Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

OMGLOLWTFBBQROTFL  :rotfl:
És azok a hivatalos fordítások... én nemhivatalos fordítóként meg
kapom az ő bérük töredékét és kisebb hibákon is bukhat a szerződésem...
lol? Amint látszik, mára kicsit agyamra ment a számvitel-szöveg
fordítása, főleg mivel nem igazán kedvelem a számvitelt :rolleyes:

Comment unrelated:
má' 14.e van. De gyűlölöm ezt a napot...

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-14, 01:50:12
Comment unrelated:
má' 14.e van. De gyűlölöm ezt a napot...
Isn't that Ballantine's Day? :D
[spoiler]
Quote from: http://en.wikipedia.org/wiki/Ballantine%27sBallantine's Day is on February 14, the same as Valentine's Day, and is the single person's way of celebrating Valentine's Day. The correct way of celebrating Ballantine's Day, is to buy a bottle of Ballantine's Whisky (it doesn't matter which kind of Ballantine's), and drinking that bottle of Ballantine's while sitting amongst other singles and discussing how ridiculous Valentine's Day is. The origin of this celebration was started in Bergen, Norway in 2006.
[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Ez már jobban hangzik :) - kéne koccintós smily, lusta vagyok
copypastázni vagy hotlinkelni...

Fazék

útálom a whisky-t, de egy ilyenben benne lennék :haha:

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2007-02-14, 01:29:14
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-14, 01:13:48Szerk: még 10 perc és befejezem a javított feliratot. Kigyomláltam belőle az üveglyukat, a jobb felemelkedést és a sejtburjánzást.
Azok mik voltak eredetiben?
Wormhole, right ascension (jó, szó szerint stimmelne, de a két szó együtt egy pontosan meghatározott csillagászati fogalmat jelöl, amit magyarul rektaszcenziónak szoktak nevezni), globular cluster (ez gömbhalmaz magyarul)
Quote
Amúgy hallottam már olyat is, hogy "**BUMMM**, jajj, bányára futottunk!". Na az a LOL. (GYK: mine)

Vagy: "Ne hagyd cserben az őrödet!" (Don't let your guard down!)

Meg Apám kedvence, ipari kazánberendezés műszaki dokumentációjában, a "lerögzített mángorlók felemelése után helyezhető üzembe a berendezés", de a kazánban meglepő módon nem működik ruhatisztító, sem lerögzített, sem felemelt mángorlókkal :lol: (Nach Behebung aller festgestellten Mängel kann die Anlage in Betrieb gesetzt werden = a megállapított hibák elhárítása után lehet a berendezést üzembe helyezni)
ROTFMAO

Amúgy a Word is megéri a pénzét (még jó, hogy nem fizettem érte):
"neo-náci: ez a szó nem szerepel a szótárban. Javaslatok: ne-náci, no-náci.
szomszédaink: ez a szó nem szerepel a szótárban. Javaslatok: szomszédink"
:haha:

Szerk: Szerintem pénteken, ha lesz meet, megejthetnénk egy pót-Ballantine's Dayt... :)
Failure is the default option

Shuhants

"Valentin nap, 2004 2007. Az üdvözlőkártya gyártó cégek ünnepe... Hogy az emberek szarul érezzék magukat." :rolleyes:

kisvirag

nekem már a szobatársaim elintézték...
mi a lóf*szért nem lehet becsukni az ajtót? vagy kisebb sugárban folyatni az egyébként úgysemleszmelegebb vizet?
teraflare: rájöttem, hogy még ha kezdek is hozzászokni a hanghoz (ma már nem azonnal ébredtem fel rá) a húgyhólyagom garantáltan kompenzálni fogja ezt a toleranciát....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Eberinu

Kellemes valentin napot mindenkinek,aki szeretííííí  :rotfl: Aki meg nem,az ne szeresse,de ettől függetlenül kellemes napot, főleg mert sűűűűűt a naaaap!

sirtomi

A napsütésnek én is örülök! Sokkal jobb kedvvel jöttem ma dolgozni! :)

teraflare

#4989
Quote from: kisvirag on 2007-02-14, 08:14:07
a húgyhólyagom garantáltan kompenzálni fogja ezt a toleranciát....
:lul:
Megoldás: katéter

Boldog valentin napot
Ez a Ballantine's Day jól hangzik... :Kiraly:

Tegnap fantasztikus zenét hallhattam újra. Elhoztam MikeReem-nek otthonról a Paff a bűvös sárkány bakelitet és azt hallgattuk.  :cool: Azt tervezi, lehet ma este lejátsza a műsorában.
Edit#
Hurraaa.... A kabinetben valami oknál fogva leszedték a gépekről a Visual C++-t Van helyette Dev C++ amit útálok, mert lehet én vagyok  :lame: de nem sikerült még rendesen elindítani rajta a Debug-ot. Hát köszönöm szépen.  :fuk-u:

Selmo

Valentin nap... :ejj: Broáf... Adjuk dupla-tripla áron a virágot, vetessünk szívecskés vackokat drágán, az a sok hülye aki meg meg is veszi, jól meggazdagít minket. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: White SeeD on 2007-02-14, 11:48:31
bár kétlem hogy itt sokaknak túl boldog lenne :frown:
Most milyen jól jönne sokaknak Dr.Lovetalk topicja.  :D

teraflare

Quote from: White SeeD on 2007-02-14, 12:27:43
másnapos kiflim van ...
Ezt nevezik úgy hogy sörkifli?

teraflare

Quote from: White SeeD on 2007-02-14, 12:37:35
Pasz. Én inkább száraz kiflinek nevezném :D

Fogd fel úgy hogy finom ropogós kifli. :D Vagy szeld karikákra és akkor kétszersültnek nevezheted.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2007-02-14, 11:54:20
Valentin nap... :ejj: Broáf... Adjuk dupla-tripla áron a virágot, vetessünk szívecskés vackokat drágán, az a sok hülye aki meg meg is veszi, jól meggazdagít minket. :rolleyes:
Ezzel egyetértek. Igazi mű ünnep :)
Azt azért nem mondom, hogy nem örülnék annak, ha eltölthetnék egy kellemes estét egy kedves hölggyel, de asszem be kell érnem haverjaimmal és egy sörrel ma is :D

arianrhod

Quote from: Selmo on 2007-02-14, 11:54:20
Valentin nap... :ejj: Broáf... Adjuk dupla-tripla áron a virágot, vetessünk szívecskés vackokat drágán, az a sok hülye aki meg meg is veszi, jól meggazdagít minket. :rolleyes:
Ehhez csatlakoznék én is.Azt a töménytelen sok gusztustalan gicset amit az utóbbi napokban láttam munkába menet merénylet volt a retináim ellen.Pár év alatt sikerült megutáltatniuk velem ezt a napot :ejj:

teraflare

Quote from: sirtomi on 2007-02-14, 12:47:31
és egy sörrel
És mi lesz a Ballantine's Day- el? :ejnye:

teraflare


Solid Snake

Quote from: arianrhod on 2007-02-14, 12:53:31
Quote from: Selmo on 2007-02-14, 11:54:20
Valentin nap... :ejj: Broáf... Adjuk dupla-tripla áron a virágot, vetessünk szívecskés vackokat drágán, az a sok hülye aki meg meg is veszi, jól meggazdagít minket. :rolleyes:
Ehhez csatlakoznék én is.Azt a töménytelen sok gusztustalan gicset amit az utóbbi napokban láttam munkába menet merénylet volt a retináim ellen.Pár év alatt sikerült megutáltatniuk velem ezt a napot :ejj:

Szintúgy. Ma már nagyon túlzásokba esnek egyesek február 14. miatt, a neo-kapitalista beállítottságú cégek pedig ezt ki is használják.  :Eztneked:

Quote from: sirtomi on 2007-02-14, 12:47:31
...de asszem be kell érnem haverjaimmal és egy sörrel ma is :D

Nekem meg a monitorral és a 24 S06E08-09-cel.  :uzi:
Antisocial life & Kiefer Sutherland's 'Dammit!" rulez!  :lazza:

arianrhod

Jut eszembe...
Quote from: sirtomi on 2007-02-14, 12:47:31
... de asszem be kell érnem haverjaimmal és egy sörrel ma is :D
khmm khmmm   :D

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-02-14, 12:53:31
Quote from: Selmo on 2007-02-14, 11:54:20
Valentin nap... :ejj: Broáf... Adjuk dupla-tripla áron a virágot, vetessünk szívecskés vackokat drágán, az a sok hülye aki meg meg is veszi, jól meggazdagít minket. :rolleyes:
Ehhez csatlakoznék én is.Azt a töménytelen sok gusztustalan gicset amit az utóbbi napokban láttam munkába menet merénylet volt a retináim ellen.Pár év alatt sikerült megutáltatniuk velem ezt a napot :ejj:
Ari akkor visszamondom a rózsaszín virágcsokrot szivecskés csomagolásban  :haha: És még le is buktam :D

teraflare, holnap is kell jönnöm melózni, úgyhogy Ballantine's Day -t hétvégén leszek kénytelen bepótolni :D

teraflare

Na a mai napon az összes lány barátommal összefutok csak hogy mégjobban elkeserítsen az élet, hogy én egyiknek sem kellek  :bruhuhu:

Kvikveg

ÁÁÁ. Legyen mar vege a napnak. Addig meg ki kell birnom 4ig, fogszabalyzasra kell mennem, kozben nem elaludnom (4 orat ha aludtam, nem birtam aludni), utana nemet lecket csinalni - ehhez ep agy sem artana...
Ergh, nem jol jott ez ki ma.
Es olvasni akarom a Dalziel es Pascoe novellamat, de ahhoz is agy kell. Es 8kor persze neznem a filmet, kovetelmenyek detto. *lefaradt*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-02-14, 15:21:34
Na a mai napon az összes lány barátommal összefutok csak hogy mégjobban elkeserítsen az élet, hogy én egyiknek sem kellek  :bruhuhu:
Még jó hogy csak egy olyan nő barátom van akinek jó lenne ha kellenék :p

Kviki, jó sűrű napod van :) Nekem 5ig meló utána 6tól 8ig edzés, szerencsére ezután már csak egy kis sörözés lesz, angolt letudtam tegnap.

Kvikveg

Ja es meg vagyok fazva mindehhez. Hogy a fogszabineni mit fog szolni hozza, azt nem tudom. :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2007-02-14, 15:38:34
Ja es meg vagyok fazva mindehhez. Hogy a fogszabineni mit fog szolni hozza, azt nem tudom. :eek:
Hát még az én fogszabis dokim mit fog szólni, mivel már vagy fél éve kellett volna mennem hozzá  :D, de be akarja tömni az egyik fogam is és annyi pénzem egyszerre soha nincs.  :morci:

Zsiga

Quote from: teraflare on 2007-02-14, 15:21:34
Na a mai napon az összes lány barátommal összefutok csak hogy mégjobban elkeserítsen az élet, hogy én egyiknek sem kellek  :bruhuhu:
Én inkább ki se mozdulok ma itthonról. :D

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2007-02-14, 15:40:58
Quote from: Kvikveg on 2007-02-14, 15:38:34
Ja es meg vagyok fazva mindehhez. Hogy a fogszabineni mit fog szolni hozza, azt nem tudom. :eek:
Hát még az én fogszabis dokim mit fog szólni, mivel már vagy fél éve kellett volna mennem hozzá  :D, de be akarja tömni az egyik fogam is és annyi pénzem egyszerre soha nincs.  :morci:
Fogszabalyzas es fogorvos egyszerre? De tomest lehet TBvel, nem? Nehogy azt mondjatok, hogy fizetni kell erte, mert kardomba dolok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-02-14, 15:42:50
Quote from: teraflare on 2007-02-14, 15:21:34
Na a mai napon az összes lány barátommal összefutok csak hogy mégjobban elkeserítsen az élet, hogy én egyiknek sem kellek  :bruhuhu:
Én inkább ki se mozdulok ma itthonról. :D
Pedig nagyon szép idő van! :)

teraflare

#5009
Quote from: Kvikveg on 2007-02-14, 16:06:23
Fogszabalyzas es fogorvos egyszerre? De tomest lehet TBvel, nem? Nehogy azt mondjatok, hogy fizetni kell erte, mert kardomba dolok.
Ez magándoki, nem körzeti. + nem amalgámmal (vagy mi az a szürke izé) hanem a fehér izével csinálja. Drágán dolgozik, de veszettül jól. Voltam rendes dokinál is (nála is kellet fizetni, de az nem tömésdíj, hanem hálapénz néven fut). Az aztán szépen tömte be. Nem lehet a két fog közét fogselyemmel (vagy instant megfelelőjével a cérnával) megtisztítani, mivel a tömés egy mini hidat képez a két fogam között. Meg az érzéstelenítővel is spórolt.