Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kazenokizu

Quote from: Lythis on 2007-02-04, 23:28:33
Megint a Kevin & Perry megy a tv-ben... ez a film leépít :muhahah:
Az az Ibizás film? Azt egyszer láttam, de nem tudtam, hogy sírjak/hányjak/röhögjek rajta... Mindenesetre nagyon fájt...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

#4441
Ezt akkor elég szépen összehoztad. :eek: Feri is azért lépett meg, mert
1. Kevés lenne a köv. félév kreditszáma.
2. Úgy bebonyolódik az órafelvétel, hogy nem lesz az a tanácsadós Sárika néni, aki eligazítja.
Még jó, hogy nekem csak a jog mászott... :/

Melyik csatornán mennek a melegek? A Cool-on már rég vége.

Kuroi Tenshi

#4442
Quote from: White SeeD on 2007-02-04, 22:23:54
Nah végre eljött a heti TV-zés fénypontja: Hetihetes RULZ!
Rulz? Én inkább másik szót használnék, mondjuk abban is a második az u ;)
Csiszárral még jó volt, Jáksó egy gyökér; pár éve pedig átment leplezetlen
politikai propagandaműsorba, már csak a "fizetett politikai hirdetés" felirat
hiányzik az elejéről. :hehe:

A sok melegben legalább egy jó van: több nő marad :haha:

Lythis

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-04, 23:43:22
Quote from: Lythis on 2007-02-04, 23:28:33
Megint a Kevin & Perry megy a tv-ben... ez a film leépít :muhahah:
Az az Ibizás film? Azt egyszer láttam, de nem tudtam, hogy sírjak/hányjak/röhögjek rajta... Mindenesetre nagyon fájt...
azaz...

kikuchiyo

Ehh.
Elkezdtem javítgatni a Contact (Kapcsolat) magyar feliratát, mert amit letöltöttem a feliratok.hu-ról, az enyhén szólva használhatatlan volt - nagyon nem értett a fordító a szakkifejezésekhez, és amit nem értett, arra kitalált valamit. Így lett a globular clusterből sejtburjánzás.  :lame:
Magamnak nem csináltam volna meg, de hogy Fazék is elkérte, gondoltam, akkor már legyen meg rendesen... de borzasztó haladatlan meló, mert ha már egyszer belekezdtem, akkor ki kell javítani a szórendi és stilisztikai hibákat is, eltüntetni a felesleges ...-okat.

Még jó, hogy mindjárt jön Jon Stewart a CNN-en, fellélegezhetek egy kicsit.
Failure is the default option

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 00:04:47
Na igen, de azzal számoltam hogy vizsgára fel tudom venni a dolgot, aztán kiderült hogy nem lehet (legalább is levelezősöknek) csak vizsgára felvenni tárgyat...
Pedig macrot simán össze tutam volna szedni. talán matekot is.
Akkor jól diszkrimináltak benneteket... :ejj:
Ezeket a "csak vizsgára" dolgokat erre vagy a köv. félévre szántad?
QuoteA melegek az A+-on mennek :redface:

Egymásnak dörgölőző izzadt izmos/vékony testek, bröööááááf. :ejj:

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 00:20:05
Code Geass:

link
Azt hittem tudok legalább egy jó C.C. figurát beszerezni. De nem, csak ezek vannak amik :ejj:
"CODE GEASS Yaoi Doujinshi ( prt ) Lelo-u-CH"
Nc...  :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Yaoi Yaoi és Yaoi... :eek:
Ezek után hogyan fogok nyugodt lélekkel aludni?! :bruhuhu:

Rounin

Quote from: Member on 2007-02-05, 00:16:03
Egymásnak dörgölőző izzadt izmos/vékony testek, bröööááááf. :ejj:

Ja, fúúj yuri :ejj:.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Member on 2007-02-05, 00:22:22
Yaoi Yaoi és Yaoi... :eek:
Ezek után hogyan fogok nyugodt lélekkel aludni?! :bruhuhu:
kétségeid támadtak mi?

:__devil: :__devil:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2007-02-05, 00:25:57
Quote from: Member on 2007-02-05, 00:22:22
Yaoi Yaoi és Yaoi... :eek:
Ezek után hogyan fogok nyugodt lélekkel aludni?! :bruhuhu:
kétségeid támadtak mi?

:__devil: :__devil:
epic win.
:haha:

Rounin

Quote from: Darkstar on 2007-02-05, 00:25:52
Quote from: Rounin on 2007-02-05, 00:25:02
fúúj yuri :ejj:.
:wtf:

A definíció arra is vonatkozhat :rolleyes:.

Sőt, még a normál dologra is ;).

kisvirag

i hate this morning
a szobatársam csak és kizárólag azért él még, mert nekem is 8ra kell mennem...
Ez az állat, felkel nemtommikor, és fél hatkor!!! elkezdi engedni teljes sugárral!!! a vizet a konyhában, a fém!!! mosogatóba, mivel éppen nincs melegvíz, viszont hátha ha jól kifolyatja, lesz.

Valószinüleg a mikró ajtócsapkodásábol meg a morcos képemből rájöhetett hogy nem tetszett a dolog, mert nyomott egy bocs-tde ez azért bevallom még nem vigasztal, HÉTFŐ van, emberek!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: Rounin on 2007-02-05, 00:25:02
Ja, fúúj yuri :ejj:.
Nekem jobban tetszik, mint a natúr hentai. A faszik csak elrontják az esztétikát.

Quote from: Fazék on 2007-02-05, 00:25:57
kétségeid támadtak mi?

:__devil: :__devil:
Magammal szemben nem, viszont a világgal igen. Lassan minden animéből b*zishowt csinálnak a "fanok". :eek:

kisvirag: Nekünk jövő héttől új szobatársunk lesz (710 is dead :bruhuhu: ), fogadnék, hogy még első héten elhangoznak az alábbi mondatok:
-Fújj, ti isztok?!
-Jézusom, fél éve nem cseréltetek lepedőt?! (:D)
-Mi ez a rumli?!
-Mi az, hogy nincs fürdőszobabeosztás?!
És akkor repülni fog lefele 7 emeletet általam. :morci:

SaiyaGin

Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
-Jézusom, fél éve nem cseréltetek lepedőt?! (:D)

Az egyik szobatársamnak egyáltalán nincs lepedője.  :D

Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
-Mi ez a rumli?!

Ezt apám szokta kérdezni, ha valamiért meglátogat a kollégiumban. :rolleyes:

Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
-Mi az, hogy nincs fürdőszobabeosztás?!

A szobátokhoz tartozik saját fürdőszoba is?  :irigykedő smiley:

Member

#4456
Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 09:53:35
Az elsővel igaza is van :D  (De egy koleszban szerintem sokkal kevesebb az antialkoholista mint az alkoholizáló személyek)
Ön még nem járt a Madzsar József kollégiumban, uram. Csak a legkiválóbb védőnők vesznek minket körül, akiknek mindene a tanulás. ;)
QuoteA negyedik tényleg gáz. Legalább is SZE-nél koleszban 2 szobához volt 1 fürdőszoba. 6 an voltunk. ebből 2 hosszúhajú. Én összekötöm mikor fürdök de az a másik kretén egyfolytában eldugaszolta a lefolyót. Persze mindegyik rám mutogatott hogy miattam dugult el az a nyomi lefolyó... :fuk-u:
Mi kaptunk a szobához külön 1-et (a 2 személyesekhez közös van, a 3asokhoz van külön), de szerintem mindenki akkor menjen, amikor akar, csak előtte kérdezzen körbe mindenkit.
QuoteNálunk a főütközési pont a zene volt. Viszont mindegyik szeretett animeot nézni, csak egyik sem kért hozzá hangot, én így füldugóval halgattam és néztem azok meg nézték hang nélkül :D
Ha volt nálam, mi is néztük, ellenben a hanggal semmi bajuk nem volt. (Inkább a felirat volt zavaró, Yakumo-nak nem volt túl nagy a képernyője, és kellő italmennyiség után nem tudták elolvasni... :/)

Quote from: SaiyaGin on 2007-02-05, 09:41:54
Az egyik szobatársamnak egyáltalán nincs lepedője.  :D
Én is csak józanul használom. ;)
Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
Ezt apám szokta kérdezni, ha valamiért meglátogat a kollégiumban. :rolleyes:
Na, ha anyám bejönne... Bár a nénik kidobták a koccintós üvegeket, mert féltek, hogy azokat is begyújtják azok ketten... :bruhuhu:
Quote from: Member on 2007-02-05, 09:27:37
A szobátokhoz tartozik saját fürdőszoba is?  :irigykedő smiley:
Aham. Érdekes lenne a szinten lévő használni, amikor csak lányok vannak rajtunk kívül. :p

Zsiga

Fürdőszobabeosztás? Az meg mi a fene?  :confused:

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 10:13:37
Na igen. De ez egy műszaki hím kollégiumra nem jellemző :D
A felmérések szerint az egynemű koleszok ált. iszákosabbak, mint a vegyesek, ám nálunk annak ellenére, hogy kb. 90% nő (bocs, inkább lány :D), tartják magukat dr. Madzsar József nevéhez, aki a 20s évek egyik legnagyobb antialkoholista mozgalmát vezette. ;)

Quote from: Zsiga on 2007-02-05, 10:15:43
Fürdőszobabeosztás? Az meg mi a fene?  :confused:
Az elb*zisodás egyik jele. ;)

teraflare

#4459
Quote from: kisvirag on 2007-02-05, 07:39:55
i hate this morning

meg fogod szokni. eleinte én is éberalvó voltam és bárki is jött be a szobába felébredtem rá. Most meg már mivel szaki és mikereem versenyt horkolnak, arra sem ébredek fel ha bombát robbantanak(na jó, Pákó és Visító Kurva barátnője karaoké estjeitől meg a "Budapest parádé" szám 10x hallgatásától továbbra sem tudok aludni). Úgyhogy kislány edződjél csak kicsit és jó lesz.

A koliban nekünk "javítják" már fél éve a férfizuhanyzót (tavaly is renoválták fél évig), így a lányzuhanyzóba kell mennünk, de ott a 3-ból csak 1 működik. 70 embernek 1 zuhanyzó. Csak 1 embernél legyen lábgomba...

Az A+ átment buzicsatornába? De jó hogy leállítattuk a kábeltévét. A magyar szinkronok után ezt már nem éltem volna túl.

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 10:50:57
Azért ezt így nem mondanám.
Vagy csak én tartom kissé undorítónak, mikor a totáligénytelen szobatárs mindenféle szervdarabja marad a kádban, aminél nem vette annyria a fáradságot, hogy kiöblítse a zuhanyzótálat maga után.
Azt csodálkoznak mikor gombátalpú tapló lesz az öszesből :smile:
Eddig OK, de ennek mi a fene köze van a fürdőszobabeosztáshoz? :)
QuoteHa már tisztaságról van szó.
A hétvégén a jelek szerint nem volt áram az irodában. a főnököm nagy pecás és a zsákmányai ott vannak a fagyasztóba... jobban mondva voltak, míg a bomló tetemeket el kellett takarítanom :mad:
Mattakü, amit nem eszik meg azt mi a jóistenért nem dobja vissza. :confused:
Horgászok... Sohasem fogom megérteni őket. -_- Milyen halakat fogott?
Quote from: teraflare on 2007-02-05, 11:12:54
A koliban nekünk "javítják" már fél éve a férfizuhanyzót (tavaly is renoválták fél évig), így a lányzuhanyzóba kell mennünk, de ott a 3-ból csak 1 működik. 70 embernek 1 zuhanyzó. Csak 1 embernél legyen lábgomba...
Ez melyik nagyszerű hely...? :eek:

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 11:28:41
Sok kis büdöset, amit a kutya nem enne meg :smile:
És ha azok szinkronban elkezdenek rohadni... :eek: Ez az egyelten eset, amikor hasznos lenne egy nyomi kis cirmos.
QuoteJah, hogy nálatok a fürdőszobabeosztás az az, hogy ki mikor megy zuhanyozni?
Azt.
QuoteNálunk ez azt jelentette volna, hogy ki mikor takarítja :smile:
mindenesetre nálunk egyik sem volt.
Miután abban a kádban égették szét a koccintós üvegeket (egyszer olyat, ami még televolt), egy két hajszál fel sem tűnik. :)

QuoteÉn meg ehhez a koleszos zajhoz sosem tudtam hozzászokni. Pedig volt rá 3 félévem.
Ennél a reggeli ébresztősdinél csak az roszabb mikor a totálrészeg szomszéd hazatántorog és megpróbál zuhanyozni. Persze a csapot nem tudja megnyitni rendesen így heves gőz jön ki az ajtó alján és ordítás hallatszik. Ez úgy párszor vicces de nagyonsokadszorra már nagyon idegesítő.
Főleg ha másnap 8:00 kor iskola és ha nem avgy ott beírnak :smile:
Én a TV előtt ülő p*csák vihogását nem bírom megszokni, nem értem, miért kell két szinttel feljebb csukott ajtó mellett is tisztán hallani... :ejj:

Darkstar

Egyre inkább úgy érzem nem ér sok veszteség, hogy nem koleszban lakom. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-05, 11:37:11
Na igen. Ennél szerintem csak az roszabb mikor a nagy diszkócsávó úgy dönget éjfél után hogy zeng az egész folyosó.

ezt én sem értem sosem. Talán halláskárosúltak, vagy csak simán taplók hogy nem gondolnak arra aki aludna :confused:
Megfelelő mennyiség után már nem érzékeled, hogy mennyire tekerted fel a hangerőt. ;) 11 után mi inkább levisszük a cuccot a dohányzóba, hogy ne jöjjön fel holnap a referens.
QuoteDarkstar:
Egyvalami van ami veszteség lehet: a tetragyors internet és tetraszélesválasztékú ingyenes belsóháló :D
(Legalább is műszaki koleszban)
Mármint a folyton akadozó net minden ftp/torrent lehetőséget letiltva? :rolleyes:
(Az csak nálatok van)

Darkstar

#4464
Már itthon is 8Mb van és itt legalább az esetek 99%ában mehet a gép 24/7, uh az illegális letöltés megoldott, ha nagyon szükségét érzem ^^. Meg semmi nincs letiltva. Ha meg gyors feltöltés kell, intézem az egyetemi wlanon. :)
Franc, 40 perc múlva kéne bemennem bankba meg egyetemre indexet leadni és egy jegyet beiratni de nem találom az acetont -.-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Jam, második olvasásra leesett, hogy értetted. De azt meg nem bírnám vinyóval. Ígyis nehéz :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Mocskos korlátlan netesek!!! :Eztneked: :D

Darkstar

Szerintem többet fizetek ki vinyóra havi átlagban, mint amennyivel neked többe kerülne a szintén korlátlan net. Ez a kellemetlen mellékhatás ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kazenokizu

Quote from: White SeeDVagy csak én tartom kissé undorítónak, mikor a totáligénytelen szobatárs mindenféle szervdarabja marad a kádban, aminél nem vette annyria a fáradságot, hogy kiöblítse a zuhanyzótálat maga után.
Mi többek között azért is rúgtuk ki előző lakótársunkat (pedig én albérletes vagyok, nem kolis!!), mert folyton maga után hagyott egy marék hajat a lefolyóban, és hiába mondtuk neki hetente 7x, hogy legyen kedves kivinni a hátrahagyott kutyát a kukáig, sosem tette. Pedig egy kikent-kifent kis plázalány volt, azt hittem, legalább ennyire van igényes, de nem...


Edit: az normális, hogy egyik napról a másikra megemelték 3xosára a letöltési sebességemet, de ugyanannyit fizetek?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Darkstar

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-05, 11:53:35
Edit: az normális, hogy egyik napról a másikra megemelték 3xosára a letöltési sebességemet, de ugyanannyit fizetek?
Az. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん