Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Brooklyn

üdv népek!^^

Igazán nem akarok akadékoskodni deee.... Nem tudjátok véletlenül,h mi a túrórudis tésztáért
jön le egy naruto rész arrról a bizonyos ftp címről kb. 2-3 óra alatt? :Eztneked: (ha nem több.. ja, és ez nemcsak naruto-ra értendő...xD )
Előre is köfke a választ! :merci:

Lythis


Rounin

Awww...he's still so nice^_^ *hug*

Lythis

gotta stay in shape so I'm practicing... I'll be surrounded by french after all...

Lythis

Take care y'all.. don't rush that 300GET!! while I'm gone :D

kikuchiyo

Hmm... mindjárt jobban megy a letöltés, miután letiltottam a testvérem gépét a routerről.
Majd azt mondom neki, hogy nálam sem volt net.

Am I a bad person? ^^"
Failure is the default option

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-27, 23:16:53
Hmm... mindjárt jobban megy a letöltés, miután letiltottam a testvérem gépét a routerről.
Majd azt mondom neki, hogy nálam sem volt net.

Am I a bad person? ^^"
One of us, one of us... :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

mivel nem tudtam hova kell postolni egy ilyen hírt, ezért ide fogom bebiggyeszteni, és aki nem múlt még el 18 éves, az ne olvassa tovább  :D lehet ez nem újdonság, nekem mindenesetre új volt: ingyenes online nonstop sexcsatorna mindenféle regisztráció nélkül csak követed >> ezt << a linket. nekem Mozilla 2-vel nem akarta lejátszani, de az explorer 7 simán behozta  :D

Kuroi Tenshi

Quote from: chilip on 2007-02-28, 13:55:24
lehet ez nem újdonság, nekem mindenesetre új volt:
Oh lol. Welcome to teh intarweb, n00b. :rolleyes:

chilip

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-28, 14:15:54
Quote from: chilip on 2007-02-28, 13:55:24
lehet ez nem újdonság, nekem mindenesetre új volt:
Oh lol. Welcome to teh intarweb, n00b. :rolleyes:

kösz szépen a hozzászólást  :_piszka:

Tycho

Quote from: Predaking on 2007-02-27, 21:46:53
Quote from: Lythis on 2007-02-27, 21:01:57
meh...
chickening out are we?...

Pedig olyan jó volt eddig napom erre meg jössz te és  :ejj: :D :D
Nem könnyű jó bérgyilkosokat találni ma , pedig mennyit fektettem beléjük. :D

Welcome back.

ITT how we posted usteam members to 4chan? :haha:

teraflare

Nem tudjátok mitől lehet az, hogy néha (kb havonta) rohadtul fáj a bal alkarom? Kb olyan érzés mikor elszorul az ér majd újból beindul a keringés és az fájni szokott.Esetleg mit lehet ez ellen tenni? Sajnálom a 300 ft-ot dokira, mire eljutok hozzá, addigra meg már el fog múlni.

Rounin

Mondjuk valami elzárja a vér útját? Dunno. Amputáció megoldaná, de inkább a dokit javallom.

Tycho

Quote from: teraflare on 2007-02-28, 14:54:39
Nem tudjátok mitől lehet az, hogy néha (kb havonta) rohadtul fáj a bal alkarom? Kb olyan érzés mikor elszorul az ér majd újból beindul a keringés és az fájni szokott.Esetleg mit lehet ez ellen tenni? Sajnálom a 300 ft-ot dokira, mire eljutok hozzá, addigra meg már el fog múlni.

Lehet, hogy valami vérrög vagy ilyesmi, ismerős nekem is, de eddig max 2szer tapasztaltam.... ha gyakoribb, akkor lehet jobb lenne a doki, 300 ft ide, vagy oda... itt nem sok orvos postol IMHO :haha:

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-02-28, 14:54:39
Nem tudjátok mitől lehet az, hogy néha (kb havonta) rohadtul fáj a bal alkarom? Kb olyan érzés mikor elszorul az ér majd újból beindul a keringés és az fájni szokott.Esetleg mit lehet ez ellen tenni? Sajnálom a 300 ft-ot dokira, mire eljutok hozzá, addigra meg már el fog múlni.
Nekem ilyesmi van a bal lábszáramban, csak ritkábban jön elő. Lesz az több is mint 300huf, ez még csak a háziorvos, aztán jöhet a szakorvos, meg a labor és ilyesmik :D

Ha már orvos kell, Kaze merre vagy!!! :)

Nakedape

ha aznap mész tovább szakorvoshoz, meg laborba, meg ilyenek, akkor benne vagy áma 300-ba:)
én ma befizettem az első háromszázam..
amúgy másik megoldás h megtudod a háziorvosod telefonját s felhívod, s megkérded h kell-e ezzel foglakoznod:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 16:53:16
ha aznap mész tovább szakorvoshoz, meg laborba, meg ilyenek, akkor benne vagy áma 300-ba:)
én ma befizettem az első háromszázam..
amúgy másik megoldás h megtudod a háziorvosod telefonját s felhívod, s megkérded h kell-e ezzel foglakoznod:)
Ezt nem tudtam :)
Telefonálgatás nem lesz emeltdíjas? :D

Member

Imádom ezt a helyet... Nagynehezen találok egy viszonylag érdekes folyóiratot, ami talán minimálisan használható, erre a fénymásológép hibásnak véli a diákomat... A netes archívum meg itt nem mükszik, SZTEm letilottak mindent ezek a nagyonhülyék. :ejj:

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2007-02-28, 16:54:35
Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 16:53:16
ha aznap mész tovább szakorvoshoz, meg laborba, meg ilyenek, akkor benne vagy áma 300-ba:)
én ma befizettem az első háromszázam..
amúgy másik megoldás h megtudod a háziorvosod telefonját s felhívod, s megkérded h kell-e ezzel foglakoznod:)
Ezt nem tudtam :)
Telefonálgatás nem lesz emeltdíjas? :D
félreérted, ha azt a számot hívod, ami nagy mellű, feszes műbőrös "nővérke" alatt olvasható , az NEM az orvos  :__devil: :ejnye:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 17:01:45
Quote from: sirtomi on 2007-02-28, 16:54:35
Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 16:53:16
ha aznap mész tovább szakorvoshoz, meg laborba, meg ilyenek, akkor benne vagy áma 300-ba:)
én ma befizettem az első háromszázam..
amúgy másik megoldás h megtudod a háziorvosod telefonját s felhívod, s megkérded h kell-e ezzel foglakoznod:)
Ezt nem tudtam :)
Telefonálgatás nem lesz emeltdíjas? :D
félreérted, ha azt a számot hívod, ami nagy mellű, feszes műbőrös "nővérke" alatt olvasható , az NEM az orvos  :__devil: :ejnye:
Akkor nem is akarom felhívni!  :haha:

teraflare

Na lementem gyúrtam egy nagyot, kimentem futni (amiből a végére bicegve gyaloglás lett, mivel a térdem rég meghalt már) és máris elmúlt a kézfájás. Amúgy szerintem csak valami átmeneti kis trombózis lehetett. Sajnos apai ágon a család hajlamos rá.

Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 17:01:45
félreérted, ha azt a számot hívod, ami nagy mellű, feszes műbőrös "nővérke" alatt olvasható , az NEM az orvos  :__devil: :ejnye:
Ilyesmire gondolsz? Ezért még én is kifizetném a 300 ft-ot. :D

Ramiz

Quote from: White SeeD on 2007-02-28, 22:40:28
Ezen a bolygón vannak szörnyű dolgok.
Háborúk, betegségek, usa stb... de nincsen roszabb annál, mikor egy game rémálommá válik mert irreálisan kemény  próba elé állítják a játékost  :Eztneked:
Ez milyen komoly szöveg... :hail:

Mindkét mondat EPIC :lol: :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-02-28, 23:02:46
Na lementem gyúrtam egy nagyot, kimentem futni (amiből a végére bicegve gyaloglás lett, mivel a térdem rég meghalt már) és máris elmúlt a kézfájás. Amúgy szerintem csak valami átmeneti kis trombózis lehetett. Sajnos apai ágon a család hajlamos rá.

Quote from: Nakedape on 2007-02-28, 17:01:45
félreérted, ha azt a számot hívod, ami nagy mellű, feszes műbőrös "nővérke" alatt olvasható , az NEM az orvos  :__devil: :ejnye:
Ilyesmire gondolsz? Ezért még én is kifizetném a 300 ft-ot. :D
Én edzettem egy nagyot és most mindenem fáj :D

Én többet is fizetnék érte  :haha:

arianrhod

Quote from: teraflare on 2007-02-28, 23:02:46
Ilyesmire gondolsz? Ezért még én is kifizetném a 300 ft-ot. :D
Ezért ha férfi lennék 1 ft-ot se....sztem csúnya...de ti tudjátok  :_piszka:

Darkstar

Quote from: arianrhod on 2007-02-28, 23:39:20
Ezért ha férfi lennék 1 ft-ot se....sztem csúnya...de ti tudjátok  :_piszka:
Nekem sem tetszik ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2007-02-28, 23:39:20
Quote from: teraflare on 2007-02-28, 23:02:46
Ilyesmire gondolsz? Ezért még én is kifizetném a 300 ft-ot. :D
Ezért ha férfi lennék 1 ft-ot se....sztem csúnya...de ti tudjátok  :_piszka:
Megnéztem mégegyszer és nincs vele semmi bajom. Feleségül azért nem venném  :haha:

Selmo

Quote from: arianrhod on 2007-02-28, 23:39:20
Ezért ha férfi lennék 1 ft-ot se....sztem csúnya...de ti tudjátok  :_piszka:
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

#5698
Quote from: arianrhod on 2007-02-28, 23:39:20
Quote from: teraflare on 2007-02-28, 23:02:46
Ilyesmire gondolsz? Ezért még én is kifizetném a 300 ft-ot. :D
Ezért ha férfi lennék 1 ft-ot se....sztem csúnya...de ti tudjátok  :_piszka:
ugly as hell sztem is...

szerk: elképesztő mennyire nehéz jól kinéző nővért találni google képkereséssel 'nurse' és 'sexy nurse' kulcsszavakkal több oldalnyi kép után találtam csak őt és őt. és közülük is inkább az elsőt kérném, ha szabad :D

sirtomi

Most vagy nekem van izlés ficamom, vagy mindenki másnak :D