Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: csacsika on 2007-04-18, 22:01:36
Eberinu, mint moderátor anime boardra?

:lul:

(Na jó, áthoztam ide, mielőtt megint megvádolnak :lul: )

Kvikveg

Quote from: Yakumo on 2007-04-18, 21:50:43
Quote from: Kvikveg on 2007-04-18, 20:59:03
Nos, a doki szerint meggyogyultam annyira, hogy dolgozzak. Fene.
Jo pont, hogy delutan mehetek a megrendelt konyveimert, es mozibaaa!  :haha:
Milyen megrendelt mangákról beszélsz? :D  :angyali:
Oh, tenyleg, te is... vagy Pesten? 8-9:30 nemet, 9:30-5 ceg, Delutan rohanok 5kor el cegtol, 6kor zar a konyves* a Duna mozival parhuzamos utcaban, aztan Arany Janos metromegallohoz megyek moziba. Tudnam hanyra. Ha valamikor ilyentajt kb hasonlo helyen jo, szolj es uzletelhetunk (atyaeg, inkabb nem gondolok bele mennyi penztol fogok megszabadulni igy hirtelen...).
*Angol konyvesbolt, rendelesre is hozat, mint pl most nekem. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

#7413
Quote from: Kvikveg on 2007-04-18, 22:23:04
pm :)
Ja, majdnem chatboy lettem. De te kezdted.  :__devil: :D

Lentire: Egyik se vagyok.  :Kiraly:

Kvikveg

Quote from: Yakumo on 2007-04-18, 22:25:40
Quote from: Kvikveg on 2007-04-18, 22:23:04
pm :)
Ja, majdnem chatboy lettem. De te kezdted.  :__devil: :D
Chatboy!  :lol:
Errol nekem valami szoke gizda emofrizuras suket sodernyomo jut az eszembe.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Szacsi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-18, 21:43:19
Ja meg az is jó volt, hogy kora délután elmentem, a szép időre
tekintettel 1 rövidujjú pólóban és rövidnadrágban... Arra nem
számítottam, hogy így kissé kimerülve a 10°C-os viharos erejű
szél nem fog valami jól esni...

Részvétem, teljesen átérzem a helyzetedet. Csak én a tetejébe még bőrig is áztam -_-

kikuchiyo

Shit. Meg kéne írnom holnapra egy cikket, nagyon-nagyon kreatívan és ötletesen, még egy csomót olvasnom is kéne hozzá, viszont semmi ihletem sincs.
A múlt hét vége óta semmi időm nem volt animét nézni, így a felgyülemlett kb. 10 epizód is csábít, nem beszélve az egyéb figyelem-elvonó tényezőktől.
gb2/b/work
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-19, 00:05:50
Shit. Meg kéne írnom holnapra egy cikket, nagyon-nagyon kreatívan és ötletesen, még egy csomót olvasnom is kéne hozzá, viszont semmi ihletem sincs.
A múlt hét vége óta semmi időm nem volt animét nézni, így a felgyülemlett kb. 10 epizód is csábít, nem beszélve az egyéb figyelem-elvonó tényezőktől.
gb2/b/work
Miről írsz? :)

kikuchiyo

禁則事項てす~
Failure is the default option

Zsiga


Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-19, 00:05:50
Shit. Meg kéne írnom holnapra egy cikket, nagyon-nagyon kreatívan és ötletesen, még egy csomót olvasnom is kéne hozzá, viszont semmi ihletem sincs.
A múlt hét vége óta semmi időm nem volt animét nézni, így a felgyülemlett kb. 10 epizód is csábít, nem beszélve az egyéb figyelem-elvonó tényezőktől.
gb2/b/work
:tezsvir: nekem ez tegnap volt. Illetve nem is igazán tegnap, mert az a nap még
véget se ért, azóta le se feküdtem... whateva.
Én is így voltam unalmamban usteam, 4ch, xs, meg hw-teszteket olvastam. Semmi
kedvem nem volt hozzá, de meg kellett írnom. Valahogy az éjjel/hajnalban/reggel
mégiscsak sikerült a hiányzó 8-9 oldalt összeírnom...
Hja és én egynél több animét az utóbbi 4 hónap alatt nem láttam ;(

Btw... azokra a kanjikra rákeresve feltűnően gyakran jöttek elő Haruhihoz és a
Mikuru bi-muhöz kapcsolódó részek...

Kuroi Tenshi

 :grrr: ez a Csaba László se tud könyvet írni.
Ma/tegnap gyorsan kijegyzeteltem egy könyvrészletét, amiből előadást kell
tartanom, és most látom, hogy ez az egész össze-vissza van, a részek
egyáltalán vagy csak alig kapcsolódnak egymáshoz, és nem látok benne
semmi átfogót és lényegit, amit ki kéne emelnem. Asszem holnap reggel még
lesz egy gyors adag könyvtárazás belőle, mert persze, hogy az összes ki van
kölcsönözve, és már csak a helyben olvashatók vannak...  :__devil:

Na jó. Most tartok ~40 óra uptimenál. Elteszem magam .. mára, mert ahogy
most alakult a dolog, korán kell kelnem. A vicc az, hogy bár fáradt vagyok, de
álmos nem, és ha jól sejtem megint jó nehezen fogok csak elaludni...

whateva. 'cakát.

kisvirag

és tartok tőle, hogy felkelni :)
nekem meg így kezd elegem lenni, húzóra ez a 3. szerda, amin képtelenség volt rendesen aludni.
rájöttem, hogy a zavaró tényező nem az iskolaépületben lévő buli. elmúlt hetekben valószínűleg az, akire egyszer már reggel rászóltam, hogy nem kellene, most meg kinn az udvaron is duhajkodtak valamiért...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

csacsika

Quote from: kisvirag on 2007-04-18, 23:49:27
...

Újoncokat lekezelő mindenféle csúnya dolog vagy? :P
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Member

Már nem bánom, hogy nem jártam be EU integrációs alapismeretekre, wikipédián fent van minden. :D

Darkstar

Quote from: PaypalYou have successfully entered your Expanded Use Number. To thank you for entering your Expanded Use Number, we will give you a 400 HUF bonus on the next PayPal payment you send. (Note that this bonus may take up to 24 hours to be reflected in your PayPal account balance.)
Lol. Esetleg inkább jóváírják a 400Ft-ot, amit levontak teszt címen. :D
Viszont ma végre átutalták az ösztöndíjamat, egyszerre két havit. Elég sokáig tartott, de legalább lerendezték.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Rohadtul unatkozom. Fenykepeznem kene. Meg termekeket ajanlgatni levelben, angolul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

nekem meg faj a fejem. ma meg szinte semmit nem haladtam a szakdogaval, es meg a holnapi referatum sincs befejezve....
tanarno szerint csutortokon kottetni kell tudni kuldeni a szakdogat...
legalabb az egyik referatumom lepasszoltam, es remelhetoleg barati szolidaritasbol nem, is ker majd erte csoporttarsam sokat...
aszondjak miert nem adom be a TDKm szakdoganak minek gorcsolok. ma megneztem, tablazatok, kepek, etc nelkul 36 oldal... nekem azokkal 33...
haaaaajra :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Írj hozzá :D
Tudom, mondani könnyű.

Hogy fogom én a 60-80 oldalas követelményt elérni :(

Kvikveg

Ha nekem sikerult, nektek is sikerulni fog. :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Jön holnap vki Szegeden Depresszióra?
Ha akartok segíteni nekünk rohadt gyümölcsökkel vagy sörösdobozokkal dobálni sunyin, meglapulva a tömegben, akkor gyertek. ;)

Rounin

Depends... mivel töltitek meg a sörösdobozt előtte? :angyali:

Member

Volt, aki Korn koncerten már nem akart kivergődni a hatalmas tömegből, ezért abba ürített és előredobta, lehet, hogy követhetnénk a példáját. :)
Én Halász Feri hájas tokáját akarom megküldeni vmi csúnyával... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-04-19, 21:55:44
Jön holnap vki Szegeden Depresszióra?
Ha akartok segíteni nekünk rohadt gyümölcsökkel vagy sörösdobozokkal dobálni sunyin, meglapulva a tömegben, akkor gyertek. ;)
Way to go... way to go back to kindergarten.
Öregem, ha nem tetszik a zenéjük, akkor ne hallgasd.
De koncerten sörösdobozokat vagy akármit dobálni iszonyú nagy prosztóság.

Member

Vártam már a postodra, K_T, és tudtam, hogy ez lesz benne. :lol:
Szerinted oda tudunk férkőzni hozzájuk? Szegény "másolástnemészrevevő" rajongóikat meg nem akarom tovább lehülyíteni egy rossz dobással. :angyali:

Darkstar

Ez érdekes, innen az egyetemről nem játsza a fórum a saját postomat is újank megjelölős játékát. o.O (Reggel az otthoni gépről még csinálta)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Nekem se mindig jelzi olvasatlanként, most pl nekem is jó, de tegnap vagy tegnapelőtt egyszer csinálta.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

csacsika

éljen a 2x4 napos hétvége  :Kiraly:
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Darkstar

#7438
Quote from: csacsika on 2007-04-20, 13:40:46
éljen a 2x4 napos hétvége  :Kiraly:
-.-" Nekem ez a hétvége csak 3 napos lesz. de a kövi itt is 4. :)

QuoteGet mail from other accounts
Now Google Mail can check for the mail you receive at your other email accounts. You can retrieve your mail (new and old) from up to five other email accounts and have them all in Google Mail. Then you can even create a customised 'From:' address, which lets you send messages from Google Mail, but have them look like they were sent from another one of your email accounts. Please note that you can only retrieve mail from accounts that have POP3 access enabled.  Learn more
Ezt mióta tudja a gmail? Mindenesetre újabb hasznos funkció.
Ed.: már be is állítottam az Interhostos accomra és megy.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

wow, hol lehet ezt beállítani?

A tökéletesség unalmas.