, amin a szike és egyebek vannak? *bociszemekkel néz*

A tökéletesség unalmas.