Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

C-C-C-COMBO BREAKER!

most ugrott ki egy olyan 40 perce egy faszi a szomszéd lépcsőházból valahonnét... Nem hallottam a puffanást, mert Stalkeroztam, azóta meg már a fél ház az ablakban lóg és bámulja a szerencsétlen rokonokat a letakart hulla mellett... anyám robbant be egy 10 perce, hogy nézzem már meg, úristen stb...

in b4 pics or it didn't happen, nem fogok az ablakban fényképezni, így is elég szar lehet az a sok bámész pofa, mintha vlami állatkert lenne az utca...  :ejj:

sirtomi

Ez durva. Nézné meg a fene hogy mi történt, biztos bámészkodnak így is elegen. Nem értem mire jó az ilyen.
Az oké hogy az utcánkban kimegyek megnézem a koccanásos balesetet, hogy mennyire tört össze kocsi meg ilyenek, de egy komolyabb balesethez nem megyek bámészkodni, pláne nem fényképezni.

Tycho

Quote from: sirtomi on 2007-03-27, 13:14:54
Ez durva. Nézné meg a fene hogy mi történt, biztos bámészkodnak így is elegen. Nem értem mire jó az ilyen.
Az oké hogy az utcánkban kimegyek megnézem a koccanásos balesetet, hogy mennyire tört össze kocsi meg ilyenek, de egy komolyabb balesethez nem megyek bámészkodni, pláne nem fényképezni.

én legszívesebben ált. beverném a bámészkodók pofáját, akik jönnek még az alapból hülye rendőrök mellé főszakértőnek, éppen ezért nem megyek ezt se megnézni, se semmit... :ejj:

Rounin

Quote from: Tycho on 2007-03-27, 13:19:40
én legszívesebben ált. beverném a bámészkodók pofáját, akik jönnek még az alapból hülye rendőrök mellé főszakértőnek, éppen ezért nem megyek ezt se megnézni, se semmit... :ejj:

:tezsvir: Gyűlölöm a sok hiénát.

Renia

Quote from: Tycho on 2007-03-27, 13:19:40
...az alapból hülye rendőrök mellé...
Kimentek a rendőrök? o_O Jön a tavasz, van kedvük dolgozni? Vagy azok is csak nézik?

Tycho

Quote from: Renia on 2007-03-27, 14:13:05
Quote from: Tycho on 2007-03-27, 13:19:40
...az alapból hülye rendőrök mellé...
Kimentek a rendőrök? o_O Jön a tavasz, van kedvük dolgozni? Vagy azok is csak nézik?
persze, kijöttek hullát nézni, aztán elmentek, majd jött még egy kocsira való, kicsit néztek fel, kicsit írtak, kicsit lestek a hullazsák alá, aztán azok is elmentek... aztán Tűzoltok bementek a faszi lakásába, a mentők felmosták a járdát... Mostmár semmi jele annak hogy történt volna bármi is, de még két hétig lehet majd nézni ahogy a háziak bámuljáka járdát valami undor és nosztalgia keverékével az arcukon...  :ejj:

Renia

Quote from: Tycho on 2007-03-27, 14:21:30
...de még két hétig lehet majd nézni ahogy a háziak bámuljáka járdát valami undor és nosztalgia keverékével az arcukon...  :ejj:
Meg még 2 hétig pletykálnak a hallottról...

Rounin

Official sauce? oO

sirtomi

Nem értem. Pályakezdő munkanélküli is munkanélküli, nem? Csak segélyt nem kap mert még nem volt legalább 200 nap munkaviszonya.

Rounin

Imádom ezt az új ignore funkciót^^ Főleg a jobboldali show gombocskát. Nem kell levenni ignore-ról, ha mégis rá akarok pislantani /heh

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2007-03-27, 05:22:57
Hahó KT! Neked ma hánykor kell kelned? :D

csak, mert láttam, hogy fenn vagy.
Akkor már pont nem...

Vicces, már megint mindig volt valaki fenn végig, ezért nem lett pwn-kép.
Na mindegy, már így is egy könyvtárravaló van belőlük :haha:

Mikor keltem? Az eredeti terv szerint fél tízkor. Amiből fél 12 lett :o
ma csak délután van /lenne/ órám. Inkább tanulok zhra.

N-N-N-NECK BRAEKER!
u know teh saying, pix or it didnt hapen :hehe:

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-27, 15:56:50
N-N-N-NECK BRAEKER!
u know teh saying, pix or it didnt hapen :hehe:

Sage goes into the e-mail field   :comp: :hehe:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2007-03-27, 15:23:17
Imádom ezt az új ignore funkciót^^ Főleg a jobboldali show gombocskát. Nem kell levenni ignore-ról, ha mégis rá akarok pislantani /heh
Azt hittem, valami vicceset írsz, de így... hát ezért a postodért sem volt érdemes rákattintanom a show gombocskára... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Gregory

Quote from: sirtomi on 2007-03-27, 13:14:54
Ez durva. Nézné meg a fene hogy mi történt, biztos bámészkodnak így is elegen. Nem értem mire jó az ilyen.
Az oké hogy az utcánkban kimegyek megnézem a koccanásos balesetet, hogy mennyire tört össze kocsi meg ilyenek, de egy komolyabb balesethez nem megyek bámészkodni, pláne nem fényképezni.
A Gantz című anime is kitért erre egy pár gondolatra... valami olyasmit mondtak, h :
Sajna manapság már olyan világban élünk, ahol ha pl. egy ember ráesik a metró sínekre, akkor a legtöbb embernek nem az az első gondolata, h most "jaj, szegény, gyorsan segítsünk neki", hanem inkább: "huh, látni fogok egy ember meghalni?"

Selmo

Megkaptuk az éves villanyszámla elszámolást -32K... De nem is ez a lényeg, szerintetek lehetséges, hogy egy pc ennyit megegyen? Mert eddig 192 kwh/hó volt, a fogyasztás, amit most 247 kwh/hóra emeltek. Amúgy egy sima p4-es gép, meg egy 17-es crt, nincs benne semmi extra fogyasztó. 55kw havonta? Oo

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

Quote from: Selmo on 2007-03-27, 21:19:30
Megkaptuk az éves villanyszámla elszámolást -32K... De nem is ez a lényeg, szerintetek lehetséges, hogy egy pc ennyit megegyen? Mert eddig 192 kwh/hó volt, a fogyasztás, amit most 247 kwh/hóra emeltek. Amúgy egy sima p4-es gép, meg egy 17-es crt, nincs benne semmi extra fogyasztó. 55kw havonta? Oo

nem értek hozzá felcsaptam googlet  p4re írt vhol 150-160 wattot gondolm óránként, meg azt hpogy a tényleges fogyasztás ennek az 1,56stb szerese átalakítások miatt, ha beszorzom és az 55ezret elosztom vele, s azt 30-al akkor kijön h napi 7-8 órát ment a géped..(no monitor persze) ha ez így volt akkor ez van,...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Kb 200-250W/óra teljes terhelésen, alapjáraton inkább csak 150W körül lehet a gép a monitorral együtt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo

Hja, marha sokat eszik. :(

A tökéletesség unalmas.

Rage

#6588
Az a CRT legalább 80W-ot zabál (de inkább többet, főleg bekapcsolásnál), szerintem megfontolandó lenne beruházni egy TFT-re. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Megmondom én neked: EPIC WINRAR!!!1

Kár, hogy anonymous nem értékeli.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

 :__devil:

Ezért már nem tökönrúgás jár, hanem kiherélés. Fájdalomcsillapító nélkül.
Sóval behintve. Majd savval leöntve. Stb.
:__devil: :__devil: :__devil:

Renia

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-28, 02:59:56
:__devil:

Ezért már nem tökönrúgás jár, hanem kiherélés. Fájdalomcsillapító nélkül.
Sóval behintve. Majd savval leöntve. Stb.
:__devil: :__devil: :__devil:

Juhúúú, herélés! :rotfl:
Mikor is lesz?  :rotfl:

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-28, 02:59:56
:__devil:

Ezért már nem tökönrúgás jár, hanem kiherélés. Fájdalomcsillapító nélkül.
Sóval behintve. Majd savval leöntve. Stb.
:__devil: :__devil: :__devil:
Ahelyett, hogy örülnél, hogy megint híres lettél. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Renia

Quote from: Darkstar on 2007-03-28, 03:10:18
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-28, 02:59:56
:__devil:

Ezért már nem tökönrúgás jár, hanem kiherélés. Fájdalomcsillapító nélkül.
Sóval behintve. Majd savval leöntve. Stb.
:__devil: :__devil: :__devil:
Ahelyett, hogy örülnél, hogy megint híres lettél. :D
Még a végén lebeszéled a herélésről... :ejj:
Hagy legyen már nekem is vmi jó  :hehe:

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-03-28, 03:10:18
Ahelyett, hogy örülnél, hogy megint híres lettél. :D
'nyád.  :__devil:
4chanon postolva lenni nem hírnév.  :__devil:

Gregory

Quote from: Darkstar on 2007-03-28, 02:46:10
Lol, ez már megint mi?  :rotfl:
404

Egyébként van jobb ;): Mikor szenvedsz egy "szupernyomtatóval", aztán végül néhány óra szenvedés után, mikor már majdnem mindent megpróbáltál, kiderül, h a család sikeresen eltört vmi kis műanyag szart, ami miatt nem érzékeli, h le lenne zárva a patronos része, és emiatt nem hajlandó nyomtatni

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2007-03-27, 19:19:40
Quote from: sirtomi on 2007-03-27, 15:11:19
Nem értem. Pályakezdő munkanélküli is munkanélküli, nem? Csak segélyt nem kap mert még nem volt legalább 200 nap munkaviszonya.

Igen, de mivel pályakezdő ezért semmilyen ellátás nem illeti meg! (se biztosítás, sem segély, semmilyen pénzbeli ellátás) Én is voltam az. Nem kaptam semmit. Gyak mintha be sem lennél jelentve, max 2-3 havonta fölhívnak hogy tedd tiszteletedet náluk a kis könyvecskéddel.
Persze rendeznek 2-3 havonta állásbörzét, meg lehet menni virágkötő tanfolyamra mivre akkora a kereslet hogy hihetetlen :lazza:

(Persze aztán amennyire hozzáértő emberek ülnek ott is, lehet hogy foggalmuk nincsen a jelenlegi jogszabályokról. De reálisnak tartom a dolgot, amilyen vakok néha odafönn a törvényhozáskor)
Azt én is tudom hogy segély nem jár a pályakezdő munkanélkülinek, de te azt írtad, hogy tb-t kell fizetnie. De aki munkanélküli regisztráltan annak nem kell ha pályakezdő ha nem.

kisvirag

congrat people.
a "párkapcsolatokban" az elmúlt néhány napban, amióta nem néztem ide, többet írtatok, mint itt, wow!
:tezsvir:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Nakedape

Quote from: kisvirag on 2007-03-28, 13:06:38

a "párkapcsolatokban" az elmúlt néhány napban, amióta nem néztem ide, többet írtatok, mint itt, wow!

itt a tavasz..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution