Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 19:08:21
Bocs, de úgy nézett ki, mintha egy tizenegy-két éves PPG-Zetard áállította
volna össze. A kép és az első kérdés elolvasása után már zártam is be a tabot,
és gondoltam, hogy ugye most csak vicceltél....
Talán mert pont ennyi éves PPG Z retardoknak szólt?
A banner az ottani fórum bannerja volt.

.Attila

Egy idő után szerintem már lényegtelen, mennyire is hasonlít, a lényeg, hogy a gyerek már ezt hallja mindenben ;)

kikuchiyo

 :eek: A PPGZ-nek vannak rajongói (Memberen kívül)?

:bruhuhu: This world is ripe for destruction.
Failure is the default option

Member

http://tothez.com/
Elvileg van két fansubber csapatuk is, ami a gyakorlatban semmit sem csinál, a tanulmányokra hivatkozva.

Lehet, hogy megpróbálom az Animeaddicts-ot, nincs kedvem "szülő munkatársait" vagy "osztályfőnök új osztályát" affelől kérdezni, "Ha kirándulni mennétek, ki szervezné?".

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 19:08:21Ha már vicc, meg szar munka, most olvastam egy ilyen gyakornoki "állást",
amit még volt is pofájuk felrakni:
OMG, ez az Ámon Ada-féle Energia Klub? Hú, azokról nem tudom eldönteni, hogy green-for-hire emberek, vagy csak sötétzöldek :)

Tycho

Quote from: Próféta on 2007-09-30, 19:37:00
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 19:08:21Ha már vicc, meg szar munka, most olvastam egy ilyen gyakornoki "állást",
amit még volt is pofájuk felrakni:
OMG, ez az Ámon Ada-féle Energia Klub? Hú, azokról nem tudom eldönteni, hogy green-for-hire emberek, vagy csak sötétzöldek :)
bérhülyék :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2007-09-30, 19:37:00
OMG, ez az Ámon Ada-féle Energia Klub? Hú, azokról nem tudom eldönteni, hogy green-for-hire emberek, vagy csak sötétzöldek :)
Utánanézve, úgy néz ki. Akkor visszavonom az "energialobbi korrupciós hivatalát".
Érdekes lehet, meg az új szakdoga-témámhoz is erősen kapcsolódna, de ennyire
nem vagyok elhivatott, meg a zöldnövényekkel ellentétben nekem nem elég a
napfény+föld+eső+levegő :)

Kazenokizu

Ha már itt járunk, én mit mondjak? Állambácsi elvárja, hogy úgy dolgozzak majd rezidensként, hogy egy fitying fizetést nem kapok, plusz havonta fizessek (2 éven át) 330.000 Ft-ot a "taníttatásomért", vagyis azért, hogy haladok a szakvizsga felé. Jó, mi? És csodálkoznak, hogy mindenki külföldre menekül... Hacsak egy év alatt nem változok át fényevő éti csigává (mert kajára és lakásra ugye nem lesz pénz), sürgősen vmi más szakma után kell néznem.
Úgyhogy akinek van/lesz munkája és életkilátása, az ne rinyáljon! :D :hehe:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

Nem rinyálok, csak beírtam, mert sztem nevetséges.

Ha ilyen rossz, miért nem mész ösztöndíjjal külföldre?

kikuchiyo

I lol'd:

QuoteLive rates at 2007.09.30 18:07:21 UTC
1.00 USD = 0.991300 CAD
United States Dollars Canada Dollars
1 USD = 0.991300 CAD 1 CAD = 1.00878 USD
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Jah, ezen a kanadaiak egy ideje már röhögtek, hogy az ő dolláruk
hamarosan erősebb lesz, és lám :D grat Bush!

Kazenokizu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 21:14:23
Nem rinyálok, csak beírtam, mert sztem nevetséges.
No offense, nyugi, értem, hogy mire gondoltál, csak viccből írtam a rinyálást. ;)
QuoteHa ilyen rossz, miért nem mész ösztöndíjjal külföldre?
Mert a kutyának sem kell egy sima orvos. (És mert nincs 5.0-ás átlagom, meg 5 nyelvből felsőfokú nyelvvizsgám, és nincsenek kapcsolataim.) Ha már lenne szakvizsgám, menekülnék én is, úgy lenne esélyem. De jelenleg azt tervezgetjük a barátaimmal, hogy vmi OKJ-s szakmát elvégzünk, hogy egyetem után kapjunk munkát. Aztán hátha változik a rendszer vmit...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kikuchiyo

Ez azért tökjó, hogy emberek (te pl.) végtelen kitartással és áldozatvállalással elvégeznek egy olyan nehéz egyetemet, mint az orvosi, aztán nem lesznek orvosok, mert a rendszer gyakorlatilag lehetetlenné teszi.  :ejj:
Failure is the default option

Kazenokizu

Na igen.
És ha már ennyire benne vagyok a panaszkodásban, azért az is tök jó, hogy pl. 4.61-es átlagra nem kap az ember ösztöndíjat, egy fillért sem... De ha már eddig eljutottam, puszta mazochizmusból csakazértis elvégzem és nem hagyom abba. :D

Na de megyek tanmenetet gépelni, sálálálálá...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Nah, látszik, hogy a magyarok jobb társaság, máris 2 oldalnyi post jött össze fél óra alatt a felmérésemre.
Dögöljetek, PPG Z fanok. :fuk-u:

Tycho

Quote from: kikuchiyo on 2007-09-30, 19:27:59
:eek: A PPGZ-nek vannak rajongói (Memberen kívül)?
Quote from: Member on 2007-09-30, 21:55:49
Dögöljetek, PPG Z fanok. :fuk-u:
:muhahah:

Bishop

Quote from: Member on 2007-09-30, 21:55:49
Dögöljetek, PPG Z fanok. :fuk-u:
Vigyázz mert visszaüt  :D

Fazék

Quote from: Kazenokizu on 2007-09-30, 21:51:044.61-es átlagra nem kap az ember ösztöndíjat, egy fillért sem...
mennyi az évfolyamátlag, hogy erre nem kapsz semmit?!?!? :eek:

Próféta

Kaze:
Akkor nem rinyálok, semmi jogom. Ez most már többszörösen, hatványozottan durva.

----

Kis színes: ma bicikliztem egy órát. 10 éves korom óta kb. először voltam két keréken; max három vagy négy ötperces kivétel volt azóta. Egész jól ment, már csak három dolgot kéne újra megtanulnom: (1) felszállni és elindulni, (2) egyenes vonalban haladni, illetve (3) megállni (még kontrafékes bringával nyomtam régen, jó is volt az, de ennek most csak ilyen vacak semmiresejó kézifékje van). Távlati terveimben szerepel a váltó kiismerése.


Member

Quote from: Bishop on 2007-09-30, 22:05:39
Vigyázz mert visszaüt  :D
Üssenek vissza, csak subbolják le végig, az anime érdekel, nem a fanclub.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2007-09-30, 22:10:39
Kis színes: ma bicikliztem egy órát. 10 éves korom óta kb. először voltam két keréken; max három vagy négy ötperces kivétel volt azóta. Egész jól ment, már csak három dolgot kéne újra megtanulnom: (1) felszállni és elindulni, (2) egyenes vonalban haladni, illetve (3) megállni (még kontrafékes bringával nyomtam régen, jó is volt az, de ennek most csak ilyen vacak semmiresejó kézifékje van). Távlati terveimben szerepel a váltó kiismerése.

Animébe illő geek jelenet... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Edina-chan

Uh, én is rég bicikliztem..jó pár éve^^' de amikor felülök rá, és elindulok, akkor az kb olyan Azumanga - Osaka effektus..:D
de attól még nem felejtettem el bicajozni,csak..nekem igen veszélyes xD maradok a gyaloglásnál, az valahogy stabilabb.

Én

Én viszonylag nagy bringás vagyok, nyáron szinte minden nap tekertem keveset-sokat, suliidőben inkább csak hétvégén. Idén még csak 3 defektem volt, ami jó. :D

Member

Drága a biciglit karbantartani, inkább gyalogolok (meg Szegedre nehéz lenne kicsit levinni nagyobb kocsit nélkül... Tudom, holnap kerekezzek le :haha:).

Kazenokizu

Quote from: Fazék on 2007-09-30, 22:06:09
Quote from: Kazenokizu on 2007-09-30, 21:51:044.61-es átlagra nem kap az ember ösztöndíjat, egy fillért sem...
mennyi az évfolyamátlag, hogy erre nem kapsz semmit?!?!? :eek:
4.63 - ilyen szerencsés vagyok :D (azért ilyen magas 4-5. éven, mert vannak, akik már akkor megcsinálják a diplomamunkájukat, ami ha 5-ös, akkor iszonyúan felhúzza az átlagot, mert nagyon sok kreditpontot ér. Én meg még csak most csinálom, úgyhogy nekem a 4,61 csak "szimpla" átlag volt.)

Quote from: Próféta on 2007-09-30, 22:10:39
Kaze:
Akkor nem rinyálok, semmi jogom. Ez most már többszörösen, hatványozottan durva.
Köszönöm az együttérzést!  :haha:



Bicikli: volt régebben, de sikeresen ellopták, azóta inkább gyalogolok (+DKV), nem szeretném a debreceni bringa-eltulajdonítók vagyonát még egy biciklivel növelni. :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Én

Quote from: Member on 2007-09-30, 22:37:00
Drága a biciglit karbantartani
Ne hidd, nekem vagy 3 éve ez a szar van, és amit ráköltöttem az néha gumibelső volt. ;) Persze én igénytelen vagyok.

Member

Nekem is azt kellene vennem bele, mind a kettőbe, de nem akarok kiadni rá. :D

Nakedape

diákigazolvány nélkül még olcsóbbank tűnik majd a biciaj :D én egy uszkve 30 éves, minőségi darabot nyúzok (PUCH) érd-bp viszonylatban is akár,( ha nem vagyok lusta)

2 év alatt sztem 40 000 alatt vagyok ( 15 K körül a bicaj, 8-9 K egy donor másik ( elgörbítettem a vázat.. csúnya esés volt..) egy ferde tengely, felszerelések (sisak pumpa) sok sok belső, most halt meg ekőször a külsőm, donorról levettem, tavasszal beruházom újra :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-09-30, 21:55:49
Dögöljetek, PPG Z fanok. :fuk-u:

:lul: :muhahah:

Quote from: Ramiz on 2007-09-30, 22:14:05
Quote from: Próféta on 2007-09-30, 22:10:39
bicikli
Animébe illő geek jelenet... :)
Benkyou, benkyou, benkyou...

Quote from: Member on 2007-09-30, 22:37:00
Drága a biciglit karbantartani
Nem tudom, nem volt biciglim ( :hehe: ), viszont biciklit karban tartani egyáltalán
nem az. Ha összeveted a (tömeg)közlekedés árával, beleszámítod a gyalogláshoz
képest megtakarított időt és energiát...
Ha már a párszázas belsőt is drágállod, elégnagy spurságra vall...

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-30, 23:26:46
Ha már a párszázas belsőt is drágállod, elégnagy spurságra vall...
We're still talking about Member, remember? :D