Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Member on 2007-01-13, 10:23:36
Enyém az egész gépterem, wow, szerintem a koliban lévő 4-5 ember nem fog lenézni ide. Kell vkinek vmilyen alkatrész? :D
gépek főbb paramétereit kérnénk szépen....
Amúgy reggelt.

Kuroi Tenshi

Yay.
Hazaértem húgom szalagavatójáról (már két órája, de mindegy).
Kipipálva :3
Na jó, ki lehetett bírni. Csak azt nem, hogy kedves szüleim, hogy
minél jobb helyet találjanak a kameraállványnak, végig sürgettek,
hogy induljunk már el... aztán kapunyitás előtt fél, műsor előtt
másfél órával már ott voltunk :rolleyes:
Emiatt párszor körbesétáltam a környéket, közben csináltam pár
képet a vérvörös naplementéről... nagy vihar lesz :] A másfél óra
ahhoz pont kevés volt, hogy hazarohanjak a notiért és letöltsem
a tananyagot, ahhoz viszont bőven sok volt, hogy elfecséreljem.

Na mindegy, most nekikezdtem. Igen, múlt idő.
Nki gazd jog & etikából eljutottam vagy három tételig, amit gyors
egymásutánban egy alt-f4, egy foobar + mudvayne ld50 és heves
gyilkolásvágy követett... ami tovább erősödik, ha rágondolok,
hogy 100+ tétel van, és az osztályozás 20ból 20 ötös, 18-19
négyes  :wtf: :grrr:

Elvagyok :) és pár napig el is leszek. :rolleyes:

kikuchiyo

Az üstökös nem látszik a képeken? :)
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Nem. Nem is kerestem, hogy őszinte legyek, ennyire felhős
ég mellett... viszont a naplemente elég vörös volt... szokott
az lenni, de ez most kifejezetten az volt. Kár, hogy a képek
nem adták vissza megfelelően...

noriko

KT, kitartást!
Én most épp "A jog patológiája, mint jogpolitikai kérdés" c. tételnél tartok. Ez is ari.  :redface:

Amúgy nagyon helyes, hogy így felkészültek a szülők a kamerázásra! Legalább megfelelően meg lett akkor örökítve. Az én szalagavatómon apukámnál volt a kamera, és még ahhoz is lusta volt, hogy felálljon, pedig ráadásul én a terem túloldalán táncikáltam.  :ejj: Nem mintha olyan sokszor vissza akartam volna nézni azóta, de akkor is! :D
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Mit izelsz, nalatok legalabb kamera volt. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

A húgomén - az enyémen nem :hehe:
talán jobb is...

Jog patológiája? Oké, akkor ahhoz kell egy halott jog, nemde?
Hát, ha nincs más, aki elvállalja, ... :D

b sucks today...

noriko

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-14, 02:57:27
Jog patológiája? Oké, akkor ahhoz kell egy halott jog, nemde?
Hát, ha nincs más, aki elvállalja, ... :D
Nem, még nem halott, csak tele van kóros meg káros tünetekkel, hosszú pontokban felsorolva. Máskülönben én is elvállaltam volna régen!  :haha:

más: az normális, ha mostanság éjjel 2 meg 3 környékén szoktam megéhezni?
whatever. mindenesetre most azért eszem valamit ^^
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Mondjatok jó pszihedelikus zenét rock témakörben! :) Tudjátok, széttorzított, összemosott hangzás, pörgés, felvisító húrok, tudatmódosító szerek adta élmények zenébe öntve...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Tépj be és bármelyik megteszi o.o

Zen

Szerezz 3 gyereket. Egyél annyi szerecsendiót, hogy betépj tőle. Aztán tépjenek be ők is. Az egyiknek adsz egy lábost, meg egy fém merőkanalat. A másodiknak egy olyan hangrendszert, ami statikus zajt kelt, ha hirtelen hangosítanak rajta. A harmadik meg kap egy mikrofont, és sörrel a szájában gurgulázza el a Boci-boci tarkát  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

EZAAZ!! :whoah:

sikerült bemásolni végre azt a 40 oldalt amivel le voltam maradva,ami kézzel kész kihivás volt :D

amugy ennek alényege hogy ezzel tanár megadja a jobbik jegyet :Kiraly: ,bár azt mondta hogy normálisan legyen meg csinálva és azok akik odaadták a füzetüket enyhén hiányos :confused: remélem nem veszi észre :angyali:

Próféta

Quote from: Mattanja on 2007-01-14, 15:24:03
Lazza csávó vagggyok... IGGGEN!

(profil hackertámadáson átesve) :p
Ez most emberi nyelven azt akarja jelenteni, hogy elfelejtetted a jelszavad, de aztán meglett?

Ramiz

Quote from: Rounin on 2007-01-14, 03:22:24
Tépj be és bármelyik megteszi o.o
Quote from: Zen on 2007-01-14, 13:20:16
Szerezz 3 gyereket. Egyél annyi szerecsendiót, hogy betépj tőle. Aztán tépjenek be ők is. Az egyiknek adsz egy lábost, meg egy fém merőkanalat. A másodiknak egy olyan hangrendszert, ami statikus zajt kelt, ha hirtelen hangosítanak rajta. A harmadik meg kap egy mikrofont, és sörrel a szájában gurgulázza el a Boci-boci tarkát  :Kiraly:
Utálom a gyerekeket. Nincs pénzem betépni. Viszont van netem. Jobb tanácsok kellenek. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Van neted?

Akkor dzsásztfákkingúglit :angyali:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: Ramiz on 2007-01-14, 21:56:06
Quote from: Rounin on 2007-01-14, 03:22:24
Tépj be és bármelyik megteszi o.o
Quote from: Zen on 2007-01-14, 13:20:16
Szerezz 3 gyereket. Egyél annyi szerecsendiót, hogy betépj tőle. Aztán tépjenek be ők is. Az egyiknek adsz egy lábost, meg egy fém merőkanalat. A másodiknak egy olyan hangrendszert, ami statikus zajt kelt, ha hirtelen hangosítanak rajta. A harmadik meg kap egy mikrofont, és sörrel a szájában gurgulázza el a Boci-boci tarkát  :Kiraly:
Utálom a gyerekeket. Nincs pénzem betépni. Viszont van netem. Jobb tanácsok kellenek. :D
Egy zacskó hajnalkamag ötven forint alatt van és valószínű hogy nincs olyan szar íze mint a szerecsendiónak.  :D
A Monster Magnetre mondják egyébként hogy pszichedelikus rock, de szerintem nincsenek képben. Az énekes kokszolt főállásban, az meg stimuláns.
A reagge viszont ától cettig pszichedelikus, csak nem rock.
Még a Queens of the Stone Age lehet jó válasz, vagy a Kyuss. Előbbitől a Blues for the Red Sun lemez, meg a Circus Leaves the Town - vagymilyen - című jó. Utóbbitól meg Songs for the Deaf meg a Rated "R".
Kellemes szétesést!

Fate

#3647
Quote
Mondjatok jó pszihedelikus zenét rock témakörben!  Tudjátok, széttorzított, összemosott hangzás, pörgés, felvisító húrok, tudatmódosító szerek adta élmények zenébe öntve...


http://www.youtube.com/watch?v=br-D7UneS0E

Ennél már csak a Diósgyőri Gépgyár csinálja magasabb szinten :D

Viccet félretéve, igazán pszihedelikus rock-kal még nem találkoztam, de pszihedelikus témakörben ajánlanám a Korai Örömöt ill. a Shpongle nevű formációt.

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Kvikveg

Valaki! Angolul tudo! Ertelmezze mar ezt nekem!
Lakas elado hirdetes, es ez a szoveg volt ott:
Tenure: Leasehold, approx. 99 years remaining
Service charge: £1800 pa approx.

Mi a franc ez?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Tenure: the legal right to live in a house or use a piece of land: When you rent a house here, you don't have security of tenure.

Leasehold: the right to use a building or a piece of land according to the arrangements in a lease: to obtain / own the leasehold of a house—compare freehold

Egyébhez álmos vagyok :D

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2007-01-15, 19:54:02
Valaki! Angolul tudo! Ertelmezze mar ezt nekem!
Lakas elado hirdetes, es ez a szoveg volt ott:
Tenure: Leasehold, approx. 99 years remaining
Service charge: £1800 pa approx.

Mi a franc ez?
Érdekes. Hát öööö béna kísérlet jön:
Birtoklás módja: bérlésben van, kábé 99 év van hátra
Kábé évi 1800 font rezsi

A rezsi ebből nem biztos, mert a service charge nálam a felszolgálási díj neve :)

Kvikveg

Azert durva. 100 000 font az 1-bedroom lakas (38 milla), es raadasul kvazi nem az enyem ennyiert ha jol ertettem? Pffhhh...
Londoni arakat nezem just for fun, veresen durva.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-01-15, 22:20:12
Quote from: Lythis on 2007-01-15, 22:15:18

A kuponosdihoz: "not valid where prohibited by law"... namost az Ilyasviel dolgot hol nem tiltja a törvény...

Megveszed azt az egyre több helyen emlegetett "szigetet" (azt a platformot), kikiáltod rajta a saját országodat és ott. :D
Ráadásul pont ma kaptam egy poén Ilya-s doujint. :D
mit takar nálad az hogy "poén"? :D
Juteszembe: csak azért nem kiáltottam még ki, mert nem tudok megegyezni az államformában.... :D

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-01-15, 22:23:08
mit takar nálad az hogy "poén"? :D
Juteszembe: csak azért nem kiáltottam még ki, mert nem tudok megegyezni az államformában.... :D

Azt mégsem irhattam, hogy... Erm... forget it...
Államforma nem kérdés: diktatúra. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

you just got my attention... nem írhattad hogy...? :D

jójó, diktatúra, de milyen? hogyan nyomunk el/rekesztünk ki másokat, kiket utálunk jobban, mint mást, satöbbi... az ilyesmi bonyolult dolog ám...
több temető is kell....

Darkstar

#3655
Quote from: Lythis on 2007-01-15, 22:34:15
you just got my attention... nem írhattad hogy...? :D

jójó, diktatúra, de milyen? hogyan nyomunk el/rekesztünk ki másokat, kiket utálunk jobban, mint mást, satöbbi... az ilyesmi bonyolult dolog ám...
több temető is kell....

Its awwright... (BTW nem annyira, mert ugyebár a sorozatban se annyi idős, amennyinek látszik, itt meg még olyan 1-1,5 évvel több szvsz. És különben is...) Egyébként meg úgyis tudod, miket szoktam kapni, nem?  De miért érdekel ennyire? :D
Temető? Feeleing miatt? Ott a tenger, sőt, még égetni is lehet.  A többi dolog tényleg alapos megfontolás tárgyát képezheti. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Lythis on 2007-01-15, 22:34:15
you just got my attention... nem írhattad hogy...? :D

jójó, diktatúra, de milyen? hogyan nyomunk el/rekesztünk ki másokat, kiket utálunk jobban, mint mást, satöbbi... az ilyesmi bonyolult dolog ám...
több temető is kell....

temető?! :eek:

és aszt a szok szép finom hullácskát csak úgy elrakjuk a földbe még a helyet isz foglalva?! nanemúgymegyámaz! :3x3:

Member

A mai nap tanulsága (számomra):
[spoiler]"Vigyázz a beszólni próbálkozó hisztis Naruto fangirl-ökkel, mert szem nem marad szárazon a röhögéstől..." :__devil:
Az említett anime normális rajongóitól elnézést kérek :zen:[/spoiler]

Zen

Quote from: Fazék on 2007-01-15, 22:40:58
Quote from: Lythis on 2007-01-15, 22:34:15
you just got my attention... nem írhattad hogy...? :D

jójó, diktatúra, de milyen? hogyan nyomunk el/rekesztünk ki másokat, kiket utálunk jobban, mint mást, satöbbi... az ilyesmi bonyolult dolog ám...
több temető is kell....

temető?! :eek:

és aszt a szok szép finom hullácskát csak úgy elrakjuk a földbe még a helyet isz foglalva?! nanemúgymegyámaz! :3x3:

Hallod. Mit gondoltál, mivel fogod eteni a repülő tehénfazekakat? Fűvel? :hehe:

Én olyan hosszú szürke bőr ballonkabátos ügynököket alkalmazó diktatúrát ajánlom. Lehet, a többi országnak nem tetszene annyira, de őket senki sem érdekel (különben a világon soha egy háború nem tört volna ki), a fíling miatt meg megéri. Szürke ipartelepek, gyárkémények mindenhol, szüntelen ontva magukból a mérgező szmogot, kitakarva a napfény nagy részét...
aah :lazza:.... ja, és a hölgyek... de ezt inkább rád bízom  :angyali:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Quote from: Member on 2007-01-15, 22:50:49
A mai nap tanulsága (számomra):
[spoiler]"Vigyázz a beszólni próbálkozó hisztis Naruto fangirl-ökkel, mert szem nem marad szárazon a röhögéstől..." :__devil:
Az említett anime normális rajongóitól elnézést kérek :zen:[/spoiler]

Kiváncsi vagyok honnan volt lehetőséged ezt leszűrni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1