Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Próféta

K_T: jól látom, hogy két Jövőkutatás nevű tárgyad is van?  :wtf: Vagy az előadás és gyak?
Amúgy nem, ez a tudomány nem arról szól, hogy megmondja a jövőt. Inkább azzal foglalkozik, hogy modelleket állít fel a világról, megsaccol pár lehetséges folytatást, és megpróbálja megmondani, hogy miként lehet ezt vagy azt elkerülni. A kulcsszavak ilyenek, hogy társadalmi olló (gap), fenntartható fejlődés, globalizáció, környezetvédelem, stb.

Lythis

Mert van egy ilyen hivatás is, hogy jövőkutató... de lényegében totálisan spekulatív cucc.. legalábbis nem sokkal több realitásalap van benne, mint egy sci-fi író történeteiben.

Rounin

Valamiért Asimov és a pszichohistória jutott eszembe O_o.

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2007-02-09, 23:35:24
Quote from: Zsiga on 2007-02-09, 23:33:47
* Zsiga wants that database  :D
A kitalálóját is haszonló célok vezényelték szerintem. :D
Lol, errol az 5. elem jutott eszembe, amikor a no kesz van. Mindenkinek majd' kiesik a szeme, az egyik katona:
- Keszitenek par kepet - tobbi ranez - a dokumentacioba!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-02-10, 12:48:17
megvárom amíg feedbackelsz, hogy mennyire volt érdemes leszedni :D

Pont olyan, mint amilyeneket itt láttál. Vannak kevébbé jók, vannak jók és még van az AWESOME kategória. Szvsz megéri leszedni, max utána selejtezel benne. 1 GB meg nem olyan sok és gyorsan is töltődik. Lassan már 4*esen osztom vissza. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

akkor adj linket...

Darkstar

#4836
Ne szokd meg. -.-

Az /a/-ban érezhetően emelkedik a feszültség. Remélem még valami emberi időben meglesz a 2M GET, különben nem sokat fogok aludni ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Ennyire kíváncsi vagy a 2M GET-re, vagy az köt le ennyire amit ennek elérése érdekében postolgat a jónép? :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Viszont az Irakból hazatért veterán threadtől forog a gyomrom... mázli, hogy korábban ettem, és nem most... fugly..

edit: hehh, whaddaya know.. 170GET

Member

Valami elvont otaku-lány lehet, aki tömeglánynak álcázza magát, hogy közelebb férkőzhessen. ;)
(A te emailcímed nemigen kombinálható, hogy másé legyen :))

Cobra

Szerintem nem probléma úgy beállítani a spamküldő programot, hogy egyenként küldje a leveleket, vagy legalábbis te úgy lássad.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-10, 19:32:02
[spoiler]

Szia!

Végre megvan az Akiba Girl 3 subos változata. Ez tényleg nagyon jó :jee:
Nem akartam elhinni mikor megláttam milyen jól megcsinálták.

Ja igen, ezt nézd meg milyen jó vétel:http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=018&sspagename=STRK%3AMEWN%3AIT&viewitem=&item=280078435991&rd=1&rd=1
Ilyen olcsón sehol nem tudsz beszerezni Gundam figurákat. Nekem Cagali a kedvencem. Imádom a Gundamot :smile:

Amúgy mi ujság van veled? Rég nem találkoztunk! Nagyon el vagy tűnve mostanság, sok a meló?

Majd kérlek irj ha van időd!

Pussz,

Brigi

[/spoiler]
Szörnyű vagy... :lol: Echte Otaku. :D

Selmo

Szerintem simán lehet, hogy a címzettnél egyel lejebb kattintott Brigi és nem neked szánta ezt a levelet. :D

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Én is megkaptam. WS, neked is az Interhostos címedre ment?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Most akkor jól döntsétek el melyikőtök ismerőse  :haha:

Selmo

Szóval újabb spam, hogy lelejmoljanak... :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Member

W_S, mintha több millióan írnának ilyeneket neked... :lul: Amúgy nekem ez a "britneyestarsai.com" és a "gyorsan.letoltok.com" nagyon erősen reklám fílinget áraszt, ugyanis nem írt más semmit, csak két oldalt, ahonnan lehet letölteni.

[spoiler=Nekem vajon milyen lenne az ideális email..?]
Szia,

Tegnap ismét megnéztem azt, amit átküldtél nekem, nagyon szép történet.
Képzeld, voltam a varrónőnél, azt mondta, jövő hétre kész lesz a cosplay ruhám! Olyan jó lesz Rakkának öltözni, remélem, hogy lesz ott másik Haibane is. Átvigyem megmutatni?
(Nem, cosplay-szexről szó sem lehet :ejnye: )

Remélem, hogy jól fogod érezni magad a következő félévben, azért ne koccintsátok túl magatokat (tudod, hogy tolerálom, de azért vigyázz :p)!

Puszi,

Nana-chan[/spoiler]

Nakedape

WS nem hiszlek el.. :D :D
nem ismered fel az ismerőscsajvagyokajánlomneked-ből EZT?? :lul: :lul:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: White SeeD on 2007-02-10, 20:23:05
+no cosplay sex :ejj: Lehangoló vagy :smile:
Ebbe szerintem senki se menne bele, de ha már sejti, hogy mi az egyik titkos vágyam, akkor az a lány már nekem kell. :D
QuoteKözben bekapcsoltam a tv-t. a tv2 nagy sztárjai korcsolyázni fognak. feltették a keméyn kérdést mindegyiknek: miért csúszik a jég... 1 sem tudta a választ :3x3:
Pedig ha jól emlékszem ez kemény általános iskolai anyag :ejj:
Van egy tippem, de bevallom, pontosan nem tudom én sem.
[spoiler]A nyomás hatására kicsit megolvad a felső réteg és a keletkezett vízen? :confused: [/spoiler]

Rounin

Azt a mailt én is megkaptam, de töröltem is reflexből. Tudnám, ha ilyet ismernék :angyali:

Darkstar

#4851
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rage

Jogos a ban :D, bar egy random higurashi-keppel nagyobb FAILGET-et lehetett volna csinalni. Azert igy is grat! :Kiraly:
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: Rage on 2007-02-11, 12:37:09
Jogos a ban :D, bar egy random higurashi-keppel nagyobb FAILGET-et lehetett volna csinalni.
... és még egy milhouse-zal...  :lazza: :haha:

Rounin

Anonymus has failed o.o

This is a win!

kisvirag

ooo, ezt most valaki kifejtene? en is erteni akarom :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Sokan hajtottak a kétmilliomodik postra, erre ez elvitte. :)

Darkstar

#4858
Nem, nem én voltam, csak az illetékes visszajött, postolta a banshotot, spamelt némi /b/-s képet aztán lelépett. :)
(Én egyébként is tripfag vagyok ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Azért a képért kitiltottak? :wtf:
Nekem meg anyám letörte a Nanám kézfejét, alig tudtam visszaragasztani... Érzem, jó hét lesz a kövi... :ejj: