Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

noriko

suliról jut eszembe, hogy ma amikor kb egy hét lakásfogság után bemásztam az egyetemre, néztem ki az ablakon és pont ráláttam egy tanteremre. akkor döbbentem rá, hogy már vannak órák! és hogy engem ez már nem érint! fura érzés volt ^^
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Hehe, az unokatestvérem is most kezdte az egyetemet, és lelkesen mesélte, hogy hány- meg milyenféle órája van (növénytan, genetika, kutyafüle), és hogy terepgyakorlat és hogy be kell járni az órákra, nekem meg egy fura érzés motoszkált a fejem hátsó részében, hogy jé, egyszer nagyon régen ez engem is érintett... :)

(Ma meg már értekezletem is volt, abszurd leírni is)
Failure is the default option

noriko

oh wow you're all grown up!  :haha:

hmm...most még írnom kéne valami extrát, hogy ne legyen chat jellege, de nem jut eszembe semmi. -_-
oh well.
"I wish I could, but I don't want to."

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-09-17, 17:51:27
témám ez volt:
[spoiler=legal stuffz]Szerzői jog az Európai Unióban: közös jogkezelés a belső piacon[/spoiler]

Jogász vagy?

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-17, 18:07:29
Hehe, az unokatestvérem is most kezdte az egyetemet, és lelkesen mesélte, hogy hány- meg milyenféle órája van (növénytan, genetika, kutyafüle), és hogy terepgyakorlat és hogy be kell járni az órákra...

Az igen. Nálunk a profok külön kihagysúlyozták, hogy nem kötelező bejárni, csak melegen ajánlott.  :lazza:

Próféta

szakdolgozathoz :jee: és welcome back

noriko

tudom hogy nem most volt, de nézegettem azt a "mennyit ér a hullád a tudománynak" kérdőívet, és arra a megállapításra jutottam, hogy a legtöbbet a fiatal, kemikáliáktól mentes szervezettel rendelkező, egyébként meg ritka betegségekben szenvedő, elhízott vagy kigyúrt, hosszúhajú albínó törpék vagy óriások hullája után fizetnek.  :lazza:



Quote from: Solid Snake on 2007-09-17, 18:22:03
Jogász vagy?
csak hallgató. vagyis már az sem... oh noez! i'm in between. ^^

"I wish I could, but I don't want to."

minuszmiki

Függőség témákhoz: én az ilyen sós cuccokat nem tudom abahagyni (chips, sósmogyi, ilyenek), de szerencsére sosincs belőlük annyi itthon, hogy megártson. Egyébként amíg jártam egyetmre, nagyon sokat dohányoztam, napi egy-két doboz elment szorgalmi időszakban is, de amióta itthon rohadok, beérem 6-8 szállal.

Solid Snake

Quote from: noriko on 2007-09-17, 20:41:03
tudom hogy nem most volt, de nézegettem azt a "mennyit ér a hullád a tudománynak" kérdőívet, és arra a megállapításra jutottam, hogy a legtöbbet a fiatal, kemikáliáktól mentes szervezettel rendelkező, egyébként meg ritka betegségekben szenvedő, elhízott vagy kigyúrt, hosszúhajú albínó törpék vagy óriások hullája után fizetnek.  :lazza:

Minél ritkább, annál drágább.  :smile:
Egyik alaptétel Mikroökonómiából (hogy én mennyire utálom azt a tantárgyat...  :ejj:).

Manitu

[rant]
Hogy azt a jó @#&%! a UPC-nek :Eztneked: Gondoltam kicsit visszavetetek a net sebességéből, bőven elég nekem a másfél megabit is, nem kell feltétlenül öt, anyagilag meg nem mindegy. Felhívom őket, persze, lehet, két gombnyomással elintézik, de perkáljak 2k HUF-t amiért lefele módosíttatom, és hány év hűségszerződést akarok, egyet vagy kettőt? Természetesen csak azután, hogy a változtatásokat már alkalmazták :morci:
[/rant]


Bishop

Függőssége: A cola-t én se szeretem de Lift narancs a mániám azt szinte heti 4 literrel vagy még több nyáron napi 2 liter :muhahah: Szerintem nem okoz függősséget csak egyszerűen nagyon olcsó nem olyan sz*r löty mint amit ennyiért szoktak árúlni nincs benne koffein, és a cukor tartalma is jó. Cola-val annyi a baj meg a többi coca-cola pepsi termékkel hogy annyi cukrot raknak bele hogy egyszerűen nem lehet abbahagyni inni.
Chipset ritkán eszem,de például napraforgót elég gyakran. Meg úgy alapból enni azt nagyon szeretek  :angyali:
Cikizni soha nem szívtam el egyet se és nem is tervezem.Egyszerűen nem értem hogy valakinek mi a jó abban ha arra költi a pénzét hogy valami rosz fűnek a füstjét szívja. Mondják hogy lenyugtat, hát akkor én már ilyenkor inkább eszek vagy itt az internet. Gép internet függőségem viszont évről évre rosszabb. Kb 5 éve van gépem és szinte duplázódik az órák száma amit elötte töltök. Sőt már internet nélkül meg sem vagyok ,nyáron egy hónapig nem volt internetem és már a végén télleg kezdtem megbolondulni. Legjobb amikor tesómnak volt esküvője és ahol volt a kaja mellete volt egy internet kávézó,na én ott egy óráig ültem amikor sikerült kiszöknöm :muhahah:
Alkoholt csak azért nem iszok mert nincs megfelelő társaság. Ez a népi összejövetel abba az egy kocsmába ahol minden tizenéves lóg hétvégén aztán ki milyen szépet tud hányni meg mekkora hülyeséget tud csinálni valahogy nem az én műfajom.

Én

Én mostanában szotyifüggő lettem, szinte napi egy zacsi :D Annak idején citromos Nestea-t vedeltem literszám.
Bishop nekem nyáron 2 hétig nem volt gépem, se mp3 lejátszóm, hifire nem volt semmi, szal zene gép net kilőve, TV és Rádió marad, meg RL :D Mondjuk szerencsére épp dolgoztam :D

Fazék

Quote from: Manitu on 2007-09-17, 23:01:04
[rant]
Hogy azt a jó @#&%! a UPC-nek :Eztneked: Gondoltam kicsit visszavetetek a net sebességéből, bőven elég nekem a másfél megabit is, nem kell feltétlenül öt, anyagilag meg nem mindegy. Felhívom őket, persze, lehet, két gombnyomással elintézik, de perkáljak 2k HUF-t amiért lefele módosíttatom, és hány év hűségszerződést akarok, egyet vagy kettőt? Természetesen csak azután, hogy a változtatásokat már alkalmazták :morci:
[/rant]
részvétem, de most legalább egy életre megtanultad, hogy minden rohadt információt kicsikarni akárhol, akármilyen változtatás előtt, különben megszopatnak...

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2007-09-17, 18:01:32
suliról jut eszembe, hogy ma amikor kb egy hét lakásfogság után bemásztam az egyetemre, néztem ki az ablakon és pont ráláttam egy tanteremre. akkor döbbentem rá, hogy már vannak órák! és hogy engem ez már nem érint! fura érzés volt ^^

Ezek után óvatosan nézegess be ablakokon, nehogy egy irodát láss, és
felötöljön benned a gondolat, hogy ez viszont érinteni fog  :angyali:

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-17, 18:07:29
(Ma meg már értekezletem is volt, abszurd leírni is)
Még mindig jobb, mint a tárgyalás :haha:

Quote from: Solid Snake on 2007-09-17, 21:01:31
Egyik alaptétel Mikroökonómiából (hogy én mennyire utálom azt a tantárgyat...  :ejj:).
Csak a legtöbb helyen szarul tanítják, sajnos. Ha valaki (nyilván tanár erre nem képes)
rendesen elmagyarázza, rádöbben az ember, hogy a háttérben egész logikusan van
felépítve, és érthető is. De hülye sorrendben tanítják, először a kínosan egyértelmű,
azután bedobnak a mélyvízbe, amihez az összefüggések hátterét csak később (mikro 2)
magyarázzák el.

Quote from: Én on 2007-09-17, 23:15:26
Én mostanában szotyifüggő lettem, szinte napi egy zacsi
Az sztem még messze nem függőség.

Ha már ilyenek:
kólát nem szeretem
csipsznél, ropinál, stb nassnál alapmértékegységem a zacskó, csokinál pedig
a sor, de csakis a 300g-osnál :D különben sorok :D De ebből semmi nem látszik
rajtam...

Én

Ne átlagos csomagban gondolkodj :ejnye:

.Attila


Darkstar

Quote from: .Attila on 2007-09-17, 23:38:17
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-17, 23:35:23
De ebből semmi nem látszik rajtam...

:uzi:
Nyugi, ő már a másik véglet. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


Kuroi Tenshi

Amilyen vastag vagyok, talán el se találtok :D

Cobra

Igaz nem eszem túl sokat (csokiból is max 100-120g/nap), de pl mostanában próbáltam hízni kicsit, de nem sikerült még 61kg fölé mennem :) Pedig régen 63 körül voltam, de valamiért a tavasszal csak 59-et mutatott a mérleg, így elkezdtem kicsit többet enni, de még így se akar összejönni a régi 63 kiló. Igaz én nem tudok annyi kaját magambagyömöszölni, mint amennyit néha 100+ kilós emberektől látok.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Én mostanában 72 kilóra feltornásztam magam aminek örülök, jó is a menzkaja. Mondjuk betegeskedés alatt valsz fogyok... remélem a nem létező felesleget :P

Kuroi Tenshi

Quote from: Cobra on 2007-09-18, 00:37:47
mostanában próbáltam hízni kicsit, de nem sikerült még 61kg fölé mennem :) Pedig régen 63 körül voltam, de valamiért a tavasszal csak 59-et mutatott a mérleg, így elkezdtem kicsit többet enni, de még így se akar összejönni a régi 63 kiló.
:tezsvir:
Nálam az abszolút max 62kg volt. Most kb 57-et mutat a mérleg. Mellé vagyok 192cm...

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-18, 00:52:47
Quote from: Cobra on 2007-09-18, 00:37:47
mostanában próbáltam hízni kicsit, de nem sikerült még 61kg fölé mennem :) Pedig régen 63 körül voltam, de valamiért a tavasszal csak 59-et mutatott a mérleg, így elkezdtem kicsit többet enni, de még így se akar összejönni a régi 63 kiló.
:tezsvir:
Nálam az abszolút max 62kg volt. Most kb 57-et mutat a mérleg. Mellé vagyok 192cm...
OMG man the harpoons! :D

Fazék

férfi 70 kiló alatt csak karácsonyfadísz  :lazza:

jelentem 73 vagyok +-2 mostanában, de voltam már 79 is, amikor kicsit ellazultam 2006 nyarán :D (kb 180 cm)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-09-18, 00:59:39
férfi 70 kiló alatt csak karácsonyfadísz  :lazza:

jelentem 73 vagyok +-2 mostanában, de voltam már 79 is, amikor kicsit ellazultam 2006 nyarán :D (kb 180 cm)
Suxx to be you, fatty... :angyali:

Én

Lányok híján mi súlyproblémázunk?  :rotfl:

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-09-18, 01:01:35
Quote from: Fazék on 2007-09-18, 00:59:39
férfi 70 kiló alatt csak karácsonyfadísz  :lazza:

jelentem 73 vagyok +-2 mostanában, de voltam már 79 is, amikor kicsit ellazultam 2006 nyarán :D (kb 180 cm)
Suxx to be you, fatty... :angyali:
csak nehéz csontozatom van :D


Fazék


Zsiga


noriko

 :haha: látom, ez a téma is olyan, mint az időjárás, vagy a "párkapcsolatok.." topicban a fiú-lány barátság :D

mostanában úgy érzem fogytam btw
a stressz....^^"
"I wish I could, but I don't want to."