Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Az OMSZ szerint a hét közepére megint 3-5 fok lesz.

Lythis

az OMSZ hálistennek csak "vagy igen, vagy nem " alapon működik az utóbbi időben. Mondjuk amilyen hülye időjárás van, kb azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy köv héten megint havazás lesz....

Darkstar

Nekem tetszik, hogy nincs olyan hideg, viszont mostmár piszokmód utálom, hogy még csak 4 óra van de a nap már megy le és 1 órán belül megint sötét lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

mai rant,, helyett csak az eredmény, képben:
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Már lassan egy hónapja túlvagyunk a téli napfordulón, szal innen már csak hosszabbak lesznek a nappalok (a nyári napfordulóig). Ok, tudom, sovány vígasz :D
De egyébként az ég is nagyon szép a szél miatt a vörös felhőkkel...

minuszmiki

Az, ha fényképen látnám, simán rámondanám, hgy giccs.

Rin

Itt is gyönyörű volt, sokáig néztem, és folyamatosan változott. Imádom a naplementét (meg a felkeltét is) *álmodozik*

.Attila

Még jó, hogy én nem láthattam. Szerintem holnap felgyújtom az egyetemet, hogy bepótolhassam a látványt.

Kuroi Tenshi

Nyugi .Néró, ma már nem megy ez ilyen egyszerűen...

Lythis

Jahm, a mai benzinárakkal már nehéz, a sok rőzse miatt meg esetleg gyanút fognak... mondjuk attól is függ, hogy melyk épülete(ke)t óhajtja lángba borítani...

.Attila

Hmm... K épület 2. emelet, azt hiszem.

Próféta

Quote from: .Attila on 2008-01-20, 19:44:10
Hmm... K épület 2. emelet, azt hiszem.
Nem inkább al-alagsor, lőtér? :D

.Attila

Ha kellő mértékben befolyásolni tudja a második emelet sorsát, akkor mehet :)

Ramiz

Quote from: minuszmiki on 2008-01-20, 17:52:02
Az, ha fényképen látnám, simán rámondanám, hgy giccs.

Így is rá lehet. Kihajolsz az ablakon és azt kiáltod: "Istenem, mekkora giccs!" :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Undorito. Holnap dolgozni kell. Undorito. Semmi kedvem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Nekem a jövőhét kisebbfajta szünet lesz, egész héten rövidített, órák + félévi jegyek már le vannak zárva = lazulás :whoah:
Az azutáni hét meg rendes szünet lesz, mert síszünet, PARTY HARD :Kiraly:

kikuchiyo

középiskolások, de jó nektek, majd rájöttök, etc.
Failure is the default option

Én

De tudtam... Még azt is sejtettem, hogy te fogod beírni :D
Mondjuk lassan kezdek én is rádöbbenni, hogy másfél év és kicsit megváltozik a helyzet. Szar.

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-21, 00:47:30
középiskolások, de jó nektek, majd rájöttök, etc.
Erre csak annyit tudok mondani, hogy utoljára nagycsoportban éreztem magam felhőtlenül jól, és ez komoly. (És hogy legközelebb valószínűleg mikor lesz "tisztán jó" szakasza az életemnek? Sohamár. Oh shi~...)

also: ez a fórum lassan megöregszik, szörnyű. :D :__devil: (Bár már évekkel ezelőtt is gátlástalanul előadtunk a "mennyivel érettebbek és komolyabbak vagyunk, mint az a01, lol" szöveget... :) Most viszont mi vagyunk öregek, ők meg lassan legal age. I guess it1s time to move on... :muhahah: :lame: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga

Sok hülye pesszimista. :)
Van a hétre hat vizsgám (úgy hogy holnap nem tudok kimenni az egyetemre, így kedden és szerán lesz kettő-kettő), alig tanultam, még kevesebbet tudok... (Bár csütörtökön fél óra tanulással kaptam négyest az egyik leírhatatlanul hosszú és szörnyű nevű biotech-es tárgyból...) Emellett holnap reggel 8-ra megyek vérvételre, ami egyrészt azt jelenti hogy 6-kor kelek, másrészt hogy f9-ig nem ehetek semmit, harmadrészt hogy kb. 10-ig nem fogok tudni enni semmit hiába tehetném, mert nem fogok tudni megmozdulni se, mert az ájulás határán fogok feküdni a rendelőintézet egyik ágyán amíg magamhoz térek (2-3 óra szokott lenni) vagy amíg meg bírom győzni az ügyeletes orvost hogy egy 500-as ringer infúzió meg két erős kávé 10 perc alatt rendberakna. Ha ott végeztem, mehetek a fül-orr-gégészetre, onnan jó eséllyel küldenek tovább röntgenre, mire ott végzek talán elkészül a laboreredmény, aztán mindezekkel mehetek vissza a háziorvosomhoz hogy megmondja mégis mi a jó francért vagyok "megfázva" egy éve folyamatosan. Ja és közben kéne tanulnom, meg nem ártana elszaladnom az okmányirodába az új útlevelemért.
És az előbb mégis felhőtlenül jó kedvem volt. :)

Lythis

Mégis mennyi vért fognak levenni tőled? vagy alapból ennyire meg szokott viselni a vérvétel?

Dreamcleaver

Jah én is azt néztem. Mikor cukorbeteg-gyanús voltam, akkor egy nap 5-6-szor vettek vért tőlem úgy 1 órás időközönként. Végén már nem is éreztem, mikor megszúrták a vénámat. Persze gondolom különböző vizsgálatokhoz különböző mennyiséget csapolnak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Nemtudom, tőlem relatíve ritkán vesznek csak (gyak amikor muszály valamiért - igen, direkt írtam ly-nal), de még sosem volt, hogy elgyengültem, vagy akár megszédültem volna tőle. Ennek ellenére nem rajongok a dologért túlzottan.

Fubenalvo

Tőlem még sosem vettek... még azt sem tudom milyen a vércsoportom. Ritkaság az ilyen!? :P
Jah és ma először fordult elő idén hogy munkábamenet lekapcsolták a közvilágítást mert már olyan világos volt. Feelin'good. :)
...kár hogy egy ablaktalan raktárban van az irodánk. -.-

sirtomi

Szerencsére ritkán vesznek vért tőlem, nem nagyon szeretem.

Mikor én indultam othonról már nem volt közvilágítás és már süt is a nap :)

hargharg

utes, vagas, zuzodas: oke.
szuras: nem oke.
de amugy nincs vele bajom, ecceruen nem szeretem ha barmi is "bennem" van. ^_^
rofl

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 01:53:17
Sok hülye pesszimista. :)
Van a hétre hat vizsgám (úgy hogy holnap nem tudok kimenni az egyetemre, így kedden és szerán lesz kettő-kettő), alig tanultam, még kevesebbet tudok... (Bár csütörtökön fél óra tanulással kaptam négyest az egyik leírhatatlanul hosszú és szörnyű nevű biotech-es tárgyból...) Emellett holnap reggel 8-ra megyek vérvételre, ami egyrészt azt jelenti hogy 6-kor kelek, másrészt hogy f9-ig nem ehetek semmit, harmadrészt hogy kb. 10-ig nem fogok tudni enni semmit hiába tehetném, mert nem fogok tudni megmozdulni se, mert az ájulás határán fogok feküdni a rendelőintézet egyik ágyán amíg magamhoz térek (2-3 óra szokott lenni) vagy amíg meg bírom győzni az ügyeletes orvost hogy egy 500-as ringer infúzió meg két erős kávé 10 perc alatt rendberakna. Ha ott végeztem, mehetek a fül-orr-gégészetre, onnan jó eséllyel küldenek tovább röntgenre, mire ott végzek talán elkészül a laboreredmény, aztán mindezekkel mehetek vissza a háziorvosomhoz hogy megmondja mégis mi a jó francért vagyok "megfázva" egy éve folyamatosan. Ja és közben kéne tanulnom, meg nem ártana elszaladnom az okmányirodába az új útlevelemért.
És az előbb mégis felhőtlenül jó kedvem volt. :)
Látod, rád a "hülye pesszimistából" a pesszimista nem érvényes. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Ramiz vs. Zsiga:  :muhahah:

Zsiga

Quote from: Lythis on 2008-01-21, 03:51:53
Mégis mennyi vért fognak levenni tőled? vagy alapból ennyire meg szokott viselni a vérvétel?
Csak a szokásos 3 ampulla ami a teljes vérképhez kell, nem sok. Mindig ez van, az agyam úgy reagál a gyors vérveszteségre még ilyen relatív kis mennyiségnél is hogy lenyomja a vérnyomásom és a pulzusom. (Pulzus a normál 90-ről ~25-re esik vissza, a vérnyomás 110/75-ről kb. 70/40-re...) És persze emellé még jön az alacsony vércukorszint (nem igazán vagyok alkalmas fél nap éhezésre...).