Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Mindíg tanul az ember!  :lol:

Gyajj... Crysis demó mire lejön. Ilyenkor kéne gyorsabb net, de ezt is alíg tudom fizetni. No mind1, még 2 óra és játszhatok.
Mondjuk abban reménykedem, hogy 10percnél valamivel hosszabb lesz. :D

.Attila

Quote from: Fazék on 2007-10-29, 12:22:25
rant:
[spoiler]kívánom hogy dögöljön meg az összes f@sz, aki a járdára szaratja a kutyáját. :fuk-u: :fuk-u:
10 percig kellett sikálnom kaparnom a cipőm talpát, hogy végre ne bűzölögjön...

az egyszerű "otthagyom a kutya termékét" taplókról már nem is érdemes szót ejteni, azt megszokhattuk itt agyarországban, hogy nem képesek rászokni az emberek a kihelyezett gyűjtők ellenére se a kutyaürülék összeszedésére... szóval az ilyenek miatt a fűben se tudtam lehúzgálni a cipőmről rendesen, mert ott is lépten-nyomon sz@rba botlik az ember...[/spoiler]

Alapvetően egyetértek, egy dolgot jegyeznék csak meg: a kihelyezett gyűjtők elég hamar megtelnek normál szeméttel, azokba már nem raksz bele semmit.

Cobra

Mi környékünkön meg egyáltalán nincs szemetes a közterületeken, illetve a 2 parkosított részen van néhány. Úgyhogy nálunk ha akarná se tudná öszeszedni (és kidobni) a kutya gazdája az ürüléket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Quote from: Member on 2007-10-28, 08:55:54
Régen örültem ennyire az óravisszaállításnak.
A világvége akkor kezdődik, amikor blarke feleségül vesz egy szőke buta kozmetikust. Aztán megindul a láncreakció. :D
wtf? tudtommal a barátnője sötéthajú...

egyébként én is ignore-on vagyok... nemtom kinél sikerült kivívnom... mindegy, rettenetes lehet, neki, hogy ezt most nem látja... szinte már könnyezem, olyan szörnyű

Fubenalvo

OMG... kicsit elvesztettem a fonalat. Ki kit miért hol mikor tiltott le!?
Hömm, remélem engem még senki nem tett listára. 2-3 éve mondjuk lehet nem így állnék. Akkoriban kezdtem fórumozni egy Lineage2 szerver fórumán igencsak postfarmer módon. Bár nemtom miért, mert még post counter se volt az oldalon. :D

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:12:01
wtf? tudtommal a barátnője sötéthajú...
Blarke has a girlfriend?  :eek:

:D

Fazék

#14496
Quote from: Cobra on 2007-10-29, 23:00:09
Mi környékünkön meg egyáltalán nincs szemetes a közterületeken, illetve a 2 parkosított részen van néhány. Úgyhogy nálunk ha akarná se tudná öszeszedni (és kidobni) a kutya gazdája az ürüléket.
hmm. ezzel a gondolkodásmóddal az is mentség egyes dohányosoknak és mindenféle jóembereknek, hogy ahol vannak eldobják a szemetet/csikket, csak azért mert nem látnak szemetest a közelben? :)
én is útálom magammal cipelni a szemetet 5 utcán keresztül még, de akkor se dobom el csak úgy a földre.
amennyiben nincs kihelyezett kutyaürülékgyűjtő, akkor se lehetetlen annak, aki meg is akarja csinálni az eltávolítást, bár tény hogy körülményesebb. amúgy vannak speciális ilyen feladatra készített kislapátok gyűjtővel, láttam vhol állatboltban talán. szóval könnyű ilyen ok mögé elbújni, ahelyett, hogy megoldást találna rá inkább az ember. ;)

mondjuk nálunk van pár gyűjtő a környéken, és a lakótelepen ahol dolgozom meg dögivel van ilyen gyűjtő, de ugyanúgy sz@rnak rá az emberek...

Member

Szegeden sincs nehol.

blarke és barátnő?! :eek: Mi történt a fantasy-mesélő nőgyűlölő barátunkkal? O_o

Dreamcleaver is kapott egy ignore-t, nemtom, hogy volt-e neki eddig, neked viszont már régebb óta van, mint nekem, Lythis, megelőztél. :'(
He?! Pár órája még bizisten volt neki is. :eek:

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-10-29, 23:35:35
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:12:01
wtf? tudtommal a barátnője sötéthajú...
Blarke has a girlfriend?  :eek:

:D
Seconded.  :eek: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

#14499
Nálam 0-t ír. De mi ez az új láz az ignorral kapcsolatban?

Tudom mi kéne kövi szavazásnak. Legyen e megint fame osztogatás?  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Mondom pár órája még tutira volt. Emlékszem, hogy az aláírásod is ott volt alul, azt nem tudom elfelejteni. :)

Lythis

Quote from: Zsiga on 2007-10-29, 23:35:35
Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:12:01
wtf? tudtommal a barátnője sötéthajú...
Blarke has a girlfriend?  :eek:
[spoiler][/spoiler]
:D
Quote from: Member on 2007-10-29, 23:49:41
Szegeden sincs nehol.

blarke és barátnő?! :eek: Mi történt a fantasy-mesélő nőgyűlölő barátunkkal? O_o

él, köszöni megvan, amennyire én tudom L2zget, és együtt laknak...
Quote from: Member on 2007-10-29, 23:49:41

Dreamcleaver is kapott egy ignore-t, nemtom, hogy volt-e neki eddig, neked viszont már régebb óta van, mint nekem, Lythis, megelőztél. :'(

ha nem tudsz lépést tartani a divattal, diktáld :D egyébként most hogy mondod, azt sem tudom, mióta van...

Dreamcleaver

Member te ezt látod valami listában? Nekem a member listnél nincs ignora lapján rendezés, szal csak úgy látom, ha megnézem a profilokat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-10-29, 23:56:44
él, köszöni megvan, amennyire én tudom L2zget, és együtt laknak...
Azt tudom hogy él, szoktam látni MSN-en amikor ezer évente egyszer fent vagyok, de ez a barátnő dolog meglepett. Az együttlakásért meg légyszíves add át neki őszinte részvétem. Ráadásul ilyen fiatalon... Szörnyű.  :ejj:
:D

Lt. Simoan Blarke

fantasy-mesélő? khm... tudtommal évek óta sci-fit mesélek. (lásd még: http://f4f.hu , köszi :D )
Lythis meg TALKS TEH TRUSZ, figyeljetek rá oda :D

bb
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Próféta

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-10-30, 00:33:54
fantasy-mesélő? khm... tudtommal évek óta sci-fit mesélek. (lásd még: http://f4f.hu , köszi :D )
Lythis meg TALKS TEH TRUSZ, figyeljetek rá oda :D
Wow, kudos for getting a life.
Viszont "111 days, 22 hours and 52 minutes." => most sajnos maradnod kell a fórumon, amíg 222/22/22 nem lesz.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Próféta on 2007-10-30, 00:40:20
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-10-30, 00:33:54
fantasy-mesélő? khm... tudtommal évek óta sci-fit mesélek. (lásd még: http://f4f.hu , köszi :D )
Lythis meg TALKS TEH TRUSZ, figyeljetek rá oda :D
Wow, kudos for getting a life.
Viszont "111 days, 22 hours and 52 minutes." => most sajnos maradnod kell a fórumon, amíg 222/22/22 nem lesz.
Ezen ne múljon, berakom megint a refreshert :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-30, 00:07:03
Member te ezt látod valami listában? Nekem a member listnél nincs ignora lapján rendezés, szal csak úgy látom, ha megnézem a profilokat.
Én is csak így látom. :)

Ó bocsi, tényleg, pedig ma filóztam is rajta kutyasétáltatás közben, hogy valóban kevés a sci-fi rpg. :D

Tycho

LOL  :wtf: Blarke is lurking in teh shadows of the forum :eek: :ejnye: :muhahah:

Lythis

that is some news indeed Sherlock...

Member

Mindigis a mesélő szerepét vállalta magára a háttérből, én elképzelhetőnek tartom, hogy zso már rég halott és ő követi az eseményeket.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Tycho on 2007-10-30, 11:56:48
LOL  :wtf: Blarke is lurking in teh shadows of the forum :eek: :ejnye: :muhahah:
pláne great news, ha azt tekintjük, hogy rendszeresen elhúzol mellettem a raszta fejeddel úgy, hogy le se tojsz  :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

nem monitoré' kéne lenned? :ejnye: :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2007-10-30, 14:50:14
nem monitoré' kéne lenned? :ejnye: :D
haggyámá, meghoztuk... azóta épp javában étkezünk, aztán majd üzemelés következik befele, amit én kb csak nézni fogok tudni, mert barátnőm letöri a kezem ha hozzá merek érni :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-10-30, 14:03:25
én elképzelhetőnek tartom, hogy zso már rég halott és ő követi az eseményeket.
Amikor múltkor találkoztam vele, nem tűnt zombinak :)

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-10-30, 16:37:01
amit én kb csak nézni fogok tudni, mert barátnőm letöri a kezem ha hozzá merek érni :)
A(z ex-)rezidens nőgyűlölő önként tűri a női uralmat?
Oh shi~ [/times]

Kvikveg

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2007-10-30, 16:37:01
Quote from: Lythis on 2007-10-30, 14:50:14
nem monitoré' kéne lenned? :ejnye: :D
haggyámá, meghoztuk... azóta épp javában étkezünk, aztán majd üzemelés következik befele, amit én kb csak nézni fogok tudni, mert barátnőm letöri a kezem ha hozzá merek érni :)
Tenyleg kozeleg a vilagvege.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Hogy veszi rá az ember magát arra, hogy leüljön olyat beseggelni, amire rá sem bír nézni? ja...izé ez rant lesz...úgyhogy akkor [spoiler=i guess...]már órákat tudnék adni abból, hogy hogy lehet felsőfokon abszolút semmittevéssel eltölteni az időt, és a szenvedés is profi szinten megy, akár látványosan, akár magamban tépelődve. de ezeket sajnos sehol nem értékelik tudtommal, és erre nem jár diploma. 5...ÖT darab nyomorult vizsga áll köztem és a diploma között, és ez már akár semmiség is lehetne a lerótt évekhez képest. tudom, hogy ezután vége, és kész, és letudtam, erre mit csinálok?? elcseszem az időm!!!ÁÁÁÁáá!!! Egyszerűen nem bírok koncentrálni, és egyre csak kifogásokat keresek, hogy aznap mért nem tanultam, és közben múlik az idő, és csökkennek az esélyeim és nő a napi tételszám, amit egyre nehezebb lesz persze teljesíteni, HA EGYSZER VÉGRE normálisan elkezdek tanulni. Úgyhogy ez azt is csökkenti, hogy normálisan elkezdjek tanulni, mert a mennyiségtől egyből görcsberándul a gyomrom, és ahelyett, hogy a szövegre figylenék, pillantgatok az órára, hogy milyen gyorsan telik az idő, és jaj le vagyok maradva... aztán amikor próbálom a nap végén felidézni, hogy mit tanultam, rájövök, hogy alig tudok visszamondani valamit. na szép kis rant lett tényleg, mégiscsak kellett ez a spoiler. now i'll go and be emo some more.  :bruhuhu: [/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: noriko on 2007-10-30, 21:01:52
[spoiler]aztán amikor próbálom a nap végén felidézni, hogy mit tanultam, rájövök, hogy alig tudok visszamondani valamit.[/spoiler]

Erről próbálj meg leszokni, nagyon félrevezető. Szerintem mindenkinél így van, aztán mégis tudják a vizsgán. Tanulj meg egy tételt, aztán rakd félre, és ne foglalkozz vele, majd csak akkor, ha az ismétlésre kijelölt idő eljön. Hirtelen ne próbálj meg visszaemlékezni, ritkán szokott menni, és csak felidegesít, ami nem tesz jót a további tanulásnak.

Kitartást!

noriko

Quote from: .Attila on 2007-10-30, 21:12:37
ha az ismétlésre kijelölt idő eljön.
:lol: ...in a bad way.
azért köszi :)
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

hát a leblokkolást és a pánikot ismerem én is..nem szabad gondolni h mi lesz a vége, :) engem is sokkolt mindig, most majd kiderül idén végre sikerül-e...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution