Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-31, 17:48:35
Hát ahogy én tudom pincegarázsunk van.  :Kiraly:
oké. innentől hivatalosan is beteg ember vagy... aki élvezi a hólapátolást, annak valami baj van a fejével :3x3:
(na jó, azért az a kevés pálesz azért jóles*hikk közbeeeen :D)

Dreamcleaver

Hólapátolás? Meh, abban mi a poén. Meg kell várni, míg jól lefagy...Amúgy meg ne legyen hó. Addig szép, amíg friss. Utána meg jön a latyak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fubenalvo

Ha kicsi a hó akkor semmi gond vele, ha meg nagy akkor jó nézni... a kertünk akkora mint egy fél normál focipája. (nem túlzok) Ezen kell füvet nyírnom minden második hétvégén egy kis szar vékony villanyfűnyíróval nyaranta. Ehez képest egy kis hólapátolás kimondottan jó játék. :D
Szomszédéknak is ugyanilyen hosszú a kijáró és néha versenyt lapátolunk... :D
Nadehát, ha ez betek akkor az, nincs mit tenni.  :rotfl:

Member

Szerintem csak sokat unatkozol. :)

.Attila

Quote from: Member on 2007-10-31, 19:46:53
Szerintem csak sokat unatkozol. :)

Mondjuk ki, nő kell neki :)

Cobra

Vagy jöhet hozzánk is havat lapátolni, én úgyse szeretek, főleg ha annyira esik, hogy mire a végére érek már lehet is kezdeni elölről.
És az én rant-om mára:
[spoiler]2 óra volt az út haza Százhalombattáról, ami 40km-re van tőlünk. Marhára elegem van a közlekedésből, főleg hogy ha esik 5 csepp eső, mindjárt megbénul az egész város (meg ahogy a példa mutatja, még a Pest megyei főutak is)[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

teraflare

na akkor én is rantom egy kicsit a levegőt:
[spoiler]Már egy hónapja napi 10 órát kell dolgoznom. Egy hétvégét sikerült nem dolgozva tölteni. És még ezt a négy napos szünetem is 3 napra kell csökkentenem hogy Vasárnap is dolgozzak.És már kezdek kurvára elfáradni. Ráadásul hétfőn mehetek a Közbeszerzések Tanácsára okosítani. Pozitívum: nem kell öltöny nyakkendő stb.[/spoiler]

Fubenalvo

#14557
Quote from: Cobra on 2007-10-31, 21:02:29
Vagy jöhet hozzánk is havat lapátolni, én úgyse szeretek, főleg ha annyira esik, hogy mire a végére érek már lehet is kezdeni elölről.
És az én rant-om mára:
[spoiler]2 óra volt az út haza Százhalombattáról, ami 40km-re van tőlünk. Marhára elegem van a közlekedésből, főleg hogy ha esik 5 csepp eső, mindjárt megbénul az egész város (meg ahogy a példa mutatja, még a Pest megyei főutak is)[/spoiler]

Nekem a rekordom Szigethalom - Csepel táv (nagyjából 15km) 2,5 óra alatt. Akár sétálhattam is volna... kényelmesen. :P

Member

Mondjuk még mindig jobb az elfojtott impulzusokat a havon, mint a buszmegállón kitölteni.

Manitu

[spoiler=a #&@!% a Volánnak... akarom mondani rant]Ma csupán három órát kellett várnom a buszra, hogy hazajöhessek a melóból. Közben négy veszprémi busz is elhaladt, kettő nem is lassított, a másik kettőnél közölte a sofőr, hogy bocsi, full house van, mindjárt jön a következő járat :mad: Nem értem mért nem képesek több buszt indítani, amikor tudják, hogy négynapos ünnep jön, és mindenki utazni akar :confused:[/spoiler]


Lt. Simoan Blarke

Quote from: Gmer on 2007-10-31, 16:38:16
Long live Auril!~
Let Her icy breath sweep across the face of Earth, and freeze those who dare to defy Her!~

+1.
És IWD1ben az egyik papja Wizardyt dob :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-10-31, 08:52:06
Én a Szgép Arch. könyvön aludtam be párszor, kellemes kis olvasmány lehet mindenkinek, ha este nem tud pihenni. :jee:

Pont Szg. architektúrákból írunk ZH-t jövő hét hétfőn.  :haha:
(elvileg már ezen a héten le kellett volna tudni, azonban a prof. közölte, hogy 45 éves érettségi találkozón volt, és másnapos, úgyhogy nincsen kedve ZH-t iratni -- ez elvileg jó hír is lenne, csak ha ezt tudtam volna, akkor el tudtam volna menni unokatestvéremmel Debrecenbe ünnepelni egy jót hétvégén a szalagavatója miatt  :Eztneked:)

Tycho

Quote from: Fazék on 2007-10-31, 18:03:54
Quote from: Fubenalvo on 2007-10-31, 17:48:35
Hát ahogy én tudom pincegarázsunk van.  :Kiraly:
oké. innentől hivatalosan is beteg ember vagy... aki élvezi a hólapátolást, annak valami baj van a fejével :3x3:
(na jó, azért az a kevés pálesz azért jóles*hikk közbeeeen :D)
kiderülnek ám a rejtett perverzióid Fazék kolléga :muhahah: Mégiscsak szereted azt a kis hólapátolást :__devil:

Darkstar

QuoteSaimioe - Rika vs Stinku
Character: Foreign/Japan/Total
Rika: 380/992/1372
Shinku: 221/1148/1367

Yay, we killed the last doll. Fuckwin.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

A "Stinku" az elírás vagy szándékos? :)

Darkstar

Szándékos gondolom. Aki utálja, ált. így írja. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Fellow Anons, I come to you in the wake of recent events to issue a call to reason. Let no weaboo deny the perils of our time. While we battle one another, divided by the petty strife of our common history, the tide of a greater conflict is turning against us, threatening to destroy all that we have accomplished. It is time for us as imageboards and as individuals to set aside our long-standing feuds and unite. The tides of an unwinnable match are upon us, and we must seek refuge on higher ground, lest we be swept away by the flood.

The dollfag faction is no more. Whatever semblance of unity and protection it once provided is a phantom; a memory. With our enemies left unchecked, who will you turn to for protection? The devastation wrought by the fake voters is self-evident. We have seen our boards and hopes destroyed by the calculated blows of the revenge votes. We have seen first-hand our favorite characters consumed by the nightmarish fake votes. Unprecedented and unimaginable though they may be, these are the signs of our time.

The time has come my fellow Anons, to rally to a new banner. In unity lies strength; already many of the dissident factions have joined us. Out of the many, we shall forge an indivisible whole, capitulating only to a single throne. And from that throne, Rika shall watch over you!

From this day forward, let no Anonymous make war on any other Anonymous. Let no faction agency conspire against this new beginning. And let no Anon consort with japanese interests. And to all the enemies of /a/, seek not to bar our way, for we shall win through, no matter the cost!


[spoiler=tl;dr version]FUCK YEAH RIKA[/spoiler]

Próféta

Hihi, ez vicces :)
Anonymous Mengsk koronázási beszéde?
EDIT: nincs nektek véletlenül valami elkülönített 4chan topikotok? Just suggesting.

Ramiz

Üdv kaze... Durván tolod a tanulást... én ezt az intenzitást akkor sem bírnám, ha George W. Bush élete azon múlna, hogy megtanulom-e azt a kétsoros verset mindössze három hét alatt. :__devil: De komolyan, ez durva. Ripszekt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fubenalvo

Banyek... legyen már péntek. Új SGA, Clannad, Shakugan no shana részeket akaroook!  :bruhuhu:

Kvikveg

Felolem lehet pentek, csak egy hetig maradjon is pentek. Jol jonne.
Kutyas honlapomat mar hasznaljak, es atkoltoztem az uj gepre, oh yeah! :whoah:
(Nem mukodik a klikk a smileyn :/)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

IE7? Állítsd be a javascript engedélyezését.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Firefox. Es engedelyezve van. Telepitesjavitas hatranyai...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Mai rant: el is felejtettem, hogy milyen jó dolog délben ébredni, úgy, hogy senki nem zargat utána sem :D
Failure is the default option

Fazék

#14574
mai tényleges rant:
[spoiler=explicit content]hogy az isten rohassza rá a magos eget azokra a szánalmas faszokra, akik abban lelik örömüket hogy dos-olják a hardwired.hu-t! :fuk-u: ha pedig vmelyik konkurencia csinálja, mert csak így tudnak látogatókat szerezni egy kiváló oldaltól, akkor javaslom nekik, nehogy kiderüljön, hogy ők állnak mögötte, mert abban nem lesz sok köszönet...  :3x3:

szerk: és nem, nem az ünnep miatt ekkora a látogatottsága, az oldal üzemeltetői írták, hogy valakik rendszeresen dos-olják mostanában az oldalt...

szerk2: mondjuk azt sem teljesen értem, hogy miért nem tudtak még ennyi idő alatt se tenni bármit is ellene..[/spoiler]

Tycho

Quote from: Fazék on 2007-11-02, 14:47:04
mai tényleges rant:
[spoiler=explicit content]hogy az isten rohassza rá a magos eget azokra a szánalmas faszokra, akik abban lelik örömüket hogy dos-olják a hardwired.hu-t! :fuk-u: ha pedig vmelyik konkurencia csinálja, mert csak így tudnak látogatókat szerezni egy kiváló oldaltól, akkor javaslom nekik, nehogy kiderüljön, hogy ők állnak mögötte, mert abban nem lesz sok köszönet...  :3x3:

szerk: és nem, nem az ünnep miatt ekkora a látogatottsága, az oldal üzemeltetői írták, hogy valakik rendszeresen dos-olják mostanában az oldalt...

szerk2: mondjuk azt sem teljesen értem, hogy miért nem tudtak még ennyi idő alatt se tenni bármit is ellene..[/spoiler]

hát ez szép :ejj:... amúgy meg gratulálok az első adag ízes magyar káromkodáshoz, mesteri volt :jee:

Fubenalvo

Hjeee a mai élmény nekem is megvolt. Kicsit elburjánzott hátul a sövény... fater nekiindított engem egy életlen sövényvágó késsel meg egy alig törött létrával. Hmm kicsit punk hatása lett a dolognak, mert miután 2jára akartam beleesni a bokorba a létráról, hogy elérjem a közepét, inkább hagytam a fenébe. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-11-02, 15:32:48
Hiába is próbálkozol, láttuk; tudjuk hogy csaltál.  :D

Lolwut? Mit csaltam volna? Pedig még vissza is fogtam magam, már majdnem
beválaszoltam volna valakinek egy pontatlan állítására az egyik topikban, csak
az elvitte volna a 2000.-et. :hehe: Ja meg pár nap óta szinte nem is postoltam
az offon kívül, hasonló okokból :haha:

Darkstar

Ilyenkor de nehéz megállni, hogy picit módosítsan azt a 2000et.  :hehe:  :D
De azért grat :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Mai nemigazi (de őszinte) rant:
[spoiler]a kőmívesmunka kurva szar, hej. Cementpor a hajban, körmök alatt, mindenhol. A vakolókanalas gipszkeverés baromi kényelmetlen, de nem lehet máshogy, mert "már ki van találva", és lehet, hogy tényleg. Vertünk vakolatot is. Nem tudom, mennyi cementpor van a tüdőmben, de a köpéseim szürkék és meg is kötnek...[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!