Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#8880
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-01, 00:43:07
Quote from: Kvikveg on 2007-06-01, 00:19:37
holnap szallok Londonba. Egy hetig nem leszek.

Es: clickclickclick! :whoah:
Jó utat! Látogasd meg Integrát is, ha már ott vagy :)

Click? Folyamatban ...  :lazza:
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1180647739718.png
:D
Na nyilvan, a fohadiszallas meglatogatasa nem maradhat ki! :D
Az a vicc, hogy most cegeket kene neznem akikhez bekukkanthatok - ha nem is fullCV hadtamadassal, csak lecsekkolni oket.
Es 5ig ossze kene pakolnom, stb-stb.
A legalis DVDkupacomat mar becsomagoltam, hadd oruljon a kollega. Mondta, hogy elvonasi tunetei vannak.  :haha:

edit: index: 25,71, on enyhen tulsulyos. Hat nem tudom, szerintem inkabb -8 kilo jonne jol, mint -3.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Ramiz on 2007-05-31, 23:05:10
Ha valaki talál a neten letölthető videót, vagy a youtubeon megtalálja a Micimackóból az acid tripes jelenetet (a mézés ellopni akaró méh-elefántokat hallucinál - kis kikacsintás a Dumbó pszihedelikus jelenetére), az szóljon! :D
ehehe...japán verzióhoz mit szólsz?  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Zen

Mint tudjuk, az inetrnet egy olyan médium, ami nagy közkedveltségnek, és kihasználtságnak örvend. Ennek eredményeként, bármi ökörséget beírhatunk webcímnek, szinte mindig kiad egy oldalt. Csak azt nem értem, hogy ezeknek a 90% miért oline bolt ill. online bolt link gyűjtemény? Vagy legalábbis semmi olyasmi, aminek akár csak köze lenne a címhez...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Hmm, ez a klikkszerver alaposan behalt. Kb 1-2 óta?
Nem baj, nálunk ilyenkor már úgyis csak a nagyon elvetemültek
és az alvászavarosak (melyik is vagyok? :D ) lennének fenn, míg
náluk most van nappal. Legutolsó eredmény, amire emlékszem,
340m - 200m volt  :hopp: persze ne kiabáljuk el, de most még
jól állunk.

ignus

#8884
Quote from: kisvirag on 2007-06-01, 00:21:17
17,5 (45 kilo és 160cm-re számolva)
bár azóta szerintem hízhattam, legalábbis a centi tanulsága szerint, mérlegen régen álltam. de 46-47nél akkor sem lehetek több.
mondjuk ezzel a BMIvel az a baj, hogy nem veszi figyelembe a csontozatot. én vékony, könnyű csontú vagyok, a magasságomhoz ajánlott normál súllyal már inkább hatnék kövérnek, mint normálisnak. ezzel szemben ottvan pár ismerősöm, zömök, erős csontozatúak, adott magassághoz ha elérnék a "normális" kilót, csontkollekciónak néznének ki.

egyébként a most divatos (illetve már leáldozóban lévő, hiszen 18 BMI alatt mostmár a legtöbb európai kifutóról le vannak tiltva) modellcsajok BMI-je 14-15 körüli. asszem Kate Moss-et szamoltam ki úgy hogy nem is tudtam a pontos magasságát, csak saccoltam.
egyébként szerintem a 18 körüli BMIvel még semmi gond nincs, az meg egy dolog, hogy könnyű megszámolni, hány bordám van :)

Próbáltam visszaolvasni... de ti miről beszéltek? Milyen kilós csontos ez?

Más: clickclickclick-en a kép csak nekem nem jön be? Mármint a gép vagyó-e?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Member

Quote from: Zen on 2007-06-01, 02:36:36
Mint tudjuk, az inetrnet egy olyan médium, ami nagy közkedveltségnek, és kihasználtságnak örvend. Ennek eredményeként, bármi ökörséget beírhatunk webcímnek, szinte mindig kiad egy oldalt. Csak azt nem értem, hogy ezeknek a 90% miért oline bolt ill. online bolt link gyűjtemény? Vagy legalábbis semmi olyasmi, aminek akár csak köze lenne a címhez...
Egyszerű. Mert amikor bénán írsz be egy URL-t, akkor valamilyen titkos megegyezés alapján (ennek logikájára még nem jöttem rá) átirányítanak egy ilyen linkgyűjteményre.

Ehhh, betűk ismét eltűnni, nem tudni klikkelni... :ejj:

Jó utat, Kviki!

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-06-01, 02:19:29
Quote from: Ramiz on 2007-05-31, 23:05:10
Ha valaki talál a neten letölthető videót, vagy a youtubeon megtalálja a Micimackóból az acid tripes jelenetet (a mézés ellopni akaró méh-elefántokat hallucinál - kis kikacsintás a Dumbó pszihedelikus jelenetére), az szóljon! :D
ehehe...japán verzióhoz mit szólsz?  :D

Fenomenális!  :appl:

Member

Nekem régen az Oroszlánkirály trackjei voltak meg japánul, csak nem tudom, hová lettek...  O_o

Darkstar

http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-31/nymphet-2

Kíváncsi vagyok, hogy Amerikkkka mikor jut Kaqnada sorsára. És akkor nagyon sokat fogok röhögni a 4chanon. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 12:13:16
http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-31/nymphet-2

Kíváncsi vagyok, hogy Amerikkkka mikor jut Kaqnada sorsára. És akkor nagyon sokat fogok röhögni a 4chanon. :D
QuoteParticularly, pages 129-131 in volume three, which are highly problematic.
/r/ sauce :D
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

I gots me teh whole house kekekekeke...

egyéb híreink: elfogyott a kólám FFS, a melegszendvics finom (amíg el nem fogy)

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-06-01, 12:34:08
elfogyott a kólám FFS
[spoiler]Spoilars: Ur already dead ^^[/spoiler]
Amúgy itt is elfogyott *_*
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 12:35:13
Quote from: Lythis on 2007-06-01, 12:34:08
elfogyott a kólám FFS
[spoiler]Spoilars: Ur already dead ^^[/spoiler]
Amúgy itt is elfogyott *_*
not if I manage to loot some within the next few hours or so...hopefully ^^

1. Menj el a "közeli" Match-be
2. Vegyél (sokat)
3. ???
4. PROFIT

Darkstar

Rövidesen megteszem :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

És egyébként is felháborítónak tartom a tényt, hogy a közelben alig kapni cseresznyéset, max az éjjelnappaliban, ott meg aránytalanul drágább... a világ igazságtalan  :bruhuhu: :D

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-06-01, 12:41:41
a világ igazságtalan  :bruhuhu: :D
Nem is tudod mennyire. Találtam kólát, már bent van a fagyasztóban  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ultimecia

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 12:13:16
http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-31/nymphet-2

Kíváncsi vagyok, hogy Amerikkkka mikor jut Kaqnada sorsára. És akkor nagyon sokat fogok röhögni a 4chanon. :D

Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:

.Attila


Darkstar

Quote from: .Attila on 2007-06-01, 12:48:00
Víz.
Jah, valami olyan szennyezőanyag is van a kólában. Talán előbb utóbb sikerül kivonni belőle.

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 12:46:43
Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:
Egyelalán nem olyan vészes, mint amilyen patáliát csapnak körülötte. Semmi nem történik benne, csak Rin cseszteti állandóan az ürgét. ^^ A SS meg pontosan tudta, hogy mit licenszelt. Erre van egy jó idézet a 4chanról
QuoteYeah, I think they licensed it to deliberately profit from the untapped pedo market, but they wanted it to fly under the radar and when it didn't they had to cancel it to save face.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 12:46:43
Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 12:13:16
http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-31/nymphet-2

Kíváncsi vagyok, hogy Amerikkkka mikor jut Kaqnada sorsára. És akkor nagyon sokat fogok röhögni a 4chanon. :D

Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:
Helyette majd jól letölti mindenki... annyira édesmindegy. De legalább nem profitálnak belőle.

ultimecia

#8901
Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 12:50:09
Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 12:46:43
Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:
Egyelalán nem olyan vészes, mint amilyen patáliát csapnak körülötte. Semmi nem történik benne, csak Rin cseszteti állandóan az ürgét. ^^ A SS meg pontosan tudta, hogy mit licenszelt. Erre van egy jó idézet a 4chanról
QuoteYeah, I think they licensed it to deliberately profit from the untapped pedo market, but they wanted it to fly under the radar and when it didn't they had to cancel it to save face.

Hátö nem akarlak túlzottan megsérteni de te mint "Random pedo" (Idézet a képed alatti szövegből ami magától nem kerülhetett oda :D ) tizedannyira nem vagy érzékeny ebben a témában mint a "normál" emberek. Gyak már hozzászoktál. Én pl a véres animeokkal vagyok így :angyali:
Én úgy ezen a téren valamivel közelebb vagyok a normálhoz, megnéztem azt a vol3 mat, tényleg nem történik benne semmi. De tele van pedo utalásokkal, még akkor is ha a szöveget le sem tudtam fordítani.. (Igen ez valoszinű poénból van ott, de ezt a normál ember nem így értelmezi.(Sőt még én is poénnak veszem mert úgy nagyjából látszik miről is van szó)) De az átlagember nem így gondolja. ott meg pláne nem.

amúgy az egy beteg ország. pl ha a saját lányod kiviszed a tengerpartra és nincsen rajta alul felül fürdőruha, nem történik semmi, csak 10 perc múlva megjelenik a rendőrség a gyermekvédelem, jó esetben xxxxx dollárt befizetsz, ha nem ez volt az első még le is csuknak. (Ez nem vitc. Keresztanyám ott kint él.)

Member

Szerintem a loliraep (ami javítsatok ki, de ha jól tudom, felnőtt szexuális közösülése kiskorúval) kivételével nem kellene nyavajogni, hogy egy 16 (18? 21?!) évet még be nem töltő kari mondjuk mezítelenül rohangál. Rajzolva van, könyörgöm... Vagy mindenkit tartóztassunk le, akinek vannak képei, ahogyan a lánya öt évesen a kerti medencében meztelenül pancsikol?!

ultimecia

Quote from: Member on 2007-06-01, 13:40:10
Szerintem a loliraep (ami javítsatok ki, de ha jól tudom, felnőtt szexuális közösülése kiskorúval) kivételével nem kellene nyavajogni, hogy egy 16 (18? 21?!) évet még be nem töltő kari mondjuk mezítelenül rohangál. Rajzolva van, könyörgöm... Vagy mindenkit tartóztassunk le, akinek vannak képei, ahogyan a lánya öt évesen a kerti medencében meztelenül pancsikol?!

Ott igen. Itt már tervezik a törvényjavaslatot :ejnye:

Lythis

FAIL: loliraep is when U get raped by lolis :D

Manitu

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 12:46:43
Hmm, nem adnak ki tulpedoizált cuccokat. Én spec nem csodálkozom rajta :smile:
Már ne is haragudj, de hirdetik a toleranciát meg a baromi nagy szabadságot, erre ha valami nekem nem tetszik, akkor nem azt csinálják, hogy nem néznek rá, nem, másnak se legyen. Most komolyan, vannak ennél sokkal durvább dolgok is, ha valakit zavar, akkor nem veszi meg, és kész. Nem kell elolvasni. De nem az a megoldás, hogy ha engem zavar, akkor másnak se lehessen.

BTW, 4chan beváltotta az ígéretét? Alig akart bejönni ANN :confused:


Darkstar

Quote from: Member on 2007-06-01, 13:40:10
Vagy mindenkit tartóztassunk le, akinek vannak képei, ahogyan a lánya öt évesen a kerti medencében meztelenül pancsikol?!
Most vagy te is olvastál az ügyről vagy nagyon a közepébe trafáltál. :D Ezt a rajzolva van dolgot meg add be kanadában...
BTW who's that guy on the left :D
[spoiler=Vigyázat, ruhátlan loli is van a  képen]http://darkstar.interhost.hu/Kodomo_no_Jikan_v1-132.png[/spoiler]

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 13:35:49
Hátö nem akarlak túlzottan megsérteni de te mint "Random pedo" (Idézet a képed alatti szövegből ami magától nem kerülhetett oda :D ) tizedannyira nem vagy érzékeny ebben a témában mint a "normál" emberek. Gyak már hozzászoktál.
Ha sértőnek tekinteném, nem írtam volna oda. :)


Quote from: Manitu on 2007-06-01, 13:48:42
BTW, 4chan beváltotta az ígéretét? Alig akart bejönni ANN :confused:
Ha a raidre gondolsz, akkor igen
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: ultimecia on 2007-06-01, 13:42:41
Ott igen. Itt már tervezik a törvényjavaslatot :ejnye:
Beteg egy állat az ember... Először ruha nélkül kezdte, mint a többi, aztán tolerálta ha valakin nincs, de a "jobbaknak" legyen, most meg legyen mindig mindenhol mindenkin. Már látom, ahogyan helikopteres kommandósok ugrálnak le az Amazonas mentén és szedik meg magukat milliárdosra a ruhátlan őslakosokon... :ejj:
Quote from: Lythis on 2007-06-01, 13:44:10
FAIL: loliraep is when U get raped by lolis :D
Egész jó sztoriötleteket adsz nekem. :D
Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 13:48:53
Most vagy te is olvastál az ügyről vagy nagyon a közepébe trafáltál. :D
Nem olvasok én semmit, minden infót erről a fórumról szerzek. :D
QuoteBTW who's that guy on the left :D
[spoiler=Vigyázat, ruhátlan loli is van a  képen]http://darkstar.interhost.hu/Kodomo_no_Jikan_v1-132.png[/spoiler]
[spoiler]L? :eek:
Kép lementve, tetszik a kiscsaj. :D[/spoiler]

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 13:48:53
BTW who's that guy on the left :D
[spoiler=Vigyázat, ruhátlan loli is van a  képen]http://darkstar.interhost.hu/Kodomo_no_Jikan_v1-132.png[/spoiler]
Volt neki egy bátyja, nem?

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 13:48:53
Ha a raidre gondolsz, akkor igen
Király :D Miből marad ki az ember, ha átalussza a délelőttöt :D


Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-06-01, 13:48:53

BTW who's that guy on the left :D
[spoiler=Vigyázat, ruhátlan loli is van a  képen]http://darkstar.interhost.hu/Kodomo_no_Jikan_v1-132.png[/spoiler]
[spoiler]I take it that guy is who you wish you were in place of...[/spoiler]