Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Solid Snake

#9030
Quote from: Selmo on 2007-06-02, 19:13:05
Öööö... :eek: Nem.

Same here. Ha beteg az ember, akkor feküdjön otthon és gyógyszereket szedjen.
Vagy egy kupica HP + fokhagyma a megoldás.

Ramiz

Quote from: Manitu on 2007-06-02, 16:11:37
"Hollywood actors' strike"  :wtf:
Ilyen is volt? :eek: Mik ki nem derülnek.
Hogyne, nagyon komolyan, sőt többször is, ha jól tudom.

Quote from: Member on 2007-06-02, 19:10:22
Veletek is volt már olyan, hogy 3-4 óráig lázasak voltatok, mint a dög, mindenféle poénos lázálommal aztán egyszer csak felkeltetek és úgy tesztek, mintha semmi sem történt volna?
Hatnak a speed kúpok? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Nem vagyok sz@rul. És otthon vagyok, hol máshol lennék? :)
(Mocskos szocpoljegyzet, tuti, hogy az a bűnös)

Én

#9033
Quote from: Member on 2007-06-02, 19:10:22
Veletek is volt már olyan, hogy 3-4 óráig lázasak voltatok, mint a dög, mindenféle poénos lázálommal aztán egyszer csak felkeltetek és úgy tesztek, mintha semmi sem történt volna?
Velem is pontosan ez történt tegnap este hattól tizenegyig, amikor felhívott a haverom  :3x3:

BUMM
Öcsém, ekkora mennydörgést még életemben nem hallottam, mint egy atombomba :D Kivétel nélkül minden kocsi riasztója kommentálta :D

Member

#9034
Én sajnos átaludtam a vihart...

Miért érzem azt, hogy akkor lesz ismét elérhető a klikkelés, amikor a japóknál van nappal?

Kuroi Tenshi

Quote from: Solid Snake on 2007-06-02, 19:14:22
Vagy egy kupica HP + fokhagyma a megoldás.
Az egy kupica HP mellé egy kis kék mana potiont is dobjál sztem...
vagy egy greater rejuvenation potiont.

Egyszer már volt olyan, hogy a közelemben csapott le egy elég nagy villám. Ha láttad
volna a többi ember halálrarémült arcát :D
Itt viszont alig dörög :(

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-06-02, 19:43:50
BUMM
Öcsém, ekkora mennydörgést még életemben nem hallottam, mint egy atombomba :D Kivétel nélkül minden kocsi riasztója kommentálta :D

Velünk ez múlt hét vasárnap történt. Hajnali 4-kor. Valahogy utána már nem tudtam visszaaludni.

Kuroi Tenshi

Ha jól érzem, a click szervere alaposan behalt. Ma délután már egyszer
sem tudtam elérni. Kiváncsi vagyok, mikorra áll újra fel...

Member

Lehet, hogy a 4chan van a dologban? :D

Zsiga

#9039
Erről hallottatok már? http://logout.hu/twollah/1977/p2p_lassitas.html
Van itt valaki aki UPC-s?

Manitu

Van. És sajnos igaz. Amióta emelték a sávszélességeket, torrenten és emule a maximális sebességem 100-150k körülire esett, meg az upload is megreked 30k körül. DDL meg ftp viszont adja azt, amit a szerződésben ígértek.
Remélem tényleg csak addig akarnak szivatni, amíg az átállás megy, számítottam rá, hogy nem lesz a dolog zökkenőmentes. Lassan elvileg végeznek országszerte. Addig meg kibírom, végülis az 56k-s modemes korszakba se haltam bele, így is üresben fut általában a sávszélesség nagyrésze.


Kuroi Tenshi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 21:24:42
Ha jól érzem, a click szervere alaposan behalt. Ma délután már egyszer
sem tudtam elérni. Kiváncsi vagyok, mikorra áll újra fel...
Valaki el tudta azóta érni?
Ironikus lenne, ha akkor halna be végleg, amikor már ilyen jól állunk  :__devil:

Member

A mai ebédben több élet volt, mint a clickclickclick-ben... Egész nap hulla. :/

Miért van az, hogy csoporttársaim mindenhol kérdezgetik egy oktató email címét, amikor google-n szerepel a 4. linkben?

noriko

Quote from: Member on 2007-06-03, 20:50:43
A mai ebédben több élet volt, mint a clickclickclick-ben... Egész nap hulla. :/
nem egész nap. délben feléledt úgy két órácskára, ami alatt a japánok egész felzárkóztak! :(
"I wish I could, but I don't want to."

Member

Kezdek gyanút fogni...

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2007-06-03, 21:16:38
nem egész nap. délben feléledt úgy két órácskára, ami alatt a japánok egész felzárkóztak! :(
o.0
Kettőkor már nem volt; azóta se láttam működni.
Mennyire jöttek fel?  :3x3: Ez tényleg fura...
Ha valaki látja megindulni, sztem szóljon.

.303GET

Ramiz

Hogyha ez így folytatódik, vége a jó japán-magyar barátságnak... :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

nini :haha: nem én voltam túl pesszimista mégsem, amikor gyanakodtam egy szerver attackra? :haha: szerintem, ha szóltak a 2channak....  :ejnye:

Member


Fazék

Quote from: Member on 2007-06-03, 22:03:15
hehe, korrekt kép :haha:

de nagyon remélem, hogy mindenki egyszerűen viccként értelmezi :)

Kuroi Tenshi

Újra van!
Tényleg feljöttek  :eek:
1.120 vs 1.025

Klicken ist krieg! :D

Member

3 ablakban futtatom már, hogy dögöljenek meg...

MINDEN MAGYAR INDÍTSON EL MÉG 1 ABLAKKAL TÖBBET!!
MINDENKI SZÓLJON EGY ISMERŐSÉNEK, HOGY KLIKKELJEN!!!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Ezt csak nektek mondom, de ez a klikkelősdi egy átb*szás.
Eredetileg egy webshop akart volna lenni, ami pólókat meg bögréket árul, és reklámlinkeket nyomat az ember pofájába. A játékok (többféle is van/volt az oldalon) az álcázást szolgálják. Csakhogy mi meg a japánok kissé félreértettük, és nemzeti sorskérdést/sportot csináltunk a klikkelésből.
A szerver gazdája arra számított, hogy majd lesz hetente párszázezer klikk országonként, meg párezer megrendelés. Ehelyett a két harcoló fél percenként majd 1 000 000 klikkeléssel dosolja a szervert, a klikkelőprogik nem kattintanak a reklámlinkekre, és a potenciális vásárlók sem jutnak be az oldalra.
Előbb-utóbb elege lesz - vagy már most elege lett.

Szerk: Vazze, mindig akkor éled fel, amikor animét akarok nézni.
Failure is the default option

Én

#9054
Quote from: kikuchiyo on 2007-06-03, 22:26:34
Szerk: Vazze, mindig akkor éled fel, amikor animét akarok nézni.
Same here...
Editke: hmm néztem az eredménylistát, és frissítgettem párszor, átlagba 2x annyit klikkelünk jelenleg :jee:

Member

#9055

Nekem nem számol! 162338 van folyamatosan és nincsen "including today" rész.

kikuchiyo

Egy felhasználó alól ne futtass több szálat.
Failure is the default option

Member

Tudnám mitől tűnnek el a betűk állandóan...

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-03, 22:26:34
Ezt csak nektek mondom, de ez a klikkelősdi egy átb*szás.
Eredetileg egy webshop akart volna lenni, ami pólókat meg bögréket árul, és reklámlinkeket nyomat az ember pofájába. A játékok (többféle is van/volt az oldalon) az álcázást szolgálják. Csakhogy mi meg a japánok kissé félreértettük, és nemzeti sorskérdést/sportot csináltunk a klikkelésből.
A szerver gazdája arra számított, hogy majd lesz hetente párszázezer klikk országonként, meg párezer megrendelés. Ehelyett a két harcoló fél percenként majd 1 000 000 klikkeléssel dosolja a szervert, a klikkelőprogik nem kattintanak a reklámlinkekre, és a potenciális vásárlók sem jutnak be az oldalra.
Előbb-utóbb elege lesz - vagy már most elege lett.
Meg nekünk is. :D
De ha van esze, akkor tovább élezi a nemzetiségi kérdést, hogy harcot szítson, viszont egy klikkelésért elkér csupán 1 centet... :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

de hál'ég hülye, vagy ha meg is próbálja, tuti kikerüli valami ügyes haxx0r  :hehe: