Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Omglol mi volt itt amíg vizsgáztam?
Ilyenből kimaradtam?
Illetve még most se néztem végig, reggel megint vizsgázok :o :(
de ha holnap estig nem törlődik, végigolvasom :D

Addigis nyugi mindenkinek :zen:
Nehogymá' moderálni kelljen és ne lássam :haha:

sunyi

Magyar jelölés található a zoszkáron: M. Tóth Géza Maestro című négy és fél perces, 3D-s animácijója a legjob rövid rajzfilm kategóijában. >>a filmecske<<
/loving a precious person ^^/

Lythis

http://www.godhatesgoths.com/

what'll they come up with next? :D

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-01-24, 02:36:33
http://www.godhatesgoths.com/

what'll they come up with next? :D

This is f*cking stupid. I need no f*cking priest tell me to hate goths. I hunt and burn them at my own leisure...geez this world is f*cked up.  :mad: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Quote from: Yaten on 2007-01-24, 10:34:57
Ugh, a francccc!!! rájöttem mi a baj >.<
"A kártyákon nem szerepelhet semmilyen megbotránkoztató, mások személyét vagy jogos érdekeit sértő fotó, meztelen vagy félmeztelen képek, alkohol, dohányáru, fegyver fotó, grafika. "
Szerintem itt a grafika az első kikötésekkel együtt értendő.
Inkább eme két pont közül valamelyik:

  • harmadik személyek személyhez fűződő vagy szellemi alkotásokhoz fűződő jogait sérthetik, mint
    pl. védjegyek, logók, szlogenek, márkák, márkatermékek, egyéb szellemi alkotások (pl. rajz,
    festmény, stb.)
  • közismert vagy közéleti személyeket (pl. sportoló, színész, zenész, rajzfilm figura) ábrázoló, vagy
    rájuk utaló anyagok - Bár ezesetben ha közismert, akkor mondják meg a nevét :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yaten

>.< Hát akkor szerintem máshol se engedik..... De hülyeség, saját rajzot csak lehet pl. (legfeljebb megkérdek valakit hogy rajzoljon XDD vagy hagyom a fenébe ... -.-)
" border="0

HVp213

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:24:31
Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...

boldog tudatlanság
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

vááh, Yatenre először mindig azt hiszem, hogy Yakumo, mert általában csak az ava-t szoktam nézni, és csak ha nem ismerős az avatar, nézek rá a névre :)
nem először "szívom" már meg :D :ejnye:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Eberinu

Quote from: HVp213 on 2007-01-24, 14:00:50
Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:24:31
Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...

boldog tudatlanság
Te se vagy egy túl egyenes ember mi? :D

kisvirag

az az ignore komponens telepitve lett már?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Tycho

Quote from: kisvirag on 2007-01-24, 15:03:49
az az ignore komponens telepitve lett már?
/r/ ignore component pls.

Rounin

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 14:36:15
Quote from: HVp213 on 2007-01-24, 14:00:50
Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:24:31
Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...

boldog tudatlanság
Te se vagy egy túl egyenes ember mi? :D

Egyenes vélemény volt, legfeljebb a retardáltak nem értik.

(elég egyenes voltam? Btw, mostantól moderátort kérek, átmentem személyeskedésbe.)

Darkstar

Még mindíg csak mod vagyok, zsozsot bökdössétek az ignore miatt. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

NO! Permaban me!!!! Vétkeztem!!!!!!

Fazék

jó érzés, hogy már tegnap dél körül óta nem követem figyelemmel a kötetlen off és párkapcsolatok topic-okat, úgy látom lelki nyugalmam megőrzése érdekében ez egy nagyon hasznos lépés volt :haha:

Ramiz

Csak hogy hozzászóljak a "have no life" témához:
Nekem "nincs életem", nem vagyok büszke rá, elfogadtam, ez van. :rolleyes: :) De a tahóság fogalmas sajnos független attól, hogy ki hol tölti az idejét, a neten vagy máshol. :D Szerintem kár ezekre több időt vesztegetni, Tycho, Darkstar, Rounin stb. Ha senki nem válaszolna nekik, már rég vége lenne a vitának, a postokat lehet törölni este és kész. :Kiraly: Bye. Megyek megnézek egy horrorfilmet, itt túl sok nekem a feszültség. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-01-24, 15:50:04
Csak hogy hozzászóljak a "have no life" témához:
Nekem "nincs életem", nem vagyok büszke rá, elfogadtam, ez van. :rolleyes: :) De a tahóság fogalmas sajnos független attól, hogy ki hol tölti az idejét, a neten vagy máshol. :D Szerintem kár ezekre több időt vesztegetni, Tycho, Darkstar, Rounin stb. Ha senki nem válaszolna nekik, már rég vége lenne a vitának, a postokat lehet törölni este és kész. :Kiraly: Bye. Megyek megnézek egy horrorfilmet, itt túl sok nekem a feszültség. :muhahah:

Ramiz: én már se PMet, se a postjaikat nem olvasom, a kiakadás volt az utolsó :haha: ismerhetnél! :haha:

(a horrorfilmről review-t követelünk majd a filmes topicba, és a holnapról nyilatkozz! :haha: )

Rounin

Quote from: Ramiz on 2007-01-24, 15:50:04
Szerintem kár ezekre több időt vesztegetni, Tycho, Darkstar, Rounin stb. Ha senki nem válaszolna nekik, már rég vége lenne a vitának, a postokat lehet törölni este és kész. :Kiraly: Bye. Megyek megnézek egy horrorfilmet, itt túl sok nekem a feszültség. :muhahah:

Én már csak "have some fun" alapon írok rá bármit is :ejnye:. Paaarteeeeh \o/

De nemsokára élnem is kell, szóval mennem kell a gép elől, mert van BARÁTNŐM OMGLOLZ!!!

Ramiz

Quote from: Rounin on 2007-01-24, 16:32:41De nemsokára élnem is kell, szóval mennem kell a gép elől, mert van BARÁTNŐM OMGLOLZ!!!
Nekem is. Több gigányi. :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin


kisvirag

es Ramiznak nem is kell elmennie a gep elol :D
de tenyleg, multkor egyebkent beszelgettunk egy ismerossel, vajon mekkora tarhely kellene egy ember eltarolasahoz, es mondjuk az elfoglalt terulet mitol szamithat inkabb, a fizikai meretetol vagy a "szellemietol"?
es egyebkent is, egy sejt hány bájt?  :rotfl:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#3981
Én elférnék egy dvd-n szerintem. :) Nem érdemes sejtenként tárolni, úgysem lehet senkit 100%-osan eltárolni. Hiszen állandóan változunk. Kell egy részletes adatszerkezet arról, hogy milyen testfelépítésű, testarányú, mennyi izom, csont, zsír van rajta stb. Kell egy nagyfelbontású kép a bőréről. Kell sok szövegfájl, ami a gondolatvilágát tükrözi. A maradék meg emlékek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

szövegfájl?
mondjuk azok igen jól tömöríthetőek :D
emlékeket audiovizuális vagy  szöveges formátumban gondoltad?  :haha: :lazza:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

noriko

Quote from: sunyi on 2007-01-23, 20:43:58
Magyar jelölés található a zoszkáron: M. Tóth Géza Maestro című négy és fél perces, 3D-s animácijója a legjob rövid rajzfilm kategóijában. >>a filmecske<<
Jó is ez! :)
Valaki már linkelte is egyszer, mint kedvencét...hmm..hmm...*have no brain cells left after mai vizsga*...talán Próféta.

amúgy, ha már ez szokott lenni a panaszkodó-topic:
ez sem az én napom volt. röviden és tömören. barátnőmnek holnap lesz a legeslegutolsó vizsgája az egyetemen. bárcsak már én is ott tartanék! sigh...
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta

Quote from: Member on 2007-01-24, 15:37:35Tinédzser kor...? Nálunk 18, máshol 21 a határ, akkor hogy is van?
Teenager. Tizenéves. 11-19. Nadsat. :D

Quote from: Selmo on 2007-01-24, 16:12:46a melltartót hordjuk
Te lehet, de én aztán nem. :lol: Copy-paste-tel vigyázzál ám!

noriko: igen, én voltam.

Selmo

Quote from: Próféta on 2007-01-24, 17:56:39
Te lehet, de én aztán nem. :lol: Copy-paste-tel vigyázzál ám!
Kinek nem melltartója, nem veszi magára. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

kisvirag: Az emberi DNS kb. 3 milliárd bázispárból áll (genetikából vizsgázók javítsanak ki), ez bázispáronként 2 bittel számolva 750 MB.
Ebből elvileg le lehet gyártani egy a célszeméllyel azonos génállományú újszülöttet.
De ha azt kérdezed, hogy egy emberi lény összes gondolatának, az élete összes élményének és összes tapasztalatának eltárolásához mekkora hely kell, akkor a válasz az, hogy nagyon sok. Petabyte-okról beszélnek, akik ilyesmiről fantáziálnak.

Ezért röhögtem a 6. napon c. Schwarzeneggeres klónozós filmben, amikor csak belenézett egy kütyübe, az meg egy pillanat alatt lemásolta az agyának a tartalmát.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Öregem, micsoda flémek vannak itt...  :eek:
Illetve nem itt, hanem egyes topicokban.
Talán jobb is, hogy mostanában vizsgák miatt nem volt időm olvasni,
...
Inkább nem is mondok semmit. Nem is kell, magától értetődő.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-25, 00:06:20
kisvirag: Az emberi DNS kb. 3 milliárd bázispárból áll (genetikából vizsgázók javítsanak ki), ez bázispáronként 2 bittel számolva 750 MB.
Ebből elvileg le lehet gyártani egy a célszeméllyel azonos génállományú újszülöttet.
De ha azt kérdezed, hogy egy emberi lény összes gondolatának, az élete összes élményének és összes tapasztalatának eltárolásához mekkora hely kell, akkor a válasz az, hogy nagyon sok. Petabyte-okról beszélnek, akik ilyesmiről fantáziálnak.

Ezért röhögtem a 6. napon c. Schwarzeneggeres klónozós filmben, amikor csak belenézett egy kütyübe, az meg egy pillanat alatt lemásolta az agyának a tartalmát.
Jól tudod, az emberi genom 3 milliárd bp hosszú.
Egyébként egy ember összes tapasztalatának, tudásának és gondolatának eltárolásához egyáltalán nem kell nagy hely, mindössze nagyjából 1400cm3. :)

Darkstar

Kérdés, hogy hogyan tudnád a gondolatokat úgy leképezni és utána visszatölteni, hogy azok gondolatok is maradjanak, ne csak valami selejtadatot nyomj be a delikvens agyába. :)

BTW szélessáv rulz (mondjuk nem tudom a korlátot miért lépi át néha) :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん