Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Tycho, én ma nem megyek be oroszra.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: .Attila on 2007-10-18, 15:15:36Jól értelmezem, hogy meg akarsz hívni egy-két italra? :hehe:

Nocsak, Bonci, vénségedre te is felcsaptál alkesznak? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-10-18, 16:33:18
Tycho, én ma nem megyek be oroszra.
Raggie-től hallottam már... lehet én se... Kikészültem... múlt hét óta kb folyamatosan 2 után megyek aludni, melóztam, korán keltem stb... Nem nekem való ez a tevékeny élet :muhahah:

amúgy ez lehetett volna  PM is :hehe:

ultimecia

Ma oylat tettem amit még soha.
Felhívtam az 1234-et. 4 szer beírtam azt a  :Eztneked: azoninsítóm, mire egyáltalán beengedett a főmenübe.
Majd 30 percet szörföltem a menük között, közel 7 szer adtam meg ugyanazt az azonosítót, de nem kaptam egy ***** embert, akivel közölhettem volna, hogy nem megy a szerverük, és senki nem szolgálja ki a gépem. Aztán feladtam.
Úgy néz ki globális hiba lehetett, mert a boltba menet felé a szomszédasszony is panaszkodott hogy nem megy a net, és nem tudom-e hogy melyik számot kell hívni :smile:
Persze a pendrivem otthonhagytam, így nem tudtam hazavinni az aktuálisan letöltött blue dropot :mad:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Tycho

Quote from: Selmo on 2007-10-18, 20:35:30


erről a smileyről sokáig azt hittem, hogy egy blow jobot ábrázol :lul: :ejnye:

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-10-18, 16:19:50
szóval csatlakozhatsz :jee:

Szavatokon foglak ;) Mikor merrefele szoktatok lenni?

kikuchiyo

Quote from: Tycho on 2007-10-18, 20:43:02
Quote from: Selmo on 2007-10-18, 20:35:30


erről a smileyről sokáig azt hittem, hogy egy blow jobot ábrázol :lul: :ejnye:

how do i maek unseed  :ejnye:  :rotfl:
(pedig előtte az elsődleges, normális jelentését láttam csak, de most hogy így mondod...)
Failure is the default option

minuszmiki

Mindenkinek kőkorszaki módon néz ki a Tokyotosho, vagy az én készülékemben van a hiba?

kikuchiyo

Failure is the default option

Manitu

Ha arra célzol, hogy nem tölti be a kategóriaképeket, akkor igen. Emlegettek valami maintenanceot, de az elvileg csak később esedékes.


minuszmiki

Nem egészen, furán töltötte be a kategóriaképeket, meg szét volt esve, úgy nézett ki, mintha mondjuk öt évvel ezelőtt lenne. De közben úgy látom megjavult.

Lythis

Én már kezdtem azthinni, hogy ez az új, leegyszerűsített design...

ultimecia

Nekem ugyanúgy néz ki mint eddig :smile:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

mert "lemaradtatok a buliról" :D

Member

Én még pont láttam, érdekes volt, kb. 20k-ért szoktak ilyen honlapokat leszállítani a nagy cégek. :D

Lythis

Az a vicc, hogy többért...

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-10-18, 20:53:45
Quote from: Tycho on 2007-10-18, 16:19:50
szóval csatlakozhatsz :jee:

Szavatokon foglak ;) Mikor merrefele szoktatok lenni?

változó, de ha lesz előre leszervezett ivászat valami előadás után, akkor szólunk :jee:

kikuchiyo

http://velvet.hu/ciki/tatab1018/
"A gyermekkorú tanúk az autó kalaptartóján "szőrmókszerű" plüssfigurákat láttak."

He likes mudkips.
Failure is the default option

Ramiz

Kiku: ezt le tudod fordítani plz?
http://bazdmeg.blog.hu/2007/10/17/i_love_japan_communication
Csak a lényeget, meg a spéci mondatot, amit az öreg fazon mond. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-10-19, 00:23:06
Kiku: ezt le tudod fordítani plz?
http://bazdmeg.blog.hu/2007/10/17/i_love_japan_communication
Csak a lényeget, meg a spéci mondatot, amit az öreg fazon mond. :D

Nem vagyok kiku, de azért megpróbálom: a lényeg az, hogy a rajzos szituációban a névsort olvassa a tanárnő, és amikor Uno-kunhoz ér, az elég furcsa stílusban válaszol (a hai stimmel, ahogy mondja, az viszont már nem). Ez lenne a lényege a következő beszélgetésnek, arról beszélnek, hogy tényleg milyen furcsán hangzik.
Amit pedig az öreg kérdez (kicsit el kellett gondolkozni rajta, fene az engrishbe):

QuoteHaaa~, anaunsa- nanda.

Anaunsa-: announcer (tévés bemondó), nanda meg nem hordoz jelentést igazából, itt olyan, mint az "is" az angolban blablabla lényegtelen.
Nem mond semmi különöset tehát, csak a stíluson van a lényeg.

kikuchiyo

#14242
Cím: Hogyan idegesítsük fel az embereket - első lecke: orrhang

Nő: az utolsónak szólított tag kissé furcsán válaszolt.

Pasas: Igen. Ezt az idegesítési módszert orrhangnak nevezzük. Ha az orrunkon keresztül beszélünk, annak idegesítő hatása van. Például az, hogy "nahát, maga bemondó?", az normális. De az, hogy "nahát, maga bemondó? *orrhangon, 5 s szünet*" - milyen?

Nő: Tényleg, a második elég kellemetlen -

Pasas: "nahát, maga bemondó? *orrhangon, 2 perc szünet*"

Csaj: *ööö wtf?*

Nem nagy szám egyébként...

szerk: születésnapomra majd vegyetek nekem egy slowpoke plüsst...

-----------------------------------------
Unrelated: A fórumozás pszichológiája

Even more unrelated: utálok korán kelni  :frown:

-----------------------------------------
My totally useless post for today:

Megvolt a vizsgateszt a sug.védelmi tanfolyamon. A legtöbb kérdés olyan színvonalú volt, mint pl. "Akut sugárterhelés esetén mennyi a félhalálos dózis (LD50)? a) 4-5 Gy   b) 23 kg    c) FROSTED BUTTS", de még így is volt a körülöttem ülők között, akinek úgy kellett lediktálni az egészet - jó érzés, hogy nem én vagyok a leghülyébb :)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-19, 01:06:46
A legtöbb kérdés olyan színvonalú volt, mint pl. "Akut sugárterhelés esetén mennyi a félhalálos dózis (LD50)? a) 4-5 Gy   b) 23 kg    c) FROSTED BUTTS"
Szeretem az ilyen vizsgákat.  :Kiraly:

Member

HOGY A HALÁL F*SZÁBA LEHET ENNYIRE KICENZÚRÁZNI EGY ANIMÉT?!?! :morci: :ejj:

minuszmiki

Egyetértek. Pusztuljanak el.

Darkstar

Quote from: Member on 2007-10-19, 21:25:49
HOGY A HALÁL F*SZÁBA LEHET ENNYIRE KICENZÚRÁZNI EGY ANIMÉT?!?! :morci: :ejj:
Így jobban elmegy a DVD :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: Member on 2007-10-19, 21:25:49
HOGY A HALÁL F*SZÁBA LEHET ENNYIRE KICENZÚRÁZNI EGY ANIMÉT?!?! :morci: :ejj:
Ezek alapján inkább megvárom a dvd-t(ugye abban nem lesz ekkora mértékű cenzúra?)

Btw: a mai edzés vicces volt. Bemelegítés után 70 fekvőtámasz, 70 lebegőfelülés, 70 guggolás. Már ez is elég rendesen leamortizálta a többséget, de ezután le kellett feküdni egymás mellé, aztán az edző végigsétált a hasunkon, és lefeküdt a sor végére. Utána a sor elején levő felállt, és végigsétált a többiek hasán, és lefeküdt a sor végére. Így ~20 ember sétált végig a hasunkon, for the lulz.

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-10-19, 21:25:49
HOGY A HALÁL F*SZÁBA LEHET ENNYIRE KICENZÚRÁZNI EGY ANIMÉT?!?! :morci: :ejj:
Melyiket hol kik?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Kodomo no Jikan, de jobb, ha nem nézel bele, nem nőknek való  :ejnye:
Hide and fear, Cobra Commander is here !