Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

RedPriest

Quote from: Lythis on 2008-01-21, 18:02:38
Nem, büfészakos vagyok :)

Nagyon kevesen múlott, hogy ne ott kössek ki IK helyett. :smile: De mást hozott a sors, and that is that.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Xzone

Holnap reggel ebből vizsga. Tulajdonképp érdekes dolgok ezek, csak az rontja el, hogy fejből kell vágni az összes bizonyítást(a kettesnél jobb jegyért).

Próféta

 :3x3:
Ezt most úgy mondjátok, mintha a büfészak az egyetlen, jól körülhatárolható dolog lenne, pedig a kommunikációtól kezdve a szociológián és filozófián át a menedzsmentig mindent jelentett már... Vagy van egyezményes jelentése, és csak én nem tudok róla?

Szóval, pl. RedPriest hol kötött ki majdnem?

xzone: azok még könnyű bizonyítások voltak. Meghallgatod órán, aztán figyelmesen elolvasod egyszer, magadban végigmondod, (esetleg 1-1 dolog kimaradt, azt megint megnézed), és már tudod is, jeles, gratulálok.

ON: én most semmit nem tanulok, a vizsgáimmal végeztem. Dolgoznivaló azonban akad bőven, csütörtökön cikkleadás...

Zen

büfészak=BTK cakkompakk
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-01-21, 18:46:52
büfészak=BTK cakkompakk
Én úgy ismertem hogy BTK meg minden ilyen humán szarság összefoglaló néven bölcsész, a büfé meg a gazdasági, jogi, meg manager és társai dolgok gyűjtőneve. :)
Rövidebben úgy definiálnám, hogy büfészak + bölcsész = minden amihez tisztességes ember nem ért és nem is akar érteni. :D

Kvikveg

Bufeszak minden, amihez nem kell idegorlo mazohista nem embernek valo seggeles, hanem atlag gimis szinten vegezheto. Szerintem.
Nalunk szab.val. targyak voltak bufe-es-ruhatar becenevvel, mint talalmanyok es erdekessegek, jovokepek... de jol is estek nekunk egy szivatosabb agyrohaszto ora utan.

Mas: es meg mindig bent vagyok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RedPriest

#16686
Quote from: Próféta on 2008-01-21, 18:42:11
Szóval, pl. RedPriest hol kötött ki majdnem?

BTK-n. Konkrétan több is szóba jöhetett volna, vagy nyelvkutatás, vagy filozófia, vagy történelem, szóval szinte bármi. Ha lett volna egy erősebb motivációs tényező, mentem is volna, de ez a bizonyos tényező erősebben jelen volt az info részéről. Egyébként lehet, hogy halál röhej, de erős kéztetésem van olvasásra. Lehet, hogy megszokott volt emelt magyaron a rendszeres olvasás, s ezért, de a tényen nem változtat. Ez vett pl. rá most Victor Hugo: A nyomorultak c. művének megvételére is. Néha megfordul a fejemben a karváltás is, nem csak a szak, de aztán gyorsan elhessegetem ezt a kósza gondolatot.

szerk.: A motiváció alatt azt értem, hogy pl. Hunt cél-motivációs elmélet céljai közül esetleg elismertség és az önmegvalósítás jöhetett volna szóba (véleményem szerint) mindössze, de erről nem szeretnék hosszabb kifejtést írni, sem vitát indítani, bár jócskán lenne pro és kontra. Jobb boldogulási lehetőségek vannak az infoban és a közgázban, többek között ez vitt rá a gazd.info szakra.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Zen

Gépészmérnök haverom szerint vannak a rendes emberek, meg a büfészakosok, akik minden olyasmit tanulnak, amit nem lehet pusztításra v mechák/kiborgok/WMD-k építésére használni. ...:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-01-21, 18:26:10
Holnap reggel ebből vizsga.

Nálunk ez Diszkrét matematika I. kódnevén fut.  :smile:

hargharg

Quote from: Zen on 2008-01-21, 18:57:54
...
na de ki vezeti azokat a gepeket? : D

nemmellesleg en bebuktam mindketto tipusu egyetemet, kituno erettsegi utan (valasztott targyak: info-nemet), velem akkor mi a baj? : D
bar teny, hogy muinfon rafogassal masfel evet huztam le, magyar-kommon meg csak egy felet, de azert megiscsak mindkettot megjartam...
rofl

Solid Snake

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 19:24:08
nemmellesleg en bebuktam mindketto tipusu egyetemet, kituno erettsegi utan (valasztott targyak: info-nemet), velem akkor mi a baj? : D

Semmi. Én is kitűnő érettségizőként/iskolaelsőként kezdtem meg az egyetemet, most meg tele vagyok 2-esekkel és 3-asokkal.
Nehéz az átállás, és itt néhol már tényleg (csak) a szerencsén múlik, hogy milyen jegyet érsz el.

Lythis

Erm, kikérem magamnak, a btk-hoz közünk nincs :D Jó, ok, esetleg vannak átfedő tárgyaink, de az még helyileg is máshol van :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 18:51:25
Quote from: Zen on 2008-01-21, 18:46:52
büfészak=BTK cakkompakk
Én úgy ismertem hogy BTK meg minden ilyen humán szarság összefoglaló néven bölcsész, a büfé meg a gazdasági, jogi, meg manager és társai dolgok gyűjtőneve. :)
Rövidebben úgy definiálnám, hogy büfészak + bölcsész = minden amihez tisztességes ember nem ért és nem is akar érteni. :D
Egész családom pontosan így gondolkozik, ezt oltották belém, ezért is járok egy olyan egyetemre, ami nehéz és főleg unalmas, ezért szenvedés a tanulás is, most pedig egyszerre próbálom minél kevesebb csúszással befejezni és kitörni valahogy a humán területek felé, ahol otthonosabban és szívesebben mozgok. :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-01-21, 18:42:11
a menedzsmentig

Aha.
HáRe.
Építészeti alapismeretek két kurzusban is (ömlesztett szöveg, szedd ki belőle, mit kell tudni, előadás meg nagyjából mesedélután).
Gazdaságtan szigorlat (2 hét felkészülés,).
Töménytelen mennyiségű felsorolások egyes tantárgyakban, vissza is kérik őket.
Vállalati pénzügyek.
és még mittomén mi volt
Azért ez sem olyan könnyű, nálunk is megvannak itt-ott a szivatások.
Egyébként van barátom, aki műszaki menedzseren kezdte, aztán elkezdte a közlekedésmérnökit. Szerinte meg lehet csinálni a közlekedésmérnökit is 5 éven belül, csak sok a lusta ember, azért tolódik. Persze kivétel van. Van, amikor tényleg szivatnak.

A közgazdász az állítólagos büfészak, legalábbis a BME-n. Szintén menedzser ismerősök voltak ott, és mondták, hogy a menedzser szakhoz képest a közgazdász elég könnyű.

Solid Snake

Te jó ég, GéMer megváltoztattatta a nevét Drékönájör-re.  :wtf

hargharg

Quote from: Solid Snake on 2008-01-21, 19:38:02
...
naugye, vannak o*an ismeroseim gepeszmernokin, akik noha gimiben (nem elit) o*an 4-es tanulok voltak egyetemen minden problema nelkul, osztondijjal, siman vettek/veszik az akada*okat.
nincs o*an, hogy bufeszak, bar teny, hogy bolcseszdiplomaval nagyobb az ese*ed, hogy ott kotsz ki. : D (node azert BTK-n kivul is fennall a bufesseg vesze*e. ; ))
ezert is hagytam ott o*an hamar. jah, meg mert nem volt szimpatikus, hogy verset kell irni. : D
muinfon maradtam volna, de ott meg a matek volt tul magas, derivalas/integralas/mittomenmegmicsoda mar gimiben is problemat okozott, az agymukodesem valahogy keptelen befogadni a magasszintu matekot.

Quote from: Zen on 2008-01-21, 20:04:59
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 19:24:08
Quote from: Zen on 2008-01-21, 18:57:54
...
na de ki vezeti azokat a gepeket? : D

Ő maga, ki más? :D
bwahaha, ez viccnek jo volt. : D
na persze kivetelek mindenhol vannak, de azert nem altalanos, hogy a megtervezett dolgot a tervezo hasznalja (orult tudosok elonyben ; )).

Quote from: Ramiz on 2008-01-21, 20:07:02
...
hja kerem, szuloi elnyomas a 21. szazadban? ne tessek magunkat hagyni!

Quote from: Solid Snake on 2008-01-21, 20:12:27
Te jó ég, GéMer megváltoztattatta a nevét Drékönájör-re.  :wtf
egy pillanatra en is megijedtem, mikor meglattam, hogy uj modink van, de aztan kis odanezessel rajottem, hogy nocsak. : )
rofl

Zen

#16697
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:14:08
...

Hááát, ő nem ember, hanem külön faj..ha ismernéd tudnád. ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

#16698
.Attila: a ti szakotok menedzsment + vegyessaláta ez egyetem egyéb tárgyaiból. Vannak "rendes" menedzsment szakok is, ahol sejtésem szerint tényleg a semmit tanulják hosszan, kimerítően, felsorolásokba szedve. Másrészt büfészak != könnyű, bár akkor ezek szerint a jelentésében sincs konszenzus.

Ramiz: ennek így semmi értelmét nem látom.

Nem születtem nevelési tanácsadónak, de ha nem csak unalmasnak érzed, hanem semmi olyat nem találsz benne, ami legalább annyira érdekelne, megmozgatná a fantáziádat, hogy szívesen foglalkoznál vele főállásban, akkor egész egyszerűen hagyd ott az egyetemet, vagy legalábbis azt a szakot. Gondolj arra is, hogy nem lesz túl jó életed, ha olyan munkát csinálsz, amit kifejezetten gyűlölsz.

A döntést persze fontold meg, van pár dolog, amire érdemes odafigyelni.
Ne keverd össze a "nem tetszik és nem is tudna érdekelni" állapotot az "erőfeszítés kéne hozzá, én meg lusta vagyok" állapottal.
Győződj meg róla, hogy a könyvolvasás/filmnézés nem csak azért tetszik jobban, mert erőfeszítésmentes és nem ér közben annyi kudarc, mint az egyetemen.
Ne a legjobban szeretett hobbidat akarjad munkaként végezni, mert akkor pár év alatt meg fog szűnni hobbi lenni; hagyd meg a hobbit hobbinak a munka mellé.
Meg különben sem biztos, hogy a társadalom számára a "filmet nézek / könyvet olvasok / beszélgetek róla" van annyira értékes, mint a "tervezek valami hűdefrankó kütyüt"; persze megélnek belőle páran (+ rengetegen a tanításából), mint ahogy gerelyvetésből is, de ennek az a feltétele, hogy nagyon-nagyon jól kell csinálnod.

Ha ezeket mind átgondoltad, és még mindig menekülni akarsz, nem csak a lustaság / minimális ellenállás irányába mozgás beszél belőled, akkor miért pocsékolod még az életed és energiád a BME cseppet sem pihentető falai közt?

Lythis

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:14:08

nincs o*an, hogy bufeszak, bar teny, hogy bolcseszdiplomaval nagyobb az ese*ed, hogy ott kotsz ki. : D (node azert BTK-n kivul is fennall a bufesseg vesze*e. ; ))

bocsika, de szerintem el vagy tévedve, és ha a többiek is ez alapján közelítették meg, akkor ők is - vagy csak mi nem úgy használjuk, ahogy kéne.
Szóval azért büfészak, mert az idejárók jelentős százaléka az iskolában töltött ideje java részében a büfé előtt található meg.

Zen

Quote from: Lythis on 2008-01-21, 20:35:56
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:14:08

nincs o*an, hogy bufeszak, bar teny, hogy bolcseszdiplomaval nagyobb az ese*ed, hogy ott kotsz ki. : D (node azert BTK-n kivul is fennall a bufesseg vesze*e. ; ))

bocsika, de szerintem el vagy tévedve, és ha a többiek is ez alapján közelítették meg, akkor ők is - vagy csak mi nem úgy használjuk, ahogy kéne.
Szóval azért büfészak, mert az idejárók jelentős százaléka az iskolában töltött ideje java részében a büfé előtt található meg.


Nálunk azt h egyetem alatt mekiben dolgozik, és/vagy utána is.
Azt meg nem tudom h egy büfészaknak mért kéne könnyűnek lennie..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

hargharg

#16701
Quote from: Lythis on 2008-01-21, 20:35:56
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:14:08

nincs o*an, hogy bufeszak, bar teny, hogy bolcseszdiplomaval nagyobb az ese*ed, hogy ott kotsz ki. : D (node azert BTK-n kivul is fennall a bufesseg vesze*e. ; ))

bocsika, de szerintem el vagy tévedve, és ha a többiek is ez alapján közelítették meg, akkor ők is - vagy csak mi nem úgy használjuk, ahogy kéne.
Szóval azért büfészak, mert az idejárók jelentős százaléka az iskolában töltött ideje java részében a büfé előtt található meg.


pontosan ugy van, ahogy irtad, nem ugyanabban az ertelemben hasznaltuk. sebaj, ezert is szep a magyar nyelv! ^_^
bocsika... ez jo szo, ezt megjegyzem. : D

Zen, Proféta: :tezsveer:

edit: Zen: ismeroseim engem is masik fajba sorolnak. ; )
rofl

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-01-21, 20:35:56
Szóval azért büfészak, mert az idejárók jelentős százaléka az iskolában töltött ideje java részében a büfé előtt található meg.

Ah so.
Akkor nem tudom. A mi szakunkon (műmenedzser) az előadás látogatásokat alapvetően egy dolog határozza meg: érdekes-e az előadás.
Veres József előadásain pl. tömegek szoktak lenni. Olyan szövegei vannak, hogy senki sem unatkozik. Más kérdés, hogy az előadásaiból nem igazán lehet felkészülni a vizsgára :) (én csak Gazdaságpolitikát hallgattam nála, de mivel dékán, hallottam máshol is beszélni, és mindig ugyanaz a stílus, ennek ellenére változatos és szórakoztató, az emberek élvezettel hallgatják)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 17:11:08
(in b4 K_T már végzett és épp játszik, bekaphatja xD)
K_T akkor épp szedte össze a japán cuccait és indult japánra. Jövő
héten vizsga. :/
A játék nálam a vizsga utáni pár kör levezetést jelentette, kb addig
tartott, utána munka tovább :/ nyugi, nekem se fenékig tejföl... ;)

Quote from: necrologist on 2008-01-21, 17:53:02
Vajon (ly?), ha most szarrátanulom magam és színötösként diplomázom több szabadidőm lesz a jövőben hobbizni meg szórakozni, vagy inkább szarjak az egészre menjek el utcaseprőnek és éljek egész életemben száraz kenyéren, vizen és animéken? Komolyan kiváncsi vagyok melyik esetben lennék boldogabb...
Egyik se. Szarrátanulnod magad felesleges, csak akkor van értelme, ha
nagyon kimagasló eredményt érsz el és gyorsan felkap valami nagy cég
egy zsíros állással végzéskor. Máskülönben a diplomába írt jegy semmit
se számít. Csak az számít, hogy van-e, és hol és miből szerezted. Ennyi.

Quote from: Próféta on 2008-01-21, 18:42:11
ON: én most semmit nem tanulok, a vizsgáimmal végeztem. Dolgoznivaló azonban akad bőven, csütörtökön cikkleadás...
Munka nekem is van. A héten még 30 oldalt kéne lefordítanom.
BCE NG-s létemre wireless hálózatokból routolási algoritmusokból :)

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 18:51:25
Én úgy ismertem hogy BTK meg minden ilyen humán szarság összefoglaló néven bölcsész, a büfé meg a gazdasági, jogi, meg manager és társai dolgok gyűjtőneve. :)
Rövidebben úgy definiálnám, hogy büfészak + bölcsész = minden amihez tisztességes ember nem ért és nem is akar érteni. :D
Akik csak ilyen félévbe-sűrített-mikro-makro-csakelmélet-filézettt-
konzervet kaptok, ejj de tudjátok értékelni az egész közgazdaságtani
tudományágat ::) Ha szerinted ez büfészak, akkor a bankokba,
vállalatok vezetői székeibe miért nem másokat vesznek fel? ;)

Quote from: Zen on 2008-01-21, 20:38:48
Quote from: Lythis on 2008-01-21, 20:35:56
bocsika, de szerintem el vagy tévedve, és ha a többiek is ez alapján közelítették meg, akkor ők is - vagy csak mi nem úgy használjuk, ahogy kéne.
Szóval azért büfészak, mert az idejárók jelentős százaléka az iskolában töltött ideje java részében a büfé előtt található meg.


Nálunk azt h egyetem alatt mekiben dolgozik, és/vagy utána is.
Nálunk is hasonló viccek vannak az itteni büfészakokról (szociológia,
politológia...) :)

Zen

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:45:08
edit: Zen: ismeroseim engem is masik fajba sorolnak. ; )

Ettél már emésztési zavart okozó gombát, aminek az össz hatása rajtad az volt h bizsergett a szád?
Lőttek már mellbe úgy h nem zavart téged különösebben( és bele se haltál)?
Vedeltél már át estéket anélkül h illuminált lettél volna?
:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-01-21, 20:54:11
Akik csak ilyen félévbe-sűrített-mikro-makro-csakelmélet-filézettt-
konzervet kaptok, ejj de tudjátok értékelni az egész közgazdaságtani
tudományágat ::) Ha szerinted ez büfészak, akkor a bankokba,
vállalatok vezetői székeibe miért nem másokat vesznek fel? ;)
A közgazdaságtan egy nagyon szép és jó dolog lenne ha nem arról szólna (legalábbis nekünk természettudományokkal foglalkozó közembereknek) hogy logikus és egyszerű elméleteket úgy fogalmazzon meg hogy kurva tudományos hangzása legyen, lehetetlen legyen normálisan megtanulni, ellenben pont ugyanaz legyen a jelentése mintha szépen magyarul írták volna. Ja és persze könyvenként/tanáronként/tárgyanként/félévenként/stb. változnak a definíciók, jelölések, minden... Ebből a szempontból a kedvencem a marketing. A tankönyvünk első ~8-10 oldala a marketing fogalmát próbálja definiálni, mindezt úgy hogy kb. 30 ember százféle verzióját közli, persze az értelmezést/választást segítő kommentár nélkül. És ebből a szarból vizsgázom holnap...
Egyébként anyám könyvvizsgáló, apám marketing-manager, gondolom sejted mennyire mennek az agyamra, szerintem nem olyan meglepő hogy nehezen tolerálom a gazdasági tárgyakat. :)

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-01-21, 21:17:49
A közgazdaságtan egy nagyon szép és jó dolog lenne ha nem arról szólna (legalábbis nekünk természettudományokkal foglalkozó közembereknek) hogy logikus és egyszerű elméleteket úgy fogalmazzon meg hogy kurva tudományos hangzása legyen, lehetetlen legyen normálisan megtanulni, ellenben pont ugyanaz legyen a jelentése mintha szépen magyarul írták volna. Ja és persze könyvenként/tanáronként/tárgyanként/félévenként/stb. változnak a definíciók, jelölések, minden... Ebből a szempontból a kedvencem a marketing. A tankönyvünk első ~8-10 oldala a marketing fogalmát próbálja definiálni, mindezt úgy hogy kb. 30 ember százféle verzióját közli, persze az értelmezést/választást segítő kommentár nélkül. És ebből a szarból vizsgázom holnap...
Egyébként anyám könyvvizsgáló, apám marketing-manager, gondolom sejted mennyire mennek az agyamra, szerintem nem olyan meglepő hogy nehezen tolerálom a gazdasági tárgyakat. :)

Na, germanisztika ugyanez, csak ott nem csak tudományosan, de németül... nagyon élvezetes..  :frown:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-01-21, 20:28:12Győződj meg róla, hogy a könyvolvasás/filmnézés nem csak azért tetszik jobban, mert erőfeszítésmentes és nem ér közben annyi kudarc, mint az egyetemen.

Ne a legjobban szeretett hobbidat akarjad munkaként végezni, mert akkor pár év alatt meg fog szűnni hobbi lenni; hagyd meg a hobbit hobbinak a munka mellé.

Meg különben sem biztos, hogy a társadalom számára a "filmet nézek / könyvet olvasok / beszélgetek róla" van annyira értékes, mint a "tervezek valami hűdefrankó kütyüt"; persze megélnek belőle páran (+ rengetegen a tanításából), mint ahogy gerelyvetésből is, de ennek az a feltétele, hogy nagyon-nagyon jól kell csinálnod.
Valószínűleg azért is tetszik jobban, persze nem csak azért. De a munka munka, a pénz pénz, meg kéne szoknom, hogy nem az a legfontosabb, hogy azt dolgozzak, amit szeretek, hanem az, hogy pénzt keressek vele.

A másodikra: tudom, hogy munkaként a hobbi sem hobbi többé, nem fogom minden percét pihentetésnek érezni, de lesznek pillanatok, amikor nagyon fogom élvezni, amit csinálok. Irodakukacként, Mr N-ik Mérnökként a Cégnél már nem biztos. De: fizetnek. Life is life is life. Nem tudom, félek, hogy csak kallódok és nincs igazi mániám. (Hell, ha lenne igazi mániám, már rég itthagytam volna a BME-t és harmadszorra felvételiznék a Zeneakadémiára vagy a Filmművészetire, nem csak itt rinyálnék... :lame: )

A harmadikra: ilyen szempontból elég cinikus gondolkozású vagyok (érzelmileg nem), magyarul nagy ívben szarok a társadalomra... valahogy meg akarok élni és kész. Ha azért fizetnének eleget, hogy szép festményeket daraboljak tapétavágóval, akkor azt csinálnám. Egy darabig foglalkoztatott valami igen undorító, de jól fizető munka gondolata, csak az a baj, hogy általában a legdurvább melók sem igazán jól fizetettek, másrészt pedig úgy még nehezebb lenne haverokat/élettársat találnom... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

Quote from: Zen on 2008-01-21, 20:56:38
Quote from: hargharg on 2008-01-21, 20:45:08
edit: Zen: ismeroseim engem is masik fajba sorolnak. ; )

Ettél már emésztési zavart okozó gombát, aminek az össz hatása rajtad az volt h bizsergett a szád?
Lőttek már mellbe úgy h nem zavart téged különösebben( és bele se haltál)?
Vedeltél már át estéket anélkül h illuminált lettél volna?
:D

ezek szerint te ismerosod meg en nem egy fajba tartozunk. : D
en csak a kozep- es alapszintu matekbeli kepessegeim miatt, meg az extrem gondolatmeneteimert erdemeltem ki ezt. : )
na persze a kornyezetem viszonylagos lemaradottsaga is kozrejatszott ebben, egy elitsuliban biztosan nem tuntem volna annyira ki, sot...

Quote from: Ramiz on 2008-01-21, 21:43:38
...

a munkaval nem penzt, hanem _eleget_ kell keresni, mintha irtad is volna ott a vegen. az mar mas kerdes, hogy kinek mi eleg. : )
rofl

Zen

Quote from: hargharg on 2008-01-21, 21:55:26
ezek szerint te ismerosod meg en nem egy fajba tartozunk. : D
en csak a kozep- es alapszintu matekbeli kepessegeim miatt, meg az extrem gondolatmeneteimert erdemeltem ki ezt. : )
na persze a kornyezetem viszonylagos lemaradottsaga is kozrejatszott ebben, egy elitsuliban biztosan nem tuntem volna annyira ki, sot...

Jó hát..mindenki nem hazudtolhatja meg istent és minden törvényét a létezésével. : DD
(szerencsére)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1