Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Fazék on 2007-06-05, 22:41:46
Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?
mert a bifidus essensis-től szép fényes lesz a szőröd
öhm... az minden rohadt yoghurtban van, nem csak ebben... marad az, hogy az volt itthon...

Én

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 22:42:01
Quote from: Member on 2007-06-05, 22:31:14
A legegyszerűbb, ha Total Commanderben leszeded a végéről vagy a torrent progiban kikapcsolod, hogy külön kiterjesztést adjon neki.
Hiába mert programról van szó, a hiányzó rész miatt a telepítő se fog végigmenni.
Bejöhet még, mert a CD-kép mellett még vannak fölös fájlok, remélem azokból van a hiány.

.Attila

Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?

biztos azért, mert szar a bélműködésed

Member

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 22:42:01
Hiába mert programról van szó, a hiányzó rész miatt a telepítő se fog végigmenni.
Hoppá, az bizony tényleg gáz. :eek:

Nézd meg a torrent alkotóin belül, hogy melyik nincs 100%-on!

Lythis

Quote from: Én on 2007-06-05, 22:44:45
Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 22:42:01
Quote from: Member on 2007-06-05, 22:31:14
A legegyszerűbb, ha Total Commanderben leszeded a végéről vagy a torrent progiban kikapcsolod, hogy külön kiterjesztést adjon neki.
Hiába mert programról van szó, a hiányzó rész miatt a telepítő se fog végigmenni.
Bejöhet még, mert a CD-kép mellett még vannak fölös fájlok, remélem azokból van a hiány.
nézd meg, hogy mik azok, amikből még hiányzik. Ha a képfájl az, akkor gáz van, ha a többiből, akkor nincs (bár azok ált hamarabb lenn szoktak lenni). juteszembe: milyen progit használsz, hogy átnevezi?

Kuroi Tenshi

#9245
Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?
idk. is it tasty? :3

Átnevezés: én intézőben szoktam, amiben be van állítva, hogy a kiterjesztést
is mutatja. Egyszerűen rákattintok egyet, majd mégegyet, ekkor lehet átnevezni;
a végéről törölni az eredetit és odaírni az új kiterjesztést.
usb-cable.jpg -> usb.cable.jpg| -> usb-cable.| -> usb-cable.rar :D

Zsiga

Quote from: Én on 2007-06-05, 22:44:45
Bejöhet még, mert a CD-kép mellett még vannak fölös fájlok, remélem azokból van a hiány.
Hát nézd meg, minden jobb torrent-kliens tételesen kiírja minden file-ra hogy mennyi hiányzik még belőle. Egyébként garantálom neked hogy nem a kis 50kb-os cue sheet-ből fog hiányozni egy szelet, azok szoktak először letöltődni... ;)

Na, lassú vagyok...

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-05, 22:46:55
Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?
idk. is it tasty? :3

Szerintem igen. Főleg a rostosak jók (/me nem szereti a natúrt, csak a gyümölcsöset).

Lythis

Quote from: .Attila on 2007-06-05, 22:45:21
Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?

biztos azért, mert szar a bélműködésed
nincs szerencséd.

a gyümölcsösdiben meg egyetértünk :tezsvir:

simán csak ez van itthon és láss csodát: ehető is. csak azért csodálkoztam, mert alapesetben megvenni sem vagyok hajlandó....
Be kell idomítani az ősöket, hogy olyan szójayoghurt cuccot hozzanak ezentúl (azzal még Rounint is lehet üldözni, szal instawin)

Én

BitLord-ot használok, de mivel több rart töltöttem le egyszerre csak azt mutatja, h a rarból hiányzik valami->rar alkotóit nem részletezi
De mindegy leszedem másik torrentről max :)

Selmo

Ha nem spórolták ki a rarból a helyreállítási %-ot akkor még javítható is.

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-06-05, 21:28:09
Jövő héttől szeptemberig nem leszek.
Jó utat  :cool: Érezd jól magad! És ne maradjon az Államokban egy fia kocsma se, amit ki nem próbáltál!
(Most akkor megy Raggie is? akkor neki is minden jót!)

Amszterdam és sör téma: nem csak a Heineken származik onnan :)
A város neve azt jelenti, hogy "gát az Amstel folyón". A folyó vizéből pedig sört is lehetett főzni. Azóta is gyártják, azonos néven, és az is elég híres lett.
(mai trivia óránkat hallották)

.rar letöltéséről: értem én, hogy ftp szervereken meg irc botokon meg régebbi p2p alkalmazásokban miért volt alap a .rar-okból álló release: ha az ellenőrzőösszeg rossz, elég egy részt javítani. De valaki mondja már meg nekem, hogy a "modern" torrentes release-ek közül miért van még most is egy csomó raros?

Member

Nem tudom, de imádom, amikor egy 190 megás albumról egyetlen mp3 kellene és rar-ban van.

Selmo

Tudatlanok, lusták, csakazértis, passz...

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2007-06-05, 23:52:52
Amszterdam és sör téma: nem csak a Heineken származik onnan :)
A város neve azt jelenti, hogy "gát az Amstel folyón". A folyó vizéből pedig sört is lehetett főzni. Azóta is gyártják, azonos néven, és az is elég híres lett.
(mai trivia óránkat hallották)
Ez mind szép és jó, csak az Amstel szar sör. :D

Manitu

Quote from: Próféta on 2007-06-05, 23:52:52
.rar letöltéséről: értem én, hogy ftp szervereken meg irc botokon meg régebbi p2p alkalmazásokban miért volt alap a .rar-okból álló release: ha az ellenőrzőösszeg rossz, elég egy részt javítani. De valaki mondja már meg nekem, hogy a "modern" torrentes release-ek közül miért van még most is egy csomó raros?
Lustaság. Így ugyanazt a cuccot kell elküldeni a torrentes és az irc distronak is.


Rounin

Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:26:11
a Demonoid mióta magyar? :D

De ott nem kell aránynak lenni meghívóhoz, csak szimplán felelősséget kell vállalnod a meghívottért :p.

Darkstar

Őőő, manga megjelenésekhez melyik threadet használjuk? o.O
Manitu és Member: Kodomo no Jikan ch 6
http://rapidshare.com/files/35458737/Kojika_ch06_by_TW_at_HF_Loli.rar.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Hülye idő van, de legalább kezd rendszereződni.
Nappal fülledt meleg, este egy vihar, éjszaka is tovább csöpörög.
Így reggelre újra kellemes hűvös van, mire lefekszem :jee:
Megyek lepihenek pár órára. jóccakát

minuszmiki

Errefelé meg olyan teljes sötétség van, amilyet már rég nem láttam, az esti vihar kiütötte a közvilágítást a környéken, az ég is felhős, semmit sem látni kint, marha jó.  :cool:

sirtomi

Nálunk éjjel már csak kicsit szemerkélt. Este 6 körül volt egy rövid viher dörgéssel, villámlással és zuhogó esővel. A hőmérséklet kellemes, de útálom ezt a borult, komor időjárást.

Member

#9261
Reggel felébredve azt hittem, hogy még mindenki alszik, ezért csendben lopakodtam mindenhova. Gondoltam olyan 4-5 körül lehet. Erre rá kellett jönnöm, hogy már fél 10 van... :eek:
(@°ß$#t van ilyen sötét... :ejj: )

Quote from: Darkstar on 2007-06-06, 03:01:34
http://rapidshare.com/files/35458737/Kojika_ch06_by_TW_at_HF_Loli.rar.html
Számításokat végezve, amennyiben egy anime EP torrenten való letöltését durván 200 megának számoljuk, akkor a 4 kijövő DN és a kéthetente letöltött SP durván 1000 megát tesz ki, továbbá tegyük fel, hogy minden nap elb@szok 30 megát itt-ott, akkor az 1900, és akkor elvileg még marad 1172 MB minden másra, ezért a letöltés javasolt, mert sokkal jobb, ha csak a negatív végkifejletet tanulmányozva a mangában utálnám meg és nem egy 233 megás epizód után. :D

Ramiz

meghúztak elektróból! bássza meg! Megvan az első keresztem! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: Darkstar on 2007-06-06, 03:01:34
http://rapidshare.com/files/35458737/Kojika_ch06_by_TW_at_HF_Loli.rar.html
Elolvasva. Tetszik benne, ahogyan a tanár gyerek kapcsolatot ábrázolták, az osztályon belül nem veszik komolyan, még a diákok szólnak be neki, aztán a végén
[spoiler]gyk. összeomlik a kiscsajban egy felépített reményvár.[/spoiler]

Szerintem nézni fogom.

Zsiga

Visszatérve a tegnapi lusta/idióta warez release groupok témájához, hogy lehet egy group annyira retardált hogy a DVD-R lemezek méretéhez (4489MB) igazítja a release-t és nem a +R-hez (4482MB), ráadásul gyönyörűen belövi a kettő közé, 4485MB-ra, hogy a jófajta Plextor vagy Verba +R lemezeimre ne férjen rá, helyette írhassam a régről maradt "selejt" TDK -R-re... :lame: :morci:


kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-06-06, 16:36:38
Visszatérve a tegnapi lusta/idióta warez release groupok témájához, hogy lehet egy group annyira retardált hogy a DVD-R lemezek méretéhez (4489MB) igazítja a release-t és nem a +R-hez (4482MB), ráadásul gyönyörűen belövi a kettő közé, 4485MB-ra, hogy a jófajta Plextor vagy Verba +R lemezeimre ne férjen rá, helyette írhassam a régről maradt "selejt" TDK -R-re... :lame: :morci:

Arról nem is beszélve, hogy a "hivatalos" release-eken még 20MB ráhagyás is szokott lenni a biztonság kedvéért.
Failure is the default option


Darkstar

Állítólag jobb a font és pár fordítási hiba javítva lett

Quote from: AnonNew version from 2006-6-6

Enjoy, and thanks to Anonymous who redid the fonts and some SFX.

Also corrected a little translation mistake

http://rapidshare.com/files/35571065/Kojika_ch06_remastered_by_TW_at_HF_Loli.rar.html
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-06-06, 10:50:42
meghúztak elektróból! bássza meg! Megvan az első keresztem! :D

Welcome to the club  :tezsvir: