Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-06-15, 21:23:18
BP3 nincs, de pl az EAF1 gyenge előfeltétele és arra épül pár dolog. De még nem fix semmi (az eafot leszámítva), majd később derül ki. Isten hozott az új rendszerben. :D
Suxx to be you. :) Remélem azért a poén leesett... ;-)

kikuchiyo

Ágyból netezni jó...  :D
Az már kevésbé, hogy csak akkor van wireless, ha a hasamon van a laptop, így kb. vakon tapogatózom a billentyűzeten...  :comp:
Failure is the default option

Kvikveg

Mindjart megsajnallak, te szegeny... :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

hehe..
ágyból úgy szoktam netezni, hogy félig felülök (nekidőlök a falnak támasztott
párnának), a két lábam egy hegyesszögű háromszög alakjában behajlítva, erre
támasztom a notit, ami így kb 45°-ban áll. Egy baj van csak vele, pár nap alatt
megfájdul a hátam/derekam :o

Most értem haza szakirány félévzáró buliból :)

Mai tanulság: ha nem keverem az italokat, és abbahagyom, amikor már pont
kezd forogni a környék, majd eszek rá, akkor 1-2 óra alatt kijózanodom és
másnaposság (na jó, most még csak aznaposság lenne) nélkül megúszom :)

Tycho

Ezer bomba és kartács! Reggel majd' elalszok, alig látok ki a fejemből... összepakolok végre és túlélem, hogy ne aludjak el a zuhany alatt, és kimegyek a villamosmegállóba... látom, hogy a villamos elmegy az orrom előtt, ezért hazarohnok, hogy megkérjem fatert, hogy munka előtt vigyen ki a buszpályaudvarra... elvisz félútig, közben morog, hogy nem ér erre rá... majd az 1-es villamoson eszembe jut, hogy ku**a jó, mert hiába érem el mégis a buszom, vagy ha lekésem még lenne egy majdnem jó időben érkező busz, ha oda vissza nem járom meg az utat, hogy elérjem, mert otthon maradt a pénzem amiből jegyet vehetnék és a bankszámlámat 0-ra ittuk zimaЯ és Raggie búcsúztató buliján... Instawin fo' today...   :comp:

Kuroi Tenshi

Már én is mentem el úgy táborozni pár éve, hogy pénztárcám otthon maradt :o

Én meg asszem lassan lefekszek :)

Tycho

Jah, csak gondolom rád még extra örömként nem sértőddött meg párod miatta :angyali:

minuszmiki

Huh, most jöttem haza unokaöcsém általános iskolás ballagásáról, nagyon rég nem vettem részt ennyire siralmas eseményen. Na persze yay meg loliz meg  :hopp:, de ilyen mennyiségű közhelyt meg hülye embert egy rakáson...

Member

Érdekes helyeket sorsolnak ki Emitel-ék, hogy vigyek oda szórólapot. Volt, ahova egy rendes kapuajtó kellett volna a deszkalap helyett, meg egy postaláda, meg egy fűnyíró, nem pedig 1 GB ADSL. :eek:

Kvikveg

K*rva eletbe.
Teljes nyugalomban keszulok csigatempoban a takaritashoz, hogy fel6ra kesz legyek, mondvan hogy 7kor koncert, a koruse ahova jartam, a karnagy PhD zarokoncertje. =jelentos esemeny, amin illik ott lenni, mert szeretem. Jofej. Mivel mar 2 koncertre nem mentem, pedig megigertem (najo, nem szent eskuvel, de hat ize), most gondoltam megnezem pontosan hova kell mennem, erre latom, hogy 15:30. A jo k*rva eletbe. Es tegnap raadasul szembe jott a mozgolepcson az egyik tag, es meg utana is kialtottam, hogy szombaton ugye 7kor... Francba. B*sszameg. B*sszameg. B*sszameg.
:bruhuhu:

Argh.

Megyek meaculpazni es a bescannelt kottakat letisztitani vegre. Anyam. Ah. Utalom magam ilyenkor.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Mi meg végre befejeztük a lakásfelújítást, úgyhogy most jól megérdemelt pihenésemet töltöm. Hihetetlen mennyiségű lom tud összegyűlni a szeméttárolóban 10 év alatt :D Igazi öröm szétválogatni a pinyóba meg a kukába :D

Baggio

ezen a napon tanulni lehtetlenség. kb 1 oldalt haladtam, a szigorlat meg erősen közelít, már csak 11 nap  :frown:

Manitu

Én vagyok a hülye, vagy a kereső tényleg csak egy találatot ad topiconként, és ha később valaki újra említette azt, amit keresnék, akkor b*szhatom? :confused:


Darkstar

A kereső egy darab sz@r. Nem1* volt, hogy nem találtam meg egy postomat, pedig tudtam, hogy mi volt benne, majd manuális keresés és copypasta után SEM dobta ki. Az pedig, hogy topicímeket nem lehet keresni = fail.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Ramizek oldalanak mi a cime?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

vázzze ti asztat tuttátok hogy rss-ként is föl lehet iratkozni usteam-re, és mutatja milyen topic-okban születtek új hozzászólások?  :eek: én csak most fedeztem föl, de azt hiszem használni fogom, hátha beválik :)

Dreamcleaver

Ha csak nincs valahova kirakva egy bazinagy narancssárga villogó RSS jel, akkor én meg nem találom. De amúgy se használok RSS-t.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#9799
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-16, 20:54:32
Ha cak nincs valahova kirakva egy bazinagy narancssárga villogó RSS jel, akkor én meg nem találom. De amúgy semm használok RSS-t.  :D
firefox-ban a címsor végén szúrtam ki az rss jelet a fórum böngészése közben, kíváncsiságból rákattintottam, és szép idősorrendben kiadta az utolsó hozzászólásokat. pontos működéséről, hogy mi alapján mennyit és hogyan ír ki, még gőzöm sincs, de majd kiderül :)

amúgy ím: http://usteam.hu/forum/index.php?type=rss;action=.xml

szerk: úgy néz ki az utolsó 5 hozzászólást jeleníti meg, szóval csak akkor hasznos, ha pár percenként fölnézel, hogy miket írtak :)
szóval úgy néz ki haszontalan ez az rss "fölfedezésem". de legalább tudjuk, hogy van ilyen is :haha:

Dreamcleaver

Elolvastam Ramiz bejegyzését, és mikor visszakapcsoltam usteamre majd kiment a szemen és vibrált minden. Utálom a fekete háttéren fehér betűt.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Én meg a világos háttereket...
Fekete: szemnyugtató.
Világos: na most bámulj belel egy lámpába....

Dreamcleaver

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-16, 22:13:04
Én meg a világos háttereket...
Fekete: szemnyugtató.
Világos: na most bámulj belel egy lámpába....

Olvass sokat fehét betűt fekete vagy egyébb sötét hattéren, és szétmegy a szemed. Ha meg túl világít neked a fehér/szürke háttér, akkor vedd lejjebb a világosságot a monitorodon. :rollleyes:  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

de pl az is ajánlott, hogy ne vaksötétben számítógépezz :) nem kicsit kíméli a szemet, ha a szobában föl van kapcsolva a lámpa :)

Kuroi Tenshi

Lámpa <- bogarak.
Ha viszont az ablakot becsukom, akkor meg nem hül a lakás.
:)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-16, 22:44:59
Lámpa <- bogarak.
szúnyogháló? :D

(ha esetleg következőnek azzal jönnél, hogy akkor nem lehet kihajítani a macskát az ablakon, stb, akkor fölvetném a külön levehető keretbe szúnyogháló ötletét :D :__devil:)

Kuroi Tenshi

Néhány ablakban van is, de pont itt a gép melletti ablakban nincs.
Amikor kértem, akkor azt a választ kaptam, hogy "ne gépezz annyit" ::)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-06-16, 22:46:54
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-16, 22:44:59
Lámpa <- bogarak.
szúnyogháló? :D

(ha esetleg következőnek azzal jönnél, hogy akkor nem lehet kihajítani a macskát az ablakon, stb, akkor fölvetném a külön levehető keretbe szúnyogháló ötletét :D :__devil:)
Nálam is hasonló a helyzet mint Tenshinél, nyitott ablak nélkül megdöglök (mondjuk így is...) mert mindent szépen lehűt a légkondi kivéve az én szobámat, szúnyoghálót meg a ház szabályai miatt nem lehet felszerelni.
A monitor fényereje természetesen a minimumon van.

Fazék

akkor ez így tényleg szívás.

nekem egy délre és egy nyugatra néző nagyobb ablak van a szobámban nyithatók bukóra és rendesen is, és lassan a másodikra is megoldom a szúnyogháló föltételét, ha ez bármennyire is vígasztal titeket :__devil:

Member

Még 1 kánikula topic? :)
Nálunk külső szoci időbeli redőny van, azt leenged és ablak kinyit.