Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Hogy én hogy utálok adóbevallást kitölteni...

"...kivéve, ha a 635-04 lap 148/d. rubrikájában 1 500 000 Ft-nál nagyobb összeg szerepel, ez esetben az érvényesíthető adókedvezményt a 137/x. rubrikában szereplő összeg 13,379%-ával csökkenteni kell..." WTF?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-05-06, 18:18:22
raadasul 2essel kezdodik a szemelyi szamom. :/
Khm, that's reserved for dolphins. ;)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

csacsika

#7803
 :lul: Ez kész! megkaptam az üresfejűknek járó minősítést hétvégi iskolás tanaraim részéről (túl szexuális cicababa, akinek nincs sok sütnivalója) . De attól, hogy valaki nagyon szexuálisan mutatkozik iskolában (rövid szoknya esetenként kissé mélyebb dekoltázzsal), még nem jelenti azt, hogy hülye is! Igaz néha 1-1 alvás is közbcsúszott, de akkoris! és whááá :muhahah: azt hiszik, hogy anyuci apuci fizette a százezres magánórám, és azért is tartanak hülyének, hogy ott csak úgy lustálkodom. De kéremszépen saját magam kerestem meg rá a pénzt! :grrr: És azok a szemek amikkel méregetésre kerültem + mikor valamire nem tudtam figyelni, mert érthető mód nem voltam a legkipihentebb, a szemembe vigyorogva közli velem, hogy máskor jobban kellene figyelni.  :rotfl: (mikor az óra előtti héten általában 10-11-kor érek haza melóból, és még utána tanulás a jó érdemjegyért)
nah jó... hülye vagyok! :muhahah:
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

kisvirag

adóbevallás:
ezért jó, hogy az embernek könyvelő nővére van :D
odaadtam a szükséges papírokat, és borítékolva, feladószelvény kitöltve, saját példány szükséges papírokkal bugyizva kaptam vissza :D
csak a postára kell elmennem
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zsiga

Quote from: csacsika on 2007-05-06, 19:24:31
(túl szexuális cicababa, akinek nincs sok sütnivalója) (rövid szoknya esetenként kissé mélyebb dekoltázzsal)
Nincs kedved egyszer eljönni az egyik fórumos sörözésre?  :angyali:

csacsika

Quote from: Zsiga on 2007-05-06, 19:29:38
Quote from: csacsika on 2007-05-06, 19:24:31
(túl szexuális cicababa, akinek nincs sok sütnivalója) (rövid szoknya esetenként kissé mélyebb dekoltázzsal)
Nincs kedved egyszer eljönni az egyik fórumos sörözésre?  :angyali:
köszönöm az invitálást, azonban ilyen szerelésben, csak egyvalaki mellett mutatkozom :)
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Selmo

Quote from: csacsika on 2007-05-06, 19:34:01
Quote from: Zsiga on 2007-05-06, 19:29:38
Quote from: csacsika on 2007-05-06, 19:24:31
(túl szexuális cicababa, akinek nincs sok sütnivalója) (rövid szoknya esetenként kissé mélyebb dekoltázzsal)
Nincs kedved egyszer eljönni az egyik fórumos sörözésre?  :angyali:
köszönöm az invitálást, azonban ilyen szerelésben, csak egyvalaki mellett mutatkozom :)
Képet esetleg? :angyali:

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: csacsika on 2007-05-06, 19:24:31
:lul: Ez kész! megkaptam az üresfejűknek járó minősítést hétvégi iskolás tanaraim részéről (túl szexuális cicababa, akinek nincs sok sütnivalója) . De attól, hogy valaki nagyon szexuálisan mutatkozik iskolában (rövid szoknya esetenként kissé mélyebb dekoltázzsal), még nem jelenti azt, hogy hülye is!
[Initiate personality-change]
[Zsiga-mode]
Kik ők, hogy ítélkezzenek ::) Majd mi eldöntjük. ;)
Küldj néhány képet a kiakadást okozó öltözékről. Több szögből is. Mobilszámmal egyetemben.
[/Zsiga-mode]

:D

Vazze, már megint lassú voltam...
na mindegy, a sejtésem beigazolódott :D

csacsika

 :muhahah: a szexualitásos motiváció valamiért beindult egyeseknél. Kérdéses öltözékeket nem publikálom :) Amúgy a fórumon már van fenn kép, csak nem árulom el melyik az  :p
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Zsiga


Gregory





kikuchiyo

Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-05-06, 20:00:34
Quote from: Gregory on 2007-05-06, 19:51:04
Hümm... csak most tűnt fel...
2007+6995=http://youtube.com/watch?v=TBtpyeLxVkI :lul:

Theory FAILED.
2007 + x = 9000
x = 6993 :P

Szerk: I FAILED. Regisztrációs időt figyelembe véve valóban annyi jön ki  :lul:


Zsiga


Dreamcleaver

OMG TEH ANIMES R THREAT TO OUR INTARNETS!!!

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moonshiner

#7820
Imádom a tapipadot! :) a fentiekben miről folyik az eszmecsere?

csacsika: részvétem, de azért biztos van alapja, ha nem is sok a véleményüknek. mondjuk nem ismerlek :)

Zsiga

Quote from: Moonshiner on 2007-05-06, 21:40:44
Imádom a tapipadot! :) a fentiekben miről folyik az eszmecsere?
Mert még nem próbáltad az IBM-féle trackpoint-ot. ;)
Eszmecsere? Mi olyat nem szoktunk, csak flamelünk meg trollkodunk. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-05-06, 21:51:57
Mert még nem próbáltad az IBM-féle trackpoint-ot. ;)
Anyám laptopján van - sztem egy rakás szar. Vagy lassú vagy nehéz kezelni.
Inkább a tapipad - bár a legjobb még mindig az egér közülük...

Moonshiner

zsiga: köszönöm szépen, de egy darabig még élvezgetem a sok sok tili toli ujjazást, egyszerűen oda vagyok a gyönyörtől! imádom :D oda se kell nézni:)

Zsiga

Quote from: Moonshiner on 2007-05-06, 22:08:40
zsiga: köszönöm szépen, de egy darabig még élvezgetem a sok sok tili toli ujjazást, egyszerűen oda vagyok a gyönyörtől! imádom :D oda se kell nézni:)
Erre a postra most inkább nem írnék semmit...  :lul:

Tenshi: Ügyetlen vagy. ;) Pár éve lanpartyn játszottam egy kör CS-t egy Thinkpad T42-n trackpointtal, és második lettem. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Moonshiner on 2007-05-06, 22:08:40
zsiga: köszönöm szépen, de egy darabig még élvezgetem a sok sok tili toli ujjazást, egyszerűen oda vagyok a gyönyörtől! imádom :D oda se kell nézni:)

Öööö...öööö...
höhöhö... is dat soem cybersecks?

Quote from: Zsiga on 2007-05-06, 22:13:58
Tenshi: Ügyetlen vagy. ;) Pár éve lanpartyn játszottam egy kör CS-t egy Thinkpad T42-n trackpointtal, és második lettem. :D
Én avval nem dicsekednék, hogy a Pető intézet turnéján második lennék ::)

Próbáld ki anyám notiját, egyből utolsó lennél. Marha lassú.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-06, 22:23:16
Én avval nem dicsekednék, hogy a Pető intézet turnéján második lennék ::)

Próbáld ki anyám notiját, egyből utolsó lennél. Marha lassú.
Hozd el legközelebb meetre, meg a sajátodat is, legyen mindkettőn 1.5, aztán majd meglátjuk hogy beférsz-e a Pető intézetes klubba... ::) :hehe:

Thelyonna

Valaki, aki tud japánul, az megmondaná nekem, hogy mit mond pontosan a kisgyerek ezen a felvételen? Szeretném ui. felrakni a telefonomra (sms-jelző hangnak pont megfelelő lenne a hossza), de nem akarom, hogy mindenki rajtam röhögjön.
Nagyon köszi! :haha:

Kvikveg

Ehh, remeltem, hogy ha valaki ignore-n van, es ranyomok a "show"ra, akkor nem latom az alirasat. Hiu remeny.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg on 2007-05-07, 01:05:18
Ehh, remeltem, hogy ha valaki ignore-n van, es ranyomok a "show"ra, akkor nem latom az alirasat. Hiu remeny.

Látom próbálkozol.  :D

Uh ignored 0 vagyok, akkor ezek szerint mégsem én.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS