Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-16, 22:17:11
:3x3: Mondd, hogy direkt volt...
Oh shi... Leírjam százszor? :D


Tycho

Quote from: hargharg on 2007-10-16, 20:11:27
mindenki, akit erdekel, haver most irt, hogy B&B-t atadta valakinek, aki valoszinuleg Ramiz volt. : D
tessek nala erdeklodni a tovabbiakrol.
oroszom volt vele, söröztünk mi+Raggie, mutogatta bőszen nekünk. :jee: I sense WIN! ("uhhh huh huh huh huh" *loop* )

Ramiz

Quote from: hargharg on 2007-10-16, 20:11:27
mindenki, akit erdekel, haver most irt, hogy B&B-t atadta valakinek, aki valoszinuleg Ramiz volt. : D
tessek nala erdeklodni a tovabbiakrol.
mindenki, akit erdekel, egy uveg sor es par dvd arat atadtam valakinek, aki valoszinuleg hargharg haverja volt. : D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

Quote from: Tycho on 2007-10-16, 23:02:22
...
Quote from: Ramiz on 2007-10-16, 23:33:33
...

akkor ugy nez ki, nem tortent szeme*csere, jo mulatast! ^_^
rofl

Ramiz

Jé, ezt a * kicsillagozást most értettem csak meg. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-10-16, 19:57:07
Latest Member: Animefangirl93
No comment.
Már én is néztem tegnap, de nem akartam felhozni, mert tovább javulna a
rossz hírünk :D

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-16, 22:17:11
Szerk: unrelated...

Most olvasom a hírekben, hogy megtalálták annak a kisfiúnak a holttestét, aki állítólag eltűnt pár hónapja. Röviden: a szülők felelőtlensége miatt a kutyáik széttépték a gyereket, a szülők bejelentés helyett viszont kitalálták az eltűnés-mesét.

Nem emlékeztet benneteket ez egy másik, nagy visszhangot kapott ügyre?
Szép...
de engem nem emlékeztet semmire...

unrelated:
ah, a régi-új ava!

Quote from: Manitu on 2007-10-16, 22:35:37
Quote from: kikuchiyo on 2007-10-16, 22:17:11
:3x3: Mondd, hogy direkt volt...
Oh shi... Leírjam százszor? :D
Copypasta ftw! :D
Asszem valamiben el is volt sütve már a ctrl+c, ctrl+v százszorleírás poén

teraflare

Na ez remélem nem komoly.

Selmo

Pedig úgy néz ki.

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Hát annyi biztos, hogy ezzel is csak a gengszterek járnának jól, a közemberek csak a szívás végét kapnák megint a dolognak...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Rossz dolog egy öltönyös szekrényből kiborulva ébredni hajnalban, ne próbáljátok...

Manitu

QuoteA javaslat, a kereskedőket tenné besúgóvá. Nekik kellene elkérniük a vásárló adatait és azt jelenteni az adóhivatalnak. Kondorosi Ferenc, az új rend kormánybiztosa szerint, a kötelező igazoltatás, erősítené az állampolgári fegyelmet, és nem ütközne az alkotmányos rendbe.
Melyik bolygón él az a marha, aki ezt kitalálta? Kizárt, hogy egy ilyet keresztül lehessen vinni, ha mégis, akkor az elsők között fogok lelépni innen :ejj:


Cobra

Ezentúl majd minden max 124990Ft lesz (vagy az indulórészlete) és így sok problémától megkímélik magukat a kereskedők. Egyébként már csak azértis baromság, mert hogy akarják rákényszeríteni a kereskedőket ennek a betartására?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

A számlaadásra is rákényszerítették őket anno, azt se nagyon akarták akkor...


Lythis

Quote from: Manitu on 2007-10-17, 22:29:00
QuoteA javaslat, a kereskedőket tenné besúgóvá. Nekik kellene elkérniük a vásárló adatait és azt jelenteni az adóhivatalnak. Kondorosi Ferenc, az új rend kormánybiztosa szerint, a kötelező igazoltatás, erősítené az állampolgári fegyelmet, és nem ütközne az alkotmányos rendbe.
Melyik bolygón él az a marha, aki ezt kitalálta? Kizárt, hogy egy ilyet keresztül lehessen vinni, ha mégis, akkor az elsők között fogok lelépni innen :ejj:
Értelmetlennek és feleslegesnek tartotta Kondorosi Ferenc javaslatát Lythis, az USTEAM nevű földalatti anarchista mozgalom - tagjai valamiért mégis csak "a fórum" néven emlegetik - egyik tagja. Nyilatkozata további részében "tapló", "gyökér", és egyéb sértő jelzőkkel illette a "mélyen tisztelt" kormánybiztos urat, majd kitért Kondorosi Ferenc születésének körülményeire, és megkérdőjelezte az apa személyét is, csakúgy, mint az anya státuszát. Tudomásunk szerint Kondorosi Ferenc kormánybiztos nem reagált a nyilatkozatra, mondván "nem is hallottam".

Szóval ezt minek? Honnan van annyi pénzük? Felvettek hitelt, spóroltak, kölcsönkértek, etc? most komolyan, egy kereskedőt ez hol a fenébe fog érdekelni, ha kifizetik?!?!? Szerintem egyébként másképp is erősíthetnénk az állampolgári fegyelmet. Indítványozom, hogy legyen kijárási tilalom, vezessük be a "szeretjük a politikusainkat" napot, és úgy gondolom, hogy a propagandaminiszter tisztsége is régen betöltetlen... asszem az Andrássy út 60 korábbi feladatát ellátó épületre is szükség lenne valahol, és mi lenne, ha államilag maximálnánk nem csak az árakat, hanem azt is, hogy ki mennyit költhet egy hónapban, és mire?

Minden viccet félretéve: ennek mégis mi értelme lenne azon túl, hogy felesleges feszültséget szítanak vele?

Kvikveg

Az, hogy feszultseget szitanak vele, tehat addig se masra figyelunk?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Igen, az alatt hazahordhatják az ezüst-alapot... mennyire tökre jó.... :rolleyes:

Zsiga

Maga az ötlet nem lenne rossz, csak hozzá kéne csapni az árhoz legalább egy 5x szorzót mondjuk műszaki cikk/bútor/akármi esetében, autónál meg pl. 50x. Mert még én is - mint csóró egyetemista - ki bírtam köhögni 130k-t egy TV-re (pedig se nem loptam se nem sikkasztottam érte, de még füvet sem árulok, pedig anyám a legutóbb ezt feltételezte... :D), mért ne tehetné meg ugyanezt bárki más? Meg egy átlagember is össze tud spórolni egy Suzukira valót pár év alatt, arra viszont nagyon kíváncsi lennék hogy aki huszonsokmillás vagy mégdrágább Mercedest, Audit, BMW-t, akármit vezet, az ugyan honnan szedte rá a pénzt...

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-10-18, 00:01:20
Maga az ötlet nem lenne rossz, csak hozzá kéne csapni az árhoz legalább egy 5x szorzót mondjuk műszaki cikk/bútor/akármi esetében, autónál meg pl. 50x. Mert még én is - mint csóró egyetemista - ki bírtam köhögni 130k-t egy TV-re (pedig se nem loptam se nem sikkasztottam érte, de még füvet sem árulok, pedig anyám a legutóbb ezt feltételezte... :D), mért ne tehetné meg ugyanezt bárki más? Meg egy átlagember is össze tud spórolni egy Suzukira valót pár év alatt, arra viszont nagyon kíváncsi lennék hogy aki huszonsokmillás vagy mégdrágább Mercedest, Audit, BMW-t, akármit vezet, az ugyan honnan szedte rá a pénzt...
nagybátyám magának csak Mercedes-t hajlandó venni, mert enyhén Mercedes mániás és amúgy egy 2-személyes magánautószerelőműhelye van vidéken, szétgürizi magát, minden egyes fillérért megdolgozik, semmi esztelenségre nem költ (Mercedes-en kívül :D) és speciel vele szemben is igazságtalannak érezném a dolgot.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-10-18, 00:20:11
nagybátyám magának csak Mercedes-t hajlandó venni, mert enyhén Mercedes mániás és amúgy egy 2-személyes magánautószerelőműhelye van vidéken, szétgürizi magát, minden egyes fillérért megdolgozik, semmi esztelenségre nem költ (Mercedes-en kívül :D) és speciel vele szemben is igazságtalannak érezném a dolgot.
És mindig a legújabb S-Class csúcsmodell van a segge alatt? Mert én ezekre az emberekre lennék kíváncsi...

Fazék

#14209
Quote from: Zsiga on 2007-10-18, 00:26:39És mindig a legújabb S-Class csúcsmodell van a segge alatt? Mert én ezekre az emberekre lennék kíváncsi...
jogos, azokra én is kíváncsi lennék  :lazza:

amúgy valami E osztályos akárhányas mercit vett legutóbb pár éve, amit totálkárosra ítéltek, és olyan gyönyörűen megcsinálta, és olyan szépen karbantartja, hogy sztem lazán eladhatná vadiújként  :eek:
hiába no, ha valaki ért a munkájához... :)


(szerk: helyesírás...)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-10-18, 00:36:34
Quote from: Zsiga on 2007-10-18, 00:26:39És mindig a legújabb S-Class csúcsmodell van a segge alatt? Mert én ezekre az emberekre lennék kíváncsi...
jogos, azokra én is kíváncsi lennék  :lazza:

amúgy valami E osztályos akárhányas mercit vett legutóbb pár éve, amit totálkárosra ítéltek, és olyan gyönyörűen megcsinálta, és olyan szépen karbantarja, hogy sztem lazán eladhatná vadiújként  :eek:
hiába no, ha valaki ért a munkájához... :)

Utálom a tanulságokat. Túl igazságosak. Én olyan mesét akarok hallani, hogy "kevesett dolgozott, használt autót vett (amit az előző gazdája ütött-vert, ezért dupla annyi idősnek nézett ki), mégis boldog élete volt és mindenki irigy volt rá". :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Mercis ürge: :cool:

Kínos jelenetek a TV Shopban: http://www.pongalong.com/beerblog/index.php/best-qvc-bloopers-youtube-friday-five/
Azon a "lovon" behaltam.

Tycho

[spoiler=Tanulságos történet Ramiznak, ízlésesen fogalmazva, ahogy a kehely kocsmárosa is tenné:]Tycho és Raggie műegyetemisták délután paraméteresen megoldották a szilárdságtan beadandót becsületes munkával, majd Tycho hazavitte és behelyettesített és idáig tartó számolásának eredményét leellenőrizte kézzel, majd az internetes program segítségével, majd azt az eredményt kapta, hogy elejétől a végéig a megoldás cudar kurvapecér módon távol áll a helyes megoldástól. Miután Tycho úgy érzi magát mint a frissen mosott szar, ezért már nem fordít különösebb gondot a holnapi management ZHra való felkészülésre, hanem növeli alváshiányát azzal, hogy csak 6 órája maradt aludni, ami egy pár dingóvesét se ér, mert legalább 12 kéne neki. :jee:[/spoiler]

.Attila

Az a zh nem véletlenül 12-14 között van? Mi a tárgy neve, MEV? (nem tudom, minek a rövidítése)

Tycho

de... ilyeneket meg honnét tudsz? :muhahah:

.Attila

Azon a tanszéken vagyok demonstrátor, ha nem lenne nekem is zh-m abban az időben, mennék felügyelni. Viszont lesz még pár zh-tok, amikor ráérek ;)

Tycho

nem akarsz véletlenül átengedtetni egy szép gömbölyű kettessel? :angyali:

.Attila

Jól értelmezem, hogy meg akarsz hívni egy-két italra? :hehe:

Zsiga

Ha már témánál vagyunk, a gödöllői vállalatgazdaságtani tanszékről nincs itt senki? :D

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-10-18, 15:15:36
Jól értelmezem, hogy meg akarsz hívni egy-két italra? :hehe:
jól értem, hogy el intézed a management jegyem? :hehe:

amúgy inkább azért tanulok, de elég sokat iszunk Raggivel és Ramizzal az egyetem körül, szóval csatlakozhatsz :jee: