Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-11-25, 22:46:01
keress rá wiwen az MSN címére, meg google-el :hehe:
Wiwes módszer bejött, Rásh volt az... :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Én ha valakit hosszabb ideig ismertem, pár év múlva is felismerem (ált. ők engem nem), de ha úgy látom, semmi okom megjegyezni az arcát, akár másnap sem fogom kiszúrni. :)

hargharg

Quote from: Member on 2007-11-25, 23:20:44
...
pontosan. akire emlekezni kell, arra emlekezni fogunk.
rofl

Fazék

valaki tudna adni/mutatni valami elfogadható kimutatást az európai országok esetében tapasztalható dolgozó/eltartott személyek arányról? danke :)

Manitu

Kész a diplomadogám :hopp: Leadtam köttetni, hazajöttem, szívrohamot kaptam, visszarohantam, kivettem belőle valaki másnak a témakiírását, beletettem a sajátomat, ismét leadtam, hazajöttem, megnyugodtam :)


.Attila


Member

Igazán eldönthetné a hó, hogy esni akar-e vagy sem, nem pedig fél perces szakaszokat váltani.

FAZÉK: Ha elkérem minden csoporttársamtól az összes szocpol házidogát, talán még összejöhet. :D

Ramiz

Nem tuggyátok véletlen, hogy hívják a fehér arcú, stilizált emberi arcot ábrázoló japán színházban használt maszkot? (Erre hasonlító androidarc az Innocence-ben is van, ha jól emlékszem.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Ramiz on 2007-11-26, 14:48:47
Nem tuggyátok véletlen, hogy hívják a fehér arcú, stilizált emberi arcot ábrázoló japán színházban használt maszkot? (Erre hasonlító androidarc az Innocence-ben is van, ha jól emlékszem.)

Sztem általános értelemben Noh maszk, amit a Noh Színházi előadásokon használnak. De minden maszk más híres személyről/démonról van mintázva, tehát gondolom az a nevük is. Hogy most pont az a fehér maszk kit ábrázol, azt nem tudom. Lehet valami szellem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-26, 15:35:31
Quote from: Ramiz on 2007-11-26, 14:48:47
Nem tuggyátok véletlen, hogy hívják a fehér arcú, stilizált emberi arcot ábrázoló japán színházban használt maszkot? (Erre hasonlító androidarc az Innocence-ben is van, ha jól emlékszem.)

Sztem általános értelemben Noh maszk, amit a Noh Színházi előadásokon használnak. De minden maszk más híres személyről/démonról van mintázva, tehát gondolom az a nevük is. Hogy most pont az a fehér maszk kit ábrázol, azt nem tudom. Lehet valami szellem.
:merci:

Noh maszkra rákerestem, szerintem ennyi elég (van köztük olyasmi, amire én gondoltam, persze az eltorzított arckifejezések is előfordulnak).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

A legegyszerűbb dolgok a legjobbak.
Át kellett neveznem ezer (na jó, csak tizenkettő, de én nem csinálom kézzel, ha nem muszáj... :D ) rar fájlt, mert mindegyik neve elején volt egy csúnya előtag '[]' jelek között. Kényelmes megoldás: Total Commanderrel csoportos átnevezéssel (*+F6) mindet "átkonvertáltam" *.jpg formátumra, aztán a mit sem sejtő irfanview "Batch rename" parancsával mindből kiszedtem a '[]' jeleket meg köztük a szöveget (ezt direktben is tudja ám!), majd vissza a formátum rarba.
Megvolt a mai napi öröm. Holnap viszont elbukok egy olyan szaktárgyat, ami szakirányon is hasznos lett volna, ráadásul aláírás nélkül. :rolleyes: :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Egyszer, majd ha ráérsz, próbáld ki, hogy a Total Commanderben kijelölsz néhány fájlt, és megnyomod a Ctrl-M-et.
Hidd el, nagyon érdekes lesz!
;)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: Ramiz on 2007-11-26, 23:53:25
A legegyszerűbb dolgok a legjobbak.
Át kellett neveznem ezer (na jó, csak tizenkettő, de én nem csinálom kézzel, ha nem muszáj... :D ) rar fájlt, mert mindegyik neve elején volt egy csúnya előtag '[]' jelek között. Kényelmes megoldás: Total Commanderrel csoportos átnevezéssel (*+F6)
ööö ezt pontosan hogy is hozod elő? nálam a csoportos átnevezés az ctrl+m
és ott simán megadhatod, hogy a "[akármi]" szöveget az összes file-ból írja át bigyóra (vagy éppen simán semmire, vagyis törölje), szóval nem teljesen értem a procedúrát, amit végrehajtottál ??? :D

szerk: eh, slowpoke...

Kuroi Tenshi

#15073
Quote from: Fazék on 2007-11-26, 11:03:43
valaki tudna adni/mutatni valami elfogadható kimutatást az európai országok esetében tapasztalható dolgozó/eltartott személyek arányról? danke :)
eurostat adatbázisa épp behalt, de ott vannak erre anyagok (employment -
activity rate).
Emlékezetből: 6x% (63-67?) a max, legalacsonyabb néhány mediterrán országban
4x-50%; kishazánkban ööö 47-50%. Csillag.

Csillag: aktív=dolgozó vagy munkát kereső. Tehát a munkanélküli is aktívnak
számít... tehát ezt még be kell szorozni (1-munkanélküliségi ráta)-val, és akkor
kapod meg a dolgozó/nem dolgozó arányt.


Unrelated.
Ma mhelyen azt a feladatot kaptam, hogy állásajánlatokat/jelentkezőket/akármi
rendezzek. Voltak köztük túl fiatalok is - akiket egy "underageb&" mappába tettem...
Remélem holnap nem kell emiatt magyarázkodnom, és "b-tardv&" mappába kerülnöm..

Ramiz

#15074
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-26, 23:59:49
Egyszer, majd ha ráérsz, próbáld ki, hogy a Total Commanderben kijelölsz néhány fájlt, és megnyomod a Ctrl-M-et.
Hidd el, nagyon érdekes lesz! ;)
Jó, de nálam ez nem működik, mert a Ctrl+M kombinációra leáll a Windows, de előtte formatálja a C:\ meghajtót, szóval más megoldás után kellett néznem. :)

[spoiler]/me :lame: ... ja és kösz, hogy elvettétek a mai napom egyetlen örömét... :Eztneked: :muhahah: [/spoiler]

[spoiler]Ja, és mégsem volt igazam előző postom elején: nem a legegyszerűbb dolgok a legjobbak, hanem a stílusosak. Az irfanview (szükségtelen) "hack"-je pedig, sajnálom, de nagyon állat. :hopp: :whoah: [/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#15075
Hát igen, Excelben Pac-Mant és DVD-menüben prímszámtesztelőt írni stílusos dolog, de kevéssé hatékony.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-27, 00:29:51
Hát igen, Excelben Pac-Mant és DVD-menüben prímszámtesztelőt írni stílusos dolog, de kevéssé hatékony.
Van még hova fejlődnöm... ők igazi mesterek. :D

[spoiler=Enrish is way too cool...]Welcome to the download page of space invader which moves on Excel. - A zip file can be downloaded if a download link is clicked.
Then, you can enjoy ExcelInvader.[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Doublepost B&!!

Ramiz

Jó Éjszakát USteam képünk következik.

[spoiler]http://usteam.hu/pictures/r/pics/1196117686214.jpg[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

u r doin it rong

Goodnight sweet prince - ez a Jó éjszakát USteam :haha:

3×doublepost b& egy oldal alatt, ez már Feldin-floodhoz konvergál...

Ramiz

#15080
Az egyiket kitöröltem, az úgyis csak Bonci-csali volt (de nem postolt rá, pedig akkor neki is lenne duplája). :D

Hoppá! Így most viszont már nincs igazad a három doubleposttal kapcsolatban! He-he!!! :haha:

edit: o shi-- :3
also: get in the cat it's a LION!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Hogy Ramiznak mégis jó napja legyen, csak délután tüntetem el a duplapostjait. :)

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-11-27, 01:32:33
-- :3
also: get in the cat it's a LION!!!
that's just a puncat.
THIS is a lion: >:3

Remember kids, don't drink and post...

Ramiz

#15083
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-11-27, 01:47:15
Quote from: Ramiz on 2007-11-27, 01:32:33
-- :3
also: get in the cat it's a LION!!!
that's just a puncat.
THIS is a lion: >:3

Remember kids, don't drink and post...
O shi--
Hé! Ezer éve nem ittam! Csak a tanulás!!!

Na mindegy, jó éjt mindenkinek! Jó munkát, Selmo :__devil: illetve köszi. :hopp: Ja és legyetek aktívabbak, mert unatkozok itthon és alig megy az usteam :D wawawagahahahahahah
12354754856896758635665132+6541236+6543176567
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Én ma füstölögtem magamban, hogy 9.5 pont kellene ZHn és 9 pontot kaptam, mert félreolvastam az előadóm kézírását a táblán, pedig akkor simán lehetett volna 14 pontom, de így pótZHznom kell :comp: aztán ezért vigaszképp egész délután NFSeztem és a pályán füstölögtem, így meg a sziltannal nem haladtam... és már aludnom kéne órák óta... asszem kezdem ezt a hetet is baromira elszarni :angyali:

Kuroi Tenshi

víí megint havzik
hullajó és havzikzikzik
micimackó fázik

Tycho: hételszarás? Ismerős helyzet..
a szakdogámhoz még mindig nem kezdtem neki :haha:

minuszmiki

Itt is havazik, végre normálisan. Napközben többször is úgy tolta, hogy közben sütött a nap.

És én is szarom el a hetem, holnap nyolckor kéne kelnem, de nem tudok elmenni aludni, mert beszippantott a Simoun.(Ráadásul nem is vagyok álmos)

Próféta

Mother-in-law = Woman Hitler
Dormitory = Dirty Room
Alec Guinness = Genuine Class
George Bush = He bugs Gore
To be or not to be: that is the question, whether tis nobler in the mind to suffer the slings and arrows of outrageous fortune. =
In one of the Bard's best-thought-of tragedies, our insistent hero, Hamlet, queries on two fronts about how life turns rotten.
és egyéb találó anagrammák: http://wordsmith.org/anagram/hof.html?

Fazék

mázlitok van, nálunk csak egy nagyon kevés hullott...
reggel ugyanis folytathatom a fő szennyvízelvezetőcsövünk kiásását, amit nem lett volna túl sok kedvem 10 cm hóban előadni...

elfogytak a HIMYM részeim, szóval mentem aludni, estét mindenkinek.

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2007-11-27, 02:40:05
To be or not to be: that is the question, whether tis nobler in the mind to suffer the slings and arrows of outrageous fortune. =
In one of the Bard's best-thought-of tragedies, our insistent hero, Hamlet, queries on two fronts about how life turns rotten.
Zseniális. :appl: