Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Van valakinek dombornyomásos kártyája? Melyiket érdemes szerintetek használni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Van, és "melyiket" alatt bankot avagy kártyatipust (Visa/Mastercard/etc) értessz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Konkrét banknál konkrét típust. :) Nem értek egyáltalán a dologhoz. Amerikai szállást és repjegyet kell elvileg tudnia foglalni, gondolom ott is mindkettőt elfogadják (Mastercard, Visa). Egyébként meg minél kevesebb az éves költség és a rajta tárolható pénzösszeg kikötés, annál jobb.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: Ramiz on 2007-04-11, 20:01:04
Konkrét banknál konkrét típust. :) Nem értek egyáltalán a dologhoz. Amerikai szállást és repjegyet kell elvileg tudnia foglalni, gondolom ott is mindkettőt elfogadják (Mastercard, Visa). Egyébként meg minél kevesebb az éves költség és a rajta tárolható pénzösszeg kikötés, annál jobb.

Itt körülnéztél már?
http://www.bankkartya.hu/?oldal=kartyak&csoport=all

kisvirag

nahát, egy kisvakond! :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

#7145
Quote from: Ramiz on 2007-04-11, 19:50:52
Van valakinek dombornyomásos kártyája? Melyiket érdemes szerintetek használni?
Amikor én váltottam ki (jut eszembe, lassan már le is jár...), akkor a
privatbankar.hu -n körülnézve a Raiffeisen Alapcsomag volt a legolcsóbb
(0 havi/éves, nyitási díj), amihez lehetett dombornyomottat (Visa Classic)
kiváltani. Asszem a Visa 3000/év, és min 50000-t kell betenni (amit utána
le lehet vásárolni).
Hátrány: alacsonyabb kamatozás (de még így is magasabb, mint az OTP),
alapból nincs benne semmi extra szolgáltatás (bár zséért lehet kérni netes
szolgáltatást, stb).
Eddig elégedett vagyok vele.


Quote from: kisvirag on 2007-04-11, 20:40:09
nahát, egy kisvakond! :)
Most még csak egy...
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=528.msg255668#msg255668

Kisebb vakond - Smaller Mole vagy SMole?  :rotfl:

Gregory

Tegnap vettem egy 1xű 500 HuF-os pakli francia kártyát. A dobozát otthon jobban megnéztem aztán[pókert néztem tvben, és mi mást lehetne csinálni reklám közben :D], és láttam, h fel van rá írva, h 'Egészségre nem ártalmas'.
O.o Ez azt jelenti, h van olyan kártya, amelyik ártalmas rá?

Manitu

Persze, amelyikkel maffiózók ellen zsugázol, és veszítesz :D


Selmo

Ezt nyalogathatja a kisöcsi, nem lesz tőle baja. :D

A tökéletesség unalmas.

Gregory

#7149
Omg, ehető kártya? O.o már látom is magam előtt a reklámokat. Az alap maga vmi tejes cucc, a minta pedig különféle csoki...
Hjaj, ha lenne kisöcsém, akkor talán még jól is jönne... Mondjuk gondolom nem fognak külön kártyát csinálni a kisgyerekeseknek és a nonkisgyerekeseknek[legalábbis ilyen árban, a drágábbakat meg már úgyse kerül még véletlen se a kicsihez]

Szacsi

Lenyalhatod a királyt :hehe:

Gregory

Akkor inkább már a Dámát ;)

Szacsi

Talán ha a másik nemhez tartoznék... :D

Erről az ehető kártyáról eszembe jutott az ehető cigaretta, amit évekkel ezelőtt lehetett kapni (vagy még ma is?). Az például egész finom volt  :haha:

kisvirag

nekem meg az ehető bugyi :D
unokaöcsémért egyszer nekem kellett elmenni, de valamiért fontos volt, hogy vegyek nejlonharisnyát. Útbaesett egy fehérneműbolt, bementünk, gyerek (4 éves )mindjárt kiszúrta a pulton az ehető bugyi dobozát, kérdezi, mi az, CD? (arra hasonlít a csomagolása) mondom, igen, persze, és gyors kikaptam a kezéből  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Gyáh, pár nap szünet is elég ahhoz, hogy teljesen szétcsússzanak
a napjaim. Reggel fekszem, délután kelek, nehéz visszaállni. Nekem
a 32-órás napok kényelmesebbek. Rossz bolygóra születtem...

Na mindegy, újabb sikertelen próbálkozás keretében, hogy holnap
korán keljek, lassan lefekszem. Hol... ma meg reggeltől késő du-ig
áramszünet lesz... Mivel a nap már evvel el van szúrva, ha már lúd,
legyen kövér - megyek könyvtárazni...
Jóccakát!

kisvirag

wot
természetesen mikor nem tudok már rendesen aludni? amikor baromi fontos lenne az a plusz két óra is, amit megint sikeresen kénytelen vagyok kihagyni a lenti buli miatt...
5.45kor indul a buszom Pécsre, 15.00kor fogok a nagyérdemű elé állni. már a szerda reggelem is sux volt ugye(ööö, itt írtam, hogy a lakotársak nem ismerték a kilincset hajnalban?), és már egy fájdalomcsillapító bevételén is túlvagyok.
Yeah. A pulzusom szerintem minimum 80-85, ha nem több, de akármin kezdek el gondolkozni, ami nem az OTDK, abból is stresszelés lesz... (pl katz igazan fain kis albit talált, annyira olyat, hogy nekem nagyon gyanus, hogy ott valami nagyon nem stimmel (azon túl hogy elég közel van a főúthoz)
Nembaj, elmegyek, megmondom nekik a frankót, aztán meg végre megnyuhszom, milyen jó lesz már végre, ha a puzusom visszaáll a normális 60 környékére  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

A normális a 0, nem? Miféle vámpírféleség vagy te? :_piszka: :hehe:

kisvirag

ó, hát mégsem mondhatom ország világnak meg, hogy _valóban_ mi a normális :D (egyébként a 60 se az, állítólag a 75 az..)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Na de vértestvérek közt felesleges a Maszkabál betartása :angyali:

kisvirag

hehe, ez jó
0 Guests, 4 Users (4 hidden)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Sok itt a nosfi..

kisvirag

mmm, már fogy!
0 Guests, 3 Users (3 hidden)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rin

Nemsokára ketten maradtok ^^

Rounin

O_o...

Még mit nem.

Megyek dolgozni.^^'

Edit: LOLI LURKER!!!!!!!11111

kisvirag

én is megyek mindjárt buszhoz... jajdejólesz (remélem)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rin

1-2 óra múlva mehetek vizsgát írni, és tegnap este kezdtem csak el rá tanulni...fáradt vagyok :haha:

Rounin

*evil laughter*

:redface:

Na, kész a virsli is. És este már otthon leszek, szerető családom kebelén. És soksoksok nap pihenés^^. Nyohohohoho.

Rin

Nem hangzik rosszul^^  Jó pihenést! :smile:
Viszont most irtóra megéheztem, megyek, lopok valami kaját :D

kisvirag

#7168
én asszem majd csak a buszon eszem, bár már érzem a gyomrom...
az előbb majd a szívbaj jött rám az ébresztő csörgésétől, és megint elszámoltam magam...
5.10-re jönnek értem, én meg már itt ülök, teljesen készen (kb minden értelmében)

mindenesetre, ma már elégtételt szereztem. az előbb én is elfelejtettem, hol a kilincs a WCajtón, és nem sokkal később kijott az egyik szobatársam WCre

Yeah :)

Rin: miért kell lopni azt a kaját? (bár félek, ezt csak szombaton tudom már meg)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

#7169
Quote from: Gregory on 2007-04-11, 21:33:35
Tegnap vettem egy 1xű 500 HuF-os pakli francia kártyát. A dobozát otthon jobban megnéztem aztán[pókert néztem tvben, és mi mást lehetne csinálni reklám közben :D], és láttam, h fel van rá írva, h 'Egészségre nem ártalmas'.
O.o Ez azt jelenti, h van olyan kártya, amelyik ártalmas rá?
Fotózd le és irány a legalja.hu-ra! :haha:
Quote from: kisvirag on 2007-04-12, 00:00:50
nekem meg az ehető bugyi :D
WTF?  :wtf: Cukorból van és le lehet enni a leányzóról, hogy aztán tovább nyalakodjon az ember, vagy mi a szösz?